Carburator

Użytkownicy
 • Content Count

  240
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Carburator last won the day on December 21 2015

Carburator had the most liked content!

Community Reputation

26 Excellent

About Carburator

 • Rank
  Zaawansowany
 • Birthday December 28

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Stolnica (WJ)

Dodatkowe

 • Smartfon
  MI8 6/256

Recent Profile Visitors

1,190 profile views
 1. Może nie do końca w temacie, ale czy można wyświetlić widget stockowej pogody w innym launcherze (używam od lat Nova Launcher)?
 2. A ja mam takie ostrzeżenie dla osób które korzystają z uchwytu do telefonu montowanymi do kratki nawiewu. Wszystko pięknie, gdy mamy ustawione chłodzenie lub neutralną temperaturę. Ale gdy ostro ustawimy na grzanie, jest duża szansa na roztopienie wszelkiej maści klejów, m.in. tych od tylnego aparatu. A tam szybka jest przecież klejona. Może objaw który u Ciebie wystąpił ma związek z temperaturą, niekoniecznie z nawiewów w samochodzie.
 3. Też mnie wkurza działanie lokalizacji. Udostępniamy sobie rodzinnie lokalizację w mapach Google. Telefon mojej żony praktycznie uaktualnia lokalizację na bieżąco (MiMax3). Mój Mi8 dokonuje odświeżenia tylko w momencie gdy w nim grzebię, lub w dość długich odstępach przy spoczynku. Telefon córki (Ulefone Power 3) tylko w momencie gdy go używa. Na każdym te same ustawienia lokalizacji a mamy trzy różne formy działania. Masakra.
 4. Też mam model z 256 GB, jednak nie mam problemów z netem. Może nie jest genialnie, ale też nie ma tragedii. Wyniki z centrum Warszawy.
 5. U mnie bateria schodzi dramatycznie szybko, pomimo że już maksymalnie ograniczyłem aplikacje działające w tle. Niecierpliwie czekam aż coś z tym zrobią.
 6. Taki brak w tłumaczeniu. Ikona z lewej ma krzaczki.
 7. Sorki. Nie dopatrzyłem. Żona ma MiMax3 z aktualnym globalem i u niej też nie ma możliwości wpisania prywatnego DNS.
 8. U mnie działa normalnie Ustawiam go sporadycznie, gdyż mam wrażenie, że zbyt wiele blokuje. Włącznie z tym na czym mi zależy (np. zdjęcia na olx). Czy możecie podrzucić parę adresów DNS (za wyjątkiem dns.adguard.com) których używacie do blokowania reklam, które zbytnio nie spowalniają transmisji i dobrze działają?
 9. Problem nie leży w samej tacce, a w stykach w telefonie. Karty sim i microSD mają je różne. Nawet jeśli dopasujesz i włożysz taką ze zdjęcia, to i tak nic Ci to nie da.
 10. Jak w temacie. Po najnowszych, tygodniowych aktualizacjach androida, smartwatch Garmin Vivoactive 3 przestał informować kto dzwoni (nie wyświetla nazwy dzwoniącego), pokazuje tylko nazwę aplikacji z której przychodzi powiadomienie. W moim przypadku jest to TruePhone. Usiłuję zaznaczyć dostęp, jednak nie można go przydzielić. W głębszym menu można nawet zaznaczyć czytanie kontaktów, jednak po przejściu na poprzedni ekran suwak wraca do poprzedniego stanu. Nie wiem co robić, wcześniej było wszystko ok. Taka sama sytuacja występuje w przypadku dostępu do kalendarza.
 11. Po ostatniej aktualizacji systemu nie mogę przydzielić zezwolenia na odczytywanie kontaktów
 12. Czy jest jeszcze jakaś wersja która obsługuje zmianę kamery 1x na 2x, czy to już tylko historia?
 13. Mam wrażenie, że po aktualizacji jest jakiś problem z "dzieleniem się" sygnałem GPS pomiędzy aplikacjami. Np. AutoMapa + Yanosik. Jeżeli Yanosik działa w tle, to po jakimś czasie wyświetla komunikat "szukam GPS", gdy AM działa normalnie.