latet

Użytkownicy
 • Content count

  3806
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  25

latet last won the day on January 17

latet had the most liked content!

Community Reputation

497 Excellent

3 Followers

About latet

 • Rank
  Zaawansowany
 • Birthday

Informacje osobiste

 • Płeć
  Nipowiem!

Dodatkowe

 • Smartfon
  几个小米手机
 1. Bardzo dziwne. Taki downgrade bez żadnego wipe? Jeśli rzeczywiście działa, to masz szczęście, ale nie zalecałbym takiej metody.
 2. W teorii jest banalna, w praktyce ludzie mają różnorodne problemy z tym procesem.
 3. Byłoby fajnie, ale chyba nie ma, niestety.
 4. Nie głupota, ale wygoda. Bo ta wersja ma od razu TWRP w sobie, więc odpada krok instalacji TWRP przez fastboot. Do tego jest pewność, że ta wersja nie zablokuje BL, bo to jest unikalny ROM "EU" w formacie dla MiFlash.
 5. U mnie dziś - jak na obrazku. Nic złego się nie działo, ale cięzko powiedzieć, czy za kilkanaście minut by się nie zadziało... Albo w tym samym czasie, gdyby bateria była np. w 30% a nie w 80% naładowana.
 6. Nie wiem, czy YT traktuje wszystkie filmy podobnie, czy np. w razie przeciążenia serwerów kompresuje gorzej?
 7. Boże, jakość tego drugiego jest dramatyczna! Nie uważacie? Obejrzyjcie cały, np. pod koniec jest dużo nieba, które wygląda jak z MineCrafta
 8. Wiemy że Mi5s wciąż umie kręcić 4K w 30 fps. Czy Mi5s PLUS także?
 9. Spokojnie, bez przesady... Zajrzyj tu: https://miuipolska.pl/forum/topic/21455-gps-na-mi5-pod-android-7-–-poprawka-do-przetestowania/ znajdziesz tam wskazówki nie tylko jak troche poprawić działanie GPS pond Andkiem 7, ale także są tam osoby, które skutecznie wróciły z Andka 7 do Andka 6, więc pytaj je o szczegóły tej operacji.
 10. No... to tak jakby kotlety z soi w restauracji dla wegan smażono na wieprzowym smalcu... A naiwny weganin się cieszy, że przechytrzył ten podły mięsny przemysł
 11. To jest pytanie do sklepu, w którym kupiłeś. Tu Ci nikt nie odpowie, skoro nie podałeś jego nazwy.
 12. Eh, no to wiadomo, że działa super. Fajnie, że i Ty to potwierdzasz, ale pisz, bardzo proszę, w sposób bardziej jednoznaczny, bo to jest wątek o problemie pod Andkiem 7 więc mogłeś zostać (i zostałeś - jak widać wyżej) źle zrozumiany.
 13. Nie, TWRP zostaw najnowsze. Spróbuj po prostu przywrócić kopię z TWRP (zakładam, że ją zrobiłeś na wersji 6.11.10). To się może udać. Choć nie musi. Niektórzy zgłaszali problemy. Więc jak się nie uda, wtedy wgraj Mi-Flash-em ROM china-dev 6.11.10 (ew. nieco starszy), zniknie TWRP, więc w kolejnum kroku je zainstaluj przez fastboot (to najnowsze, nie ma powodów, aby sięgać po starsze), potem zainstaluj czysty system MIUI EU 6.11.10, a na koniec dopiero na niego przywróć swoją kopię z TWRP. A jeszcze lepiej – nie przywracaj kopii, pobież z chmury kontakty i podstawowe takie tam, a resztę ręcznie ustaw sobie od nowa. Na koniec – jeszcze raz zainstaluj już zainstalowany ROM EU 6.11.10 (już bez żadnych wipe oczywiście). Ten magiczny i pozornie bezsensowny zabieg bywa lekarstwem na różne dziwne problemy, a o ile wiem, nie ma żadnych działań ubocznych. A, na sam koniec - wgraj łatkę na OIS i wykonaj jego kalibrację. A potem dołącz do naszego kółka modlitewnego – w tym półroczu modlimy się o przywrócenie 30 fps w 4K w Mi5.
 14. To nie info, bo tego nie ujawnią przecież. To efekt obserwacji, zbierania opinii i logicznego rozumowania. Ciężko inaczej wyjaśnić tak duże różnice pomiędzy różnymi egzemplarzami tego samego modelu, na identycznym oprogramowaniu. Niska kontrola jakości zamawianych części to najbardziej prawdopodobne wyjaśnienie.
 15. Skupują taniej od producentów części, które nie przeszły kontroli jakości... Ot i cała tajemnica "mocnych" smarfonów w niskiej cenie. I tego, że każdy egzemplarz Xiaomi jest unikatowy