latet

Użytkownicy
 • Content Count

  5,265
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  34

latet last won the day on January 6 2019

latet had the most liked content!

Community Reputation

868 Excellent

3 Followers

About latet

 • Rank
  Zaawansowany

Informacje osobiste

 • Płeć
  Nipowiem!

Dodatkowe

 • Smartfon
  几个小米手机

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pytanie o ładowanie Jak jest napis "turbo" albo "superszybkie" (jak na obrazku), to oznaczy to który tryb QuickCharge, albo jakie konkretnie napięcie ładowania Mi8? Dzięki!
 2. Potwierdźcie proszę, czy to prawda, że upgrade do Andka 10 zabiera możliwość blokowania reklam za pomocą ustawienia prywatnego DNS. A o ile wiem, to jest jedyna skuteczna metoda blokowanie reklam na telefonach bez odblokowanego BL, ale chyba póki co możliwa do zastosowania tylko na Andku 9 (apka MIUI Hidden Settings nie ma zakładka Android 10). Nie wiem, czy to kwestia samej apki czy ograniczeń nowej wersji bazy.
 3. A czy ew. mógłbyś sprawdzić czy da się przez apkę "MIUI Hidden Settings"? Bo to nie wymaga roota. Apka jest normalnie w PlayStore.
 4. Pytanko do posiadaczy Mi8 z Androidem 10 (u mnie wciąż 9). Czy można bezpośrednio z ustawień systemu ustawiać prywatny DNS? A jeśli nie, to czy w tym celu zadziała apka "MIUI Hidden Settings"? Pytam, ponieważ - przynajmniej u mnie - ta apka nie ma zakładki "Android 10".
 5. Pytanko mam: Czy w tej wersji Tryb Nocny działa poprzez robienie kilku zdjęć i łączenie ich w jedno? Dziękuję.
 6. U mnie po aktualizacji 10→11 do autostartu same dodały się praktycznie wszystkie apki, jakie mam zainstalowane, ale za to zniknęły z niego te, które… wcześniej miałem w Autostarcie Dopiero przed chwilą to zauważyłem i poprzełączałem. Zobaczymy, czy rzeczywiście wpłynie na baterię, która także u mnie na "11" trzyma mniej więcej 2x krócej. Poza tym szczególnych problemów na "11" nie zauważyłem, nie licząc drobnych zmian w powiadomieniach (np. apki którym wcześniej wyłączyłem możliwość powiadamiania diodą, odzyskały ją samowolnie, itp, itd., ale nic nie do ogarnięcia).
 7. Nie napisał, że chodzi o "11"
 8. OK, ale na której dokładnie wersji?
 9. O, wskoczyła mi przez OTA, choć musiałem kilka razy pod rząd kliknąć na "Sprawdź dostępność aktualizacji" Zaraz instaluję.
 10. Witam, Czy wiecie, jak sprawić, aby pod MIUI działała apka TripAdvisor? Problem mam taki, że pokazuje tylko pusty, zielony ekran. Co ciekawe – taki sam problem miałem około roku temu na Mi5 z MIUI EU, a obecnie na Mi8 z Globalem. Wtedy nie pisałem, bo myślałem, że to kwestia jakiegoś problemu z moim ówczesnym Mi5. Ale teraz - historia się powtórzyła. Co jeszcze dziwniejsze – odpaliłem tego starego Mi5 i teraz w nim ta apka działa, choć wcześniej nie zadziałała ani razu. Oczywiście przyznałem jej wszelkie uprawnienia, a nawet więcej niż prosiła. Nie wiem o co cho
 11. Mam bardzo podobne wrażenia/obserwacje. Przybyło mi w tym czasie wprawdzie parę apek, ale wątpię, że to one. Poza tym w statystykach baterii króluje System Android (13,8%), a w drugiej zakładce Sygnał Sieci (22%), Ekran (16,6%).
 12. Mam nadzieję, że naprawili słabości wersji 10.3.3, bo nie byłem z tej wersji zadowolony. W porównaniu z poprzednią, telefon chodził mi wolniej (niewiele, ale jednak), a bateria sprawowała się gorzej (wyraźnie gorzej). Niekiedy telefon "zapominał" przejść w deep-sleep na całą noc i wtedy bateria leciała na łeb. Instaluję 10.3.4.
 13. Choć nie narzekam ani trochę na 10.3.2 (bateria też OK), to dziękuję @pkonrad za info i pewnie niebawem zainstaluję. Najpierw chwilę poobserwuję ten wątek, czy jednak ktoś nie zgłosi jakiegoś "ciekawego" problemu...
 14. A to w ogóle działało? Skoro 30 fps nawet nie potrafi w 4K nagrać (tylko coś koło 26 wyciska), to ile mogły naprawdę mieć te nagrania niby-60?