Jump to content

latet

Użytkownicy
 • Posts

  5,317
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  35

latet last won the day on April 12 2020

latet had the most liked content!

2 Followers

Informacje osobiste

 • Płeć
  Nipowiem!

Dodatkowe

 • Smartfon
  几个小米手机

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

latet's Achievements

 1. Witam, Chciałbym wylogować swojego starego Redmi z mojego konta Xiaomi. Nie udaje mi się. Z "zainteresowanego" telefonu - komunikat o błędzie połączenia z serwerem. Z innych telefonów podpiętych do mojego konta - niby mogą go usunąć, ale po chwili wraca. Tak samo jest, gdy próbuję poprzez stronę i.mi.com - niby daje się usunąć, ale wraca. Dzięki za pomoc
 2. Witam, W sieci znajduję sprzeczne i niezbyt świeże informacje na ten temat. Jak jest naprawdę? Czy są problemy z Netflixem na telewizorach Mi TV?
 3. Naprawiłem problem z baterią. Trzeba było wyczyścić dane (cache + dane) aplikacji systemowej Panel Sterowania. Polecam, różnica kolosalna. Nie wpadłbym na to sam z siebie. Zaczęły się jednak pojawiać częste uciążliwe komunikaty typu "Aplikacja Panel Sterowania przestała działać". Poszedłem tym tropem i naprawiłem 2 problemy za jednym zamachem
 4. Na globalu miui 12 bateria prawie 2x krócej mi trzyma niż na 11
 5. Moim zdaniem problem z LCD jest nie w barwach ale w czerni oraz w kątach widzenia na LCD/IPS (bardzo widoczny brak czerni gdy się patrzy od strony dowolnego narożnika). Mi8 to mój pierwszy AMOLED i nie wyobrażam już sobie powrotu na LCD nigdy.
 6. Mam go od prawie 2 lat i nie czuję potrzeby żadnej zmiany. Pomimo faktu, że bateria osłabła wyraźnie przez ten czas.
 7. @kiltel Mam nadzieję, że nie zmienił się dialer, że została możliwość nagrywania rozmów?
 8. O ile to raczej prawda dla ROM-ów MIUI Polska/EU, to raczej nieprawda dla Globali. Zresztą już chyba nie udostępniają Globali dev/beta, tak jak dawniej.
 9. Jeśli miałby zniknąć dialer od xiaomi (czyli możliwość nagrywania rozmów z doskonałą jakością), to dziękuję, ale zostanę przy 11 do końca życia tego sprzętu.
 10. Ja wysyłałem. Wrócił naprawiony (wymiana ekranu). Trwało to w sumie ze 4 tygodnie. Nie pamiętam dokładnie, bo to parę lat temu, ale chyba było to sklep Goldway z AliExpress.
 11. Spróbuj jeszcze ewentualnie wyłączyć AOD (dla testu). Pamiętam, że kiedyś były z nim takie problemy, choć ostatnio raczej nie. P.S. Telefon za każdą kasę działa trochę lepiej, jak jest czasem zrestartowany Niemniej jednak, bezsenność to mocno irytująca przypadłość i ma zwykle bardzo konkretny powód, tylko często ciężko go znaleźć.
 12. U mnie pomaga częste restartowanie telefonu (raz na 1-2 dni). "Bezsenność" łapie zwykle po paru dobach bez restartu.
 13. Ważne, czy nie wykastrują nagrywania rozmów i nie pogorszą aparatu.
 14. Baterię wiarygodnie ocenić można najwcześniej po ok. tygodniu od instalacji nowego ROM-u. W pierwszych dobach zwykle jest lepiej niż potem, co może być mylące w ocenie. Po tych 2 dniach to mogę napisać tylko, że jakichś szczególnych, nowych problemów z baterią nie stwierdzam. Żadnych innych nowych problemów też nie zauważyłem. Prawdopodobnie ta aktualizacja wnosi naprawdę bardzo niewiele nowego.
×
×
 • Create New...