Instalacja softu w MiCenter

Dostarczaniem sprzętu potrzebnego do testowania najnowszych softów dla użytkowników MIUIPolska zajmuje się firma ILTRADE z Warszawy.
Instalacja softu w MiCenter

Serwis MiCenter oferuje możliwość instalacji oprogramowania MIUI dla użytkowników MIUIPolska.

Co w ofercie?

 • Instalacja oprogramowania MIUIPolska/xiaomi.eu na każdy wspierany przez nas telefon np. MI8 EE, MI8, MI8SE, MIMAX 3, MIX2S, MI6X itd. Do instalacji konieczne jest uzyskanie zgody na odblokowanie bootloadera! My robimy całą resztę. Lista wspieranych modeli w dziale Pobierz MIUI. Instalujemy najnowsze dostępne softy.
 • Instalacja oprogramowania z językiem polskim.
 • Naprawa bootloopa i innych problemów z softem
 • Naprawa uszkodzenia softu Redmi Note 5, MI8, Redmi 6 (brak reakcji na włączenie i tryb EDL)

Dlaczego warto skorzystać z naszej pomocy?

Większość użytkowników telefonów Xiaomi nie wie lub nie zdaje sobie sprawy z tego, że kupując telefon z nieoficjalnej dystrybucji czyli na Allegro lub Aliexpress może posiadać na nim przerobione oprogramowanie. Ponadto nowe modele np. MI8, MI8SE w wariantach chińskich posiadają albo przerobione oprogramowanie (syfmiui) albo wersje Global jednak z uwagi na odblokowanie bootloadera (przez sprzedawców) niemożliwe jest korzystanie na tych wersjach z NFC i Google Pay. Tylko rom miuipolska (xiaomi.eu) po naszej instalacji będzie posiadał Certyfikat Google i działające usługi płatności.

Po czym poznać taki soft?

 • Jeśli MIUI nie potrafi się sam zaktualizować (obecnie do MIUI 10 dla wszystkich telefonów Global np. Mi5/6/8, Redmi Note 3 Pro, Redmi 3/4, MI5s/MI5s Plus, MiMax 32/64/128, Mi Mix itp.) lub nie posiada napisu „xiaomi.eu” w Informacjach o telefonie (About phone) to najprawdopodobniej oprogramowanie to należy zmienić!
 • Jeśli zakupiliśmy wersję Chińską telefonu np. MI8 (chińskie znaczki na pudełku) i posiadamy rom Global (informacje o telefonie)

Telefony Xiaomi powinny mieć MIUI jedynie z dwóch źródeł:

 • Xiaomi (oryginalne softy Global) lub
 • z miuipolska.pl/xiaomi.eu (także dla modeli chińskich bez Global)

Jak zgłosić naprawę softu?

Zgłoszenia naprawy wysyłamy przez stronę MiCenter.pl

 • Należy być zarejestrowanym użytkownikiem forum miuipolska.pl i w formularzu otrzymanym po wysłaniu zgłoszenia podać (napisać) nick z forum.
 • Do każdej naprawy wystawiamy rachunek/fakturę VAT do opłacenia przelewem.
 • Czas realizacji naprawy to średnio 1-5 dni.
 • Odblokowanie nowych telefonów to od 360 do 1080 godzin i tyle czasu telefon musi poczekać zanim dokona się odblokowanie.

Za ile?

Koszt instalacji softu dla użytkowników miuipolska to stałe 55 zł (z wliczonym kurierem UPS po naprawie).
Przy osobistej wizycie w serwisie 50 zł.
Wszystkie szczegóły znajdą się w naszym formularzu po wysłaniu zgłoszenia (MiCenter > Zgłoś naprawę).

Czym różni się MIUIPolska od Global?

Odpowiedź w naszym FAQ tutaj: https://miuipolska.pl/o-romie-miuipolska/

Naczelny tłumacz MIUI na język polski. To od niego wszystko się zaczęło. Współtwórca MIUIPolska.pl i Xiaomi.eu. Prowadzi serwis Xiaomi MiCenter.