radier

Użytkownicy
 • Content Count

  281
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

radier last won the day on April 27

radier had the most liked content!

Community Reputation

50 Excellent

About radier

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 4 B20

Recent Profile Visitors

541 profile views
 1. Nie potrzebujesz innej niż fabryczna bo implementacja QC w wykonaniu Xiaomi jest taka, że zyskasz kilka minut przy ładowaniu do 100 %.
 2. Zatem nie rozumiesz tego co czytasz albo nie znasz angielskiego, albo jedno i drugie. Kod służy do tego by wyłączyć sprawdzanie kompatybilności operatora pod kątem VoLTE. "VoLTE carrier check disabled" sprawia, że w ustawieniach pojawia się przełącznik VoLTE. (analogicznie z vowifi przy użyciu odpowiedniego kodu). Pojmujesz teraz?
 3. A jaki masz komunikat po wpisaniu kodu?
 4. Bo w Orange nie będzie działać. Za to VoLTE na Redmi S2 w Play po telefonie do BOK działa od ręki. Tak jak w Pocophone.
 5. Poco w Play działa mi już prawie 3 miesiące. Wystarczyły kody i telefon do BOK.
 6. Zadzwoń do BOK i poproś o aktywacje wifi calling.
 7. Mylnie zrozumiałeś listę zmian.
 8. Bo pewnie włączyłeś kombinując z PDC.
 9. Nie. Nigdy nie działało. Zresztą po doświadczeniach moich znajomych nie ma po czym płakać. Jakby mieli wyłączyć już by dawno to zrobili.
 10. Play na wybranych telefonach. Np. mój Pocophone. Włączyłem dzwoniąc do BOK dwa miesiące temu i działa bez zarzutu.
 11. Ja znam. Kup telefon z listy wspieranych przez operatora.
 12. Idź do laryngologa niech ci wypisze skierowanie na audiometr. Poza tym jeden zbiorczy temat o VoLTE i WiFi calling na forum już jest. Nie rób śmietnika.
 13. No to jak zachciało się mieszkać na odludziu to pozostaje zakup ajfona.
 14. Ale po ci to wifi calling? Znajomy ma Huaweia P20 w Play i narzeka. Kolejnemu znajomemu w pracy na Samsungu J4+ aktywowałem obie funkcje w T-Mobile i następnego dnia przyszedł i mówi, że rozmówcy narzekają. Wyłączenie vowifi i pozostawienie volte załatwiło sprawę. Jeszcze rozumiem gdyby dzięki Wi-Fi calling można by było dzwonić za darmo w kraju i za granicą. A w obecnej formie to zbędny bajer.