Jump to content

Kacper Skrzypek

Super moderatorzy
 • Posts

  9,996
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  477

Everything posted by Kacper Skrzypek

 1. Wątek poświęcony ostatniej (najświeższej) aktualizacji stabilnego MIUI Polska / Xiaomi.eu dla telefonu Mi 10 (nazwa kodowa: umi). Link do pobierania ROMu: https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv14/xiaomi.eu_multi_MI10_V14.0.2.0.TJBCNXM_v14-13.zip/download ROM można zainstalować zarówno w trybie Recovery (TWRP), jak i Fastboot. Poradnik: https://miuipolska.pl/jak-zainstalowac-xiaomi-eu-miui-polska/ Proszę o merytoryczną dyskusję, związaną ściśle z tematem wątku.
 2. Wątek poświęcony ostatniej (najświeższej) aktualizacji stabilnego MIUI Polska / Xiaomi.eu dla telefonu Mi 10 Pro (nazwa kodowa: cmi). Link do pobierania ROMu: https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv14/xiaomi.eu_multi_MI10Pro_V14.0.2.0.TJACNXM_v14-13.zip/download ROM można zainstalować zarówno w trybie Recovery (TWRP), jak i Fastboot. Poradnik: https://miuipolska.pl/jak-zainstalowac-xiaomi-eu-miui-polska/ Proszę o merytoryczną dyskusję, związaną ściśle z tematem wątku.
 3. Wątek poświęcony ostatniej (najświeższej) aktualizacji stabilnego MIUI Polska / Xiaomi.eu dla telefonu Mi 10T Lite (nazwa kodowa: gauguin). Link do pobierania ROMu: https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv14/xiaomi.eu_multi_HMNote9Pro5G_MI10TLite_V14.0.2.0.SJSCNXM_v14-12.zip/download ROM można zainstalować zarówno w trybie Recovery (TWRP), jak i Fastboot. Poradnik: https://miuipolska.pl/jak-zainstalowac-xiaomi-eu-miui-polska/ Proszę o merytoryczną dyskusję, związaną ściśle z tematem wątku.
 4. Niestety problem z MMSami będzie trudny do zdebugowania, bo jak pisałem twórca poprawek nie może tego samodzielnie przetestować. Możliwe, że to problem Xiaomi, ale nie jestem w stanie tego sprawdzić, bo oryginalna aplikacja (niezmodyfikowana) się nie uruchamia.
 5. To jest aktualizator od Google'a, a nie od Xiaomi. Być może Android 13 będzie ostatni, ale to nie oznacza, że to ostatnia wersja ROM-u a ogóle.
 6. Poprawki błędów Dla Xiaomi 13 i Xiaomi MIX 4 wydajemy wersję V14.0.23.3.21.DEV ROM dla Redmi K60 później Od 21 kwietnia koniec wersji beta dla m.in. POCO F3 – Xiaomi kończy wsparcie. Szczegóły tutaj Od 19 stycznia wszystkie nowe aktualizacje można wgrywać zarówno poprzez tryb recovery (TWRP), jak i przez tryb Fastboot. Szczegóły tutaj Pełna lista zmian: polska, angielska Wspierane urządzenia w wersji rozwojowej Poza urządzeniami wymienionymi powyżej udostępniamy również aktualizacje wersji beta dla niektórych telefonów z procesorami MediaTeka: Xiaomi 12 Pro Dimensity [daumier] (Dimensity 9000+) Redmi K50 Pro [matisse] (Dimensity 9000) Redmi K50 [rubens] (Dimensity 8100) Redmi Note 11T+ Pro [xagapro] (Dimensity 8100) Redmi Note 11T Pro/POCO X4 GT [xaga] (Dimensity 8100) Redmi K50i [xagain] (Dimensity 8100) Redmi K40 Gaming [ares] (Dimensity 1200) POCO F3 GT [aresin] (Dimensity 1200) Redmi Note 10 Pro (5G) / POCO X3 GT [chopin] (Dimensity 1100) Są one dostępne dla osób, ktore wspierają projekt Xiaomi.eu w serwisie Patreon na poziomie Contributor lub wyższym. Jak zainstalować MIUIPolska/xiaomi.eu po raz pierwszy? Pełna instrukcja znajduje się na naszym forum lub w naszych poradnikach. Sprawdź też dostępne poradniki instalacji: Nowe, hybrydowe ROMy Xiaomi.eu/MIUI Polska: Jak zainstalować ROM po raz pierwszy? Jak zainstalować Xiaomi.eu po polsku na Xiaomi 12T Pro? Jak zainstalować Xiaomi.eu po polsku na Xiaomi 12T? Jak zainstalować Androida 13 na MI 9T Pro? Pixel Experience ROM. Jak zgłosić błąd systemu? Prosimy o zgłaszanie błędów systemowych w oprogramowaniu xiaomi.eu/miuipolska według tego poradnika. Jednocześnie informujemy, że jesteśmy małą, kilkuosobową grupą, która tworzy tę modyfikację MIUI jako hobby, w wolnym czasie. Nie mamy żadnego powiązania z pracownikami Xiaomi, zatem nie jesteśmy w stanie w żaden sposób wpłynąć na pracę oprogramowania MIUI Global i na poprawę problemów w tymże oprogramowaniu występujących. W związku z tym prosimy o niezgłaszanie nam bugów związanych z Globalem, gdyż w 90% przypadków nie będziemy w stanie Wam pomóc. CHCESZ NAM POMÓC W ROZWOJU OPROGRAMOWANIA? Możesz wesprzeć nas dowolną kwotą dotacji, którą przeznaczymy na utrzymanie serwera i kawę, pozwalającą lepiej skupiać się przy pracy nad rozwojem softu. WESPRZYJ NAS! Motyw: tutaj.
 7. Tak jak wyżej. Ewentualnie mogę Ci pomóc zdalnie.
 8. Zauważ, że w większości komentarzy jest mowa o innych modelach niż X3 Pro. Jeśli ktoś pisze o tym modelu, to aktualizował go trochę wcześniej, gdy jeszcze nie poblokowali OTA.
 9. Wątek poświęcony najnowszej aktualizacji stabilnej wersji MIUI dla urządzenia Redmi K60/POCO F5 Pro (nazwa kodowa: mondrian). Link do pobrania ROM-u: https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv14/xiaomi.eu_multi_MONDRIAN_V14.0.22.0.TMNCNXM_v14-13.zip/download ROM można zainstalować zarówno przez tryb Recovery (TWRP), jak i przez tryb Fastboot. Poradnik: https://miuipolska.pl/jak-zainstalowac-xiaomi-eu-miui-polska/ Proszę o kulturalną dyskusję, dotyczącą przede wszystkim tematyki tego wątku.
 10. Problem w tym że w info o F5 podają oznaczenie modelu F5 Pro. Dlatego nie do końca wierzę w tę informację, aczkolwiek zobaczymy, czy tak będzie.
 11. Mi Note 10 Pro to ten sam telefon co Note 10, tylko z innym aparatem. Także tu na pewno wsparcia nie będzie. Co do Note 10 Lite powiedziałbym, że raczej też nic nie wydadzą. Nic na horyzoncie nie widać w tej chwili, ale kto wie...
 12. Prawdopodobnie będzie działać. Co do MMSow wysłałem log wyżej, ale twórca poprawek nie może tego sam zdebugować...
 13. Generalnie te problemy mogą wynikać z tego, że Xiaomi zaktualizowało w tym tygodniu aplikację SMS. Jak mówiłem, postaram się to sprawdzić.
 14. Sprawdzę wieczorem jak wrócę do domu. Wiem że na poprzedniej becie działało.
 15. Nie, nie mamy w nosie Waszych uwag. Do tego, co napisałeś, przecież się odniosłem. Mógłbyś mieć słuszne pretensje, gdyby na Twoje zgłoszenie nie było żadnej odpowiedzi. 1. Ten problem jest także w normalnej wersji Notatek. Nie jest to zatem bug spowodowany przez nas, podobnie jak wcześniej zgłaszany przez Ciebie problem ze znikającymi początkami linijek. Xiaomi powinno to poprawić, bo skoro to ich problem, to jego naprawa nie wpłynie tylko na nasze ROMy, ale na wszystkie MIUI. 2. Kod wielu aplikacji jest zaciemniony. Nie masz żadnej gwarancji, że wprowadzona poprawka nie wysypie się wraz z aktualizacją aplikacji. 3. Poza ogarnianiem zgłaszanych problemów mamy też swoje własne rzeczy do załatwienia. Nie utrzymujemy się z wydawania ROM-ów, także to, czy dana kwestia zostanie ogarnięta, czy też będzie musiała poczekać, zależy od możliwości czasowych i chęci twórcy poprawek do zajęcia się tematem. Widzę, że na Xiaomi.eu jesteś aktywny, także zgłoś tę kwestię do Igora. Tylko nie zdziw się później, że odpowie to samo co ja, tylko w mniej dyplomatycznych słowach.
 16. No to włącz tę Przybliżoną lokalizację z pierwszego zrzutu. Pisałem, jeśli nie masz obrazka to masz to włączyć. Inaczej tego nie wyłączysz. Opcja z trzeciego posta nie ma znaczenia.
×
×
 • Create New...