galakty

Użytkownicy
 • Content Count

  6,023
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  47

galakty last won the day on November 3

galakty had the most liked content!

Community Reputation

1,173 Excellent

2 Followers

About galakty

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 9 6/64

Recent Profile Visitors

3,608 profile views
 1. Nie, kliknij kilka razy w kolorowe logo "11", aż odblokuje się możliwość instalacji ROMu z pliku. Potem kliknij trzy kropki u góry z prawej, wybierz opcję instalacji ROMu z pliku, wskaż miejsce gdzie pobrał się plik i ROM powinien się zreinstalować. Jak to nie pomoże, to zostaje factory reset niestety, ale myślę że reinstalacja rozwiąże problem. Ale komplikują. Dobra, naprawiło się. Ciekawe co innego popsuło
 2. Mam to, teraz wejsć w recovery? Kiedyś dało się z updatera wrzucić.
 3. Global, już przerzucam na telefon. Gdzie jest opcja instalacji z pliku?
 4. A na co mam zwalić? Na moje ręce? Super, wgrywać soft po wipe bo flagowiec na Globalu nie umie się zaktualizować poprawnie. Weź... @pkonrad pobrałem właśnie stary link z forum bo nie mogłem znaleźć, a Xiaomi nie przywróciło tej wersji.
 5. Wszędzie. Mało tego zdjęcia które robię są zawsze źle odwrócone, wgl czujniki nie działają. Do tego od jasności ekranu... Tragedia jakaś. Ja rozumiem że trzeba postarzać sprzęt, ale bez przesady. No chyba że nie umieją wydać aktualizacji która wgra się poprawnie, bo mają za dużo kotletów na rynku.
 6. Wcale ona nie jest taka zła, ale jak coś to Poco Launcher rozwiązuje problem. Nie lubię launchera z Poco. W sumie to Oxygen OS naprawia wszystkie problemy obecnej 11. Żeby automatyczny obrót nie działał we flagowcu to są jakieś jaja.
 7. Dostałem aktualizację launchera i teraz jest ta animacja... masakra.
 8. Mam to na Mi9 i żadnej animacji nie ma.
 9. Działało wszystko do momentu drugiej aktualizacji MIUI11. Sterowniki pewnie, wgrałbym jeszcze raz, ale wycofali i wersja już nie wróciła, nawet na ich oficjalnej stronie, a nie tylko OTA. Naotmiast ja nie mam problemów z setką innych rzeczy które opisują inni. Xiaomi i tyle.
 10. Niech dadzą kolejną wersję Globala, bo nie dość że automatyczna jasność nie działa, to jeszcze obracanie... Wszystkie zdjęcia robione poziomo muszę obracać w edytorze. A pobrać najnowszego pakietu nie mogę, bo wycofali. Jakieś jaja.
 11. Co do baterii na MIUI11. Nawigacja, jasny ekran, dużo neta, szukania – 5-6h SoT. To jest kiepska bateria?
 12. Ty tak serio? Od długiego czasu Xiaomi wydaje OTA Global/EEA i na drugi dzień je wycofuje, żeby po kilku dniach je dać ponownie. Nie wiem czy sobie jaja robisz, czy serio nie wiesz że tak się dzieje.
 13. Mi po ostatnim globalu przestała działać, mam ręczną mimo ustawienia auto A pobrać najnowszej paczki nie można, bo wycofali. JA rozumiem jakieś drobne błędy, ale do cholery automatyczna jasność na flagowcu....
 14. a ma ktoś pomysł jak uruchomić automatyczną jasność ekranu? Bo nie działa kompletnie...