radier

Użytkownicy
 • Content Count

  294
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

radier last won the day on April 27

radier had the most liked content!

Community Reputation

53 Excellent

About radier

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  Pocophone F1

Recent Profile Visitors

608 profile views
 1. U mnie na tej wersji z zegarkiem nie ma rozbieżności.
 2. W Play nic się nie zmieniło po aktualizacji. Było volte i nadal jest. Oczywiście kody wpisane od nowa bo robiłem wipe przy przejściu z beta na stable. Sposób z activity launcher nie działa bo brak jest opcji modemu. Tak samo na RN5.
 3. Włączyć mi fit i poczekać chwilę.
 4. Wróżbita Maciej - dzwoń i daj znać co ustaliłeś.
 5. Pobierz plik z rom i wskaż go ręcznie. Masz MIUI od wczoraj czy jak? Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
 6. radier

  MIUI 11

  Gdzieś na forum c.mi.com widziałem temat, że w MIUI 11 mieli dodać ikony wifi z numeryczną informacje o standardzie z jakim się łączymy np. WiFi 6). Po instalacji na Poco nic takiego nie widzę. Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
 7. Global: https://bigota.d.miui.com/V11.0.3.0.PFGMIXM/miui_LAVENDERGlobal_V11.0.3.0.PFGMIXM_45e3e548c2_9.0.zip EEA: https://bigota.d.miui.com/V11.0.3.0.PFGEUXM/miui_LAVENDEREEAGlobal_V11.0.3.0.PFGEUXM_6ef58da8bd_9.0.zip Edit// To rom tylko dla testerów tak jak w Poco. Zwykli zjadacze chleba muszą jeszcze uzbroić się w cierpliwość.
 8. Jeśli wypuszczają do sprzedaży telefon z tak fundamentalnymi problemami jak działanie GPS czy Wi-Fi to raczej na cuda nie można liczyć. Kibicowałem mediatekowi, ale najwyraźniej stare demony powróciły.
 9. Ta czcionka jest jak najbardziej w porządku. Nie wiem o co to bicie piany.
 10. https://www.youtube.com/watch?v=jLHcx8-zC0w Dla mnie bieda te lagi i niska jasność ekranu.
 11. Xiaomi 20000mAh Power Bank 3 PLM07ZM USB-C 45W Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
 12. Zresetuj telefon. Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
 13. radier

  Ładowarka

  Nie potrzebujesz innej niż fabryczna bo implementacja QC w wykonaniu Xiaomi jest taka, że zyskasz kilka minut przy ładowaniu do 100 %.
 14. Zatem nie rozumiesz tego co czytasz albo nie znasz angielskiego, albo jedno i drugie. Kod służy do tego by wyłączyć sprawdzanie kompatybilności operatora pod kątem VoLTE. "VoLTE carrier check disabled" sprawia, że w ustawieniach pojawia się przełącznik VoLTE. (analogicznie z vowifi przy użyciu odpowiedniego kodu). Pojmujesz teraz?
 15. A jaki masz komunikat po wpisaniu kodu?