Jump to content

Kacper Skrzypek

Super moderatorzy
 • Posts

  10,006
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  478

Kacper Skrzypek last won the day on March 28

Kacper Skrzypek had the most liked content!

About Kacper Skrzypek

 • Birthday October 31

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Rawicz/Leszno
 • Zainteresowania
  Informatyka, historia współczesna, gierki, technologia

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi 12

Recent Profile Visitors

38,384 profile views

Kacper Skrzypek's Achievements

Grand Master

Grand Master (14/14)

 • Well Followed Rare
 • Reacting Well Rare
 • Dedicated Rare
 • Conversation Starter Rare
 • One Year In

Recent Badges

2.9k

Reputation

 1. Sugerowałbym jednak zrobienie wipe. Spróbować możesz, ale stable to jednak mimo wszystko czasem trochę starszy kod, więc coś moze przestać działać bez zrobienia wipe. To normalne. Pixel jest potrzebny do przejścia SafetyNet; fingerprint jest stosowany tylko do aplikacji od Google'a, wszędzie indziej jest od Xiaomi.
 2. Wątek poświęcony ostatniej (najświeższej) aktualizacji stabilnego MIUI Polska / Xiaomi.eu dla telefonu Xiaomi Mi 11i / Redmi K40 Pro/+ (nazwa kodowa: haydn). Link do pobierania ROMu: https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv14/xiaomi.eu_multi_HMK40Pro_MI11i_V14.0.5.0.TKKCNXM_v14-13.zip/download ROM można zainstalować zarówno przez recovery, jak i fastboot. Szczegóły tutaj. Proszę o merytoryczną dyskusję, związaną ściśle z tematem wątku.
 3. Wątek poświęcony ostatniej (najświeższej) aktualizacji stabilnego MIUI Polska / Xiaomi.eu dla telefonu Redmi Note 9S / 9 Pro India (nazwa kodowa: curtana). Link do pobierania ROMu: https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv14/xiaomi.eu_multi_HMNote9Pro_HMNote9S_V14.0.3.0.SJWMIXM_v14-12.zip/download ROM można zainstalować zarówno przez recovery, jak i fastboot. Szczegóły tutaj. UWAGA: To oprogramowanie NIE JEST PRZEZNACZONE do Redmi Note 9 Pro, który jest sprzedawany w Polsce - jest to zupełnie inny model! Proszę o merytoryczną dyskusję, związaną ściśle z tematem wątku.
 4. Wątek poświęcony ostatniej (najświeższej) aktualizacji stabilnego MIUI Polska / Xiaomi.eu dla telefonu Redmi Note 9 Pro EU (nazwa kodowa: joyeuse). Link do pobierania ROMu: https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv14/xiaomi.eu_multi_HMNote9ProEU_V14.0.3.0.SJZMIXM_v14-12.zip/download ROM można zainstalować zarówno przez recovery, jak i fastboot. Szczegóły tutaj. Proszę o merytoryczną dyskusję, związaną ściśle z tematem wątku.
 5. Nie wiem, czy istnieje jakiś konkretny moduł, czy nie trzeba go sobie samemu stworzyć.
 6. W ustawieniach launchera nie masz opcji ustawienia klasycznego układu pulpitu? Wiem, że na starym POCO Launcherze to nie było możliwe, ale nowy launcher jest bardzo podobny do launchera od MIUI, także może to dodali...
 7. Tak, jestem pewien. Sprawdzałem OTA pod tym względem. Faktycznie V13.0.31.0.SLCEUXM nie było wydawane publicznie ale z tego OTA widać. Z V13.0.27.0.SLCEUXM też jest.
 8. Tak, bez podmiany np. modułem do Magiska nie można zainstalować.
 9. Twoja wersja jest za "nowa". Z niej nie ma OTA do MIUI 14. OTA pojawia się z wersji V13.0.31.0.SLCEUXM. Możesz albo czekać, aż Xiaomi łaskawie odblokuje aktualizację (a z tym bywa różnie), albo odblokować bootloader, wgrać MIUI 14 przez MiFlash i zablokować bootloader.
 10. Wątek poświęcony ostatniej (najświeższej) aktualizacji stabilnego MIUI Polska / Xiaomi.eu dla telefonu Mi 10 (nazwa kodowa: umi). Link do pobierania ROMu: https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv14/xiaomi.eu_multi_MI10_V14.0.2.0.TJBCNXM_v14-13.zip/download ROM można zainstalować zarówno w trybie Recovery (TWRP), jak i Fastboot. Poradnik: https://miuipolska.pl/jak-zainstalowac-xiaomi-eu-miui-polska/ Proszę o merytoryczną dyskusję, związaną ściśle z tematem wątku.
 11. Wątek poświęcony ostatniej (najświeższej) aktualizacji stabilnego MIUI Polska / Xiaomi.eu dla telefonu Mi 10 Pro (nazwa kodowa: cmi). Link do pobierania ROMu: https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv14/xiaomi.eu_multi_MI10Pro_V14.0.2.0.TJACNXM_v14-13.zip/download ROM można zainstalować zarówno w trybie Recovery (TWRP), jak i Fastboot. Poradnik: https://miuipolska.pl/jak-zainstalowac-xiaomi-eu-miui-polska/ Proszę o merytoryczną dyskusję, związaną ściśle z tematem wątku.
 12. Wątek poświęcony ostatniej (najświeższej) aktualizacji stabilnego MIUI Polska / Xiaomi.eu dla telefonu Mi 10T Lite (nazwa kodowa: gauguin). Link do pobierania ROMu: https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv14/xiaomi.eu_multi_HMNote9Pro5G_MI10TLite_V14.0.2.0.SJSCNXM_v14-12.zip/download ROM można zainstalować zarówno w trybie Recovery (TWRP), jak i Fastboot. Poradnik: https://miuipolska.pl/jak-zainstalowac-xiaomi-eu-miui-polska/ Proszę o merytoryczną dyskusję, związaną ściśle z tematem wątku.
 13. Niestety problem z MMSami będzie trudny do zdebugowania, bo jak pisałem twórca poprawek nie może tego samodzielnie przetestować. Możliwe, że to problem Xiaomi, ale nie jestem w stanie tego sprawdzić, bo oryginalna aplikacja (niezmodyfikowana) się nie uruchamia.
×
×
 • Create New...