All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. mrosi

  Kopia wszystkich danych

  Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
 3. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
 4. Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
 5. Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
 6. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
 7. Root, link2sd plus. Poradniki/opis znajdziesz w Google.
 8. Nie ma rozwiązania innego niż zwrot pierwszemu właścicielowi.
 9. Today
 10. Szukam aktualnego poradnika jak odblokować xiaomi note 4, mediateku 3 RAM/ROM 64gb, miui 9 (Helio X20). Bootloader zablokowany. Telefon jest zablokowany przez konto xiaomi ,taki otrzymłem i nie mam dostępu do oficjalnego odblokowania hasła. Przekopałem rozwiązania na forum i nie znam rozwiązania, czy ktoś ma jakieś sugestie?
 11. Ma ktoś problem z głośnikiem rozmów? Jest bardzo cichy. Gdy przeprowadzam test głośnika, to jest głośny. ps. na Globalu jest normalnie.
 12. Tak zrobię, przesiadam się po 7 latach z Samsunga, więc i tak będzie to dla mnie skok.
 13. No o Gpay chodzi. Ale to co Tobie działa innemu może nie działać. Dlatego proponuje pozostać na globalu, poznać jego + i - i potem ewentualnie spróbować xiaomieu.
 14. Z płatnościami nic nie trzeba i stalowa i nic nigdy nie trzeba było na eu. Chyba że mówisz o GPay. Co do płynności to ostatnio fakt są lagi przy otwieraniu folderu ale za to poprawili bardzo baterie. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 15. Temat yanosika rozwiązała jego aktualizacja [emoji41] był nawet opis o naprawie błędu z tts Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 16. Brak możliwości wyboru jeżyka polskiego jako języka klawiatury fizycznej. Po prostu nie ma takiego Co skutecznie uniemożliwia używanie ogonków i dyskwalifikuje tablet mi pad4 z miui10 jak narzędzie do pracy. Da się to jakoś poprawić? Dodam, że fizyczna klawiatura bluetooth nie napotyka takich problemów np. we współpracy z OPPO RX17PRO.
 17. Dopóki nowości nie zostaną wprowadzone to nie będziesz o nich wiedział. Z xiaomieu jest tak że ostatnia dobrze działająca wersja to 20.1.9 czyli z 9 stycznia, potem zaczęły się problemy, z baterią i płatnościami zbliżeniowymi (trzeba stosować fixy itp). Global działać działa, jak coś skopią to trzeba czekać aż naprawią. naprawdę ciężko doradzić co wybrać, niektórzy wolą xiaomieu i zabawę co tydzień, a niektórzy wolą stabilny Global. O problemach z xiaomieu proponuję poczytać ostatnie dwa wątki o ostatnich dwóch wersjach. Będziesz miał jasność co przeważnie nie działa. Teraz czekamy na kolejną wersję, mając nadzieje, że będzie udana.
 18. Mam następujący problem z urządzeniem. Czy to przez WiFI (głównie) czy też internet mobilny telefon jakby gubił klatki połączenia, mimo że na speedtestach nie ma żadnych zgubionych. Chodzi o to, że w aplikacjach wymagających stałego dostępu do internetu przy WiFi, gdzie telefon jest koło routera, co chwilę wyrzuca informację o niestabilnym połączeniu internetowym. MIUI to 11.0.13.0, żadnych nowych aktualizacji nie ma.
 19. Właśnie dokładnie prześledziłem tę stronę i jedyny intrygujący punkt to : Różne nowości w MIUI, które nie zostały jeszcze wprowadzone do ROM-ów Global Pytanie tylko jakie to są funkcje. Poza tym to, chyba mało co mnie interesuje. Jeżeli nie ma, aż tak dużej różnicy w stylu: dzień dłużej na baterii czy też jakaś super optymalizacja systemu to posłucham się Ciebie i potestuje sobie global.
 20. https://www.kapiba.ru/2017/11/mi-home.html Tutaj znajdziesz aktualną wersję
 21. Witam, widziałem temat na ten temat, ale z innym urządzeniem Xiaomi i ja na swoim nie mogę znaleźć tej opcji. Czy w Xiaomi Redmi 7A jest możliwość przeniesienia aplikacji na kartę SD? Niestety po zainstalowaniu zaledwie kilku aplikacji, które są mi potrzebne, pamięć jest już zapchana a przeniesienie ich na kartę SD byłoby mi bardzo mocno na rękę. Z góry dziękuję za pomoc.
 22. Xiaomieu ma więcej funkcji, jest wersją beta więc co tydzień nowa zabawa, albo coś działa albo nie. Możesz też wersje stable zainstalować, ale najpierw odblokuj bootloader. Polecam najpierw zapoznać się z globalem, potem możesz startować z xiaomieu. https://miuipolska.pl/o-romie-miuipolska/
 23. Hej wszystkim, wczoraj dołączyłem do posiadaczy telefonu Xiaomi, konkretnie Mi 9. Zacząłem czytać o systemie xiaomi.eu i mam takie pytanie: Z tego co widzę, to głównie różnice pomiedzy custom a global są w detalach - obsługa gestów, wyłączenie dzwięku ładowania itp. Czy jest coś w customowym oprogramowaniu co zdecydowanie przemawia na jego korzyść? Czy jako nowy użytkownik MIUI powinienem od razu przejśc na custom, czy np zapoznać się z globalem bo może go pokocham? Pytam, bo ta instalacja wydaje się być skomplikowana, a ja chciałem kupić telefon i go używać. Tymczasem mam wrażenie, że jestem gorszy bo mam global.
 24. U mnie po wyłączeniu powiadomień w opcjach aktywności problem zawieszania się w trakcie treningu całkowicie ustąpił. Od początku roku były to biegi w granicach 1-1,5h i wszystkie bez problemu się zapisywały. Ekran pod wilgotnym rękawem żyje sobie własnym życiem ale nic złego się nie dzieje. Zegarek trzyma w pamięci 20 treningów i usuwa najstarszy zapis w przypadku pojawienia się nowego treningu. Oprogramowanie najnowsze w wersji PL 1.1.6.36
 25. Jakby ktoś potrzebował link do Fastboot ROM, to niżej wrzucam link: https://bigota.d.miui.com/V11.0.4.0.QEJMIXM/beryllium_global_images_V11.0.4.0.QEJMIXM_20200118.0000.00_10.0_global_39f9f635af.tgz
 26. Nie powiem Ci dokładnie bo od dawna nie używam MIUI Polska. Miałem wgrany taki ROM przez krótki czas na Xiaomi Mi Max i pamiętam, że dało się osobno regulować głośność powiadomień i dzwonka. No chyba, że teraz się coś zmieniło.
 27. Witam, Od ponad tygodnia bateria w moim Xiaomi Mi 9 rozładowywuje się w trybie natychmiastowym. Mamy godzinę 11, telefon odpięty od ładowarki o godzinie 6:30. Ze 100% bateria zjechała do 70 a ja nic z nim nie robię. Kiedyś podłączałem telefon jedynie na noc a pod tygodnia muszę ładować go dwa razy dziennie bo bateria nie wytrzymuje w środku dnia. Zainstalowałem Naptime, zainstalowałem BetterBatteryStats. BetterBatteryStats pokazuje, że jeden Widget(w stylu At a Glance) pobierał dane w tle. Do tego włączone skanowanie Wi Fi - to już wyłączyłem. Wysyła telefon dane analityczne lokalizacji, to również spróbuję wyłączyć. Do tego Facebook pobiera aż 5%, ciągle coś włącza np ACTION_ALARM, ACTION_INEXACT_ALARM, ACTION_BACKUP_ALARM. Co jeszcze mogę zrobić by bateria była jak wcześniej? System to MIUI 11, najnowsza wersja.
 1. Load more activity