Jump to content

Wako1986

Użytkownicy
 • Posts

  254
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Wako1986 last won the day on May 12 2021

Wako1986 had the most liked content!

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Mi5 3/64GB

Recent Profile Visitors

1,062 profile views

Wako1986's Achievements

Contributor

Contributor (5/14)

 • Reacting Well Rare
 • Conversation Starter Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Dedicated Rare

Recent Badges

8

Reputation

 1. U mnie na Xiaomi 12 płatności zbliżeniowe działają normalnie po aktualizacji do miui 14
 2. Kupiłem parę dni temu Xiaomi 12 zaktualizowałem od razu do miui 14 i czujnik zbliżeniowy działa ok, nie moge narzekać, bateria tez w porządku, ponad 4h sot na LTE nie jest źle, na wifi oczywiście więcej.
 3. Robiłem kopie wszystkiego z mojego mi10, czyli aplikacje pulpit itp itd, używałem identycznie jak mi10, bateria sporo słabiej trzymała w mi11, 3--3,5h na LTE, gdzie mi10 4-4,5 na LTE
 4. Chodzi mi o takie bardziej użytkowe odczucia, miałem chwilę mi11 ale bateria była taka tragiczna że odesłałem go, 3,5h sot na LTE to jakaś kpina .a z tych danych wynika że xiaomi 12 jeszcze gorzej powinno trzymać...
 5. Witam, może mi ktoś napisać faktycznie ile sot trzyma mi12 na LTE i wifi? Albo czy ogólnie trzyma lepiej jak mi11 czy gorzej?
 6. Witam, ma ktoś porównanie który lepiej trzyma na baterii? Czy 12x że starszym snapem ? Czy 12 ? Jakie wyniki sot na LTE i wifi?
 7. Siema, jaka ładowarkę samochodową kupić żeby w miarę szybko ładowarka 12t? Do tej pory miałem mi10 i ładowarkę Xiaomi która obsługuje coś 30 parę Wat, w mi10 było tu turbo charge, natomiast jak podłącze 12t to jest tylko szybkie ładowanie .
 8. No ale darmowy zwrot, więc nic nie tracę
 9. Nic to nie daje, trzeba go będzie zwrócić niestety....
 10. Patrzyłem i nie ma takich modułów, jest tylko jakieś coś jak by zestaw naprawczy czy coś , a i tak nie wiadomo czy to coś pomoże, więc chyba nie opłacalny interes, ale dziwne co mogło się mu stać bo wygląda jak nowy ....
 11. Już trzeci soft wgrany, wipe było robione, czyszczone itp, nic to nie zmienia, w testach aparaty przednie, tylny szeroki i zoom działają ale główny nie. Teraz pytanie czy to da się naprawić? Lub czy to jest opłacalne w naprawie...?
 12. Witam, dostałem dziś mi11 pro na próbę i zauważyłem że jak włączam aparat to automatycznie ustawia się na ten od selfie, jak naciskam żeby był tylny to włącza się szerokokątny, a jak chce dać pro to aplikacja wisi, jeśli wchodzę w test podzespołów to "rear camera get the empty or null camera id" co go może byc? Uszkodzony aparat? Płyta główna?
 13. Teraz czekam na telefon aż do mnie przyjdzie i będę kombinował , ściągnąłem stabilna wersję 14.0.6.0, twrp sterowniki itp, spróbuję zainstalować , może dam radę.
 14. O takie odpowiedź mi właśnie chodziło, dzięki 😉, teraz czekam aż telefon dojdzie i mam nadzieję że bateria nie będzie ustępował staremu mi10
 15. Czyli trzeba miuipolska tak zwana rozwojowa, tak?
×
×
 • Create New...