acocieto

Użytkownicy
 • Content Count

  753
 • Joined

Community Reputation

53 Excellent

About acocieto

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  RN3SE

Recent Profile Visitors

1,583 profile views
 1. Ok, ale ewentualnie ręczny harmonogram jak przy Trybie czytania lub skrót w przełącznikach.
 2. @Orjon na to wygląda Google tak chce AOSP, to może chociaż przełącznik włącz /wyłącz na przełącznikach.
 3. Tak, tylko włączony GPS aktywuje automat ciemnego motywu, xiaomi.eu potwierdza wymaganie aktywnego GPS. Tryb czytania ma ręczny harmonogram i ze względu na zachód i wschód słońca, więc może to samo byłoby możliwe dla ciemnego motywu.
 4. @Acid @Orjon apeluje, pozbyć się przymusowo aktywnego non stop gps do aktywacji automatycznego trybu ciemnego dla Pie
 5. @Orjon @Acid problem z ze zmianą automatyczną zmiany motywu jasny/ciemny nadal występuje. Czy zmiana ręczna strefy czasowej powinna również zadziałać na automatycznym zmianie motywu? Problem jest też z trybem nocnym dla TT, tam również aktywuje się automatycznie po zachodzie, ale jak w MIUI jest martwy. Dotyczy Mi6.
 6. @grzegorz.lki kurna po Full wipe po drugim, nadal nie działa. @Acid @Orjon @grzegorz.lki z którego serwera pobrales rom?
 7. Ale nie wszystkim, a później zdziwienie, że xiaomi zamyka betę.
 8. Co to ma wspólnego z co tygodniowa aktualizacją. Temat nowy wątek założcie od tego GP i Magiska.
 9. Mi6 na aktualnym rom Xiaomi.eu
 10. @Acid jeżeli rozwiązujemy palące kwestie numerków rom-u, to czy tylko jak mam "problem" z nie działającym automatyczną zmianą motywu jasny/ciemny ze względu na porę dnia? Jest już po zmierzchu, a motyw nie zmienił się na czarny. @Orjon może znasz przyczynę? Czy tylko u mnie taki problem.
 11. @grzegorz.lki miałem na myśli zmianę automat motywu jasny/ciemny w Ustawienia->Wyświetlacz
 12. @grzegorz.lki wyjaśnione, google usunęło na stałe opcje WPS itp. Czy automatyczne zmiana motywu w zależności od pory dnia działa u Ciebie?
 13. Widzę, że tematyka różnorodna. Kto może sprawdzić w Mi6 czy w opcjach zaawansowanych WIFI są opcje WPS, bo po full wipe nie ma tej opcji.
 14. U wszystkich automat czarnego motywu działa?
 15. Ustawiony automat, nadchodzi zmierzch i nadal moty jest biały.