Nezumi

Super moderatorzy
 • Content Count

  9580
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  118

Nezumi last won the day on April 29

Nezumi had the most liked content!

Community Reputation

2030 Excellent

About Nezumi

 • Rank
  Zaawansowany
 • Birthday 03/16/1994

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Gdańsk

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi

Recent Profile Visitors

20733 profile views
 1. Nezumi

  Redmi 7 miui 10.2 brak usługi sim

  Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. 1. Tematy z problemami dot danych modeli, zakładamy w działach tych modeli 2. Nie podałeś żadnych informacji na temat swojego urządzenia. Wróżek tutaj nie ma.
 2. Nezumi

  Redmi 7 miui 10.2 brak usługi sim

  Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
 3. Nezumi

  Gówno forum z gówno społecznością

  Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
 4. Nezumi

  Xiaomi redmi note 4

  Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
 5. Nezumi

  MIUI10 zablokowane konto

  Może sobie to słać po serwisach, nic nie zrobią, nikt nie wie do końca na jakiej zasadzie działa ta blokada, instalacja jakiegokolwiek MIUI skończy się informacją o blokadzie konta, odblokować BL nie da rady, bo fon jest zablokowany, więc żaden AOSP/Cyan etc nie wchodzą w grę. Jedyny sposób to przypomnieć sobie adres email lub ID konta... Pod żadne rękojmie/gwarancję to też nie podchodzi, bo telefon się sam nie blokuje, wymaga do tego ingerencji użytkownika...
 6. Nezumi

  Instalacja Google Camera

  Temat prosimy kontynuować w tym temacie:
 7. Nezumi

  Zmiany w MIUI Beta

  ENG: CN: Nie dziękuj. Antirollback i ludzie chcą MIUI, a nie customy, ludzie na customach, siedzą na customach i ich ta informacja nie ziębi, nie grzeje. Xiaomi już od dawna ma w nosie to co ludzie piszą pod open beta, gdzie na oficjalnym forum 90% wiadomości to "Amazing!". Zaprzeczasz sam sobie... Najpierw piszesz, że nie znasz chińskiego, teraz, że informacje są dla ciebie szczegółowe, bo wszystko dokładnie opisali. Jeżeli nie znasz chińskiego, musisz bazować na tłumaczeniach eng, co za tym idzie, mogą być one błędne, mogą dodawać własne informacje, własne spostrzeżenia... Ja bazuje na informacji oficjalnej na oficjalnym forum, a te nie są szczegółowe, są ogólnikowe. Gdyby były szczegółowe, nie byłoby żadnego gdybania (btw. FUD? To określenie tutaj totalnie nie pasuje, ale co ja tam wiem, pewnie znowu sobie z Ciebie jaja robie ), nie byłoby dyskusji i domyślania się "co autor miał na myśli"... Aktualnie w tym wątku wypowiedziało się 5 osób i każda ma inne spojrzenie na sprawę, inaczej zrozumiała komunikat... Jeżeli informacja byłaby szczegółowa i dokładna, nie byłoby domysłów...
 8. Nezumi

  Mi Band 4 oficjalnie zaprezentowany w Chinach

  @Antyhaker Wyrażam swoją opinię, do czego mam pełne prawo, ale ok. jeżeli zarzucasz mi kłamstwo i "robienie sobie jaj" proszę, udowodnij mi to. Udowodnij mi, że nie widzę nic na ekranie mibanda w słońcu. Co do emotek, mają one swoje zadanie. W tekście na forum nie idzie pokazać własnego nastawienia, często słowa są błędnie odczytywane. Jeżeli dla ciebie wesoła emotka, jest okazem kłamstwa, to Ci współczuje, musisz postrzegać każdą osobę, która się do ciebie uśmiechnie jako kłamce. PS: Musisz mieć strasznie nerwowe życie... Wszędzie coś nie tak, ciągle jakieś problemy, ciągle coś jest źle, a jak tylko ktoś stwierdzi, że on ma inaczej, to zarzucasz mu kłamstwo, bo przecież to jest takie nieprawdopodobne, aby ktoś miał lepiej od Ciebie, czyż nie? EOT. Z osobą z takim nastawieniem nie mam ochoty dyskutować.
 9. Nezumi

  Mi Band 4 oficjalnie zaprezentowany w Chinach

  Nie pierwszy raz. Po prostu jestem w czepku rodzony . Co ktoś na coś narzeka, to jakoś u mnie nie chce się stać . To jest tak, jak z głośną aferą o rozklejającym się Amazfit, a jak ludzie z YT wzięli je w swoje obroty, to nie mogli tej wady wymusić . Nie pisałem nigdzie, że czytelność jest taka sama jak w pomieszczeniach, czy ciemności, ale wyświetlacz dla mnie nadal jest czytelny, nie muszę wysilać wzroku, nie muszę banda 5cm od twarzy ustawiać, do tego chodzę w okularach często poza domem jak jest słonecznie, teoretycznie powinny one jeszcze bardziej utrudniać rozczytanie ekranu banda, a no, jakoś daję radę .
 10. Nezumi

  Instalacja softa obawy rollback protection

  Nie zrobisz... Stable jest "starsze" niż najnowsze wersje "beta"...
 11. Nezumi

  Zmiany w MIUI Beta

  Może z oficjalnego oświadczenia, do którego masz odsyłacz w źródle artykułu . Orion nie pisał o większej ilości błędów, a o tym, że stable też nie jest ich pozbawiony, co za tym idzie, tracimy możliwość zmiany softu miui na taki, który nam najbardziej odpowiada. Dalej się będą użerać... Program zamkniętych testów pozostaje bez zmian, a open beta pozostaje, tylko przez krótszy okres. Obstawiam, że po prostu zrobiło się za wiele projektów i za mało devów i trzeba sobie jakoś ograniczyć projekty... Gdybanie, bo MIUI Team samo dało bardzo lakoniczne i ogólnikowe informacje .
 12. Nezumi

  Mi Band 4 oficjalnie zaprezentowany w Chinach

  Wierzyć nie musisz, opisuje jedynie moje odczucia co do banda, który noszę na ręce...
 13. Nezumi

  Zmiany w MIUI Beta

  Mam nadzieję, że jednak utrzymaja dluzej flagowe modele, bo inaczej troszke wstyd... Typowe chińskie informowanie byle było, a o szczegółach dowiemy się jak już się wydarzą
 14. Nezumi

  Zmiany w MIUI Beta

  Dla mnie te informacje nie są do końc precyzyjne... niby wsparcie ma być już tylko roczne, ale wszystkie urządzenia z andkiem pie mają być dalej wspierane po 5 lipca... czyli co z np. Mix 2s, 3, Mi8? Będą mieć już po 1-2lata, ale mają jednak androida Pie... Średnio mi się widzi przechodzenie na stable... Chociaż może przerzucą część ludzi z teamu bety na stable, co zwiększy stabilność tej wersji? Kto wie, co oni tam planują wewnętrznie..
 15. Nezumi

  Xiaomi mi mix 2

  Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.