radier

Użytkownicy
 • Content Count

  302
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by radier

 1. Redmi Note 8T, MIUI 11. W sieci Play działa LTE+ i VoLTE. Jeśli dodamy do tego NFC to wg. moich kryteriów jest to wszystko mający telefon ze średniej półki. Teraz sklepy zabijają się w wyścigu kto da lepsza cenę na ten model, więc tym bardziej polecam. Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
 2. Na Redmi Note 8T w Play działa VoLTE. Standardowa procedura czyli kody, a potem telefon na infolinię i restart telefonu. Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
 3. Masz linki możesz sobie wgrać ręcznie przez wbudowany Updater. Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
 4. Liczyłem na info w stylu w jakim w listopadzie pisaliście newsa o stanie prac na Androidem 10.
 5. A jakieś przewidywania kiedy będzie MIUI 11?
 6. To użyj ponownie kodów.
 7. W Play bez zmian. Volte działa jak wcześniej, czyli bez zarzutu.
 8. U mnie na tej wersji z zegarkiem nie ma rozbieżności.
 9. W Play nic się nie zmieniło po aktualizacji. Było volte i nadal jest. Oczywiście kody wpisane od nowa bo robiłem wipe przy przejściu z beta na stable. Sposób z activity launcher nie działa bo brak jest opcji modemu. Tak samo na RN5.
 10. Włączyć mi fit i poczekać chwilę.
 11. Wróżbita Maciej - dzwoń i daj znać co ustaliłeś.
 12. Pobierz plik z rom i wskaż go ręcznie. Masz MIUI od wczoraj czy jak? Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
 13. radier

  MIUI 11

  Gdzieś na forum c.mi.com widziałem temat, że w MIUI 11 mieli dodać ikony wifi z numeryczną informacje o standardzie z jakim się łączymy np. WiFi 6). Po instalacji na Poco nic takiego nie widzę. Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
 14. Global: https://bigota.d.miui.com/V11.0.3.0.PFGMIXM/miui_LAVENDERGlobal_V11.0.3.0.PFGMIXM_45e3e548c2_9.0.zip EEA: https://bigota.d.miui.com/V11.0.3.0.PFGEUXM/miui_LAVENDEREEAGlobal_V11.0.3.0.PFGEUXM_6ef58da8bd_9.0.zip Edit// To rom tylko dla testerów tak jak w Poco. Zwykli zjadacze chleba muszą jeszcze uzbroić się w cierpliwość.
 15. Jeśli wypuszczają do sprzedaży telefon z tak fundamentalnymi problemami jak działanie GPS czy Wi-Fi to raczej na cuda nie można liczyć. Kibicowałem mediatekowi, ale najwyraźniej stare demony powróciły.
 16. Ta czcionka jest jak najbardziej w porządku. Nie wiem o co to bicie piany.
 17. https://www.youtube.com/watch?v=jLHcx8-zC0w Dla mnie bieda te lagi i niska jasność ekranu.
 18. Xiaomi 20000mAh Power Bank 3 PLM07ZM USB-C 45W Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
 19. Zresetuj telefon. Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
 20. radier

  Ładowarka

  Nie potrzebujesz innej niż fabryczna bo implementacja QC w wykonaniu Xiaomi jest taka, że zyskasz kilka minut przy ładowaniu do 100 %.
 21. Zatem nie rozumiesz tego co czytasz albo nie znasz angielskiego, albo jedno i drugie. Kod służy do tego by wyłączyć sprawdzanie kompatybilności operatora pod kątem VoLTE. "VoLTE carrier check disabled" sprawia, że w ustawieniach pojawia się przełącznik VoLTE. (analogicznie z vowifi przy użyciu odpowiedniego kodu). Pojmujesz teraz?
 22. A jaki masz komunikat po wpisaniu kodu?
 23. Bo w Orange nie będzie działać. Za to VoLTE na Redmi S2 w Play po telefonie do BOK działa od ręki. Tak jak w Pocophone.