galakty

Użytkownicy
 • Content Count

  5,849
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  44

galakty last won the day on August 5

galakty had the most liked content!

Community Reputation

1,115 Excellent

2 Followers

About galakty

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 8 6/64

Recent Profile Visitors

3,352 profile views
 1. No raczej? I te pojedyncze moduły będą kiepskiej jakości. 64 mpx na takiej matrycy będzie okropnie szumieć, szeroki kąt pewnie ze słabym światłem i małymi pikselami... Nawalą 4 różne moduły a jakość fotek dalej gorsza od 1 matrycy z Pixela pierwszej generacji. Już K20 ma aparaty gorsze od Mi9, to co będzie w Redmi 8?
 2. Wincyj aparatuf! WINCYJ! Dadzą 4 oczka, 64 mpx, a jakość dalej na poziomie RN5, albo i gorsza.
 3. Do 144 Hz jeszcze daleka droga, a szkoda bo piękna sprawa Ciekawy też jestem żywotności po modzie, oby nie zaczęły padać matryce.
 4. Najpierw to muszą być dla nas dostępne, bo Mix 3 5G to widziałem dość krótko.
 5. W poborze tak, ale wybudza najwięcej W ciągu dnia łącznie 3-4 minuty, gdzie np. Google potrafi 20 sekund.
 6. Dokładnie, od 4-5 miesięcy jest zauważalny spadek baterii, a nawet nie tyle spadek co cholerny drain w tle. Ciągle coś wybudza, myślałem że wina Mi fit ale przecież nie każdy to ma zainstalowane. Sieć faktycznie jest na górze, mimo że mam dobre stacje i korzystam prawie 24/7 z WiFi.
 7. Mi po kilku godzinach od odpięcia z ładowarki znika 7-10%, w nocy to 15-20% spokojnie. Pewnie wina leży w Mi Fit, apka ciągle w tle coś mieli, a jak zablokujesz uprawnienia to Band przestaje działać. Wyłączenie BT nic nie daje, bo apka dalej wybudza telefon
 8. Wyniki mam tragiczne, ale głównie przez Mi Fit. Dla baterii nie warto, nie będzie dużych różnic.
 9. Zdjęcia robi się w takim formacie, w jakim zbudowana jest matryca. Większość dzisiaj to 4:3 i tak się powinno robić.
 10. Dziwi mnie, że osoby które nałożyły szkło dziwią się, że czytnik źle działa. Ludzie, on skanuje optycznie, jak nałożycie taflę szkła to promienie rozchodzą się w inny sposób, załamują. No heloł.
 11. Nie ma, po prostu nie dadzą bo wychodzą już telefony bez łezki i tam powiadomienia są. Mi 9 już jest EOL, będzie dostawał łatki (chociaż i z tym jest problem) i jakieś małe duperele, ale na duże rzeczy nie liczcie. Wsparcie Xiaomi polega na łatkach i nowych MIUI. Mi 8 do tej pory nie ma powiadomień, Mi 9 ma łezkę i co, też nie dostał tylko dali to z Mi 8, czyli na 3 sekundy.
 12. Mi 8 ma z lipca, zrozumiałbym w odwrotną stronę
 13. Nigdy nie będzie na Globalu stałych ikonek, kiedy ludzie to zrozumieją?
 14. Jak dla mnie to stuka autofocus, w wielu telefonach to występuje, a w Xiaomi to chyba w co drugim. RN2, RN5, Mi4C - wszystkie stukały, nic złego się nie działo. Na Mi 8 cisza.
 15. Akurat OP7 robi lepsze foty, tylko zaczął je robić po kilku aktualizacjach, na początku było średnio.