Jump to content

Volv3r

Użytkownicy
 • Posts

  105
 • Joined

 • Last visited

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Wrocław

Dodatkowe

 • Smartfon
  OnePlus 6T

Recent Profile Visitors

1,378 profile views

Volv3r's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

13

Reputation

 1. Jest już temat odnośnie tarcz na Mi Band 4 . Dodatkowo sugeruję wrzucić linka do tej tarczy, wątpię by komuś chciało się jej szukać.
 2. Widzę, że na aukcji podane są wymiary szkła. Mierzyłeś przed zakupem czy będzie pasowało? Może wymiary podane przez sprzedawce są niezgodne z rzeczywistymi.
 3. A jest ktoś w stanie wypisać wady jak i zalety: - Mi Fit - Mi Band Tools - Notify & Fitness - Mi Band Master Wielu użytkownikom zaoszczędziłoby to czasu jak i temat nie przewijałby się cały czas. Taki wątek można byłoby podwiesić, a ew. wady i zalety można byłoby aktualizować, gdyby jakaś poprawka je wyeliminowała.
 4. Czy za pomocą Mi Band 4 można odbierać połączenia? - telefon przełącza się na głośnik wtedy albo gdy mamy podpięte słuchawki to na zestaw słuchawkowy?
 5. Można prosić link ? Długo szła paczka?
 6. Volv3r

  Mi Mix 3

  Ja z niecierpliwością czekam na OP6T. Mam nadzieję, że będzie tak albo lepiej jak na to plotki wskazują. Liczyłem, że Mi Mix 3 mnie czymś zaskoczy, że jednak upchną tam baterię 4000, ale jednak skończyło się na marzeniach
 7. Volv3r

  Mi 8 Pro

  Mnie to generalnie zniesmacza, odgrzewanie kotletów i zapychanie rynku. Dla mnie Xiaomi przez takie mieszanie traci na wizerunku. W końcu sami zapędzą się w kozi róg. Oby szybciej niż później. EDIT. @galakty Może powinienem napisać, że traci w moich oczach( co oczywiście poza mną nikogo nie interesuje).
 8. Volv3r

  Mi Mix 3

  Mam nadzieję, że się pomylę w moich osądach, ale póki co dramat ;] Oczywiście ekran sam w sobie robi wrażenie, alee ehh, póki co nie wygląda to zachęcająco. Będzie pojedynek OP6T vs Mi Mix 3.
 9. Gdyby ktoś był zainteresowany Mi 8 EE.....
 10. Taki mały update. Opaska będzie pod nazwą Hey+(Hey Plus). Czas pracy na baterii około 18 dni. Cena około 230zł. Więcej info na : https://www.tabletowo.pl/2018/08/13/opaska-xiaomi-hey-plus-lepsza-wersja-mi-band-3/
 11. Raczej miałem nadzieję, że MIUI 10 może ożywi mój telefon na krótki okres czasu Czekam do listopada i kupuje Mi Mix 3 albo OP6T
 12. Jak działa Wam MIUI 10 na Mi4c? Obecnie siedze ma 8.2.3 stable i zastanawiam się czy zmienić. Mam 2/16 Mi4c.
 13. Xiaomi otwiera w lipcu swój trzeci Mi Store, tym razem we Wrocławiu. W końcu ;]. Mi Store będzie znajdował się w Pasażu Grunwaldzkim na poziomie 0. Prawdopodobnie otwierają 21 lipca. https://www.tablety.pl/android/2018-07-14/xiaomi-mi-store-wroclaw-kiedy/
 14. Do usunięcia. Double topic.
×
×
 • Create New...