mariusz.ur

Użytkownicy
 • Content Count

  1,436
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

mariusz.ur last won the day on July 22 2019

mariusz.ur had the most liked content!

Community Reputation

207 Excellent

1 Follower

About mariusz.ur

Informacje osobiste

 • Płeć
  Nipowiem!

Recent Profile Visitors

1,656 profile views
 1. Nie zmieniasz rozmiaru tylko go naprawisz. Sprawdź jaka jest wielkość partycji systemowej i ile jest wolnego miejsca. Miałem taki problem (nie pamiętam na jakim telefonie), że po instalacji romu partycja systemowa była w całości zajęta i po opcji napraw lub zmień wszystko wracało do normy. Możesz też spróbować bitgapps https://forum.xda-developers.com/android/software/custom-bitgapps-android-t4012165/post81060589#post81060589
 2. Próbowałeś wipe/ system i opcja repair or change file system?
 3. Często ten komunikat pojawia się po flashowaniu disable dm verity. Wyłącz funkcję znajdź urządzenie, wyloguj się, zaloguj się ponownie i włącz funkcję znajdź urządzenie.
 4. Nie rozumiem tu czegoś. Jak to "zwrot nie wchodzi w grę"? Kupiłeś ten telefon w legalnie działającym sklepie/lombardzie i piszesz, że zwrot jest niemożliwy? Oddaj telefon i zarządzaj zwrotu gotówki, o ile telefon nie pochodzi z kradzieży.
 5. @Robinson ustawienia/ prywatność/ reklamy.
 6. Jak to w androidzie 10, nie możesz ustawić tylko urządzenie, oszczędzanie energii, oba @latet nie wiem, nie blokuje reklam. Na custom romach jest opcja prywatny DNS. W miui nie widzę tego.
 7. @pkonrad Tak, jakieś 2 lub 3 miesięce temu. Nie wiem czy mnie zarejestrowało, bo nie dostałem wcześniej aktualizacji do pierwszego wydania miui 11
 8. Jest aktualizacja OTA. Ciekawe dlaczego jest niższy numer 11.0.1.0
 9. @checkmate sprawdź w menedżer urządzeń czy jest widoczny po podłączeniu w trybie fastboot @Czorski wyloguj się i zaloguj ponownie, po tym spróbuj ponownie w opcjach programistycznych.
 10. Szukaj, bo było na forum kilka miesięcy temu
 11. @Lukasz3030 jak restartujesz telefon to masz "unlocked" na początku uruchamiania? Pudełko z chińskimi krzakami czy czarne z napisem "global version"?
 12. Ale masz odblokowany bootloader
 13. Dalej brak szyfrowania dla Mi 8. Co jest nie tak z xiaomi.eu dla Mi 8?
 14. Nie jest to błąd Yanosika. Działa dobrze na Mi 8 global 11.0.6.0.