Jump to content

brawo

Użytkownicy
 • Content Count

  363
 • Joined

 • Days Won

  4

brawo last won the day on January 3

brawo had the most liked content!

Community Reputation

35 Excellent

About brawo

 • Rank
  Zaawansowany

Recent Profile Visitors

309 profile views
 1. Trzeba również odczekać z ładowaniem. W ogóle odczekać z jakimikolwiek działaniami jeśli telefon został "przemrożony". Musi wrócić do temperatury pokojowej przed ładowaniem i używaniem. Zresztą z każdą elektroniką należy tak postępować. Nawet z tą nową, które przyjechała w paczce.
 2. Tu nie ma nic dziwnego. Usługa jest włączana ręcznie w BOK, a wyłącza się automatycznie po wykryciu błędów i komunikacyjnych. Ja tak to widzę
 3. Młodzi jeszcze jesteście. Nie mamy pańskiego płaszcza i co nam pan zrobisz?
 4. Tak. To jest tak trudne jak mieć kartę telefoniczną na słupa lub firmę na słupa
 5. Najprościej pożyczyć cudzą kartę na moment lub kupić jakiegoś startera, ale w innej sieci, gdzie jest pewność że w tamtej chodzi ta usługa i sprawdzić. Porady typu rób twardy reset, jakieś rooty odpuść sobie bo zysk nie warty jest strat jakie możesz ponieść
 6. Wklejasz artykuł sprzed 3 lat... Może wówczas było to trudne, ale dziś kasę pobrać łatwo. Płaciłeś np. kurierowi za paczkę co to wyciąga terminal z kieszeni? Naprawdę to jest trudne?
 7. To jak chciałeś uruchomić usługę w sieci nie mając aktywnych funkcji w telefonie?
 8. Z jaką się łączy, a jaka jest możliwość zastosowanego modemu w telefonie, to różne sprawy. WiFi5 (ac) może mieć link nawet do 1,7Gb. A WiFi6 (ax) nawet do 2,4Gb. Więcej w sieci do poczytania. Nie zapominając o możliwościach routerów dostawców internetu.
 9. To raczej jest szybkość linku. Może i kosmiczna. Jednak 1G to żaden kosmos Szybkość połączenia internetu sprawdź speedtestem.
 10. Załóżmy, że ten plik masz w menadźerze plików. Trzymamy paluchem na ikonie tej aplikacji, wyskakuje "Informacje o aplikacji", klikamy w to. Trzeba wyszukać Zezwolić na instalowanie aplikacji z nieznanych źródeł i zmienić na Tak. Ale jak plik masz gdzie indziej np. w przeglądarce, to takie uprawnienia trzeba nadać dla przeglądarki w ten sam sposób.
 11. Na tym obrazku jest napisane co trzeba zrobić i gdzie szukać... U mnie ścieżka jest Ustawienia/Aplikacje/Uprawnienia/Uprawnienia. Poza tym nie grzebie się w takich ustawieniach to tak na przyszłość. Jeśli przy instalacji aplikacja krzyczy o to czy tamto, to nie dla jaj
 12. Dziś sprawdziłem i u mnie też mogę płacić przy zablokowanym ekranie. Mam "oryginalny" system globala mi9tpro. Inny bank i nie widzę jakichś opcji do włączenia czy wyłączenia tego trybu płacenia. Płacę GPay. To nie tylko niebezpieczne ze względu na zagubienia, ale ktoś może "przytulić" się do kieszeni z terminalem... Dodam. W opcjach GPay mam zaptaszkowany właściwie: "Ustawiono blokadę ekranu. Aby zapłacić, musisz go odblokować". Ato goooowno prawda
 13. A po co te kody? Może są już aktywne przełączniki w telefonie VoLTE? Jeśli tak, to wklepanie kodów ukryje te opcje.
 14. A gdzie tu jest ikona Facebooka, bo chyba ślepnę? Poza tym trzeba aktualizować z APK Mirror, bo nie wszystko aktualizuje się automatycznie np. Lauchery.
 15. A ten tytuł "Syf MIUI" co ma wspólnego z twoim problemem?
×
×
 • Create New...