Jump to content

brawo

Użytkownicy
 • Posts

  729
 • Joined

 • Days Won

  4

Everything posted by brawo

 1. A tak ogólnie to który najlepszy po mi 9t pro w przyzwoitej cenie? Jeszcze działa, ale dostał jakichś białych plam ten amoled Tak jakby ekran wypalony... Patrzę na oceny to redmi 11 pro 5g i poco bliźniak mają kiepskie opinie. Nagrywanie przydałoby się. Żadnych wymagać co do gier nie mam.
 2. ok goole to też podsłuch przecież. Skoro działa po wypowiedzeniu tego hasła, to znaczy, że mikrofon non stop słucha otoczenia
 3. A gdzie i jak zmodyfikowano przestrzeń w autobusach? W moim mieście też wg regulaminu można przewozić rowery. A czym to się różni do wózków inwalidzkich, wózków dziecięcych z np. trojaczkami? Jedno i drugie leci w razie gwałtownego hamowania. Bo rower jeździ wg PoRD? A wózki inwalidzkie i dziecięce to nie? Pieszy nawet porusza się wg PoRD.
 4. Ty to poważnie wszystko piszesz? Skoro może to sprzedał lombardowi. 😁 Ale w innym miejscu twierdzisz, że nie może...
 5. Przestań "uważać". Nielegalnie blokują to do prokuratury zgłoś. Lombardy uprawiają paserkę to na policję. Nie męcz już klawiatury. Nie szkoda ci czasu?
 6. Zgłoś to policji.
 7. A do czego potrzeby ci ten android 13? Żeby mieć?
 8. Jest to zabronione. Są na to paragrafy. Ale ja za ciebie szukać no będę 😁
 9. Bullsblood Opublikowano 5 godzin temu Hmm, skoro wyskakwila u operatora, który nie posiada volte, to powinna wyskakiwac u operatora, który taka funkcje udostępnia. Niestety ale to tak nie działa w tej usłudze. Ale też szkoda zdrowia walczyć o to.
 10. A może ktoś sprzedał telefon, bo jest kulawy. A może sprzedawca coś nagmerał w modemie? Kupowanie z którejś ręki zawsze niesie ryzyko problemów.
 11. To nie prawda, że na górze są najbardziej prądożerne. No ale jak pan chce
 12. A co jest na dole? to tylko część zrzutu.
 13. Nie. Nie o to zapytałeś. Ty to napisałeś.
 14. Ok. A jak powinno być skoro to jest źle wg ciebie?
 15. Chy7ba nie rozumiesz. Problem leży w stykach przewód wtyk. Co ci da wymiana osłonek? Ale oczywiście po naprawie styków osłonka musi być nowa.
 16. To mogą być złe styki i smaży. Zdjął bym te osłonki i zobaczył jak są zarobione przewód-wtyk.
 17. Rozbijacie g....o na atomy. Normalne temperatury. Proponuję rozwikłać różnicę temperatury w lodówce i jej tyłu, na radiatorze
 18. Nie ma za co. Dłużej jutro pośpisz
 19. Trzeba kliknąć w cyfry godziny i minuty, które wyskakują po pociągnięciu paluchem od góry i wyskakuje dodatkowe okienko gdzie jest budzik. Poza tym on sam się nie włączył na 6....
 20. Uruchomi się. Przecież mówię że mam tak ustawione aplikacje i działają bez resetu telefonu. Nie są zabijane. Blue meil, Locus, Map my run... Zresztą one podają komunikaty żeby tak ustawić te opcje. Czyszcze nawet pamięć ręcznie, a one i tak powstaną same. Acha. Jeszcze ACR tak mam ustawiony i też działa nawet po czyszczeniu z pamięci.
 21. Co najwyżej wyłączyłeś Mi Video nie da się odinstalować. I za jakiś czas ci wróci. No i przypominam o aktualizacjach. Mi Wideo może przyjść ze sklepu gugla albo od xiaomi.
 22. Co to z tego że mi wywali z pamięci skoro mam włączony autostart i za moment będzie odpalona znów. Ja nie pisałem o oszczędzaniu, a wręcz o czymś odwrotnym, o ciągłym zasilaniu. Powiem tak. Nie widzę żadnej różnicy w działaniu aplikacji z włączaoną czy bez włączonej kłódki. Mówię o tych aplikacjach które mają włączone autostart i zasilanie bez ograniczeń. Dlatego pytam się czego spodziewać się po włączeniu tej kłódki, bo może czegoś nie widzę.
×
×
 • Create New...