Carburator

Użytkownicy
 • Content Count

  205
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Carburator last won the day on December 21 2015

Carburator had the most liked content!

Community Reputation

24 Excellent

About Carburator

 • Rank
  Zaawansowany
 • Birthday December 28

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Stolnica (WJ)

Dodatkowe

 • Smartfon
  MI8, Amazfit Stratos

Recent Profile Visitors

922 profile views
 1. Carburator

  Amazfit BIP - tarcze "bin"

  Podobnie jak i Ty, nie mogę się już cieszyć dobrym wzrokiem. Z tego też względu opracowałem masę tarcz właśnie pod siebie. Z wyraźną i dużą czcionką oraz w wersji PL. Kliknij Tarcze carburator66 i sprawdź, czy któraś z nich Ci przypasuje. Ja osobiście poprzestałem na tej tarczy; tarcza klik Niestety, przesiadłem się na Stratosa, więc już nie projektuję tarcz na Bip-a. Jednak Bip-a nadal zatrzymuję na urlopowe wojaże, jego bateria jest rewelacyjna. Takiej brakuje mi w Stratosie, jak również możliwości tak prostego projektowania tarcz jak do Bip-a.
 2. Carburator

  Mi 8 - dyskusja ogólna

  Też mam zamiar przesiąść się z Note 4 na Mi8. Kusi mnie nowszy telefon, również to co doceniałem w Note4, tj. optyczna stabilizacja i samoled. Jakie minusy widzisz po przesiadce? Bo dałeś mi dużo do myślenia ...
 3. Carburator

  Amazfit BIP - tarcze "bin"

  To już prościej poszukać tarczy ze swoimi wymaganiami i ją "spolszczyć". To o co prosisz, to robienie tarczy od nowa. A ja teraz nie mam dostępu do kompa bo się jeszcze dłuuuuugo urlopuję...
 4. Carburator

  Amazfit brak nazwy kontaktu

  Działa w Mi Bandage. Jest w sklepie GP. Polskie menu, wiele ustawień. Działa równolegle z MiFit.
 5. Carburator

  Amazfit BIP - dodatkowe aktywność?

  Podłączę się do tematu. Czy jest możliwość przesunięcia którejś dodatkowej aktywności do panelu głównego aktywności, a tym samym stałą podmianę?
 6. Carburator

  Amazfit BIP, oraz MiFit modyfikacje

  Nie pojmuję problemu. Dlaczego oficjalny MiFit nie może wyświetlać informacji o osobie dzwoniącej (nazwa kontaktu). natomiast aplikacje firm trzecich doskonale sobie z tym radzą (np.Mi Bandage)? Czy naprawdę jedynym ratunkiem jest jedynie zmiana języka telefonu, albo stałe działanie dwóch aplikacji (MiFit oraz tej która wyświetla nazwę kontaktu)??? Wcześniej przez długi czas użytkowałem dwa Pebble (Steel i Time). Podobnie proste "zegarki", z którymi NIGDY nie miałem żadnego problemu w kwestii powiadomień. Co prawda był tylko j. angielski, za to można było wyświetlić przy połączeniu oprócz nazwy nawet fotkę kontaktu. Podobnie z wyświetlaniem komend z Google maps. Czemu z BIP-em nie można dojść do ładu, tylko trzeba wiecznie kombinować. Nawet te problemy z przywracaniem oryginalnego firmware w trakcie aktualizacji MiFit. Ech...
 7. Carburator

  Amazfit BIP - tarcze "bin"

  Gdyby komuś przypasowały, to zapraszam. Wersje PL i EN: https://amazfitwatchfaces.com/bip/search/?author=carburator66
 8. Carburator

  Amazfit BIP - tarcze "bin"

  Czy ktoś może sprawdzał, czy w przypadku wycięcia części tła do przeźroczystości w pliku 0000.png jak będzie wyświetlana "dziura"? Będzie czarna, biała, czy innego koloru?
 9. Carburator

  Amazfit BIP - tarcze "bin"

  A to przypadkiem nie jest ikona obrazująca mgłę?
 10. Carburator

  Amazfit BIP - tarcze "bin"

  Dało. Tylko litery musiałyby być bardzo małe, np. wyobraź sobie słowo PONIEDZIAŁEK. Chciałem zrobić tarczę dla "okularników", mega wyraźną i tylko z takimi składnikami, które z mojego punktu widzenia są najbardziej istotne w codziennym użytkowaniu urządzenia, czyli jako zegarka. W razie potrzeby, zawsze można zmienić tarczę na bardziej rozbudowaną, cała operacja trwa 30 sekund. Jak chcesz, możesz ściągnąć sobie inne wersje tarcz. Tu masz link do mojej galerii: https://amazfitwatchfaces.com/bip/search/?author=carburator66 Jest tam tarcza, która powinna Ci odpowiadać o nazwie WatchMix PL.
 11. Carburator

  Amazfit BIP - tarcze "bin"

  Skorzystaj z bezpłatnej apki Amazfit Bip Watchfaces, jest do pobrania w sklepie Googla. Tam możesz podmieniać tarczę w zegarku którą ściągasz w formie pliku *.bin. Jednak zagarek podmieni i zapamięta tylko jedną "nową" tarczę, która ukryta będzie pod ikoną tarczy z chińską pagodą. Trzeba na nią kliknąć i wyśle na zegarek Twoją tarczę.
 12. Carburator

  Amazfit BIP, oraz MiFit modyfikacje

  Zainstalowałem sobie MrTomi-3.4.2-PL i zaczęły się klopoty, których przy oficjalnej aplikacji nie miałem. Problem z parowaniem, po zerwaniu połączenia BT baaaaardzo długi czas oczekiwania na wznowienie i koszmarna zwłoka w wyswietlaniu powiadomień (lub ich brak). W związku z tym wracam do oficjalnej apki. Na plus przeróbki podam pogodę w języku polskim, wyświetlania nazwy kontaktu nie zdążyłem sprawdzić, bo i tak wracam na stare... Mimo wszystko dziękuję twórcy przeróbki za wklad pracy, gdyż być może problemy leżą gdzieś po stronie mojego telefonu (Samsung Galaxy Note 4).
 13. Carburator

  Amazfit BIP - tarcze "bin"

  Trochę mało czytelna
 14. Carburator

  Amazfit BIP - tarcze "bin"

  Rzeczywiście, z tą wyswietlaną pogodą nie jest najlepiej. Czy da się w jakiś sposób zmienić dostawcę danych pogodowych, czy na stałe jesteśmy już zdani na tego, który teraz jest?
 15. Carburator

  Amazfit BIP - tarcze "bin"

  A ja spłodziłem taką oto prostą, "ludową" tarczę: https://amazfitwatchfaces.com/bip/view/?id=9896