Jump to content

Kacper Skrzypek

Super moderatorzy
 • Content Count

  6,538
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  262

Kacper Skrzypek last won the day on April 1

Kacper Skrzypek had the most liked content!

Community Reputation

2,163 Excellent

About Kacper Skrzypek

 • Rank
  Zaawansowany
 • Birthday October 31

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Rawicz/Leszno
 • Zainteresowania
  Informatyka, historia współczesna, gierki, technologia

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi10TLite/Mi Band 4

Recent Profile Visitors

21,807 profile views
 1. To niemożliwe. Profile są zapisane jako pliki mbn, a one z kolei są podpisane przez Xiaomi (albo Qualcomma, nie wiem, ale raczej Xiaomi). Bez kluczy Xiaomi i/lub ich kodu źródłowego taka edycja jest raczej średnio możliwa.
 2. Jeśli możesz, to samo pytanie co tutaj: https://miuipolska.pl/forum/topic/54803-redmi-note-7-brak-możliwości-wykonywania-połączeń/?tab=comments#comment-597279
 3. Jeśli wywaliłeś folder DCIM, gdzie znajdują się zdjęcia, to tak. W ustawieniach galerii jest opcja pobrania zdjęć automatycznie jeśli dobrze kojarzę.
 4. Był usunięty nasz mod dotyczący stopni głośności, a tak to chyba nie. Wysłane z mojego M2007J17G przy użyciu Tapatalka
 5. Niestety nadal niewiele widać. Byłbym wdzięczny za loga z adb jednak, w taki sposób jak opisałem (być może masz jakieś filtry, nie wiem, ale potrzebuję całości).
 6. Możesz podesłać log za pomocą adb logcat? Niestety to, co podesłałeś, wiele nie pomoże w ustaleniu przyczyny, bo nie podesłałeś całości logów, tylko jeden z typów. To za mało, aby sprawdzić, co powoduje problem. Debugowanie USB włączone. Podpięcie telefonu do komputera, uruchomienie wiersza poleceń na komputerze (w katalogu z adb) Komenda adb devices aby zobaczyć czy wykrywa (zaakceptować komunikat na telefonie jeśli się pojawi). Przejść do apki telefonu, wybrać jakiś numer, ale jeszcze nie dzwonić. Na komputerze adb logcat -c (wyczyści
 7. Bez loga z próby połączenia nie ma szans. Ja nie mam już jak sprawdzić, bo nie mam Redmi Note 7.
 8. Zorientuję się w temacie. Na Globalu też jest to zrobione identycznie, moim zdaniem to głupie. Kliknij w jakikolwiek skrót na ostatnim screenie i powinno się uruchomić menu wyboru skrótu. Tam powinna być opcja od tego. Z jakiegoś powodu na ostatnim screenie u Ciebie nie widać strzałek, może to przez Ciemny motyw. Nie jestem w stanie tego na razie jeszcze sprawdzić, na Globalu na Mi 10T Lite strzałki widać.
 9. Prawdopodobnie tak, aczkolwiek nigdy Mi4c nie miałem, a od czasu, gdy pamiętałem dokładną kolejność wgrywania minęło ładnych parę lat Ale chyba na forum był poradnik i jeśli wg niego postąpileś, to problemu być nie powinno.
 10. Jak tylko będę mógł zobaczyć to na becie, to przekażę. Póki co mam jeszcze ok. 260-270 godzin czekania na odblokowanie bootloadera.
 11. Na RN7 nie ma szans na oficjalną 11-stkę. MIUI zapewne skończy się na 12.5. Na RN8 tak, są dwie aktualizacje Androida (Pie -> Q -> R), ale to nie jest RN7. Snap 660 mimo wszystko został wydany dość dawno, 4 lata temu... Mimo tego, że przez Qualcomma dalej jest wspierany i dostaje jakieś tam 11-stki, to Xiaomi nie chce już się w to babrać, czego najlepszym dowodem jest fakt, iż za 2 tygodnie kończy się dla RN7/Pro/MiCC9e wsparcie w becie.
 12. Zrzut ekranu z MiFlasha i zawartości folderu, który próbujesz wgrać?
 13. Ja niestety nie wiem. Na Globalu na Mi 10T Lite mam podobny problem.
×
×
 • Create New...