Jump to content

Mi 8 - dyskusja ogólna

Recommended Posts

56 minut temu, kiltel napisał:

Pasek jest trzeba go włączyć w Ustawieniach - Wyświetlacz - centrum kontroli panel powiadomień - skorzystaj z nowego centrum powiadomień

Dzięki, a co z animacja ładowania telefonu jak ktoś wyżej napisał?

• Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Pisałem wyraźnie, nie blokować bootloadera.. zły możesz być tylko na siebie i ewentualnie na Xiaomi, że rzuca kłody pod nogi.  Masz i tak szczęście, że to nie cegła i odpowiednie osoby sobie z ni

No dobra, ale takich osób jest... promil? Po prostu w normalnym użytkowaniu tego się nie odczuje, na samym YT treści w 4K wcale wiele nie ma, a serwisy typu Netflix na większości urządzeń nawet z ekra

Nie dziw się, jak pracowałem to kazali mi takie rzeczy pomijać lub mówić, że nigdy takich zwrotów nie miałem, wiec to jakieś marginalne przypadki i sztuczny chaos budowany w internecie... A ostatnio j

Posted Images

Witam,

Zastanawiam się nad zakupem używanego Xiaomi Mi 8. Proszę o doświadczonych użytkowników tego modelu o informacje czy kupilibyście teraz ten telefon (ceny od 700 do 1000 na olx)? Teoretycznie ma wszystko czego oczekuje (trochę martwi mnie bateria) i chyba ma najmniejszy ekran z dostępnych obecnie tej klasy telefonów, a ja nie potrzebuje patelni 6,5'.

Obecnie mam Honor 9, więc jak na moje standardy upgrade do Mi 8 jest wystarczający :)

1 godzinę temu, Jenek napisał:

Zastanawiam się nad zakupem używanego Xiaomi Mi 8. Proszę o doświadczonych użytkowników tego modelu o informacje czy kupilibyście teraz ten telefon (ceny od 700 do 1000 na olx)? 

To wciąż dobry wybór. Tyle tylko, że nie OLX. Chyba, że chcesz się narazić na oszustwo. Allegro przynajmniej zabezpiecza kupujących.

5 godzin temu, Jenek napisał:

Proszę o doświadczonych użytkowników tego modelu o informacje czy kupilibyście teraz ten telefon (ceny od 700 do 1000 na olx)?

Mam go od prawie 2 lat i nie czuję potrzeby żadnej zmiany. Pomimo faktu, że bateria osłabła wyraźnie przez ten czas.

• Like 1

Naprawiłem problem z baterią. Trzeba było wyczyścić dane (cache + dane) aplikacji systemowej Panel Sterowania. Polecam, różnica kolosalna.

Nie wpadłbym na to sam z siebie. Zaczęły się jednak pojawiać częste uciążliwe komunikaty typu "Aplikacja Panel Sterowania przestała działać". Poszedłem tym tropem i naprawiłem 2 problemy za jednym zamachem :)

Edited by latet
  • 1 month later...

Witam serdecznie panowie panie mam problem z mi 8T mianowicie wiadomosci z messengera przychodzą mi po czasie raz godzina raz 3. Jest też tak ze czasami nie mam niby żadnej wiadomości wchodzę na messengera a tu zaczynają dopiero dochodzić lawinowo spotkaliście sie z takim przypadkiem.

Wszystko fajnie ale na mi8 nie są wydawane nowe romy. Ja rozwiązałem problem instalując fixa przez magisk.

Universal SafetyNet Fix v1.1.0.zip

"Universal SafetyNet Fix v1.1.0

This is a Magisk module that fixes SafetyNet on devices with hardware attestation and unlocked bootloaders. It defeats both hardware attestation and the new CTS profile updates, without any changes to device or model names, as long as you can pass basic attestation (i.e. fingerprints). No device-specific features (such as the Pixel-exclusive Google Assistant design) will be lost.

MagiskHide is required if rooted. Compatible with all Android 8.0 - 11 ROMs based on AOSP. Heavy OEM skins are not supported.

Changes since v1.0.0: works on many more devices, increased chances of passing SafetyNet on stock ROMs and older devices, support for Android 8, 9, and 10

Source code

Support group

By @kdrag0n"

Edited by skonek1987
  • Thanks 1
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...