Jump to content

johnny1836

Użytkownicy
 • Posts

  419
 • Joined

 • Last visited

About johnny1836

 • Birthday 11/21/1995

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa, Polska

Dodatkowe

 • Smartfon
  12 Gray 8/256GB

Recent Profile Visitors

1,586 profile views

johnny1836's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

28

Reputation

 1. Dzięki za odpowiedź, Masz doświadczenie z bananem i mocolo? Czy mocolo jest łatwiejsze w naklejaniu? Etui mam Nillkina, które w ogóle nie nachodzi na szkło.
 2. Cześć, Czy ktoś też miał problemy z prawidłowym przyklejeniem szkła UV od Polskiego Banana? Próbowałem już dwa razy i za każdym razem na zagięciu szkła robiły się bąble i nie dało rady ich usunąć przed utwardzaniem kleju. Ogólnie jestem z niego bardzo zadowolony pod względem pokrycia ekranu i śliskości szkła, ale wg mnie poprawne przyklejenie jest bardzo trudne w jego przypadku... Czy ktoś może polecić inne szkło UV do Mi 10?
 3. Faktycznie, ale tu pojawia się kolejna sprawa - generując potwierdzenie przelewu odbiorcą nie jest ten konkretny sklep, tylko aliexpress.
 4. Mi 10 8/256 kupiony dwa tygodnie temu w Xiaomi Mi Store na Aliexpress - również mam informację: "Congratulations! You can be assured the phone you have purchased is the official international version." Zastanawiam się tylko czy w razie naprawy będą chcieli dowód zakupu? Poprosiłem sklep o przesłanie dowodu zakupu i dostałem fakturę, ale z Chin.
 5. Dzięki za odpowiedzi Panowie, A jak z wersją dev/rozwojową, bo o tej głównie myślałem?
 6. Cześć Wszystkim, Po ponad dwóch latach z niezawodnym Mi 8, od czwartku stałem się posiadaczem Mi 10 8/256GB Global z AliExpress. Jak wygląda kwestia miuipolska dla Mi 10? Warto już przechodzić czy na razie ze względu na błędy/działanie/baterię lepiej sie wstrzymać? Po 4 latach siedzenia na miuipolska/xiaomi.eu strasznie mi się nie podoba Global i chcę już od niego uciec
 7. Pisałem do mi center w sprawie wymiany w ramach gwarancji (telefon z ibuygou). Nie wymienią tego w ramach gwarancji, ponieważ sklep już nie istnieje. Wymiana obiektywu 80 zł.
 8. Z bliska to wygląda trochę tak jakby się odkleiła wierzchnia warstwa szkła albo folia... Na pewno nie tak jakby się odkleiło całe to szkiełko.
 9. Cześć, mam od jakiegoś czasu problem z obiektywem aparatów. Czy jest na nim jakaś fabryczna folia? Ktoś się spotkał z takim problemem?
 10. Dzięki, Zainstalowałem ostatnią wersje z linku i działa pięknie A przy okazji zapytam - czy da się gdzieś ustawić, żeby przy zdjęciach portretowych zapisywane było tylko zdjęcie z rozmytym tłem, zamiast dwóch?
 11. Cześć wszystkim, Znalazłem na ali oryginalne etui xiaomi (to z pudełka). Może komuś się przyda LINK
 12. Cześć, Po ostatniej aktualizacji xiaomi.eu (9.12.5) GCAM nie działa, widać tylko to co w załączonym screenie. Przeinstalowałem i dalej to samo. Czy tylko ja mam ten problem?
 13. Szukałem na aliexpress - nie znalazłem, pisałem do Xiaomi Polska - nie sprzedają osobno... Gdybyś znalazł, to daj znać, również jestem zainteresowany
×
×
 • Create New...