Nezumi

Super moderatorzy
 • Content Count

  10,124
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  119

Nezumi last won the day on September 14 2019

Nezumi had the most liked content!

Community Reputation

2,089 Excellent

About Nezumi

 • Rank
  Zaawansowany
 • Birthday 03/16/1994

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Gdańsk

Dodatkowe

 • Smartfon
  8lite, Pixel 4XL

Recent Profile Visitors

24,860 profile views
 1. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Nie. Przy root możesz ręcznie wymuszać pewne pasma, ale to i tak wiele nie da, bo fon i tak się w końcu przełączy na 800... Po prostu zasieg 1800 jest za słaby i tyle.
 2. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
 3. Nezumi

  Nowy ROM

  Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
 4. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. http://c.mi.com/miuidownload/index
 5. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
 6. Nezumi

  Blokada reklam na YT.

  Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
 7. Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
 8. Czyli w robocie będę musiał uważać . Aktualnie używałem żelu od 3MK, też bardzo fajnie działał, żrący szajs, na tyle agresywny, że uczula, ale z ekranu schodzi każde zabrudzenie, wielki jego + taki, że smug nie zostawia na żadnym ekranie https://sklep.3mk.pl/pl/p/Zel-czyszczacy-3mk/35772.
 9. naskoczyła 1 osoba i zostala już upomniana i błagam... nie myl dyskusji z "naskokiem". gratuluje, właśnie usuwasz warstwę oleofobową ze swojego szkiełka, niewielka strata, za 1$ można wymienić, gorzej jak takim 70% roztworem zaczniesz jeździć po ekranie bezpośrednio, a co chce zrobić autor tematu, tutaj nie wymienisz warstwy, musisz wymienić ekran, albo już do końca używania nosić szkiełka ochronne/folie... Jednorazowo nic nie zrobisz, ale częste przecieranie takim 70% alko jest zabójcze dla tej warstwy, a sam problem z wirusem raczej nie zniknie w tydzień. Kolego, krótko jesteś na forum, niewiele widziałeś . Wiadomo, że komenty, które się rzucają w oczy, to te negatywne, nieprzyjemne, ale zwróć uwagę tekże na to, że jest masa osób, które mimo tego, że pytanie jest zadane 1000000x, normalnie udzielają odpowiedzi. wygląda ciekawie, aż sobie wytestuje .
 10. Używaj normalnego płyn do czyszczenia ekranów, po każdym przemyciu fona w ten sposób, wyrzuć ściereczkę i umyj dokładnie ręce. Ogólnie, dopóki nie dajesz fona nikomu postronnemu lub nie kładziesz go w miejscu publicznym narażonym na kontakt z innymi osobami to takie "odkażanie" nie jest konieczne, oczywiście, za każdym razem gdy masz zamiar wziąć telefon do ręki, to te ręce powinieneś mieć czyste/odkażone. To właśnie mycie rąk jest tutaj najważniejsze, bo to z nich przenosimy na telefon caly syf. Lekkie sprostowanie, według najnowszych badań (pubmed), potraktowanie powierzchni 62-71% roztworem alkoholu, 0.5% nadltenkiem wodoru lub 0.1% podchlorynem sodu zabija wirusa w ciągu 1 min, ale żaden z tych roztworów nie jest bezpieczny dla warstwy oleofobowej na ekranie telefonu.
 11. Nezumi

  Xiaomi Redmi Note 9

  Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Wystarczy w google wpisać, aby się dowiedzieć, że premiery nie było...
 12. Dlaczego nie? Po wsadzeniu karty sim do fona i uruchomieniu go, fon łączy się od razu z netem, odpala się ekran informujący o blokadzie konta oraz wysyłana jest lokalizacja. Raczej każdy wkłada najpierw kartę sim, następnie uruchamia fona... Lokalizacja jak najbardziej może być poprawna, a jeżeli karta była w urządzeniu to i IMEI się u danego operatora wyświetli.
 13. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. 1. Mi9, a temat w Redmi Note 8t? 2. Istnieje coś takiego jak MiFlash oraz gwarancja porducenta/sprzedawcy/dystrybutora. 3. Wszystkie wersje softu dostępne są na stronie producenta, gdzie ściągamy odpowiedni dla naszego modelu i regionu...
 14. Nezumi

  Po resecie brak internetu

  Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum / Usunięte na życzenie autora.
 15. Od lat użytkuje lapki Asusa i złego słowa na nie powiedzieć nie mogę. Do 3.5k coś fajnego na pewno się znajdzie... np: https://www.x-kom.pl/p/492737-notebook-laptop-156-asus-tuf-gaming-fx505dt-r5-3550h-8gb-512-win10.html (3899 -> 3299) oraz: https://www.x-kom.pl/p/522526-notebook-laptop-156-asus-tuf-gaming-fx505dy-r5-3550h-16gb-2561tb-win10.html (3299->3099) jeżeli nie chcemy nawet w promce przekraczać budżetu