Leaderboard

 1. SLiM

  SLiM

  Użytkownicy


  • Points

   47

  • Content count

   2345


 2. mrosi

  mrosi

  Super moderatorzy


  • Points

   33

  • Content count

   3956


 3. Nezumi

  Nezumi

  Super moderatorzy


  • Points

   30

  • Content count

   7885


 4. Orjon

  Orjon

  Użytkownicy


  • Points

   22

  • Content count

   2499Popular Content

Showing content with the highest reputation since 06/21/18 in all areas

 1. 6 points
  Instalacja xiaomi.eu na zablokowany bootloader, dla osób mających problem z uzyskaniem zgody na odblokowanie lub z błędami przy oficjalnym odblokowaniu. Jeśli masz taki błąd "current account can't unlock this device", to jest jedyny sposób żeby ominąć blokadę bootloadera. Podaję tylko podstawowe czynności i kolejność, jeśli ktoś nie wie jak wejść w tryb EDL, jak zainstalować TWRP to polecam lekturę w dziale Tutoriale Zainstaluj przez MiFlash (telefon w trybie EDL) starą wersję miui dev china z odblokowanym bootloaderem ibra_images_6.1.7_20151221.0000.11_5.1_cn_b09dac70a0.tgz Zainstaluj uniwersalne TWRP (działa na starym i nowym bootloaderze) twrp-20180106-1033.img W TWRP bez restartu zainstaluj najnowszą wersję systemu xiaomi.eu_multi_MI4c_8.4.26_v9-7.0.zip i od razu Magisk-v16.4.zip Restart do systemu. Bootloader jest dalej zablokowany ale jest działające TWRP i można instalować kolejny update. Należy pamiętać o instalacji Magisk po każdym update, inaczej system się nie uruchomi !!! Jeśli wszystko przebiegnie poprawnie i masz działający system to możesz podmienić TWRP na te najnowsze pod nowy bootloader twrp-3.2.1-0.img PS: Powyższą metodę można też zastosować przy instalacji custom rom na zablokowany bootloader w MI4C, procedura jest ta sama jedynie w punkcie 3. w TWRP wgrywamy na początku FW libra_miui_fw_patch_MI4c_V9.5.1.0.NXKCNFA.zip. Instalacja Resurrection Remix OS Oreo na zablokowanym bootloaderze w MI4C Zainstaluj przez MiFlash (telefon w trybie EDL) starą wersję miui dev china z odblokowanym bootloaderem ibra_images_6.1.7_20151221.0000.11_5.1_cn_b09dac70a0.tgz Zainstaluj uniwersalne TWRP (działa na starym i nowym bootloaderze) twrp-20180106-1033.img W TWRP, bez ponownego uruchamiania, zainstaluj FW libra_miui_fw_patch_MI4c_V9.5.1.0.NXKCNFA.zip, system RR-O-v6.1.0-20180627-libra-Unofficial.zip , gapps PixelMod_Gapps_arm64_Oreo_libra_universal_27.06.18.zip i Magisk-v16.4.zip Restart do systemu. Jeśli wszystko przebiegnie poprawnie i masz działający system to możesz podmienić TWRP na te najnowsze pod nowy bootloader twrp-3.2.1-0.img
 2. 5 points
  Polonizacja oraz inne modyfikacje Xiaomi Mi Band 3. Wszelkie działania przeprowadzasz na własną odpowiedzialność. Spolszczenie powstało na bazie modyfikacji użytkownika kirill1999 z 4pda.ru, dotyczy Mi Band 3 w wersji chińskiej, bez NFC. Instrukcja: Pobieramy i instalujemy wybrany MiFit (wcześniej odinstalowujemy wersję oficjalną), opaska zostanie automatycznie zaktualizowana. MiFit 3.4.3 / Firmware 1.2.0.8 Spolszczenie, zmiana daty na dd/mm, numer wersji zmieniony na 1.2.0.9 FW bez zmiany nr wersji (iOS), do wgrania przez gadgetbridge Inne właściwości modyfikacji MiFit: wyświetlanie nazwy dzwoniącego/SMS pogoda po polsku (MB3, BIP) poprawiona kalibracja odległości na bieżni polski głos możliwość przeniesienia zainstalowanej aplikacji na kartę SD Poprzednie wersje:
 3. 5 points
  Bug buga bugiem pogania Jest weekend Panie i Panowie
 4. 4 points
  Zwrot dostałem ale niepełny - trzeba dodać że się zgodziłem. (ok 65%). Więc dalej dla mnie IBG sklepem z telefonami od xiaomi nr jeden chociaż wybór skromny. Po drugie po @lyru332 dokładnie rozumiem i też przez myśl przechodzi mi aby sprzedać. Jest to ostatni mój post z pierwszego wrażenia ale telefon, subiektywnie mówiąc!, dla mnie nie pasuje. Jak chcę zmienić zakładkę w chromie to muszę się palcem gimnastykować - za duży. Drugą bolączką, która pewnie w jakimś okresie minie (przynajmniej większość) to słabe działanie systemu. Mam miuipolska najnowszą.Aktualnie telefon nie potrafi sobie poradzić z pojedyńczymi (tylko niektórymi) aplikacjami, ma takie zwiechy jak mówił Pirzu w relacji z mi8. Po prostu telefon muli. Jest to deprymujące dla osoby który się przesiada z zamulonego pamięcią Mi5, gdzie u żony śmiga na mi6 jak ta lala (o wiele szybszy niż mi8). Trzeba dodać że w wyniku słabo działającego systemu drenaż baterii jest wyjątkowo duży - nawet dnia nie starcza. Ja podkreślę, że zdaję sobie sprawę że to bolączki okresu niemowlęcego ale będąc już długo z marką xiaomi wiem że będzie to sukcesywnie poprawiane ale nie wszystko od razu. Podejrzewam że jak zwykle Mi8 będzie hitem sprzedażowym ale w mojej opinii ten model da do myślenia takim wyjadaczom jak ja. Może dojrzałem aby sprawdzić coś innego? Plusy dobra kamera - AI w niej mógłby lepiej działać, Stabilizacja w kamerze super. Notch jak kto lubi - mi nie przeszkadza. Moja rada. Uważam że nie kupujcie teraz tego telefonu. poczekajcie niech dopracują system i/lub jak z tanieje do ok 1700 za 64 albo 1900 za 128GB. Wtedy będzie się opłacało. Telefon nic nowego nie wnosi ( no dobrze - dual gps jest na prawdę bardzo dokładny wiem bo porównywałem trasy na endomondo). Obserwujcie dział aktualizacje czy są rozwiązywane problemy (co gorsza mogą powstawać nowe). Na tym mój wywód kończę i pozdrawiam fanów marki.
 5. 4 points
  Ok sorki za tego Note 3. Rom był zrobiony i jest po prostu gotowy z niepublicznej bety - chciałem go dać więc dopisałem do changeloga, jednak na xiaomi.eu zdecydowano inaczej by respektować co napisał miui, że będzie pod koniec lipca. No cóż.
 6. 4 points
  @mariusz4567, bo prawdopodobnie zaznaczyłeś w aplikacji Telefon, a jest jeszcze druga apka: Telefon - zarządzanie połączeniami. Wejdź np. przez Panel Sterowania/Aplikacje, trzy kropki - Pokaż wszystkie aplikacje, w wyszukiwarce wpisz telefon i wtedy wejdź do Telefon - zarządzanie połączeniami, a w niej do Powiadomienia/Incoming calls, i włącz na ekranie blokady oraz Ważność Urgent, a później to samo w Missed calls. U mnie działa (Mi 5).
 7. 4 points
  @mrosi jak nie dotyczy bugów w ROMie to czego dotyczy? Ja wiem, że jest dział "bugi", którego nikt nie czyta bo już zgłaszałem tam błędy z szczegółowym opisem i nikt nic nigdy nie odpisał więc jak widzę jakiś błąd to wpisuje go w tematach taki jak ten, aby użytkownik chcący zaczerpnąć informacji o ROMie dowiedział się, czy dana rzecz jest sprawna czy też nie. Dla mnie to chyba logiczne, mamy wypisany changelog z poprawkami, a ludzie wypisują co jeszcze nie jest naprawione. No chyba, że tak jak kiedyś mówiłem tutaj, że chcecie zrobić drugie forum en MIUI gdzie ludzie piszą: "great", "thanks", "awesome" i nic więcej ;d PS. Proszę moderację, nie piszcie, że powiadomienia działają poprawnie bo to nie jest prawda. Już drugi moderator znowu robi to co zawsze czyli "ja wiem lepiej", Nezumi już sprawdził i przekonał się, że nie miał racji. Sprawdz może sam zanim zaczniesz osądzać. Nie działają: Powiadomienia GMAIL na lockscreenie, PowerAMP na lockscreenie (trial oraz full version), Spotify brzydka czarna ramka na lockscreenie, 4k w 24 fps, czasem ucinane "now" na lockscreenie przy bodajże Snapchacie. Mam czystą instalację, bez żadnych magisków modyfikacji i bez zmieniania motywu, wszystko standard i English (US). Soft xiaomi.eu 8.6.21 na MI5. Proszę, pokaż mi, że u Ciebie to działa i ja sieję ferment
 8. 3 points
  MIUI 10 8.6.28 Poprawki tłumaczenia Poprawiony FC ustawień dźwięku Dodana eksperymentalna funkcja „Wczytywanie z SI” w Ustawienia > Laboratorium MIUI Poprawione „Plany Oszczędzania” w Ustawienia > Bateria i wydajność Dodany z powrotem przełącznik Mi Drop Poprawione Odblokowanie twarzą i szyfrowanie Poprawiony BT audio w Hondzie Civic Poprawione lagi w UI w And 8.1 Dodane z powrotem Wiadomości w Chmurze, Ucinanie ogonków, hasła jednorazowe i usuwanie starszych wątków w aplikacji SMS Poprawione powiadomienia ekranu blokady PIN ekranu blokady może teraz mieć od 4 do 16 znaków Pełna lista zmian ROM Xiaomi.eu dla MI8 SE Brak aktualizacji tygodniowej dla Mi5 Kiedy aktualizacja do MIUI 10 dla mojego telefonu? MIUI 10 mają otrzymać poniższe modele gdzieś pod koniec lipca: Mi Note 3, Mi 5X, Mi 5c, Mi 5s, Mi 5s Plus,Mi 4, Mi 4c, Mi 4S, Mi Max 2, Mi Max, Redmi 5, Redmi 5A, Redmi 5 Plus, Redmi 4/Prime, Redmi 4A, Redmi 4X, Redmi 3S/Redmi 3X, Redmi Pro, Redmi Note 5A, Redmi Note 4 Qualcomm/Redmi Note 4X, Redmi Note 4 MTK, Redmi Note 3 Qualcomm. Jak zainstalować MIUIPolska/xiaomi.eu po raz pierwszy? Pełna instrukcja oczywiście w dziale Pobierz MIUI tutaj. Wybierz odpowiednie TWRP recovery pod swój model wg tej tabelki Podłącz telefon w trybie fastboot do PC: fastboot flash recovery twrp.img fastboot boot twrp.img W TWRP wybierz wipe > format userdata Pobierz rom xiaomi.eu pod swój model z działu Pobierz MIUI, przenieś do telefonu i zainstaluj z TWRP (menu Install) Dalsze aktualizacje odbywają się przez OTA lub ręcznie z TWRP Czym miuipolska różni się od Global? ROOT Dla Android 7 root z Magisk 16.3 do instalacji z TWRP. Blokada reklam w MIUIPolska Aby zablokować reklamy (lub ich większość) w aplikacjach Google Play i podczas przeglądania internetu sugerujemy instalację poniższej paczki przygotowanej przez @fredek. blokada reklam do instalacji w TWRP Instalacja na MIPAD MIPAD musi mieć połączone partycje systemowe aby zainstalować nasz rom. Poradnik. Polecane aplikacje MIUI MiPilot 5.3.5: POBIERZ MiFit: Google Play Samouczek MIUIPolska (z Google Play) Aktualizacje tygodniowe MIUI są opcjonalne i nie są bezwzględnie wymagane do prawidłowego działania telefonu. System w wersji rozwojowej może zawierać błędy, które mogą lub nie muszą być poprawione. Przed każdą aktualizacją warto wykonać kopię systemu w TWRP recovery (/system i /boot). Terminy pojawienia się aktualizacji dla konkretnych urządzeń nigdy nie będą podawane wg motto Acida: „Będzie kiedy będzie„. Jeśli chcecie pomóc nam w ciągłym rozwoju i utrzymaniu MIUIPolska możecie nas wesprzeć tutaj:
 9. 3 points
  Panowie, znowu muszę przypominać czego dotyczy ten temat? Sami sobie robicie syf, a potem płacz, że wątki są nieczytelne i cięzko znaleźć w nich informacje...
 10. 3 points
  Kilka spostrzeżeń po 3 tygodniach użytkowania: 1. Telefon (z chińskim softem, miui 9.5 stable) rzeczywiście jest piekielnie szybki - może też dlatego że jest to mój pierwszy "flagowiec" z krwi i kości. Mam wersje 8gb/256gb, wiec aplikacje z RAM-u wczytują się idealnie. Jedyny mankament jaki zauważyłem to zamykająca się z opóźnieniem klawiatura, tzn gdy coś pisze i chce wrócić gestem palca do ekranu głównego, wówczas program się zamyka, a klawiatura jakby "nie nadąża" i zamyka się z opóźnieniem. Nie wiem czy to wina klawiatury (Swiftkey keybord), czy softu. 2. Zauważyłem, że gdy telefon mam w kieszeni (zablokowany), często sam mi się odblokowywał - wybierał numer, włączał się aparat, robił zrzuty ekranu.... Tak jakby telefon sam się odblokowywał w kieszeni. Wyłączyłem wybudzenie ekranu dwuklikiem i tak jakby problem ustąpił, być może w kieszeni telefon na to reagował. Może ktoś wie co może być powodem? 3. Bezprzewodowa ładowarka Xiaomi (dołączona do zestawu), działa spoko, wiadomo, nie jest to demon szybkości - nie miałem jeszcze okazji sprawdzić z zegarkiem w ręku ile się ładuje od zero do stu procent, ale zbyt szybko nie jest. Zauważyłem też, że czasami, gdy położę na niej smartfon niedokładnie, to po chwili wyskakuje komunikat aby położyć telefon jeszcze raz w poprawnym miejscu. Czasami zdarzało się to nawet po kilku minutach od rozpoczęcia ładowania, więc telefon trzeba położyć bardzo dokładnie. Ja osobiście pierwszy raz stykam się z bezprzewodowym ładowaniem - fajny bajer, aczkolwiek nie jest niezbędny. Ja go używam jako drugiej ładowarki. Standardowa podpięta przy łóżku, a bezprzewodowa w innej części pokoju przy biuru. Przydaje się gdy coś pisze, oglądam, czytam, wtedy kładę telefon i nie muszę lecieć po drugą ładowarkę, która czeka przy łóżku. 4. Aparat wydaje się spoko, chyba najlepszy z Xiaomi jak do tej pory i lepszy od Xiaomi mi8 z tego co ludzie mówią i piszą. Pytałem kolesia w salonie, też powiedział, że jak na razie Mix 2s wygląda lepiej. Zdjęć robię sporo, głównie w dzień, na zewnątrz i jestem bardzo zadowolony, planuje przetestować wszystkie funkcje, włącznie z trybami wideo, wtedy zobaczymy... Nie zauważyłem żadnych zawieszek podczas otwierania/zamykania aplikacji. Sama aplikacja podobna do innych, bez szału. Brakuje mi paru opcji w ustawieniach zdjęć, ale cóż.... 5. Czytnik linii papilarnych - mega szybki, ekran IPS spoko, jest różnica po przesiadce z Amoleda/Oleda, ale tragedii nie ma, w tej kwestii nie jestem fanatykiem. Sam ekran super, bez notcha (tak wiem, to subiektywna ocena), ramki wąskie ładnie to wszystko wygląda, wygodnie się czyta, treści dużo, przy podzielonym ekranie również. Ja osobiście nie jestem zwolennikiem telefonów w kształcie "pilota od telewizora", czyli długich i wąskich, więc mnie wymiary Mixa 2s mega się podobają. Jedyne do czego mogę się przyczepić to waga. Na początku tego nie odczułem, bo ostatnio używałem Redmi Pro, które też troche waży. Gdy po tygodniu wziąłem do ręki stare Redmi Pro do wydało mi się leciutkie w porównaniu do Mixa 2s. Tak czy inaczej nie jest to jakiś problem. Osobiście wole, gdy telefon czuć w kieszeni i w ręce. Ceramicze plecki wyglądaja pięknie tylko wiadomo - brudzą się. Case o dziwo naprawdę ładny, cienki, matowy. Aż pierwszy raz w życiu miałem ochotę założyć case na telefon, a zwolennikiem tego nie jestem. Gesty - uwielbiam je, bardzo ułatwiają i przyspieszając korzystanie z tel. To moja opinia. Jedyne co można poprawić to responsywaność gestów "back" - lewa i prawa krawędź ekranu, bo czasami nie reagują, ale i tak są świetne! Generalnie jestem mega zadowolony, zobaczymy jak będzie po przejściu na miui 10. Polecam.
 11. 3 points
  Błagam, 2sekundy na stronie głównej miuipolska.pl: Jakbyś miał jeszcze jakiś problem to: http://lmgtfy.com/?q=Mi6+miuipolska+aktualizacja+oreo http://lmgtfy.com/?q=Mi6+aktualizacja+8.4.26 Polecam także: miuipolska.pl->Aktualności -> Aktualziacja MIUI.... Źródeł i informacji pod dostatkiem, wszystkie zajmują 2-3sekundy szukania. Dodam także 2 tematy na forum, w których mógłbyś się o takie rzeczy pytać: @mrosi Dodaj w pierwszym poście, że w tym tygodniu bez aktualizacji dla Mi5 (zawieszona), bo zaraz będzie 100 postów "a dla Mi5 to kiedy?"...
 12. 3 points
  Masz pretensje, że w naszym kraju gorzej traktuje się przedsiębiorców? Z tym akurat, w kwestii krótszego, bo jak wspomniałeś - rocznego (zamiast dwuletniego) okresu ochronnego, całkowicie się zgadzam. Tyle tylko, że karygodnym jest napisać nazwę własnego kraju z malej litery. Dramat... :/
 13. 3 points
 14. 3 points
  Oj, trafił się ordynarny ortograf! Poza tym to słowo jest ohydne, nawet pisane poprawnie. Nie lepiej zmienić na "stały FPS" albo "stała szybkość klatek"?
 15. 3 points
  Myślę, że powinniście na spokojnie spędzić sobie weekend i nie zaprzątać głowy jakimiś telefonami xiaomi ok? Co jakiś czas sprawdźcie Pobierz MIUI i jak będzie tam wyższy numerek wersji jak macie w telefonach to sobie pobierzcie.
 16. 2 points
  Po co? Jeżeli nie jest dostępny, to znaczy, że został usunięty, bo coś z nim jest nie tak. Masz takie parcie żeby uwalić telefon? To zrzuć go z wieżowca... Ech ludzie...
 17. 2 points
  Po części zgadzam się z Twoją opinią, jednak: 1. Gesty. Tu brakuje mi nie tyle gestu "Dalej/Następny", co wywoływania menu dodatkowych ustawień. Konfigurując na nowo telefon i chcąc dokonać pewnych ustawień, trzeba choć na chwilę włączyć przyciski programowe. 2. Ekran. Moim skromnym zdaniem AMOLED to najgorszy panel jaki istnieje. OLED, jak pokazują przykłady telefonów w nie wyposażonych (nie tylko Xiaomi, ale i innych producentów). nie do końca są dopracowane. Na tę chwilę, przynajmniej ja tak uważam, IPS LCD jest najlepszą opcją. 3. Bateria jest - mam przynajmniej takie wrażenie - nieco mniej wydajna niż w Mi MIX 2. Do Mi MIX nie porównuję, bo tam zastosowano ogniwo o sporo większej pojemności. Nie mniej jak dla mnie w zupełności wystarczy. Choć przyznaję, nie czytam podczas wizyty u Winstona Churchila. Nogi drętwieją... 4. Aparat, nie wiem czy u Ciebie ma to miejsce, wykazuje dziwne zachowania. Wykonuje dobre, czy porównując do innych telefonów Xiaomi bardzo dobre zdjęcia. Nie mniej przy uruchomieniu pojawiają się przez ułamki sekund kolorowe, pikselowe kwiatki, jakby "duszki". Po chwili znikają, jednak niesmak pozostaje. 5. Odpuść sobie szkło. Kup folię. W zupełności wystarczy do ochrony ekranu, a przynajmniej nie powoduje dyskomfortu związanego z odstawaniem i haczeniem o palce, podczas korzystania z telefonu. Żeby była jasność. Jakiekolwiek szkło nie kupisz, będziesz niezadowolony. To po prostu nie jest ekran, na którym można stosować szkło. Od siebie polecam 3MK Shield lub oryginalne, Xiaomi. Poczytaj sobie tutaj: 6. Na ładowarkę, czy ładowarki, bo zamówiłem dwie, czekam. Dam znać jak to działa, bo przyznam, po raz pierwszy będę miał możliwośćskorzystania z tej technologii.
 18. 2 points
  Mam telefon od kilkunastu dni, oto moje przemyślenia. Żeby trochę kontekstu nadać to wcześniej korzystałem z Iphonów, potem z MI5 i ostatnio(awaryjnie) z Huawei P9lite. Wymagania jakie stawiałem nowej słuchawce, która zamierzałem kupić to przede wszystkim wydajność, dual sim, polska(oficjalna) dystrybucja, oraz wygląd(choć wstyd się przyznać). Jak na razie Mix2s(global rom) wpisuje się idealnie: jest piekielnie szybki, żadne zwiechy, przycięcia się nie zdarzają. Telefon po prostu działa bardzo płynnie. Sterowanie gestami jest bardzo intuicyjne i wygodne. Czasami brakuje mi gestu odwrotnego do "wstecz". W P9lite dobijały mnie wirtualne przyciski, o których dzięki gestom w Mixie mogę zapomnieć. Odblokowanie twarzą działa tak jak się spodziewałem - czyli po prostu istnieje(dla przypomnienia - w globalu należy zmienić region, żeby ta opcja była dostępna). Brak tutaj jakiś wyrafinowanych metod typu FaceID. Niemniej w jasnym pomieszczeniu działa to zaskakująco dobrze. Czy funkcja ma jakiś wpływ na baterie - cholera wie:) Ekran jest super. Mimo, że pierwotnie myślałem o amoledzie, IPS wystarcza mi w zupełności. Wymiary i proporcje są w sam raz, kolory, jasność bardzo poprawne. Małe ramki na bokach dają wrażenie wielkości, zwłaszcza po przesiadce z Huaweia:) Generalnie telefon prezentuje się bardzo ładnie. Plecki z ceramiki są prześliczne, złote akcenty przy aparacie i czytniku dodają tego smaczku. Oryginalny case jest również elegancki. Zakupiłem szybę dla ochrony frontu. Jest beznadziejna, myślę, że dłużej niż tydzień z nią nie wytrzymam:) Bateria jak dla mnie rewelacja. Przy mocnym użytkowaniu zawsze trzyma cały dzień. Nie wiem jaki mam SoT - jakie to ma znaczenie? Wiem tyle, że ładuję telefon(ładowanie jest bardzo szybkie) i korzystam nie martwiąc się, że za parę godziny padnie. Wieczorem wracając do domu jest na tyle baterii, że na kibelku można przeczytać kwejka bez ładowarki:) Z Qi nie miałem okazji jeszcze skorzystać. Aparat: tutaj jest dziwnie. Niby wszystko działa świetnie - w jasnym miejscu zdjęcia są rewelacyjne. Nie jest to jakość lustrzanki oczywiście, ale do oglądania na telefonie/tablecie/laptopie wypada super. W ciemniejszych miejscach jest niejednolicie. Czasem zdjęcia wychodzą super, a czasem do d*py. I nie chodzi mi o bardzo zaciemnione plany - wieczorem w mieszkaniu jedne zdjęcia wychodzą nieźle(tylko nieźle) a inne kijowo. Chodzi o to, że ciężko ocenić jak wyjdzie zdjęcie. Myślę, że aktualizacja to poprawi, bo aparat raczej daje radę. Filmów nie kręciłem za wiele bo ja jakoś nigdy do tej funkcji nie podchodziłem z entuzjazmem, więc ciężko mi coś konkretnego napisać. Moim zdaniem jest ok, nie gorzej niż w poprzednikach dlatego oceniam na plus. Przednia kamerka trochę siara... Mydli - zdjęcia często bywają lekko nieostre. Trzeba dobrego światła, żeby coś można było zrobić ciekawego z tym aparatem. Ale tu moja uwaga - taki aparat mi w zupełności wystarczy. Walnąć focie na fejsa, czy żeby znajomym wysłać sms'em w 100% wystarczy. Po prostu przedni aparat jest średni i tyle - kupując telefon o tym wiedziałem i się z tym godzę. Mimo pewnych wad funkcje foto/wideo Mix'a 2S oceniam na 8,5/10(zaznaczam, ocena bardzo subiektywna, byłem świadomy pewnych niedociągnięć przy zakupie). Ogólnie ocenię telefon na 9,5/10. Na chwilę obecną jestem bardzo zadowolony. Nie widzę wad, o których bym nie wiedział przed zakupem i na które bym się nie godził. Szczerze mówiąc na co dzień najbardziej wkurzają mnie pewne "niedociągnięcia" MIUI(o tym może przy innej okazji). Mam tylko nadzieję, że trafię w końcu na jakąś lepszą szybę na front, bo ta co mam to pożal się Boże:). Miłego dnia Wszystkim!
 19. 2 points
  Zaktualizowałem modyfikację MiFit 3.4.2 (link z 1 postu uaktualniony). Pogoda na opasce jest po polsku. Początkowo też miałem znaki zapytania, pomogło przełączenie języka telefonu na angielski i z powrotem na polski. Teraz trzeba potestować czy znaki zapytania nie powrócą samoistnie.
 20. 2 points
  Właśnie przed chwilą dostałem aktualizacje do androida 8.0.
 21. 2 points
  Takie FPS-y zapewne już pozostaną. Proponuję więc usunąć dopisek "30 fps" przy wyborze tej rozdzielczości w ustawieniach aparatu/video. Mylące i dołujące. Zainstalowałem ten najnowszy ROM [Mi5] - czysta instalacja po Factory Reset i bez przywracania czegokolwiekj z jakichś kopii -i mam pytania: Jak w tej zrobić, aby przyciski głośności domyślnie zmieniały głośność dzwonka tel. / powiadomień, a nie "multimediów"? Gdzie jest teraz ustawienie, które wyłącza możliwość rozwijania belki przełączników na ekranie blokady? Poza tym nie działa mi dioda powiadomień - ani dla SMS-ów ani dla powiadomień aplikacji. Bateria lepiej. Natomiast zarządzanie RAM-em, w sensie "ubijania/zamrażania" apek w tle - nadal beznadziejne. Nie podobają mi się też monochromatyczne ikonki powiadomień aplikacji na belce. Komu przeszkadzały kolorowe? I jeszcze wiele innych wizualnych zmian mi się nie podoba, ale nie będę się nad nim rozwodził, bo to kwestia gustu.
 22. 2 points
  Potwierdzam kupilem wczoraj w obi 6x40 z LUXa na imbusa + te nitonakretki, skrecone i trzyma mocno!
 23. 2 points
  Byłeś szybszy[emoji4] Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
 24. 2 points
  Niektórych użytkowników po prostu trzeba ignorować i tyle w temacie.
 25. 2 points
  Nie. To tylko wybudzenie telefonu, bez odblokowania ekranu. BTW, czy Twój intelekt ogarnia możliwość edycji cytowanej zawartości? Po co bezmyślnie przewalasz obrazki z cytowanego posta, znajdującego się tuż nad odpowiedzią?