Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 476
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. Takie, że tego jeszcze z językiem pl nie włączyli. Może to zrobią w następnej wersji MiFita, ale czcionka jest tak mała, że nawet z lupą trudno zobaczyć kto dzwoni. Skopali wszystko totalnie.
  2. Trzeba ustawić powiadomienia jako priorytetowe dla aplikacji sms i usługi telefonu (panel sterowania, zarządzanie aplikacjami). Dla reszty aplikacji wyłączyć to.
  3. @electro69 ustawienia, informacje o telefonie, klikasz 4x w pamięć wewnętrzną i w informacje o telefonie 1 to powinno być.
  4. FromWP

    Aplikacja amazfit

    Pobrać z apkmirror.com, zainstalować i połączyć z zegarkiem. O tym czy aplikacja jest kompatybilna, czy nie decyduje chyba Google. Niestety często błędnie.
  5. Wszyscy tak mają. To zawsze działało tylko po kablu.
  6. @talib1990 a ładowałeś już opaskę do 100% po połączeniu z MiFit? Ile dni upłynęło pokazuje po pierwszym naładowaniu do 100% po sparowaniu. @talib1990
  7. Tak, to częstotliwości Wi-Fi, z ethernetem nie ma to żadnego związku.
  8. Poużywaj darmowej i będziesz wiedział. Płatna różni się chyba tylko tym że nie wyświetla reklam, a opcje "pro" można uaktywnić godząc się na reklamy. Moim zdaniem ta aplikacja to nieporozumienie, ale niektórzy używają i są zadowoleni. Używam od tygodnia bo chciałem zobaczyć czy i jak działa AQI (stan zanieczyszczenia powietrza) ale już mam jej dosyć. Polskie znaki (dodatkowo pogrubione) możesz sobie doinstalować, jak znajdziesz na tym forum.
  9. N&F to tragedia i od kiedy pamiętam działa własnym nieprzewidywalnym życiem. Pierwszą wersję kupiłem do MiBanda2 (czego do tej pory serdecznie żałuję).
  10. @rpone Jedno ładowanie to za mało. Bateria osiągnie maksymalną pojemność po 2-3. Sprawdź jeszcze poziom podświetlenia bo to przy częstych wybudzeniach i ustawionej dużej jasności sporo energii zużywa. W praktyce wystarcza ustawienie minimalnej jasności, bo to i tak potrzebne tylko jak jest ciemno. U mnie prawie dwuletni Bip wytrzymuje co najmniej 30 dni (bez treningów, ale puls co 5 minut i wszystkie powiadomienia).
  11. Jak ustrojstwa, przecież sam napisałeś, że z MiFit nie ma opóźnień. Niestety z N&F bywają opóźnienia, nawet jak się ustawi bez opóźnień.
  12. FromWP

    Ładowarka

    Ten z zestawu powinien wystarczyć. Szybkie ładowanie podnosi głównie napięcie, dlatego kabel nie musi mieć jakiegoś wielkiego wydatku prądowego.
  13. Tak, tylko prawdopodobnie FunBoxa, bo miewa problemy z wieloma nowymi urządzeniami.
  14. To zależy od aplikacji, z MiFit nie potrafi. Z N&F tak, z GB teoretycznie też, ale u mnie pokazywało brak danych.
  15. W modowanym MiFit zmiana tych ustawień nie działa, tylko w oryginalnych. Możesz to wyłączyć w ustawieniach telefonu: Ekran blokady i hasła, zaawansowane, odblokuj za pomocą BT i tam wyłącz.
  16. Dostanie, jak ci się śpieszy, to możesz pobrać wersję alpha z apkmirror, powinna działać https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc/miui-launcher/miui-launcher-alpha-4-12-1151-08072050-release/
  17. Chyba nie ma takiej opcji. Jedynie ponowne zalogowanie na konto, po resecie do fabrycznych, bez przywracania danych.
  18. Ale przy "Lost mode" pin jest nieprzydatny, hasło do konta Mi trzeba podać. Nawet jak złodziej wyłączy telefon, wi-fi, czy dane komórkowe, telefonu nie użyje, ani nie dostanie się do twoich danych.
  19. Żeby wyłączyć dane, wi-fi, lokalizację, wystarczy po prostu wyłączyć telefon, nie trzeba wchodzić w ustawienia. Niby w jaki sposób miałbyś odblokować (zweryfikować hasło do konta Mi) zablokowany telefon bez dostępu do internetu? Właśnie dzisiaj odblokowałem tel znajomego skradziony ponad pół roku temu. Złodziej sprzedał w lombardzie, lombard klientowi na allegro. Na ekranie był tel kontaktowy, zdesperowany nabywca zadzwonił i tel. odzyskany. Nawet zresetowali do ustawień fabrycznych, ale bez hasła do konta nic nie mogli zrobić, włączenie wi-fi w niczym nie pomogło. Oczywiście tel miał zablokowany bl.
  20. FromWP

    Zapytanie.

    Niestety, nie.
  21. albo: https://www.apkmirror.com/apk/netflix-inc/netflix/netflix-6-26-1-build-15-31696-release/
  22. Bo to jest jedyna opcja którą warto modyfikować, reszta to sztuka dla sztuki. Najnowsze wersje MiFita potrafią same pobrać fw, jak pojawi się nowsze i zainstalować. Nawet androidowe. I stopniu inwigilacji, w iOs nie zrobisz niczego bez zgody i powiadomienia Apple. A bezpieczeństwo, stabilność itd, to rzeczywiście trudne do oceny bajki.
  23. Na iOS nie da się w prosty sposób zainstalować nieoryginalny. Nawet wymuszenie, żeby z automatu nie instalowało nowszej wersji oryginału jest trudne. Można ale z Jailbreak-iem. iOs to podobno dobry, ale niestety bardzo ograniczony system.
  24. Tego typu launcherów jest od metra, ale rzeczywiści w ostatniej wersji Miui launchera dodali możliwość zwiększenia ilości ikon w rzędzie. Sam używałem innego launchera, ale po dodaniu tej opcji w systemowym wróciłem do korzeni. Jak się nie chce pobrać z automatu, to można z apkmirror pobrać apk i zainstalować. Dzisiaj dodali nową wersję Alpha, ale jeszcze nie testowałem co zmienili i czy da się już tego używać. https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc/miui-launcher/miui-launcher-alpha-4-9-6-878-04242048-release/
×
×
  • Dodaj nową pozycję...