All Activity

This stream auto-updates   

 1. Past hour
 2. Ja mam 5.
 3. Dokładnie do 25.06.2018, potwierdzam Tap RN4X
 4. Jak już to od Sony, oryginał to oryginał. Nohon to jest jakaś nieoryginalna bateria od innej firmy. Może być dobra, a może też przez nią eksplodować telefon. @Acid No tak własnie myślałem, więc zamawiam.
 5. Czytałem jak pisałeś o tym wcześniej - fajnie - i wiem że tak można ale moi domownicy już się przyzwyczaili do standardowego przełączania i muszę im podmienić i właśnie nie wiem czy ten zwykły to obsłuży czy muszę kupić ten z podtynkowy?
 6. Bez MiFlasha z flashall chyba się nie obędzie. Dane odzyskasz z chmury, albo można zrobić lokalną kopię (jak się uda pomiędzy restartami). Jeżeli wiesz jaki rom wgrała, to mogę ci znaleźć starszą wersję pod fastboota (MiFlash).
 7. A roaming w ogóle masz włączony @dev1407 ?
 8. magisk

  @Kolimator może w ogóle nie działać nie ważne jaką kombinację zastosujesz. Sprawdź czy czasem zwykły restart nie wystarczy. W twoim przypadku jak masz global to sam magisk powinien wystarczyć bo tylko musisz ukryć root, build fingerprint powinien przejść bo przecież właśnie w tych fix są użyte te z wersji stable. W tym ostatnim co wkleiłem jest build fingerprint z wersji stable dla MI6
 9. Jak u was z baterią w 8.2.1? Bo u mnie znacznie krócej zaczęła trzymać Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
 10. Przez rok jest 25 GB.
 11. To najprawdopodobniej czasowa promocja, też tak kiedyś miałem. Zobacz do kiedy masz ważność tych 25 GB, bo problem będzie jak wykorzystasz wiecej niż 5, a te 25 wygaśnie. Wtedy trzeba będzie zapłacić.
 12. Nie kilka raczej kilkanaście a może i więcej [emoji39] Wysłane z mojego MI NOTE LTE przy użyciu Tapatalka
 13. magisk

  Próbuję wgrać magisk na swoim mi5 (rom global 8.1.2.0) miałem roota SuperSU który w menedżerze magiska był widoczny i teoretycznie było ok, ale wyskakiwał błąd CTS. W wątku doczytałem, że magisk musi mieć swój mededżer roota, więc zrobiłem unroot SU, wgrałem ten magiskowy i teraz nawet roota nie widzi :\ Wracać do SU i próbować patche na ten błąd CTS?
 14. Ja mam okrągły naklejony na ścianie do sterowanie gniazdkiem WiFi pod które mam podpiętą pompę od basenu
 15. Taki jest to model... Ogólnie wszystko działa jak należy. Wszędzie piszą że się grzeje i jest fuj. Ale dzisiaj miałem go w uchwycie na rowerze i w mocnym słońcu był ciepły nie bardziej niż P8 Lite - który też jest czarny. Może dlatego że nie używam wymagających aplikacji (Endomondo, Mi Fit, Sygic). Pytanie.: Czy zmiana na polskie Miui wniesie coś diametralnie innego? Może ktoś podesłać linki do artykułów z opisanymi różnicami rom-ów Global i PL Miui?
 16. Mi4C ostrzy z 8 cm, przynajmniej na optyce od Sunny.
 17. Przez zdalny pulpit będzie trudno. Dziwne że w tym miejscu się zablokowało i nie chce ruszyć. Jedyna metoda to reset przez chińskie MiPcSuite i telefon podłączony w trybie recovery. W najnowszych romach global dev jest nowsze "niebieskie" recovery w którym można już zrobić przynajmniej reset, ale w nowym tel jest zapóźniony global stable. PS Dokładnie przed godziną uruchamiałem znajomej Redmi 4x, nowe konto Xiaomi, Googla i bez Wi-Fi z kartą zadziałał internet, bez wpisywania APN-ów itd. Sam się zdziwiłem (tel z oficjalnej dysrtybucji i karta Play)
 18. @Acid Widzieliscie ten fix camera api dla mi5s https://forum.xda-developers.com/mi-5s/development/mi-5s-camera-2-api-fix-t3622901 ? Moze da rade uruchomic to na miui?
 19. Spróbuje.Aczkolwiek potrzebny jest apn żeby zadziałał internet mobilny a chyba z poziomu instalacji jeszcze nie został utworzony.
 20. Wszystko zależy od mojej wypłaty w lipcu B-) ale raczej będę się skłaniał ku polskim sklepom, jak patrzę po ibuygo czy gearbest to sporo ofert jest z chińskim softem, wolę dopłacic i bawić się w ewentualną zmianę softu z własnej woli a nie z przymusu. Dzięki bardzo za info
 21. Potwierdzam. U mnie też. Zastanawiałam się już nawet czy jakimś cudem w jakiś sposób będę musiała za to płacić [emoji6] Poprostu jednym kliknięciem powiększyła się do 25 GB. Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka
 22. Mogę polecić Aukey-e, są certyfikowane przez Qualcomma np PA-T9, lub na dwa urządzenia (w tym jedno z QC3.0) PA-T13 np PA-T9 http://allegro.pl/aukey-pa-t9-1xusb-19-5w-3a-quick-charge-3-0-turbo-i6773810099.html albo oryginalną Xiaomi, tylko trochę bardziej się grzeją od Aukey, bo trochę mniejsza objętość i waga.
 23. wyłączyć router wifi? to wtedy włączą się dane mobilne
 24. Jeżeli ma podłączony WiFi, to telefon wymusza połączenia przez WiFi, a że nie może tego niby zmienić...
 25. On ma być jako ścienny zamiast standardowego przełącznika - może źle to opisałem
 26. a co z internetem 3g?
 1. Load more activity