All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. SLiM

  MIUI 8.8.9

  Tak mam taki model, kroki nie są liczone.
 3. puder

  Android Auto

  Widzę, że sporo tu opisanych problemów, a mało wskazówek jak je rozwiązać. No ale spróbuję dorzucić swój kłopocik, może akurat Ktoś pomoże. W moim przypadku - Xiaomi Redmi Note 4 - problem z AA polega na tym, że nie działa wybieranie głosowe. Przy próbie dzwonienia pojawia się komunikat, że jak tylko się zatrzymam to mam w telefonie nadać jakieś super uprawnienia dla aplikacji GOOGLE. Poświęciłem troszkę czasu na sprawdzenie o co chodzi i okazało się że GOOGLE ma już nadane wszystkie możliwe uprawnienia, a wybieranie głosowe nadal nie działa. W przypadku gdy wybiorę numer na ekranie to rozmowa nie jest kierowana na zestaw samochodowy, tylko telefon przechodzi na głośnik. Problem nie znika mimo, że mam już 3. wersję AA.
 4. tekkno

  Android Oreo

  też juz o tym wcześniej pisałem.. u mnie jest za to odwrotnie. Net wifi z routera działa spoko na mi boxie, natomiast net z hotspota ze smartfona zrywa połaczenie na mi boxie.
 5. FromWP

  Amazfit BIP, oraz MiFit modyfikacje

  Musisz go odparować (rozłączyć) w MiFit i spróbować ponownie sparować, a przed parowaniem wywalić jego połączenie w ustawieniach BT telefonu. Jeżeli nie pomoże, to jeszcze reset do ustawień fabrycznych zegarka zostaje.
 6. Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
 7. Lionel

  Etui

  @Soren problem w tym, że nigdzie tego nie widzę... :/ Możliwe, że tylko razem z telefonem można kupić te etui ? :O
 8. Wasuh

  Amazfit BIP, oraz MiFit modyfikacje

  Ja mam problem ze swoim amazfit bip - odinstalowałem MiFIt, potem wgrałem polski FW, RES i czcionkę i to chodzi ładnie, ale na moim redmi note 4 po zainstalowaniu zmodowanego MiFita już nie mogę sparować zegarka - ciąglę mam komunikat : "Nie udało się sparować, skontaktuj się z obsługą Klienta". Wracając do oryginalnego MiFit też mam to samo. Pod Gadgetbridge mogę się sparować i rozłączyć bez problemu. Ktoś ma pomysł co tu zrobić aby się sparować pod mifit (telefon redmi note 4 z miui) ?? Dzięki za wszystko i pliki zamieszczone w tym długim poście.
 9. gasie

  Mi Band 3 PL/mody

  A może jakiś żółtek z zarządu firmy stwierdził, że nie będzie obsługi innych języków w chińskim mb3 do momentu, aż nie wypuszczą wersji global - by napędzić sprzedaż i sobie większe zyski. Dlatego pośpiesznie wycofali nowe wersje MiFit z aktualizacjami FW.
 10. podobno odłaczenie baterii resetuje kod.
 11. b4s1l

  Mi Band 3 PL/mody

  U mnie wygląda jak u @gasie.
 12. FalconTech

  Android Oreo

  Mam gdzieś w szafie Access Point TP-Link, spróbuję go znaleźć i przez niego podłączyć WiFi do Boxa.
 13. lipek1969 bardzo dziękuje za odpowiedź na zadane pytanie.
 14. emer1

  Problem z update amazfit bip

  z mojej krótkiej przygody z BIP i podobnych problemach : - rozparuj z MiFit który masz aktualnie i odinstaluj - wymuś zatrzymania w Androidzie telefonu wszystkich aplikacji, które łączą się z BIP - ściągnij najnowszy oficjalny MiFit (3-cyfrowy), np 3.4.6 , zainstaluj, zaloguj się, sparuj, zassij update najnowszego FW BIP-a z plikami RES Problemem u mnie (gdy podobnie miałem jak Ty) było to, że namieszałem z FW BIPa z niewłaściwymi plikami *.res. Oficjalny i pełny update u mnie naprawił ta sytuacje ...
 15. Witam nie dawno kupiłem zegarek xiaomi amazfit pace i zrobiłem na nim już parę treningów. Gdy chciałem wysłać z aplikacji zegarka mój trening do strawy owszem coś się zadziało z synchronizacjią ale na stawię nie ma treningów pomocy!
 16. Witam wszystkich użytkowników . Mam pytanie czy note 2 ma tą technologię aptx hd ? Dziękuję za pomoc
 17. gasie

  Mi Band 3 PL/mody

  A żeby było ciekawiej w windowsowej wersji sklepu pokazuje 3.4.4 z datą zaktualizowania 17 sierpnia 2018
 18. FromWP

  Smart Home od Xiaomi

  Że to nic w temacie jakichkolwiek przejściówek nie zmienia. Listwa z zabezpieczeniami, europejską wtyczką i gniazdami (niestety z uziemieniem bez bolca, tylko na zewnątrz) i wbudowaną ładowarką USB (bez żadnego QC, ale sporej mocy). W oficjalnej polskiej dystrybucji też już ją chyba sprzedają.
 19. pkonrad

  Mi Band 3 PL/mody

  @gasie
 20. gasie

  Mi Band 3 PL/mody

  Ja w sklepie Play widzę co najwyżej wersję 3.4.4
 21. mrosi

  Problem z połączeniem ze strava

  Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
 22. mrosi

  Problem z połączeniem ze strava

  Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
 23. Prosiak87

  Problem z update amazfit bip

  Witam, Zegarek pewnego dnia zaczął pokazywać taki napis connect PAP to update. Po wejściu w MiFit zaczyna się robić update ale na końcu pojawia się info że nie udało się zrobić update'u. Próbowałem na drugim telefonie. Zegarek jest podłączony mierzy puls itd.ale nie da się nic zrobić. Jak przywrócić normalność? Proszę o pomoc.
 24. mrosi

  Android 9 Pie - czy będzie aktualizacja ?

  Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
 25. pkonrad

  Mi Band 3 PL/mody

  Ja nie mam jak sprawdzić bo Mi Band 3 znajduje się w WER Warszwa Pojawiła się też nowa beta Mi Fit 3.4.6.2 https://www.apkmirror.com/apk/anhui-huami-information-technology-co-ltd/mi-fit/mi-fit-3-4-6-2-release/mi-fit-3-4-6-2-android-apk-download/
 26. Today
 27. mrosi

  Czy da się zainstalować TWRP bez kompa?

  Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
 1. Load more activity