Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation since 02/22/2023 in all areas

 1. Możecie też poczekać do weekendu i mieć to ogarnięte bez roota...
  3 points
 2. Ikona NFC ogarnięta. Proszę o weryfikację w kolejnej wersji, ale powinna działać. Kwestię dzwonków analizujemy.
  3 points
 3. Reupload pojawi się jeszcze dzisiaj na serwerach
  3 points
 4. Poprawki tłumaczeń Dla Xiaomi 12S Ultra wydajemy wersję V14.0.23.2.28.DEV ROM dla Redmi K60 i K60 Pro będzie później Od 21 kwietnia koniec wersji beta dla m.in. POCO F3 – Xiaomi kończy wsparcie. Szczegóły tutaj Od 19 stycznia wszystkie nowe aktualizacje można wgrywać zarówno poprzez tryb recovery (TWRP), jak i przez tryb Fastboot. Szczegóły tutaj Pełna lista zmian: polska, angielska Wspierane urządzenia w wersji rozwojowej Poza urządzeniami wymienionymi powyżej udostępniamy również aktualizacje wersji beta dla niektórych telefonów z procesorami MediaTeka: Xiaomi 12 Pro Dimensity [daumier] (Dimensity 9000+) Redmi K50 Pro [matisse] (Dimensity 9000) Redmi K50 [rubens] (Dimensity 8100) Redmi Note 11T+ Pro [xagapro] (Dimensity 8100) Redmi Note 11T Pro/POCO X4 GT [xaga] (Dimensity 8100) Redmi K50i [xagain] (Dimensity 8100) Redmi Note 11 Pro+ 5G [pissarropro] (Dimensity 920) Redmi Note 11 Pro (5G) [pissarro] (Dimensity 920) Xiaomi 11i HyperCharge [pissarroinpro] (Dimensity 920) Xiaomi 11i [pissarroin] (Dimensity 920) Redmi K40 Gaming [ares] (Dimensity 1200) POCO F3 GT [aresin] (Dimensity 1200) Redmi Note 10 Pro (5G) / POCO X3 GT [chopin] (Dimensity 1100) Są one dostępne dla osób, ktore wspierają projekt Xiaomi.eu w serwisie Patreon na poziomie Contributor lub wyższym. Jak zainstalować MIUIPolska/xiaomi.eu po raz pierwszy? Pełna instrukcja znajduje się na naszym forum lub w naszych poradnikach. Sprawdź też dostępne poradniki instalacji: Nowe, hybrydowe ROMy Xiaomi.eu/MIUI Polska: Jak zainstalować ROM po raz pierwszy? Jak zainstalować Xiaomi.eu po polsku na Xiaomi 12T Pro? Jak zainstalować Xiaomi.eu po polsku na Xiaomi 12T? Jak zainstalować Androida 13 na MI 9T Pro? Pixel Experience ROM. Jak zgłosić błąd systemu? Prosimy o zgłaszanie błędów systemowych w oprogramowaniu xiaomi.eu/miuipolska według tego poradnika. Jednocześnie informujemy, że jesteśmy małą, kilkuosobową grupą, która tworzy tę modyfikację MIUI jako hobby, w wolnym czasie. Nie mamy żadnego powiązania z pracownikami Xiaomi, zatem nie jesteśmy w stanie w żaden sposób wpłynąć na pracę oprogramowania MIUI Global i na poprawę problemów w tymże oprogramowaniu występujących. W związku z tym prosimy o niezgłaszanie nam bugów związanych z Globalem, gdyż w 90% przypadków nie będziemy w stanie Wam pomóc. CHCESZ NAM POMÓC W ROZWOJU OPROGRAMOWANIA? Możesz wesprzeć nas dowolną kwotą dotacji, którą przeznaczymy na utrzymanie serwera i kawę, pozwalającą lepiej skupiać się przy pracy nad rozwojem softu. WESPRZYJ NAS! Motyw: tutaj.
  2 points
 5. Wpisz w pasku wyszukiwania ustawień "pulsuj" i znajdzie. Pulsuj fleszem gdy dzwoni. To jest w ustawieniach połączeń przychodzących.
  2 points
 6. Aktualizacja poszła przez Fastboot, ale problemem było TWRP - nieaktualna albo zepsuta. TWRP też zaktualizowałem tym sposobem (Fastboot) i ruszyło. Niemniej wcześniejsze rozpaczliwe ruchy spowodowały wyczyszczenie danych, ale już w większości jest poogarniane.
  2 points
 7. Zmieniałem wiele razy z 1.1.7.02 od razu do 1.1.5.36 i Bip żyje.
  2 points
 8. Poprawki błędów, m.in. niewidocznych nagrań połączeń dla konkretnego kontaktu Dla Mi 11 wydajemy wersję V14.0.23.2.23.DEV ROM dla Redmi K60 będzie później Od 21 kwietnia koniec wersji beta dla m.in. POCO F3 – Xiaomi kończy wsparcie. Szczegóły tutaj Od 19 stycznia wszystkie nowe aktualizacje można wgrywać zarówno poprzez tryb recovery (TWRP), jak i przez tryb Fastboot. Szczegóły tutaj Pełna lista zmian: polska, angielska Wspierane urządzenia w wersji rozwojowej Poza urządzeniami wymienionymi powyżej udostępniamy również aktualizacje wersji beta dla niektórych telefonów z procesorami MediaTeka: Xiaomi 12 Pro Dimensity [daumier] (Dimensity 9000+) Redmi K50 Pro [matisse] (Dimensity 9000) Redmi K50 [rubens] (Dimensity 8100) Redmi Note 11T+ Pro [xagapro] (Dimensity 8100) Redmi Note 11T Pro/POCO X4 GT [xaga] (Dimensity 8100) Redmi K50i [xagain] (Dimensity 8100) Redmi Note 11 Pro+ 5G [pissarropro] (Dimensity 920) Redmi Note 11 Pro (5G) [pissarro] (Dimensity 920) Xiaomi 11i HyperCharge [pissarroinpro] (Dimensity 920) Xiaomi 11i [pissarroin] (Dimensity 920) Redmi K40 Gaming [ares] (Dimensity 1200) POCO F3 GT [aresin] (Dimensity 1200) Redmi Note 10 Pro (5G) / POCO X3 GT [chopin] (Dimensity 1100) Są one dostępne dla osób, ktore wspierają projekt Xiaomi.eu w serwisie Patreon na poziomie Contributor lub wyższym. Jak zainstalować MIUIPolska/xiaomi.eu po raz pierwszy? Pełna instrukcja znajduje się na naszym forum lub w naszych poradnikach. Sprawdź też dostępne poradniki instalacji: Nowe, hybrydowe ROMy Xiaomi.eu/MIUI Polska: Jak zainstalować ROM po raz pierwszy? Jak zainstalować Xiaomi.eu po polsku na Xiaomi 12T Pro? Jak zainstalować Xiaomi.eu po polsku na Xiaomi 12T? Jak zainstalować Androida 13 na MI 9T Pro? Pixel Experience ROM. Jak zgłosić błąd systemu? Prosimy o zgłaszanie błędów systemowych w oprogramowaniu xiaomi.eu/miuipolska według tego poradnika. Jednocześnie informujemy, że jesteśmy małą, kilkuosobową grupą, która tworzy tę modyfikację MIUI jako hobby, w wolnym czasie. Nie mamy żadnego powiązania z pracownikami Xiaomi, zatem nie jesteśmy w stanie w żaden sposób wpłynąć na pracę oprogramowania MIUI Global i na poprawę problemów w tymże oprogramowaniu występujących. W związku z tym prosimy o niezgłaszanie nam bugów związanych z Globalem, gdyż w 90% przypadków nie będziemy w stanie Wam pomóc. CHCESZ NAM POMÓC W ROZWOJU OPROGRAMOWANIA? Możesz wesprzeć nas dowolną kwotą dotacji, którą przeznaczymy na utrzymanie serwera i kawę, pozwalającą lepiej skupiać się przy pracy nad rozwojem softu. WESPRZYJ NAS! Motyw: tutaj.
  2 points
 9. Ja mam wrażenie że ciut lepiej bateria trzyma.
  2 points
 10. Przecież oni piszą o wersji na rejon eu, na rejon mi jeszcze nie ma,no co ty[emoji16]
  2 points
 11. MGC 8.4.300 Parrot043 V2. 0 https://megawrzuta.pl/download/5ee8eee41f1af7d354187b5efb0ee9a2.html
  1 point
 12. Nie, nie mamy w nosie Waszych uwag. Do tego, co napisałeś, przecież się odniosłem. Mógłbyś mieć słuszne pretensje, gdyby na Twoje zgłoszenie nie było żadnej odpowiedzi. 1. Ten problem jest także w normalnej wersji Notatek. Nie jest to zatem bug spowodowany przez nas, podobnie jak wcześniej zgłaszany przez Ciebie problem ze znikającymi początkami linijek. Xiaomi powinno to poprawić, bo skoro to ich problem, to jego naprawa nie wpłynie tylko na nasze ROMy, ale na wszystkie MIUI. 2. Kod wielu aplikacji jest zaciemniony. Nie masz żadnej gwarancji, że wprowadzona poprawka nie wysypie się wraz z aktualizacją aplikacji. 3. Poza ogarnianiem zgłaszanych problemów mamy też swoje własne rzeczy do załatwienia. Nie utrzymujemy się z wydawania ROM-ów, także to, czy dana kwestia zostanie ogarnięta, czy też będzie musiała poczekać, zależy od możliwości czasowych i chęci twórcy poprawek do zajęcia się tematem. Widzę, że na Xiaomi.eu jesteś aktywny, także zgłoś tę kwestię do Igora. Tylko nie zdziw się później, że odpowie to samo co ja, tylko w mniej dyplomatycznych słowach.
  1 point
 13. Poprawki zabezpieczeń z marca 2023 r. dla większości urządzeń Dodana możliwość włączenia bądź wyłączenia ikon alarmu, Trybu cichego, NFC i Bluetooth Od 21 kwietnia koniec wersji beta dla m.in. POCO F3 – Xiaomi kończy wsparcie. Szczegóły tutaj Od 19 stycznia wszystkie nowe aktualizacje można wgrywać zarówno poprzez tryb recovery (TWRP), jak i przez tryb Fastboot. Szczegóły tutaj Pełna lista zmian: polska, angielska Wspierane urządzenia w wersji rozwojowej Poza urządzeniami wymienionymi powyżej udostępniamy również aktualizacje wersji beta dla niektórych telefonów z procesorami MediaTeka: Xiaomi 12 Pro Dimensity [daumier] (Dimensity 9000+) Redmi K50 Pro [matisse] (Dimensity 9000) Redmi K50 [rubens] (Dimensity 8100) Redmi Note 11T+ Pro [xagapro] (Dimensity 8100) Redmi Note 11T Pro/POCO X4 GT [xaga] (Dimensity 8100) Redmi K50i [xagain] (Dimensity 8100) Redmi K40 Gaming [ares] (Dimensity 1200) POCO F3 GT [aresin] (Dimensity 1200) Redmi Note 10 Pro (5G) / POCO X3 GT [chopin] (Dimensity 1100) Są one dostępne dla osób, ktore wspierają projekt Xiaomi.eu w serwisie Patreon na poziomie Contributor lub wyższym. Jak zainstalować MIUIPolska/xiaomi.eu po raz pierwszy? Pełna instrukcja znajduje się na naszym forum lub w naszych poradnikach. Sprawdź też dostępne poradniki instalacji: Nowe, hybrydowe ROMy Xiaomi.eu/MIUI Polska: Jak zainstalować ROM po raz pierwszy? Jak zainstalować Xiaomi.eu po polsku na Xiaomi 12T Pro? Jak zainstalować Xiaomi.eu po polsku na Xiaomi 12T? Jak zainstalować Androida 13 na MI 9T Pro? Pixel Experience ROM. Jak zgłosić błąd systemu? Prosimy o zgłaszanie błędów systemowych w oprogramowaniu xiaomi.eu/miuipolska według tego poradnika. Jednocześnie informujemy, że jesteśmy małą, kilkuosobową grupą, która tworzy tę modyfikację MIUI jako hobby, w wolnym czasie. Nie mamy żadnego powiązania z pracownikami Xiaomi, zatem nie jesteśmy w stanie w żaden sposób wpłynąć na pracę oprogramowania MIUI Global i na poprawę problemów w tymże oprogramowaniu występujących. W związku z tym prosimy o niezgłaszanie nam bugów związanych z Globalem, gdyż w 90% przypadków nie będziemy w stanie Wam pomóc. CHCESZ NAM POMÓC W ROZWOJU OPROGRAMOWANIA? Możesz wesprzeć nas dowolną kwotą dotacji, którą przeznaczymy na utrzymanie serwera i kawę, pozwalającą lepiej skupiać się przy pracy nad rozwojem softu. WESPRZYJ NAS! Motyw: tutaj.
  1 point
 14. MGC 8.4.300 Parrot043 V1.9 https://megawrzuta.pl/download/cf9b6ecad56c3bb661f7615e8f1a6054.html
  1 point
 15. Masz brandowany rom od Orange i tylko taki możesz aktualizować.
  1 point
 16. Always on display. Jakieś są, ale prawidłowo działającej z Miui nie udało mi się znaleźć. Chińczykom udało się zakrzywić czasoprzestrzeń, z 10 sekund zrobili wieczność.
  1 point
 17. To przyjdź i mi podnieś za darmo Za darmo jest jak umiesz sam zrobić, a nie że ktoś za darmo to robi 😁 O gwarancję się martwisz, a nie o to że jest to nielegalne? Już twoje IP jest sprawdzane.
  1 point
 18. Xiaomi 13 Ultra oraz Xiaomi Pad 6 certyfikowane przez 3CCzytaj dalej >
  1 point
 19. Jeśli obecne działa prawidłowo to nie kombinuj. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  1 point
 20. V13.0.2.0.RLDEUXM i późniejsze na Androidzie 11 nie były puszczane w OTA, tylko prawdopodobnie po prostu dodawane do telefonów w produkcji. Nigdy Xiaomi nie robiło OTA z tych wersji do nowszych, zważywszy na to, że teraz ogarniają już Androida 13 mogą do tego nie wrócić...
  1 point
 21. Jakaś ślepa uliczka. Z V13.0.1.0.RLDEUXM jest. Chyba zapomnieli że to 13.0.2.0 wydali.
  1 point
 22. A kodów blik, haseł itp nie kopiujesz? Jakiś sens to ma.
  1 point
 23. Pod fastboot to chyba inna komenda do wykrywania. Nie adb, tylko fastboot devices.
  1 point
 24. Wejdź do aktualizatora > dotknij kilka razy ikony MIUI 13 i powinny się odblokować dodatkowe opcje, w tym ręczny wybór paczki. Jeśli powyższa paczka nie pójdzie to albo odblokować bootloader i wgrać przez MiFlash, albo czekać, aż odblokują aktualizacje. W tej chwili z żadnego MIUI 13 dla tego modelu nie widać MIUI 14, samo MIUI 14 w OTA też nie jest dostępne publicznie...
  1 point
 25. Xiaomi nie puściło żadnego OTA dla tej wersji systemu. Możesz próbować aktualizować ręcznie, ale nie wiadomo, czy puści w aktualizatorze: https://bigota.d.miui.com/V13.0.3.0.SJUEUXM/miui_VAYUEEAGlobal_V13.0.3.0.SJUEUXM_3d47bf4520_12.0.zip
  1 point
 26. Będą ale w każdej chwili mogą przestać. Google ciągle coś zmienia żeby utrudnić używanie telefonów z odblokowanym bootloaderem.
  1 point
 27. Mam to samo jak puściłem aktualizacje z poziomu telefonu... teraz zastanawiam się jak postawić tel na nogi Bootloader odblokowany
  1 point
 28. Global a XiaomiEu to zupełnie różne romy, XiaomiEu bazuje na romie CN który nie jest wykastrowany jak globale. Co do drenażu, to ostatnio i na globalach ( oczywiście nie na wszystkich słuchawkach) jest drenaż przez jakiś błąd w galerii. (Się tak zastanawiam czy to nie jest związane z implementacją migracji do chmury google) Fakt że na XiaomiEu potrafią też być błędy ale są zdecydowanie szybciej poprawiane, no i aktualizacje są częstsze, ale jak to jest ogólnie z aktualizacjami wszystkiego, są lepsze aktualizacje i trafiają się też z błędami. A co do stabilności to jest porównywalne global/XiaomiEu. XiaomiEu jest fajną sprawą dla oblatanych użytkowników nie lubiących się nudzić, global jest dla tych co nie potrzebują ciekawostek. XiaomiEu/MiuiPolska to jest to samo, tylko (według mnie) niepotrzebnie się przyjęły dwie nazwy dla tego samego produktu. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  1 point
 29. Testy A/B. Google puszcza zmiany do pewnych użytkowników, aby zebrać opinię, potem wycofuje te zmiany. Jak stwierdzą, że będzie OK, to pewnie dodadzą oficjalnie.
  1 point
 30. 1 point
 31. To błąd MiFlasha a nie ROM-u, wszystko jest OK.
  1 point
 32. Kiedyś takiego pytania na forum byś nie zadał, gdyż Xiaomi słynęło że sprzedaży smartfonów z topową specyfikacją techniczną za bardzo przystępne pieniądze. Niestety teraz cenami za flagowe modele zbliżyło się bardzo do innych producentów. Główny czynnik jakim była niższa cena już nie istnieje.
  1 point
 33. Jest kilka rzeczy do poprawy w MIUI 14, jest jakaś nadzieja ze wyjdzie jeszcze jakiś poprawiony rom na x3pro czy ten obecny jest definitywnie już ostatnim?
  1 point
 34. Dokładnie, jak napisał @Marioosz mam podobne wrażenie co do baterii.
  1 point
 35. @overtrash u mnie wszystko działa OK
  1 point
 36. Tak, słońce w nocy oznacza bezchmurne niebo. Tak sobie wymyślili. Teoretycznie w gtr4 jest miejsce na 3 obrazki z pogodą w nocy (księżyc), ale zegarek gtr4 ich nie używa. Są one widoczne tylko w podglądzie tarczy gif (niedziela). Jeżeli pogoda w zegarku pokazuje zupełnie co innego, to może w zepp jest zaznaczone złe miasto lub auto wybór miasta się zawiesił. W takim przypadku pomaga wylogowanie się na chwilę z zepp.
  1 point
 37. Można już ściągnąć przez OTA MIUI14 z Androidem 13 po zmianie regionu na Szwajcarię.
  1 point
 38. u mnie pomogło usunięcie Google Portfel i jego ponowna instalacja
  1 point
 39. 1 point
 40. 1 point
 41. kiedyś korzystałem z MIUI beta i tam nawet takich cyrków nie było, to są wersję alpha 😆 ale co się dziwić skoro kiedyś wychodziło kilka modeli a teraz jest ich pierdyliard i skutki są jakie są.
  1 point
 42. Sprawdzałem kilkakrotnie ale niezmiennie: Brak nowych aktualizacji Redmi Note 10 Pro (MIUI Global 13.0.16 .0 SKFEUXM)
  1 point
 43. Mi 13 Lite za 2500 PLN? Rok temu kupiłem Mi 11 lite 5G NE za 1300 PLN i to mój ostatni telefon Xiaomi, bo zmian praktycznie zero w nowych modelach, a ceny poszły mocno w górę.Teraz smartfony Xiaomi nie są już opłacalne w stosunku do innych firm, a aktualizacje Miui są co raz gorsze. Wysłane z mojego 2109119DG przy użyciu Tapatalka
  1 point
 44. To musisz czekać na globalną wersję, bo chińska ma tylko B4 i n41.
  1 point
 45. Trochę odświerzę temat, ja oststnio zainstalowałem LineageOS 20, jak na razie jestem zadowolony 😁Działa wszystko i bardzo szybko.
  1 point
 46. https://miuipolska.pl/jak-przejsc-z-rom-u-xiaomi-eu-fastboot-na-xiaomi-eu-recovery/
  1 point
 47. Od dwóch dni mam Pixel Experience na Androidzie 12. Z zalet mogę wymienić: - dużo mniej śmieciowych aplikacji na start, - ogólnie sporo więcej miejsca w pamięci, - wygląd Google Pixel (choć, co kto lubi) - działające aplikacje bankowe (Revalout, Millenium, w tym płatności zbliżeniowe) - nie muli (choć to może ofekt świeżego systemu) - dużo większe możliwości personalizacji (wraz z Nova Launcher Prime) Z minusów: - nie widzę nigdzie AoD Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
  1 point
 48. W aplikacji motywy po jej otwarciu na samym dole nie masz znaczka dodaj w niebieskim kółku?.
  1 point
×
×
 • Create New...