Jump to content

Adam Błażejewski

Super moderatorzy
 • Posts

  3,102
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  93

Everything posted by Adam Błażejewski

 1. Historia połączeń w domyślnym dialerze jest scalana i dopiero jak wejdzie się w dany numer to widać pełną listę. Tak przemyślało to Google. Zawsze można zainstalować inny dialer ze sklepu Google Play Store.
 2. @Gracjan Roztocki Nadałeś wszystkie uprawnienia aplikacji zepp? Na wszelki wypadek zamroź ją w RAMie i wyłącz oszczędzanie baterii dla niej.
 3. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
 4. Dubel, poprzedni post przeniosłem do odpowiedniego działu.
 5. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
 6. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
 7. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
 8. Nagrywanie działa z wbudowanym dialerem. Wejdź w jego ustawienia i sprawdź, czy masz włączone powiadomienia o nagrywaniu.
 9. Wejdź w szufladę aplikacji i dotknij i przytrzymaj aplikacje wiadomości, wtedy będzie możliwość dodania jej do ekranu głównego.
 10. Gwarancję otrzymujesz na 24 od dnia zakupu urządzenia. Jeśli w trakcie tego czasu coś jest naprawiane, to nie przedłuża to gwarancji. Cały czas liczy się od dnia zakupu. Dawno już nie korzystałem, ale sprawdź tę stronę. https://www.mi.com/global/verify/#/en/tab/imei
 11. @kris68 tak to jest ten. Xiaomi 13 u nas to jest Xiaomi 13 5G. Jeśli nie jesteś pewien w takich sytuacjach, to najlepiej rozpoznawać urządzenie po nazwie kodowej. Twój model telefonu ma oznaczenie (Fuxi). To tak na przyszłość.
 12. @madzia353 Obejścia raczej nie. Jeśli nie możesz odblokować ekranu, to znaczy, że nie możesz zmienić żadnych ustawień w telefonie. Spróbuj wyłączyć telefon i włączyć i włączyć raz jeszcze. Jeśli to nie pomoże to przez recovery trzeba będzie przywrócić go do ustawień fabrycznych, co wiąże się z utratą wszystkiego, co na nim było. Mam nadzieję, że to tylko mały błąd i ponownie uruchomienie zadziała. Możliwe też, iż jest to modyfikowany motyw i tu sposób odblokowania ekranu został zmieniony z domyślnego na jakiś inny, na przykład przesunięcie palcem w lewo lub w prawo na zablokowanym ekranie.
 13. @Paulina Stefańska Instrukcja odblokowania znajduje się tutaj 👉 Instrukcja instalacji oprogramowania xiaomi.eu/miuipolska znajduje się tu 👉 Jeśli czynność ta wydaje się trudna czy też niemożliwa z przyczyn technicznych, istnieje również możliwość wgrania tego softu przez MiCenter, z tym że odpłatnie. https://sklep.micenter.pl/pl/p/Instalacja-polskiego-i-nagrywania-rozmow-w-Xiaomi/136 @Acid
 14. @kris68 Soft jest na serwerach. Wszystkie wymagane informacje, instrukcje oraz linki znajdziesz w tym artykule. https://miuipolska.pl/xiaomi-eu-miui-polska-xiaomi-13/
 15. Zależy gdzie to zrobisz. Autoryzowany serwis raczej zadba o to, aby parametry urządzenia były takie same jak przed jego naprawą.
 16. Można zablokować i ponownie odblokować w razie potrzeby bez ponownego czasu oczekiwania.
 17. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
 18. Nie wiem jaką wersję MIUI posiadasz, ale zdjęcia powinny być na dysku w folderze MIUI/Galery/Cloud lub Owner. Tam masz wszystko ułożone we folderach.
 19. Da się ale to wymaga instalacji Magiska i dostępu do roota. Pojawi się wtedy możliwość ukrycia odblokowanego bootloadera.
 20. Nie. Widocznie aplikacja ta wymaga komponentów znajdujących się w MIUI.
 21. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
 22. Dubel, pierwszy temat przeniosłem do odpowiedniego działu.
 23. W Polsce na 2 lata. Jakaś informacja widniała w ofercie sprzedaży?
×
×
 • Create New...