Jump to content

brawo

Użytkownicy
 • Posts

  907
 • Joined

 • Days Won

  7

brawo last won the day on January 25

brawo had the most liked content!

Recent Profile Visitors

1,131 profile views

brawo's Achievements

Rising Star

Rising Star (9/14)

 • Conversation Starter Rare
 • Reacting Well Rare
 • One Year In
 • Dedicated Rare
 • First Post Rare

Recent Badges

88

Reputation

 1. Na pewno jest taka opcja w ustawieniach.
 2. To zanieś/wyślij do serwisu. Skoro masz problem indywidualny, to nikt nad jaśniepanem skakać nie będzie przecież. Albo kieruj pretensje do producenta oprogramowania i sprzętu. Ile to można razy pisać żeby dotarło? ps Naprawdę życiowo strategiczny problem, bo jest różny odstęp tekstu w notatkach 😁
 3. No i co w związku z tym? 😁 Trzeba było skasować post wcześniejszy.
 4. Na pewno wszytko robisz wg poradników? Wszystko jest wypakowane bezpośrednio na dysk C? Niektórzy pakują aplikacje na pulpit. Na przykład ja i wtedy nie działa Co do wgrywania sterowników też jest w poradniku.
 5. Pewnie telefon wyłączony jest. Może pojawić się w sieci (pod innym numerem, ale do zlokalizowania) za jakiś czas, gdy złodziej go sprzeda, a jakiś naiwniak go kupi i włączy.
 6. Mam to samo wy. Coś ktoś zj...ał. Albo Google, albo Xiaomi. Ja mam wersję global. Ale zainstalowałem nie dawno A13 MIUI14. Kompas pewnie też wam szwankuje. Nawet jak po kręceniu ósemek jest ok, to po chwili północ patrzy na zachód... No ma strita 😁 Zgłaszacie do Xiaomi, to może ogarną temat. Ja już ich zasypałem swoim zgłoszeniem 😎
 7. Ale może operator coś zrobił. Wyłączył jakiś nadajnik? Po drugie uciąłeś od góry ważną informację. Czas pracy na naładowaniu. Dodam. Ten system android pojawił się nie dawno. Widzę, że i ja mam tą pozycję. Może Google, albo Xiaomi wyrzuciło go z pozycji inne? Poobserwuje, ale te zużycie, to nie jest zżeranie prądu.
 8. No nie żartuj W takim razie naprawdę masz malutkie wymagania co do zdjęć. To powiększenie raptem na 55%. I popatrz na tą tablicę reklamową, albo drzewa. Przecież to jest papka. Gdybym nie wiedział jakiego sklepu jest to logo, to na pewno bym tego nie odczytał.
 9. Problemów nie ma, ale jakość tych 108 Mpix dramatyczna
 10. Mam podobnie po zaktualizowaniu do A13 MIUI14. Co prawda inny telefon, poco x4 gt, ale jak widać telefon nie ma znaczenia. Aplikację kompas zaktualizowałem do najnowszej wersji, ale coś jest z nią nie tak, bo co jakiś czas krzyczy żeby skalibrować. Dodam. Po zainstalowaniu aplikacji Usługi GP dla AR pojawia się strzałka kierunkowa, ale nie zmienia się jej położenie przy kręceniu telefonem. Coś tu jest nie tak. Ok. Działa Po zainstalowaniu ww aplikacji i zresetowaniu wszystkich ustawień aplikacji Mapy. Pojawia się strzałka i kręci właściwie się na mapie.
 11. To przyjdź i mi podnieś za darmo Za darmo jest jak umiesz sam zrobić, a nie że ktoś za darmo to robi 😁 O gwarancję się martwisz, a nie o to że jest to nielegalne? Już twoje IP jest sprawdzane.
 12. Wtrącę tu. Na Szwajcarii pojawiała się globalna wersją tajwańska A13 MIUI 14 dla POCO X4 GT
 13. A kto to napisał? Tak to zabrzmiało niestety.
×
×
 • Create New...