90tomash

Użytkownicy
 • Content Count

  109
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

1 Follower

About 90tomash

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  Galaxy s4 i9505

Recent Profile Visitors

509 profile views
 1. Czytałem o Mi9T. Pewnie docelowo wrzuca wszystkim
 2. W sieci są informacje, że w nowym wersjach MIUI 11 znika nagrywanie rozmów, a aplikacje kontrakty i wiadomości zastąpią te od Google.
 3. Ciekawy pomysł, masz może zdjęcie ?
 4. W spigen ten aparat mógłby jednak być lepiej schowany
 5. 90tomash

  Etui / case

  Ja mam takie coś jak parę postów wcześniej ktoś wrzucał - coś a'la silikon Case. Mam 2 więc jeden chętnie odsprzedam
 6. Tak ma i nawet jak wejdziesz w aplikacje to Cię zapyta o płatność telefonem
 7. Jest ktoś kto używa tego neoglass od 3mk?
 8. Mam spigena etui i szukam szkła... Ktoś poleci coś z Polski ?
 9. Takie pytanie od laika w kwestii ustawien w trybie " Pro " - s to światlo/przysłona, to rozumiem a F ręczny focus ?
 10. 90tomash

  Etui / case

  Kupiłem spigena, bo z Ali nadal nic nie dotarło. Spigena polecam. Wart 45 zł. Dla mnie tel teraz czuć i wiem że coś go chroni, ten Case z zestawu to.przy Nim jakiś żart że strony Xiaomi. Edit Mam 2 case'y z Chin. Ona silikonowe z mikrofibrą wewnątrz, jeden z nich świetnie chowa aparat
 11. Ja po miesiącu życia z Mi 8 mogę powiedzieć, że to naprawdę świetny telefon. Wymieniłem Note 4X na Mi 8 6/128 - kupiłem go w hiszpańskim magazynie BG za 1060 zł. Odliczając cashback etc wyszło jeszcze mniej. Po za bateria która w note była przesadnie kozacka tu wszystko jest mega lepsze. Musiałem przywyknąć do notcha . Na szczęście od MIUI 11 powiadomienia są naprawdę ok. Aparat dla mnie to przeskok jak przez morze, note miał bardzo średni aparat.
 12. Oficjalne OTA i u mnie. Generalnie z tego co widzę to można usunąć tak po prostu część aplikacji od Google co akurat mi się podoba, ikony powiadomien pojawiają się na wcięciu koło zegara i tam są a nie jak wcześniej że znikają. Zauważyłem że mimo włączenia czcionki XS samą wielkość czcionki jest w SMS Chyba większą. Full wipe zrobiony
 13. Ok dzieki. Ja zamówiłem sobie takie jak w opisach wcześniej z mikrofibra wewnątrz z chin. Czy ktoś ma wiedzę czy aparat tzn jego szkło jest też zabezpieczony czymś przed rysami?jakąś gorilla?