Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

 1. Past hour
 2. Ok, a gdzie bym musiał wpisać tą komendę jeśli uruchomię telefon w trybie fastboot i podepne go pod komputer to jakiś program bum musiał urochomić żeby to wpisać tą komendę ? I czy z tego linku ten twrp będzie ok? https://androidfilehost.com/?w=files&flid=321497
 3. Musiałbyś uruchomić TWRP z trybu fastboot. Z jakiegoś powodu go nie masz. Trzeba pobrać TWRP, telefon uruchomić w trybie fastboot, podpiąć do komputera i zrobić fastboot boot twrp.img
 4. Dzisiaj sprawdzałem i u mnie wygląda te TWRP tak jak na zdjęciu. Widziałem w necie że ludzie maja tam kafelki różne do wyboru opcje a tutaj u mnie takie cos tylko jest. Co w takiej sytuacji bym musiał zrobić?
 5. Widziałem jedynie że jedna osoba wygrywała w scooterhacking utility. Może wiesz czy to dobra aplikacja i zadziała mod
 6. Today
 7. Używam zepp. LikeApp wgrywam tylko oprogramowanie i LikeApp wyłączam.
 8. Nie wiem jak u Was ale u mnie po ostatnich aktualizacjach przy korzystaniu z LikeApp w zegarku przestała się aktualizować pogoda?
 9. na obecną chwilę nie ma łatwego i bezpiecznego sposobu na modyfikacje wersji Essential
 10. Sama się nie pojawiła, zawsze była. To funkcja Panelu sterowania. W Panelu sterowania zaproponowało Ci zrobienie skrótu na pulpicie do przyspieszenia prędkości, kliknęłaś i masz ikonę. W zakładce Inne w optymalizatorze pamięci jest wszystko czego ten optymalizator nie potrafi sklasyfikować. Mogą tam być również istotne dane, nie tylko śmieci. Inne nie znaczy zbędne, czy niepotrzebne.
 11. Wie ktoś jak zmodyfikować bezpiecznie i w łatwy sposób soft? Najlepiej żeby było: -tempomat -na trybie sport 25 km/h
 12. Witam. Chciałbym porobić zdjęcia makro tęczówki oka ale nie mogę uzyskać odpowiedniej ostrości. Jakieś sugestie co do ustawień aparatu żeby zdjęcia były ostre, wyraźne? Próbowałem różnych kombinacji lecz nadal nie ma zadowalającego efektu. Wiem, że to nie lustrzanka ale powinno dać się uzyskać fajne zdjęcia.
 13. Jak skonfigurować nagrywanie rozmów w aplikacji Telefon? Nie widzę tej opcji w ustawieniach. Czy zmiana na inny region by coś pomogła? Próbowałem ze Stanami i też nie ma tej opcji. ROM Global.
 14. Ja wyłączyłem odblokowywanie podwójnym tapnięciem w ekran i sytuacja wydaję się znacznie lepsza. Teraz też się przytrafia odblokowanie w kieszeni, ale znacznie rzadziej. Podejrzewam jednak, że to wina umiejscowienia czytnika palca - podczas samego wsuwania do kieszeni bardzo łatwo odblokować ekran, bo czytnik działa bardzo szybko, a mam przypisane kilka palców - nie trudno którymś przypadkowo przesunąć po krawędzi telefonu i po czytniku.
 15. Zamówiłem nową baterie z ali (nohon) ale niestety idzie prawie 2 miesiące, a jadę na urlop niedługo. Który sprzedawca z allegro ma normalną baterie, bez oszukanej pojemności (albo przynajmniej zbliżoną do rzeczywistości)?
 16. Wątek poświęcony ostatniej (najświeższej) aktualizacji stabilnego MIUI Polska / Xiaomi.eu dla telefonu Redmi Note 8T (nazwa kodowa: willow). Link do pobierania ROMu: https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv12/xiaomi.eu_multi_HMNote8T_V12.0.4.0.QCXMIXM_v12-10.zip/download Proszę o merytoryczną dyskusję, związaną ściśle z tematem wątku.
 17. Xiaomi.eu i kilka aktualizacji później a powiadomienia nadal dochodzą bardzo opóźnione lub dopiero po odblokowaniu ekranu. Tak jakby wifi łączyło się co kilkanaście minut...
 18. Czujnik to jakaś tragedia ale dlaczego nie ma funkcji blokowania w kieszeni. Często mi się zdarza, że telefon odblokowuje się w kieszeni. Ten telefon to porażka.
 19. Nic do chmury nie przesyłałam. Jeszcze zauważyłam, że samoczynnie pojawiła mi się jakaś nowa aplikacja "Przyspiesz prędkość", której wcześniej nie było. Czemu ona tak sama się pojawiła?
 20. Wcześniejsze wersje miui nie miały tego typu problemów. Wczoraj wgrałem najnowszy ArrowOS 11 i problem zniknął. Zakładam że to problem softu nie urządzenia. Nie pozostaje nic innego jak czekać na aktualizację.
 21. Tak, ale wpisywałem w wyszukiwarce "usprawnienia" ... już znalazłem, dziękuje.
 22. A wybrałeś opcję "Pokaż wszystkie aplikacje" w ustawieniach aplikacji? Wysłane z mojego M2007J17G przy użyciu Tapatalka
 23. Z checia, ale nie ma takiej aplikacji na liscie...
 24. Na ten moment najlepiej blokować telefon podczas rozmowy
 25. Wyczyść dane aplikacji Uprawnienia.
 26. Mi11 ciagle wyskakuja "Usprawnienia wciaz przestaja dzialac" android.database.sqlite.SQLiteException: no such table: miui_modem_station_info (code 1 SQLITE_ERROR): , while compiling: SELECT station, longitude, latitude, blurStation, blurLongitude, blurLatitude FROM miui_modem_station_info WHERE blurStation == ? or station == ? at android.database.sqlite.SQLiteConnection.nativePrepareStatement(Native Method) at android.database.sqlite.SQLiteConnection.acquirePreparedStatement(Unknown Source:19) at android.database.sqlite.SQLiteConnection.prepare(Unknown Source:12)
 1. Load more activity


×
×
 • Create New...