All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. 3h to wersja globalne 3 i ludzie od dawna je kupuja w polsce tez juz chyba mozna dostac z oficjalnej dystrybucji.
 3. mrosi

  Problem mms

  Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
 4. Witam, mam pytanie jak rozpoznać model przed zakupem. chciałem skorzystać z rat w sklepie euro https://www.euro.com.pl/odkurzacze-automatyczne/xiaomi-odkurzacz-automatyczny-xiaomi-mi-robot.bhtml?from=ceneo&p=1077.00&cr=0&t=20191216-0931 czy ten jest warty uwagi - chodzi o sprzęt za ok 1000 zł
 5. ja ostatnio nabyłem 2 sztuki trójki. Jedna z CN za 605zł (przyszła bez cła), a druga z Hiszpanii za 640zł (kupony). Mają turbinę a nie wentylatory. Dzięki temu znacznie wyższą wydajność i o cały 1dB cichszy Wersje CN bo EU nie ma jeszcze.
 6. Ja się przez chwile zastanawiałem czy nie zostać na globalu ale brak powiadomień o połączeniu i smsach w aod mnie do tego zmusza po za tym bateria mam wrażenie jakoś słabo trzyma ale to podejrzewam że to przez ten bloatware który jest w globalu. Jakby dało się doinstalować aplikacje dialera/kontaktów i SMS to było by dobrze. Dzisiaj wieczorem będę mógł odblokować bootloader i wrzucić miuipolska. Czytałem że są problemy z płatnościami zbliżeniowymi ale że się da to naprawić. Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka
 7. Today
 8. Przycina. Jedyne rozwiązanie to inna aplikacja ale wtedy stabilizacja tak dobrze nie działa. A w Mi9T pro ścina ? Albo w Mi9? Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
 9. Tak jak w temacie, niezależnie od ROM'u czy zasięgu moje sms'y wysyłają się około 5 - 10 minut. Podczas gdy przełożenie karty SIM do innego telefonu redukuje wysyłanie do kilku sekund. Mój telefon to Redmi Note 4X 4/64. Czy spotkaliście się z taką dolegliwością? Ustawiałem numer centrum sms, ale bez skutku. Dzwoniłem do operatora, to też nie u niego, po za tym jak wspomniałem na innym telefonie działa bez zarzutu.
 10. Pojawi się jak 10 razy klikniesz w logo z wersją Miui w aktualizacjach.
 11. Problem rozwiązany, po ponownej aktywacji i dezaktywacji, dwukrotnym restarcie tela wszystko zaczęło działać.
 12. Jak zainstalować OTA z pliku w MIUI 11 Global? W aplikacji Aktualizacje nie ma opcji instalacji z pliku, w Mi Recovery jest tylko WIPE, REBOOT i Connect with MI Assistant.
 13. Przyszło do mnie szkło z tego linku https://allegro.pl/oferta/szklo-hartowane-xiaomi-redmi-note-8-na-ekran-8634428826 W zasadzie wygląda jak na zdjęciu w aukcji. Z każdej strony zostaje jakieś 2 mm. Jedynie to wycięcie na notcha/kamerkę jest delikatnie inne niż powinno ale w niczym to nie przeszkadza, chociaż w sumie wolałbym pełne szkło bez tego wycięcia i takie też poszukam sobie u Chińczyków. Póki co, na szybko jak ktoś w ogóle nie ma to śmiało może sobie to zamówić.
 14. Wygląda spoko. Nie ucina ekranu po bokach ani nie psuje kolorów? Zrób fotkę z włączonym ekranem Wysłane z mojego One Plus 7 Pro przy użyciu Tapatalka
 15. Mi mix 3 w Orange nie rusza, w mixie 2s działało bez problemu. Ktoś coś?)
 16. Da się zainstalować z pliku apk, ale nie działają. Podczas uruchomienia wyskakuje błąd.
 17. Nie Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka
 18. a tych aplikacji telefonu i sms od xiaomi nie idzie ot tak po prostu doinstalować ?
 19. Jeśli włączysz sobie ekran Always On Display, to na nim nie będą się wyświetlać powiadomienia o otrzymanym SMS czy nieodebranym połączeniu. Powiadomienie przy ikonie, lub jak rozwiniesz pasek powiadomień, jak również na górze z lewej strony ekranu będzie.
 20. chce odpalić jako skrypt, ale nie działa
 21. Ok czyli jak już włączę wyświetlacz to normalnie będzie komunikat przy ikonce połączeń lub jak rozwinę pasek powiadomień na górze to też będzie? Nie muszę wchodzić w wiadomości czy połączenia żeby zobaczyć, że ktoś dzwonił czy pisał? Dobrze rozumiem?
 22. Komuś się poprawiło po aktualizacji? Ja już kilka aktualizacji miałem i przycina filmy dalej.
 23. Tak to mniej więcej wygląda. Mam wersje HD, która mam wrażenie jest delikatnie lustrzana, albo takie złudzenie. Zamówiłem też dla porównania anti blu-ray.
 24. mariusz.ur

  Problem mms

  @Pinol35 masz włączoną opcję zawsze odbieraj MMS?
 1. Load more activity