mariusz.ur

Użytkownicy
 • Content Count

  1,260
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by mariusz.ur

 1. Wyżej jest fastboot a na dole recovery
 2. Jako, że pewnie bootloader zablokowany to Miflash odpada. Pobierz ROM jeszcze raz i zainstaluj z pliku zip. A nie masz tych czujników zakrytych?
 3. Przed aktualizacją działały? Zrób reset telefonu (factory reset)
 4. ZIP jest dla recovery Pod Miflash potrzebujesz fastboot rom.tgz
 5. Ostatnie aplikacje/ przytrzymaj dłużej aplikację, którą chcesz zablokować.
 6. Dwa różne wyniki -78% i SOT ponad 7h -86 i SOT niecałe 5h. Tu więcej grałem RR3, kilka godzin Spotify i połączony głośnik przez bluetooth. Nie mam teraz dostępu do wi fi więc tylko lte
 7. Powiadomienia jak to w miui. Jeśli ustawisz tylko w aplikacji oszczędzanie energii "bez ograniczeń" to przychodzą jak chcą. Aby zwiększyć szanse na prawie 100% powiadomienia to autostart trzeba zaznaczyć i nadać uprawnienia na działanie w tle. Z baterii jestem zadowolony, jednak te wyniki, które podałem to w czasie 24h. W ciągu 2/3 dni to taki SOT raczej nie do osiągnięcia. Jednak w Redmi 6pro gdzie bateria 4000mAh przy podobnym użytkowaniu podobne miałem wyniki ale na xiaomi.eu. Coś tam było nie tak bo sygnał sieci był na pierwszym miejscu w zużyciu energii.
 8. Użyj miflash i zainstaluj w trybie fastboot. Nie wiem czy można w RN5 zainstalować globala w twrp. Do tego to potrzebne zmodyfikowane twrp albo lazyflasher. Ja na R6pro miałem bricka, nawet po użyciu lazyflasher-a jak instalowałem globala w twrp. Po drugie blokowanie bootloadera z twrp = brick
 9. https://forum.xda-developers.com/oneplus-6t/themes/app-amoled-notification-light-t3943715
 10. Kalendzrz Google działa dobrze. Ten od Xiaomi też.
 11. Nie powinni, ale ja dla pewności wgrałbym stabilny rom z opcją blokowania bootloadera. I tak wysyłając do serwisu lepiej wyczyścić wszystko i wylogować się z konta Xiaomi.
 12. Wygląda na uszkodzony ekran. Gwarancja, rękojmia jak najbardziej. Pytanie czy to oficjalna dystrybucja, bo z gwarancją od sezonowych sprzedawców z Allegro to różnie bywa. Najczęściej zamykają interes po paru miesiącach i wtedy to gwarancja tylko na papierze pozostaje.
 13. Ja mam mi8 z globalem stabilnym. Ale takie same ustawienia miałem na Redmi 6pro z xiaomi.eu (wersja tygodniowa z czerwca). No chyba, że na Mi9 są jakieś duże różnice w stosunku do innych wersji
 14. Tak, wyłączony ekran i wszystko działa. Samo "bez ograniczeń" nie wystarczy. Kłódka nie pozwala na ubicie aplikacji przez system. Przynajmniej tak powinno być ale to miui i czasami postanawia działać wbrew woli użytkownika
 15. Mi działa bez kłódki. Wystarczy wyłączyć optymalizację, dodać uprawnienia na działanie w tle i na ekranie blokady. Co ma kłódka do GPS?
 16. Jeśli chodzi o samo wi fi to wynik na globalu stabilnym 10.3.3.0 w nowym telefonie to z 9h. Natomiast używany tylko z lte+, do tego 3h z Yanosikiem to około 6,5h. Wynik bdb jak na 3400mAh.
 17. Ale (Miui Polska) xiaomi.eu to nietylko rozwojowe. 10.3.12.0 jest już dostępne. Można wgrać Mi Globe jak ktoś jest niecierpliwy.
 18. Różnica między czarną a niebieską to 13$ czyli około 50zł. Nie będziesz używał osłon? Bo jak zakładasz case-a to co to za różnica jaki kolor ma telefon?
 19. @ma_ko użyj kodu na Gearbest (tylko czarna wersja) MI9T128BLACK Wersja niebieska 13$ drożej GBMI9T800
 20. A czy złodziej (znalazca) ma pudełko z nr imei? Bardzo dobrze, że jest takie zabezpieczenie i mam nadzieję, że nie da się go obejść w nielegalny sposób.
 21. Chodzi o tryb jednej ręki? Ustawienia/ ustawienia dodatkowe/ tryb jednoręczny
 22. Jest masę rzeczy, które mogą wybudzać telefon. Słaby zasięg, jakieś aplikacje a nawet czytnik linii papilarnych w ekranie z tego co widzę.