Jump to content

Kacper Skrzypek

Super moderatorzy
 • Posts

  9,243
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  421

Kacper Skrzypek last won the day on November 28

Kacper Skrzypek had the most liked content!

About Kacper Skrzypek

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Rawicz/Leszno
 • Zainteresowania
  Informatyka, historia współczesna, gierki, technologia

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi 12

Recent Profile Visitors

35,652 profile views

Kacper Skrzypek's Achievements

Grand Master

Grand Master (14/14)

 • Well Followed Rare
 • Reacting Well Rare
 • Dedicated Rare
 • Conversation Starter Rare
 • One Year In

Recent Badges

2.7k

Reputation

 1. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
 2. Wątek poświęcony ostatniej (najświeższej) aktualizacji stabilnego MIUI Polska / Xiaomi.eu dla telefonu Xiaomi Mi 11i / Redmi K40 Pro/+ (nazwa kodowa: haydn). Link do pobierania ROMu: https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv13/xiaomi.eu_multi_HMK40Pro_MI11i_V13.0.13.0.SKKCNXM_v13-12.zip/download Proszę o merytoryczną dyskusję, związaną ściśle z tematem wątku.
 3. Wątek poświęcony ostatniej (najświeższej) aktualizacji stabilnego MIUI Polska / Xiaomi.eu dla telefonu Redmi Note 10 Pro (nazwa kodowa: sweet). Link do pobierania ROMu: https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv13/xiaomi.eu_multi_HMNote10Pro_V13.0.15.0.SKFMIXM_v13-12.zip/download Proszę o merytoryczną dyskusję, związaną ściśle z tematem wątku.
 4. Pod względem poprawek zabezpieczeń na pewno jest nowsza (stable ma październikowe, beta listopadowe).
 5. Co do ROM-u - tak, o ile wgrasz TWRP to będzie działać - dopóki nie wyjdzie ROM na Androidzie 13, wtedy OTA też zadziała, ale trzeba będzie zmienić TWRP na nowsze.
 6. Nie masz włączonego bocznego paska? W nim można ustawić styl filmu, może masz ustawiony czarno-biały przez przypadek.
 7. Seria Mi 11 miała chyba jakiś generyczny problem właśnie z Wi-Fi. Kojarzę, że przynajmniej w Chinach pozwalali oni bezpłatnie wymienić telefon lub rozszerzyć gwarancję, ale poza Chinami nie było takiego stanowiska. https://www.gizchina.com/2021/08/06/xiaomi-responded-to-xiaomi-mi-11-wifi-6-problem-users-can-replace-their-phones/
 8. Aktualizacja wyszła, ale dla "zwykłego" Globala (SLDMIXM), a ty zapewne masz EEA (SLDEUXM).
 9. To standardowy błąd MiFlasha. Nie jest to problem z wgrywaniem softu, sama procedura zakończyła się powodzeniem. Możesz ewentualnie jeśli bardzo to przeszkadza naprawić to w ten sposób:
 10. Nie, to nie błąd. spesn to spes z NFC. TWRP działa i tu, i tu. Ostatnio Acid wgrywał soft za pomocą TWRP z drugiego linku, który wrzucałem wyżej.
 11. Wyczyść > na dole Formatuj Data > wpisujesz yes i akceptujesz. Potem wracasz do głównego menu, Restart > Recovery. Potem przenosisz paczkę do pamięci telefonu, komputer powinien wykryć telefon normalnie jako pamięć. I instalujesz.
 12. Zgodnie z instrukcją: Ściągasz TWRP - im nowsze, tym lepiej (prawdopodobnie będą działać OrangeFox lub 3.6.2-12.1): https://sourceforge.net/projects/recovery-for-xiaomi-devices/files/sweet/ Potem ROM z naszej strony i narzędzia platform-tools, też z instrukcji. Przenosisz obraz do rozpakowanego folderu i postępujesz już potem zgodnie z instrukcją w kwestii instalacji recovery i ROM-u. Jak chcesz, mogę Ci pomóc to ogarnąć zdalnie.
 13. Możesz spróbować na innym internecie? Jeśli używasz tego, co masz na zrzucie ekranu, no to nie masz w ogóle zasięgu. Ewentualnie w linku zmienić bigota na hugeota, może ruszy pobieranie.
×
×
 • Create New...