Skocz do zawartości

Mi 8 - dyskusja ogólna


Volv3r

Rekomendowane odpowiedzi

  1. Odblokowanie bootloadera,
  2. Wgranie TWRP - nie przez MiFlash,
  3. Format data w TWRP,
  4. Wgranie "naszego" ROM-u z linku - nie przez MiFlash, tylko przez TWRP.

Wszystko jest na forum (lub w moim podpisie).

MiFlash używasz tylko wtedy, gdy chcesz wgrać oficjalne oprogramowanie typu China lub Global.

Edytowane przez Kacper Skrzypek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Jak się spisuje ta wersja 12.5.2.0 dostępna tu https://miuipolska.pl/mi-8-stabilna/

i w szczególności - czy działa w niej w ostatnim czasie blokowanie niechcianych połączeń i SMS-ów? Napisałem "w ostatnim czasie", bo to zależy od którejś z systemowych apek, które aktualizują się niezależnie od aktualizacji systemu.

Do tej pory na Mi8 używałem od nowości tylko Globala i byłem (wystarczająco) zadowolony, ale od połowy listopada przestało działać blokowanie, a lubię tę funkcję.

Dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@latet Spisuje się dobrze. Moim zdaniem jest to jedna z najstabilniejszych obecnie dostępnych wersji MIUI dla MI 8. Szybko, ładnie i dużo więcej funkcji MIUI niż na global. No może po uruchomieniu telefonu, MIUI muli przez pierwszą minutę zanim wszystko się załaduje. Telefon trzyma mi na wifi do 4 h, na LTE tylko 2h. Bateria ma już 3 lata, a jej pojemność to już tylko 70% pierwotnej.  Blokowanie numerów w dialerze MIUI działa dobrze. Obecnie używam od kilku dni  dialera Google ze względu na możliwość filtrowania spamu, bo ktoś sprzedał mój numer ostatnio i zamęczają mnie telefony z fotowoltaiki.... Aparat działa też dobrze. Udało ostatnio mi się uchwycić dość dobre  zdjęcie księżyca. Zdarza się, że animacja odblokowania telefonu losowo klatkuje. Jak chcesz coś wiedzieć konkretnego to napisz to chętnie odpowiem. 

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Findfox napisał:

@latetTelefon trzyma mi na wifi do 4 h, na LTE tylko 2h. Bateria ma już 3 lata, a jej pojemność to już tylko 70% pierwotnej. 

Łojezu, toż to dramat. Moja bateria też ma 3 lata i trzyma około doby bez wysiłku... (a narzekałem, że to krótko... No to już przestanę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...