pkonrad

Moderatorzy lokalni
 • Content Count

  1,778
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  16

pkonrad last won the day on January 18

pkonrad had the most liked content!

Community Reputation

309 Excellent

About pkonrad

 • Rank
  Zaawansowany
 • Birthday 10/02/1982

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  małoPOLSKA
 • Zainteresowania
  Różne

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 9T Pro / Mi 8

Recent Profile Visitors

5,198 profile views
 1. Możesz jeden lub drugi. Nie ma to większego znaczenia w Twoim przypadku.
 2. A czy jak wybierasz styl AOD, to masz zaznaczony suwak, aby powiadomienia były wyświetlane ?
 3. A dlaczego niby mieli by usunąć? Skoro było do tej pory, to nic się w tej kwestii nie zmieni.
 4. Dajcie znać Ci którzy już zrobili update, czy działa Wam tryb Pro w aplikacji aparatu.
 5. W Ustawieniach -> Aplikcje wyłącz ukrywanie aplikacji systemowych, wtedy na liście pojawi się aplikacja Ekran zawsze włączony lub Tryb zawsze włączony.
 6. Pojawiła się aktualizacja EEA Stable ROM z Android 10 i powinna być już dostępna dla wszystkich po OTA, lub bez problemu do instalacji z pliku. Niżej wrzucam link do pobrania softu. MIUI V11.0.4.0.QFJEUXM Recovery (2.2 GB) - https://bigota.d.miui.com/V11.0.4.0.QFJEUXM/miui_DAVINCIEEAGlobal_V11.0.4.0.QFJEUXM_5001481fbb_10.0.zip Changelog System Stable MIUI based on Android 10 Updated Android Security Patch to January 2020. Increased system security. Status bar, Notification shade Fix: Couldn't open notification settings in the Notification shade in Second space App vault New: Music card EU privacy adjustments Other Fix: Images overlapped in scrolling screenshots
 7. @Bartłomiej R po prostu coś źle robisz. Tu masz poradnik w którym jest mowa o aplikacjach poza Sklepu Play, w jaki sposób się je pobiera i wygrywa. Powinno pomóc.
 8. Ja również korzystałem z Poco Launchera, do chwili instalacji nowej stabilnej wersji MIUI Launcher w wersji RELEASE-4.15.0.1414.
 9. Mój link to też Twój, z którego sama pobrała Ci się aktualizacja OTA Po prostu dostałeś wcześniej jeszcze nie publiczną aktualizację, bardzo możliwe przez to, że miałeś zaznaczone wcześniejsze otrzymywanie aktualizacji w systemie.
 10. W dalszym ciągu nie wiem co to ma do rzeczy.
 11. Kliknij kilka razy (chyba 10x) w logo "10" lub "11" tam gdzie sprawdzasz aktualizację. To odblokuje instalacje softu z pliku. Potem trzy kropki od góry z prawej i wybierz instalację z pliku.
 12. @Antek Szprycha Byłeś zarejestrowany w programie Mi Pilot ?
 13. Dajcie znać czy idzie aktualizacja z linku.