Jump to content

Kacper Skrzypek

Super moderatorzy
 • Content Count

  6,607
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  266

Everything posted by Kacper Skrzypek

 1. Pewne zmiany w panelu głośności Poprawki błędów, m.in. braku możliwości wejścia w ustawienia punktów dostępu na niektórych urządzeniach czy problemów z poprawnym ustawianiem sposobu nawigacji po systemie w pierwszej konfiguracji To ostatnia aktualizacja wersji rozwojowej dla modeli: Redmi Note 7, Redmi Note 7 Pro i Mi CC9e. Posiadacze tych modeli mogą przenieść się na wersję stabilną (będzie ona jeszcze przez pewien czas otrzymywać aktualizacje), pozostać na obecnej wersji bądź wgrać inny ROM. Aktualizacja opóźniona dla: Redmi Note 7, Redmi Note 7 Pro, Mi 9 Pro 5G, Mi 11 Pro/
 2. Ukryte posty nie są widoczne dla użytkowników, zatem kolega wyżej nie widział komentarza. Koniec offtopu.
 3. Mi 10T Lite nie ma "typowego" czujnika zbliżeniowego, stąd MIUI wyłączyło tę opcję dla tego modelu.
 4. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
 5. Mam 21.4.20 dzienną na Mi 10T Lite, też wgrywałem dzisiaj, i potwierdzić tego nie mogę. Moim zdaniem działa zupełnie ok.
 6. Uruchom wiersz polecenia w katalogu, gdzie masz MiFlash (w którymś katalogu będzie plik fastboot - w tym katalogu masz uruchomic wiersz polecen: ctrl+shift+prawy przycisk myszy > uruchom wiersz polecenia (albo uruchom PowerShell, w nim najpierw wpisać cmd). Telefon w tryb fastboot i potem: fastboot oem lock Nie. Mi 6 nie "podchodzi" pod te ograniczenia.
 7. Masz włączone tzw. "Bezpieczne udostępnianie", które usuwa tagi EXIF i przy tym zmienia nazwę pliku. Wyłącz je w Galerii.
 8. Zrobiłeś Format (nie Wipe) Data w TWRP? Wysłane z mojego M2007J17G przy użyciu Tapatalka
 9. Wygląda na to, że TWRP nie rozpoznaje poprawnie nazwy urządzenia. Możesz albo spróbować z innym TWRP, albo ewentualnie zedytować plik META-INF/com/google/android/updater-script i zmienić w nim onc na onclite, a następnie wrzucić go z powrotem do paczki i zainstalować. Powinno wtedy przejść.
 10. Fastboot https://bigota.d.miui.com/V12.0.4.0.RKHEUXM/alioth_eea_global_images_V12.0.4.0.RKHEUXM_20210331.0000.00_11.0_eea_94be3fcd30.tgz
 11. Już wiemy, o co chodzi. To nie zależy od ilości kart SIM w telefonie, a od niepoprawnego zgłaszania przez urządzenie stanu karty SIM (w sensie - jest czy jej nie ma) do ustawień APN. Niestety to nie jest coś, co możemy naprawić my. Musi to naprawić Xiaomi.
 12. Specjalnie jej u nas nie ma. Była przez kilka godzin, ale nie przechodzi SafetyNet.
 13. Moim zdaniem nie. Oczywiście zawsze są jakieś szanse, że coś pójdzie nie tak, ale póki masz odblokowany bootloader, to problemu być nie powinno. Soft jest oficjalny, globalny. Ktoś po prostu wgrał go bez partycji z regionami, co często się zdarza przy wgrywaniu softu nie przez MiFlash (tak jak wyżej), ale przez recovery/aktualizator (paczka pod recovery nie ma partycji z regionami). Teoretycznie można by zablokować bootloader już w tym momencie, bez wgrywania tego samego oprogramowania jeszcze raz, ale nie masz właśnie tego oryginalnego stanu partycji cust, zawierającej pliki pod poszc
 14. Ktoś odblokował wcześniej bootloader i wgrał jakiś inny soft. Potem prawdopodobnie wrócił do Globala, ale wgrał tylko paczkę w recovery, skutkiem czego nie wgrała się partycja zawierająca wszystkie regiony, w tym Polskę. Musiałbyś wgrać raz jeszcze soft przez MiFlash: https://bigota.d.miui.com/V11.0.6.0.PCAMIXM/sagit_global_images_V11.0.6.0.PCAMIXM_20200308.0000.00_9.0_global_4e37806e9f.tgz I potem zablokować bootloader (możesz od razu skryptem w MiFlashu - clean all and lock).
 15. Być może to zależy od softu, my opieramy się na zwykłym Globalu. Może Michał Pisarski dostał telefon z zwykłym globalem, a inni z EEA, trudno mi powiedzieć bez sprawdzenia. Zobaczę potem. Wysłane z mojego M2007J17G przy użyciu Tapatalka
 16. A, no to Xiaomi coś popsuło. Trzeba czekać. Wysłane z mojego M2007J17G przy użyciu Tapatalka
 17. W porządku, czyli moja teoria twierdząca że to zależy od ilości kart SIM jest błędna. Będziemy czekać, czy Xiaomi naprawi to w przyszłym tygodniu, jeśli nie, to cofniemy ich zmiany i będzie ok w przyszłej aktualizacji.
 18. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
 19. Akurat Netflix powinien działać bez problemu, Google Pay zresztą też o ile Google znowu czegoś nie wymyśli. @wodnik64 pobierz ze sklepu Play apke SafetyNet Helper Sample, przejdź test i wyślij mi screena. Bardzo mozliwe że nie przechodzi SafetyNet choć to dziwne. Podeślij zrzut ekranu też z apki DRM Info (na dole jest info dot. certyfikatu Widevine, chodzi mi o poziom, L1 czy L3)
 20. Z ciekawości osoby, które nie mogą wejść w APN i te, które mogą: macie jedną czy dwie simki? Wygląda na to że Xiaomi coś schrzaniło, cofnęliśmy testowo ich zmiany i menu się bez problemu wyświetla.
×
×
 • Create New...