galakty

Użytkownicy
 • Content Count

  5,942
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  46

galakty last won the day on October 10

galakty had the most liked content!

Community Reputation

1,144 Excellent

2 Followers

About galakty

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 9 6/64

Recent Profile Visitors

3,477 profile views
 1. Na Globalu raz mi się to zrobiło po ostatniej aktualizacji.
 2. No, od dawna, stable niedawno było aktualizowane i jakoś nie ma. MIUI11 ma to zmienić? Jak tak to otworzę szampana w imieniu programistów xiaomi.
 3. Żadnych ikonek na globalu nie będzie. Zaraz flagowce bez notcha będą wcale (kamerka wysuwana/pod ekranem) więc po cholerę pisać kod na powiadomienia. Już pomijam że od premiery Mi8 to nie nastąpiło, Mi9 nic nie zmieni.
 4. Gdzie tam jest wzmianka o powiadomieniach?
 5. No właśnie, w Mi9 nie, a w K20 już są zgłoszenia. Ogólnie więcej zgłoszeń w kwestii jakości jest w Redmi. W sumie zrozumiałe, poza tym że jest droższy od Mi, gdyby nie to to można wybaczyć.
 6. W takim razie K20 to kupson, bo na Mi9 nic takiego się nie dzieje. W końcu Redmi
 7. Nie. Wycięcie widać gdy ekran NIE JEST włączony, np. pod słońcem. Jak jest włączony to tego być nie powinno.
 8. Zastanawia mnie czemu ludzie narzekają na powiadomienia. Gapicie się non stop w górną belkę, czy jak? Przecież jak coś przyjdzie, to widać. Potem można rozwinąć belkę i jest spoko. Albo opaska/zegarek i nawet telefonu nie musisz dotykać...
 9. Testów nie ma i nie będzie. Czy się zepsuje? To wie tylko Samsung, który zaprojektował ekran, on wie jaki ma zapas. Wiele monitorów 60 Hz może pracować z 75 Hz, natomiast inne szlag trafi. To zwykłe OC, jak procesora, grafiki czy RAMu. Zawsze skraca żywotność i zawsze zwiększa zużycie energii.
 10. W tej marce to norma, przyzwyczaj się
 11. Ja to pragnę by przestano wciskać głupoty użytkownikom. Albo niech piszą 3500 na 3300 i będziesz myślał że jest super bateria, mimo że jest słaba.