Jump to content

brawo

Użytkownicy
 • Posts

  542
 • Joined

 • Days Won

  4

Everything posted by brawo

 1. brawo

  Xiaomi w USA

  aleś ty bystry... Zapytaj się o to tam gdzie jesteś.
 2. brawo

  Xiaomi w USA

  Zamiast się zastanawiać idź do sklepu/salonu i się zapytaj. Halo. Tu Polska jest.
 3. Bardzo śmieszne... Ja mam takie kolorowe ikonki na globalu i telefonie kupiony w Chinach. co prawda telefon jest inny Mi9TPro, ale to raczej bez znaczenia. W powiadomieniach/panel powiadomień wybieram styl powiadomień MIUI.
 4. Przestań pisać bzdury! Co to ma wspólnego z przedstawioną grafiką? Tu jest 20 mA przez 3 godzin. Czyli przez 100 godzin zużycie raptem na poziomie 0.7A. 100 godzin to prawie 5 dni A jakie jest normalne?
 5. Zmieniałeś kanały? Są programy do sprawdzenia sieci w pobliżu i na jakich kanałach działają, ale i bez tego zmieniłbym kanał o kilka w lewo pub prawo.
 6. Nie wiem czego wy się czepiacie? Naprawdę uważacie, że Xiaomi nie chciałoby mieć jednej wersji oprogramowania na cały kosmos? Że dla jaj sobie piszą softy w kilkudziesięciu odmianach z uwzględnieniem przepisów w każdym z krajów? Trochę mi was szkoda.... Sami wydedukujcie dlaczego tak się dzieje.
 7. A u mnie tak to wygląda Screenrecorder-2021-08-21-14-33-32-383(0).mp4
 8. nie mam rota jak mówiłem, ale zachowanie telefonu jest podobne. Po wpisaniu powyższego kodu wyskakują informacje "O telefonie".
 9. Czy to oznacza, że oni ustawili na sztywno modem? Ciekawe z jakimi ustawieniami? Miałem zmieniony z tego ogólnego comerszial na "poland".
 10. W aplikacji Launcher aktywności zaginęło mi ustawienie modemu. A wam?
 11. A wiesz chodziaż dlaczego? Spróbuj przełączyć rozmowę na tryb z głośnikiem
 12. Powinnaś szanować czytelników i poprawnie pisać po polsku.
 13. GPS też potrzebuje anteny żeby odebrać sygnał. Ja z telefonem mam tak, że jak go mam we właściwi pozycji to okej z sygnałem, ale jak go obrócę do góry nogami i włożę do kieszeni, to potrafi zgubić sygnał. Skormwspomni9ałeś o bieganiu to być może ułożenie telefonu ma wpływ na sygnał.
 14. No przecież masz napisane, że brak GPS ("świeci" na czerwono"). Tu nia ma nic wspólnego reszta.
 15. Nie masz. Skąd wiesz, że masz? Na infolinii powiedzieli? Przecież załączyłeś fotkę z tą informacją. IMS jest nie włączony. Możesz jeszcze sprawdzić na innym telefonie.
 16. Suwaki tylko w telefonie ustawiają opcje! Ile można o tym pisać? Usługę włącza lub nie operator.
×
×
 • Create New...