mariusz.ur

Użytkownicy
 • Content Count

  1,714
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

mariusz.ur last won the day on November 10

mariusz.ur had the most liked content!

Community Reputation

238 Excellent

1 Follower

About mariusz.ur

 • Rank
  Zaawansowany
 • Birthday December 23

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  MI 8, Mi 8 lite

Recent Profile Visitors

2,195 profile views
 1. @Enigma34 Odinstaluj aktualizację panelu sterowania lub spróbuj wyczyścić dane. Było dzisiaj kilka takich postów. Wszystkie znajdziesz w koszu.
 2. U mnie bez zmian w czasie działania baterii. Galeria działa poprawnie, brak dodatkowych błędów w porównaniu do miui 11.
 3. Nie wiem co to ma wspólnego. Problemy z wysyłaniem SMS-ów pojawiają się na tym forum od kilku lat w wielu modelach.
 4. Sprzedawca może odmówić zadośćuczynienia żądaniu kupującego, jeżeli doprowadzenie do zgodności z umową rzeczy wadliwej w sposób wybrany przez kupującego jest niemożliwe albo w porównaniu z drugim możliwym sposobem doprowadzenia do zgodności z umową wymagałoby nadmiernych kosztów.
 5. mariusz.ur

  Bluemail

  @MakaronLDZ pozostaje tylko zablokowanie aplikacji (kłódka) w "ostatnich aplikacjach".
 6. Sprawdź z aplikacją NetMonster. Może to tylko brak ikony. W plusie przeważnie na LTE+ jest 1800 + 900
 7. @magyarek jak masz miui 12 i tryb ciemny to odznacz "dostosuj tapetę do trybu ciemnego" w ustawieniach wyświetlacza/ tryb ciemny
 8. @BeNQ_ to nie jest edl tylko tryb diagnostyczny.
 9. Magisk lub dm-verity, a najlepiej to Xiaomi.eu
 10. Oficialny soft nadpisuje recovery przy uruchamianiu do systemu.
 11. Nie da się. Możesz wybrać tylko jedną płatność domyślną. Masz natomiast wybór zastąpienia domyślnej płatności gdy jest uruchomiona inna aplikacja.
 12. Poczytaj dobrze poradniki dla twojego telefonu. Masz dynamiczne partycje i nie powinieneś robić wipe system z tego co się orientuję. Krótka instrukcja Odblokuj bootloader Skopiuj rom Xiaomi.eu do pamięci urządzenia Uruchom twrp Zamontuj wszystkie dostępne partycje Zainstaluj rom Wipe cache, data, pamięć wewnętrzna, dalvik Nie czyść systemu! Restart, po tym ponownie uruchomi się twrp Po tym format data. Wydaje się dość proste. Wystarczy wykonać wszystkie kroki po kolei.
 13. Nie wiem jaką umowę mają z Samsungiem. Druga sprawa, że na działanie całego urządzenia mają wpływ różne elementy. Czujnik świata, zbliżenia, sterowniki, system mają duży wpływ na działanie ekranu.