All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Today
 3. Panel sterowania/ zainstaluj/odinstaluj program/włacz i wyłacz fukcje / szukaj haseł jak włączyć smb1 w Windows 10. Obstawiam że to załatwi sprawę
 4. Są jakieś informacje kiedy MIUI 12 będzie na Mi 9T ? Mam telefon w Plusie
 5. @adi1 wersja 2.32.3. Niestety wyrzuca z apki zaraz po uruchomieniu. Poza tym konta nie mam to i tak bym nie sprawdził.
 6. Matheusz czy aplikacja Vectra u ciebie działa? Jaką masz wersję aplikacji.
 7. @Numi tak,działa. Zarówno wersja tabletowa jak i ta na smartfony.
 8. Fajna apka, dzięki. A przy okazji: działa Ci NC+ GO Tablet na Androidzie 9 ?
 9. Zainstalowałem tą googlową apke ale nie pomogło. Chyba mój telefon jest inny niż wszystkie inne
 10. Ja używam ten, mrosi zapewne też, skoro ma stable. https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv12/
 11. To super, miałem Op8pro teraz p40 pro no i z powrotem do mi 10 pro zobaczymy jak długo A czy te miui 12 to global stable czy xiaomi.eu? Pytam bo potrzebuje mieć dual sim a z tego co wiem działał tylko na xiaomi.eu?
 12. Tak jak wyżej, z tym że ja płacę bez problemu bez Magiska. Hmmmm Tap tap tap on Tapatalk with Mi 10 Pro
 13. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
 14. Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza. "Problem z..." to nie opis problemu.
 15. vuodi

  Przywitaj się!

  Siema wszystkim A wita user takich telefonów jak Redmi 4x, Redmi Note 7 a aktualnie Redmi Note 8 Pro. I dopiero przy tym ostatnim poczułem potrzebę pozmieniania w nim czegoś na (+) więc znalazłem te forum i oto jestem
 16. Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza. "Problem z..." to nie opis problemu.
 17. Apka SMS MIUI tak ma, na zwykłej Google'a jest normalnie już. To samo bylo u mojej kobiety na Mi8 Lite i na moim wcześniejszym Redmi Note 7. Teraz mam Redmi Note 8 Pro i apka google'a normalnie wysyła i odbiera emoty. Ja czekam na odblokowanie bootloadera i szukam odpowiedniego z Andkiem 9 ROMu - Indonezja, bo te google'owe apki to żenada i okrojone do minimum.
 18. MIUI 12 stabilne. Tylko i wyłącznie. Póki co brak jakichkolwiek błędów. Bateria na wersji 12.0.4.0 nieco słabiej niż na 12.0.1.0. Poza tym wszystko jest jak trzeba. Oczywiście płatności z Magisk.
 19. Mam problem z połączeniem z zestawem głośnomówiącym w kasku motocyklowym. Mam dwa kaski które są połączone ze sobą przez bluetooth (intercom) w momencie gdy dzwoni telefon kask łączy się z telefonem i rozłącza z drugim kaskiem. Po skończonej rozmowie łączność z drugim kaskiem powinna powrócić. Z innymi telefonami to działa ( testowałem z Samsung A40 i Huawei p20lite ) Z Redmi Note 7 po skończonej rozmowie kaski się nie łączą. Trzeba w telefonie na chwile wyłączyć bluetooth wtedy się łączą ale podczas jazdy jest to trudne do wykonania. Czy jest coś co mogę włączyć lub wyłączyć w telefonie aby to działało?
 20. jak stara betoniarka;) rozkręciłbym @grizzly i obejrzał, brzmi na uszkodzenie mechaniczne które powinienieś wyłapać wzrokowo.
 21. Ja tu nie widzę aby była taka możliwość. Jakaś podpowiedź?
 22. Nie, na innym pojemniku też tak jest.
 23. Kontakty Google u mnie nie mają w ogóle Widgetów a uprawnienia , które zmienić?
 24. Skoro jest wyłączony - powieś ogłoszenia. Wyszukać położenie(włączony) możesz przez konto Google i Xiaomi. https://www.google.com/android/find https://i.mi.com/mobile/find#/
 25. Kupiłem 2 szt. Mi Note 10 Lite - dla mnie i dla żony. Oby dwa mają problemy z wybudzaniem podczas rozmów telefonicznych.
 1. Load more activity