galakty

Użytkownicy
 • Content Count

  6,150
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  52

galakty last won the day on July 1

galakty had the most liked content!

Community Reputation

1,210 Excellent

2 Followers

About galakty

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 9 6/64

Recent Profile Visitors

4,155 profile views
 1. Sęk w tym, że robię tak całe życie i po MIUI12 nie wystarcza.
 2. Możliwe. Jak jechałem na nawigacji ostatnio to miałem 5h SoT, więc tyle ile zawsze na Mi9. Ale jak telefon leży na biurku w pracy to bateria znika w oczach
 3. Ja nie wiem co myśleć o baterii na MIUI12. Z jednej strony po WiFi robię 6-7h, a z drugiej ostatnio w pracy po LTE miałem 2,5h... Musiałem dwa razy ładować telefon w ciągu dnia, a rano znowu.
 4. AoD nie ma znaczenia, nigdy tego nie włączałem.
 5. Nie wiem co Wy w tych tapetach widzicie fajnego... Fajne to były w czasach RN2, do tej pory pamiętam tą z niedźwiadkiem która miała kilka odmian.
 6. Auto jasność obecnie po prostu nie działa w pomieszczeniach. Godzina 9, rolety zasłonięte bo upał ale jest jasno, Mi 9 co robi? Dyskotekę. Fajny tryb, ale wolałbym go włączać ręcznie.
 7. Bo tak właśnie było, stable to była stara beta która działała w miarę.
 8. Dokładnie to samo, już kiedyś na Mi9 to miałem, naprawili i wróciło. Jak w Lidlu, co aktualizację coś nowego (tylko zazwyczaj nowe są błędy )
 9. U mnie działa, ale od czasu do czasu wariuje.
 10. Nie jest rozjechana, na MIUI11 miałem po LTE 4-5h, po WiFi udawało mi się 7-8h dobijać. Wgrałem MIUI12 i nagle doładowywać muszę, zresztą nie tylko ja mam ten problem. Nigdy wcześniej po aktualizacji Global nie było takich wyników, więc wątpię że ułożenie się softu pomoże.
 11. To nie kwestia baterii tylko softu, na MIUI11 miałem lepsze wyniki, zobaczymy. Może uśmiercają Mi9 żeby się przesiąść na Mi10, problem w tym że kolejnym telefonem nie będzie Xiaomi u mnie
 12. Wgrałem. Rozwijanie górnej belki to jakiś rak, ciężko się będzie przyzwyczaić... Poza tym bateria dno, ale dopiero pierwszy dzień więc zobaczymy (tak czy siak dawno 2h SoT nie miałem po LTE, brawo).
 13. Odnośnie Mi Fit to mi ostatnio nie potrafi lokalizacji złapać, wszystkie inne apki śmigają, ale Fit nie...
 14. Pisałem już dawno temu że bez roota też się da bo sam używałem... Trzeba mieć kabel i dodatek do Chrome, działa bez problemu.
 15. Wakelock detector i patrzysz co wybudza. Albo jakaś apka drenuje, albo MIUI12 jest niestabilne jeszcze, co tu więcej można mówić...