mariusz.ur

Użytkownicy
 • Content Count

  1162
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

mariusz.ur last won the day on October 8 2018

mariusz.ur had the most liked content!

Community Reputation

162 Excellent

1 Follower

About mariusz.ur

 • Rank
  Zaawansowany
 • Birthday December 23

Informacje osobiste

 • Płeć
  Nipowiem!

Recent Profile Visitors

1284 profile views
 1. mariusz.ur

  MIUI 9.3.14

  Redmi 6 pro z modyfikowanym bootloaderem sakura_indian przez Goldway. Aktualizacja zablokowała bootloader zmieniając go przy okazji w sakura. Brak powiązanego konta z telefonem w opcjach programistycznych, brak autoryzowanego konta do flash w edl czyli lipa na całego.
 2. mariusz.ur

  Wybudzenie ekranu

  Mam identyczny oryginalny panel. A włączoną masz tą opcję w ustawieniach?
 3. mariusz.ur

  Problem z ekranem przy połączeniu

  @luki895 Skoro ekran się wyłącza to nie jest możliwe aby przez dotyk ekranu coś mogło się aktywować, przełączać itp. Jeśli tak, to jest jakiś błąd w oprogramowaniu. Ale najprawdopodobniej skoro dotykasz telefon policzkiem to czujnik w tym czasie jest oddalony od ucha i ekran prawdopodobnie się włącza. Zrób prosty test w czasie rozmowy. Odchyl telefon od policzka nie odchylając go od ucha tak aby było widać wyłączony ekran. Dotykaj ekranu w różnych miejscach w takim stanie palcami drugiej ręki i będziesz wiedzieć czy coś się dzieje.
 4. mariusz.ur

  Android Pie xiaomi.eu(Miui Polska)

  @cieniu zainstaluj footej camera. Ta aplikacja nagrywa filmy bez problemów. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.footej.camera
 5. mariusz.ur

  Xaomi Mi A2 Lite zablokowana szufladka sim

  Obawiam się, że mało prawdopodobna jest naprawa gwarancyjna czy zwrot. Każdy sprzedawca będzie mówił, że to usterka mechaniczna z twojej winy np. źle umieszczona karta.
 6. mariusz.ur

  problemy z smsami - może ktoś podpowie co sprawdzić?

  Wyczyść dane aplikacji w ustawienia/ zainstaliwane aplikacje/ sms
 7. mariusz.ur

  Pierwsze wrażenia posiadaczy - Mi Mix 2s

  @jawamdame co do sklepu Play to chyba ogólnie jakiś błąd aplikacji. Mam to samo na innym urządzeniu z Androidem 9.
 8. mariusz.ur

  Android Pie xiaomi.eu(Miui Polska)

  Na Redmi 6 pro dostępna jest wersja Xiaomi.eu 9.1.26 oparta na android Pie. Zachęcam do dyskusji i zgłaszania ewentualnych problemów w tym wydaniu androida. Na dzień dzisiejszy brak zastrzeżeń co do nowej wersji. Ciemny motyw działa tylko w galerii.
 9. mariusz.ur

  Mi 8 - dyskusja ogólna

  Dwie karty SIM też mają wpływ na większe zużycie baterii. Przełącz na 2g/3g jak nie używasz danych mobilnych.
 10. mariusz.ur

  Żadna nawigacja nie działa

  @Sivio takie rozwiązanie znalazłem na xda Przejdź do ustawień, Zabezpieczenia i lokalizacja, Lokalizacja, dokładność lokalizacji Google i wyłącz Zwiększ dokładność lokalizacji. Po wyłączeniu GPS zacznie działać ponownie.
 11. mariusz.ur

  Żadna nawigacja nie działa

  Przytrzymaj dłużej GPS w szybkim uruchomianiu lub przejdź przez ustawienia do lokalizacji s prawdź tryb GPS. Może masz oszczędzanie energii, ustaw na wysoką dokładność
 12. mariusz.ur

  Xiaomi Mi A2Lite - wątek ogólny

  Nie, nie potrzebuje tego pasma w Plusie
 13. mariusz.ur

  Opóźnione odblokowywanie

  @willlow ten telefon jest mało popularny i nawet nie ma oficjalnej wersji twrp. Jeśli masz oryginalny bootloadera Tiffany to proponuję instalację ostatniej wersji China i potem to twrp ze strony xiaomi.eu https://androidfilehost.com/?fid=817550096634791388 A potem najnowsze xiaomi.eu i nie powinno być problemu.
 14. mariusz.ur

  Nie chce się włączyć

  Tu masz jak przejść z fastboot do edl. Jeśli masz RN3pro https://forum.xda-developers.com/redmi-note-3/how-to/guide-reboot-to-edl-mode-fastboot-test-t3398718
 15. Nie ma jakieś opcji wyłączenia paska powiadomień w menu launchera? Przytrzymaj dłużej puste pole ekranu i wybierz ustawienia.