Carburator

Użytkownicy
 • Content Count

  232
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Carburator last won the day on December 21 2015

Carburator had the most liked content!

Community Reputation

26 Excellent

About Carburator

 • Rank
  Zaawansowany
 • Birthday December 28

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Stolnica (WJ)

Dodatkowe

 • Smartfon
  MI8 6/256

Recent Profile Visitors

1,108 profile views
 1. Sorki. Nie dopatrzyłem. Żona ma MiMax3 z aktualnym globalem i u niej też nie ma możliwości wpisania prywatnego DNS.
 2. U mnie działa normalnie Ustawiam go sporadycznie, gdyż mam wrażenie, że zbyt wiele blokuje. Włącznie z tym na czym mi zależy (np. zdjęcia na olx). Czy możecie podrzucić parę adresów DNS (za wyjątkiem dns.adguard.com) których używacie do blokowania reklam, które zbytnio nie spowalniają transmisji i dobrze działają?
 3. Problem nie leży w samej tacce, a w stykach w telefonie. Karty sim i microSD mają je różne. Nawet jeśli dopasujesz i włożysz taką ze zdjęcia, to i tak nic Ci to nie da.
 4. Jak w temacie. Po najnowszych, tygodniowych aktualizacjach androida, smartwatch Garmin Vivoactive 3 przestał informować kto dzwoni (nie wyświetla nazwy dzwoniącego), pokazuje tylko nazwę aplikacji z której przychodzi powiadomienie. W moim przypadku jest to TruePhone. Usiłuję zaznaczyć dostęp, jednak nie można go przydzielić. W głębszym menu można nawet zaznaczyć czytanie kontaktów, jednak po przejściu na poprzedni ekran suwak wraca do poprzedniego stanu. Nie wiem co robić, wcześniej było wszystko ok. Taka sama sytuacja występuje w przypadku dostępu do kalendarza.
 5. Po ostatniej aktualizacji systemu nie mogę przydzielić zezwolenia na odczytywanie kontaktów
 6. Czy jest jeszcze jakaś wersja która obsługuje zmianę kamery 1x na 2x, czy to już tylko historia?
 7. Mam wrażenie, że po aktualizacji jest jakiś problem z "dzieleniem się" sygnałem GPS pomiędzy aplikacjami. Np. AutoMapa + Yanosik. Jeżeli Yanosik działa w tle, to po jakimś czasie wyświetla komunikat "szukam GPS", gdy AM działa normalnie.
 8. Klasyczny, tzn. jakie ustawienia w TWRP? Czy po wipe stracę swoje dane lub ustawienia?
 9. Używam wersji MGC_6.2.024_RazerPhone2_V1c. Niestety nie działa już przełączanie pomiędzy kamerami 1x i 2x, czego bardzo żałuję. Ostatnia wersja która to obsługiwała to MGC_6.1.021_MI8_V2e.
 10. Potwierdzam. Na 11 bateria bardzo szybko się rozładowuje, nawet wtedy, gdy bardzo oszczędnie korzystam z LTE (głównie WiFi).
 11. No, nie masz racji. Na górnym zdjęciu ostrość ustawiona jest na włosach, na dolnym na telewizor. Z tych miejsc aplikacja dobierała też parametry ekspozycji. Stąd też zamieszczone przykłady nie oddają rzeczywistych różnic.
 12. O ile się nie mylę, jest realizacja przez dwie kamery. W zależności którą wybierasz, takie masz zbliżenie (1x lub 2x). Możesz w każdej z tych kamer też używać dodatkowo zoom cyfrowy, co IMO nie jest najlepszym pomysłem. No, chyba że akurat nie zależy Ci na wysokiej jakości zdjęcia. Ja naprzemiennie (w zależności od potrzeb) stosuję stockowy aparat i GCam.
 13. Porwierdzam. Mam tak samo. Powiadomienia przychodzą, lecz najczęściej bez dźwięku i sygnalizacji diodą.
 14. Nova Launcher ikony LineX White i RedLine
 15. Treść linku wbrew pozorom czytałem. Generalnie, przeciętny użytkownik telefonu korzysta zwylke z OTA do aktualizowania systemu w telefonie. Jeżeli coś nowego się w niej pojawia, to logicznym jest, że posiada wyższą wartość numeracji (oznaczenia), niż do tej pory używane. OTA nie wyświetla pełnej nazwy ściąganej aktualizacji a jedynie jej pierwszą część. Jeżeli widzę, że mój system w tej chwili posiada oznaczenie 9.9.3 a chce ściągnąć i zaktualizować do 9.9.27, to budzi to moje zdziwienie. Może jestem jakiś tępy, ale dla mnie 9.9.3 to wartość wyższa od 9.9.27. Nie miałbym wątpliwości, gdyby oznaczenie mialo wartość 9.9.03, gdyż sama trójka po kropce traktowana jest jak 30. Stąd też moje wątpliwości i pytanie.