Jump to content

skonek1987

Użytkownicy
 • Posts

  16
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  ZTE v987

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

skonek1987's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Dedicated Rare
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

2

Reputation

 1. Wszystko fajnie ale na mi8 nie są wydawane nowe romy. Ja rozwiązałem problem instalując fixa przez magisk. Universal SafetyNet Fix v1.1.0.zip "Universal SafetyNet Fix v1.1.0 This is a Magisk module that fixes SafetyNet on devices with hardware attestation and unlocked bootloaders. It defeats both hardware attestation and the new CTS profile updates, without any changes to device or model names, as long as you can pass basic attestation (i.e. fingerprints). No device-specific features (such as the Pixel-exclusive Google Assistant design) will be lost. MagiskHide is required if rooted. Compatible with all Android 8.0 - 11 ROMs based on AOSP. Heavy OEM skins are not supported. Changes since v1.0.0: works on many more devices, increased chances of passing SafetyNet on stock ROMs and older devices, support for Android 8, 9, and 10 Source code Support group By @kdrag0n"
 2. Trafiłem tu z google. Znalazłeś więcej informacji na temat zlego działania kodeka? Ktoś planuje to naprawić albo jest jakieś rozwiązanie tego problemu?
 3. W tej wersji nowy gest przełączania miedzy aplikacjami działa tez bez dolnej belki. Skąd masz taka zaokrąglona klawiaturę?
 4. Aplikacja diagnostyki jest ale niestety bez opcji kalibracji w narzędziach. MIUI 7.3.2
 5. Faktycznie korzystałem z lokalnej kopii. Aktualizacji co tydzień nie robię. Ciekawy byłem czy to typowy problem czy tylko ja tak mam bo przechodząc kiedyś z stable na cotygodniowe przywróciłem kopie lokalną zamiast od nowa wszystkie aplikacje instalować. Następnym razem spróbuję zmiany nazwy folderu. Dzięki za odpowiedzi.
 6. Czy wy też macie taki problem, że po każdej aktualizacji MIUI (cotygodniowe z miuipolska) musicie odinstalowywać i na nowo instalować aplikacje, które mają dodatkowe dane na karcie sd? Dla przykładu, korzystam z mam HERE. Po instalacji aktualizacji systemu aplikacja nie widzi map na karcie pamięci (które tam ciągle są). Muszę od nowa instalować apkę i pobierać mapy. Tak samo mam z TomTom Go i Spotifi (Utwory offline). Dodatkowo po ostatniej aktualizacji podczas korzystania z nawigacji ekran się przygasza i wyłącza. Na youtubie również. W uprawnieniach nie widzę ustawień odpowiedzialnych z to.
 7. Dzięki za odpowiedz bo już się bałem że będę musiał wipe robić. Pewnie w kolejnej aktualizacji naprawią Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
 8. Działają wam Codzienne ekrany blokady w miui 6.3.24? Mi nic w tej zakładce się nie pokazuje. Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
 9. Spróbuj jeszcze: ustawienia>Aplikacje>Ninja SMS>włącz popup.
 10. Ta wersja z 6 grudnia jest od jueliana czy od gtbluesky? W tym tygodniu jest znowu od tego drugiego a on nie daje jakiś poprawek na dual sim.
 11. W moim przypadku jest tak, że jak dostaję sms to numer nadawcy jest z prefiksem a jak jest połączenie to wyświetla się bez prefiksu. Zostaje więc mieć zapisane podwójnie numery w kontaktach aby wszystko było identyfikowane.
×
×
 • Create New...