MD13

Użytkownicy
 • Content Count

  1,448
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

MD13 last won the day on December 22 2018

MD13 had the most liked content!

Community Reputation

242 Excellent

1 Follower

About MD13

 • Rank
  Zaawansowany
 • Birthday 09/25/1982

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Łódź

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi8, Mi9 T PRO

Recent Profile Visitors

2,393 profile views
 1. Na globalu miui 12 macie problem z galerią? U mnie wywala galerie. Czyszczenie pamięci galerii nic nie daje. Dajcie znać czy ktoś miał podobnie lub sobie z tym poradził.
 2. jak chcecie mieć spokój to global i normalne używanie fona. Jak chcecie się bawić i testować to eu. Tylko na eu trzeba mieć świadomość ,że coś może być uwalone , a to bateria szybciej spada a to coś tam. Ale są szybko nowości. Eu nie jest złe. Tylko wszystko zależy od użytkownika. Czy chce się bawić czy nie. Ja po kilku latach na kilku modelach xioami dałem sobie spokój z miupolska/eu i siedzę na globalu. Nie mam już czasu na zabawę w romy i global spokojnie wystarcza .
 3. Global już nie jest taki zły jak to było 5-6 lata temu. Ja od Mi6 siedzę już na globalu i darowałem sobie eu. Przedtem to twoje stwierdzenie było by poprawne. Teraz już nie. Eu traktował bym dla ludzi którzy chcą testować i chcą mieć szybko nowości od MIUI.
 4. No i zainstalowałem miui 11 global. Nadal mogę odblokować fona zdjęciem [emoji23] Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka
 5. TO zależy jeśli zależy ci na amoled to tak. Jeśli patrzeć na procka to słabo. Ja bym czekał na Mi10. Moja żona ma mi 8 i jej bym tego nie zrobił. Ja przeskoczyłem z mi6 i teraz czuć dużą różnicę. No ale jak chcesz.
 6. a ja powiem że te apki gogle mi zaczynają pasować. Po kilku dobrych latach siedzeniu na Miui jak zobaczyłem apki dialera i sms to się czerwony zrobiłem i mówię " no nie..." ale po czasie korzystania stwierdzam ,że są spoko. A jeszcze taka konkluzja: czy zawsze będziesz miał fona xioami? tego nie wiesz ale goolge będziesz miął zawsze no chyba że kupisz jabłofona wiec z tym akurat to uważam że jest oki.
 7. dobra zainstaluje miui11 to zrobię jeszcze raz. Na miui 10 global 10.3.3 taka sztuczka się udała.
 8. tak właśnie myślałem. Tylko dlaczego wczoraj na regionie Polska wyskoczyło mi miui11 a dziś nie. Czy wycofali aktu dla europy??
 9. żona zrobiła mi zdjęcie mi8 i przystawiliśmy telefon i odblokował. W mi 8 to nie przejdzie sprawdzane.
 10. Mam pytanie co do miui 11 , wczoraj wyskoczyło mi instalacja tego romu . Jednak dziś już nie ma go. Czy został cofnięty? Rom global PFKMIXM.
 11. Dotarł do mnie Mi9 T Pro i siedzę na Globa. Sprawdziłem odblokowanie twarzą i niestety na zdjęcie też odblokował Na innych romach też tak macie ??
 12. dostałem Miui 11 jak na razie oki
 13. MD13

  Mi9 czy Mi9T

  Panowie myślę o przesiadce z mojego wysłużonego mi6 na mi9 lub mi9t pro. Który byście wybrali i dlaczego? Pytanie dla posiadaczy mi9 : jak to jest z tym wystającym aparatem? macie jakieś pokrowce aby zminimalizować to wystawanie"?
 14. Ja zainstalowałem wczoraj 10.2.1.0 (OCAMIXM) - pojawiła się wczoraj i zaciągnąłem. Jak na razie oki. Choć spektakularnych zmian nie ma