mariusz.ur

Użytkownicy
 • Content Count

  1223
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

mariusz.ur last won the day on October 8 2018

mariusz.ur had the most liked content!

Community Reputation

174 Excellent

1 Follower

About mariusz.ur

 • Rank
  Zaawansowany
 • Birthday December 23

Informacje osobiste

 • Płeć
  Nipowiem!

Recent Profile Visitors

1378 profile views
 1. mariusz.ur

  RN5 - Oficjalna aktualizacja do Android Pie

  W Chrome możesz wybrać miejsce zapisu na karcie SD.
 2. mariusz.ur

  Sieć Wi-Fi Problem

  @maraso6 masz dwupasmowe wi fi? Jeśli tak to wyłącz je i ustaw osobno. Podłącz się pod 2,4ghz i sprawdź jak działa. Niestety, ale brak opcji wymuszania jednego pasma w miui 10
 3. @wrona001 sprawdź w opcjach programistycznych.
 4. mariusz.ur

  Nie mogę dodać karty płatniczej

  Zobacz ten temat https://miuipolska.pl/problem-z-platnosciami-nfc-na-romie-xiaomi-eu-miuipolska/
 5. mariusz.ur

  Nie działa udostępnianie lokalizacji

  Pewnie musisz wyłączyć oszczędzanie baterii dla tych aplikacji, które korzystają z lokalizacji. Do tego dodaj je do autostartu. Podstawowe ustawienia w Miui.
 6. mariusz.ur

  Black Screen

  No to teraz możesz się przekonać jak bestcena podchodzi do rękojmi lub gwarancji. Pisz do nich, bo w warunkach domowych to tylko możesz zainstalować system na nowo aby wykluczyć uszkodzenie sprzętowe. Jeszcze jedną rzecz możesz sprawdzić. Czy masz włączony tryb kieszeni?
 7. mariusz.ur

  Black Screen

  Ale może napisz jakie wybudzanie? Przycisk? Odcisk palca? DTW?
 8. mariusz.ur

  Wgranie TWRP - failed

  Na samym początku, jeśli nie masz konta powiązanego z telefonem w opcjach programistycznych to zrób to. W przypadku zablokowania bootloadera będzie problem. Spróbuj starszej wersji twrp 3.2.3.0. Nie powinno być problemu. Sprawdziłem i faktycznie nie można zainstalować twrp 3.3.0.0 (arb downgrade error) ale bez problemu można bootować do tego twrp i tam go zainstalować
 9. mariusz.ur

  Wgranie TWRP - failed

  Skoro tak ci nie chcę zainstalować twrp to spróbuj fastboot boot nazwa_twrp.img i zainstaluj plik twrp z obrazu (wybierz partycję recovery) Jakie twrp instalujesz?
 10. @slavkoTM Android Pie tak ma. W miui możesz te ustawienia zmienić. Mokee to taki lekko zmodyfikowany LOS czyli w miarę czysty android i pewnie jakiś mod może to zmienić lub aplikacja button mapper. Do wersji 0.73 funkcja ta jest w bezpłatna. Jeśli zaktualizujesz do nowszej to funkcja ta będzie działać tylko w wersji pro (płatnej) https://www.apkmirror.com/apk/flar2/button-mapper-remap-your-keys/button-mapper-remap-your-keys-0-73-release/button-mapper-remap-your-keys-0-73-android-apk-download/
 11. mariusz.ur

  Przywracanie kopii zapasowej - problem

  @anita439 wyczyść gniazdo słuchawkowe. Nie musiałaś robić ustawień fabrycznych. Nie możesz mieć innego konta po resecie.
 12. mariusz.ur

  Telefon nie chce wyjść z trybu EDL

  Przytrzymaj razem z przyciskiem ściszania, powinien wejść w fastboot po kilkunastu sekundach. A może zwyczajnie bateria padła i trzeba podładować. Przy testpoints odpinałeś baterię? Jeśli tak to może zapomniałeś podłączyć.
 13. mariusz.ur

  Opłaty za smsy autoryzacyjne

  Jeśli masz na myśli te z Xiaomi to tak. W moim przypadku to 68gr
 14. Wejdź w ustawienia/ aplikacje/ telefon i sprawdź czy ma wszystkie uprawnienia a w szczególności "pozwól na wyświetlanie nad innymi aplikacjami"
 15. mariusz.ur

  Odblokowanie i nowy soft xiaomi.eu

  Czasami, w niektórych modelach należy zrobić format data i potwierdzić "yes" . Opcja ta czyści całą pamięć wewnętrzną telefonu więc należy skopiować dane na PC lub pendrive