Jump to content

Norbas

Użytkownicy
 • Posts

  31
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Norbas's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

 • Conversation Starter
 • First Post
 • Collaborator Rare
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

2

Reputation

 1. Dekoder Vectry jest w mieście X. Przebywam w mieście Y i chcę mieć dostęp do TV na MiBox. Vectra daje możliwość oglądania przez internet do 3 użytkowników/urządzeń w cenie.
 2. W przeglądarce nie działa, albo ja nie umiem uruchomić. Nie wiem jak mam znaleźć wtyczkę do Vectry i czy istnieje. Tu nie ma co rozumieć, po prostu jestem zielony w temacie i szukam po omacku, a mam wrażenie że dla Ciebie to chleb powszedni i irytuje Cię ktoś kto może się na tym zwyczajnie nie znać bo od wczoraj się zderzył z tematem. Mnie też irytują zieloni w mojej dziedzinie, jednak staram się tego nie okazywać i wskazać drogę by nie zniechęcać. Matheusz dziękuję. To już jakiś konkret którego szukałem. Postaram się to jakoś zainstalować i może się uda
 3. W tym, że chodzi mi o aplikację lub wtyczkę do kodi. W sieci są wpisy z 2019 roku o apce ktorej nie znajduję w sklepie play i jedni pisali że działa a inni że nie. Mamy 2021 i jestem ciekaw jak to teraz wygląda
 4. Może inaczej. Jest kablówka Vectra. Do niej dodana możliwość korzystania jeszcze na trzech urządzeniach przez internet. W przeglądarce na laptopie to działa. A chciałbym tego użyć na MiBox
 5. Witajcie. Jako świeży użytkownik tego sprzętu proszę o informację czy da się jakoś w nim używać pakietu wykupionego w kablówce Vectra? Pozdrawiam.
 6. Co pomogło? Dziś kupiłem MiBox S i jako pierwsze podałem konto google żony, na YT jest tylko jej playlista a chciałbym móc przełączać na swoją w razie potrzeby.
 7. Słuchajcie dylemat. Żona posiada Note 7. Chce kupić nowszy a ten dać córce. Głównie chodzi o jakość zdjęć, reszta ma poboczne znaczenie. Czy będzie zadowolona z 8Pro czy może warto dopłacać do 9Pro który wedle recenzji jednak nic nowego nie "daje"? Druga sprawa, jakie polecacie Etui i szkło hartowane do 8/9? Ważne by chroniło ekran więc miało rant wystajacy ponad taflę ekrenu i to samo z aparatami. W 7 używa przezroczystego Nillikin chyba w wersji crystal i spisał się przez kilkanaście miesięcy na medal. A co do 8/9 nie za miliony ale sprawdzonego?
 8. Jaką wersje polecacie pod względem szczegółowości zdjęć? Kilka miesięcy temu zainstalowałem żonie chyba wersję BSG... i była zadowolona. Potem wgrałem jakąś nowszą a starej nie zapisałem i jakość zdjęć według niej się pogorszyła. Do zdjęć portretowych głównie jaką polecicie aktualnie która będzie robiła zdjęcia ostre i wyraźne przy powiększaniu / kadrowaniu?
 9. Dzięki za wyjaśnienie. Zawsze mam problem którą wersję i od kogo wgrać A może się kolego orientujesz jaka jest najnowsza stabilna i polecana do OnePlus 6T?
 10. Nie wiem co się działo, kilka razy przełączałem i było felernie. Za którymś razem wskoczyło jak powinno być i już tak zostało Rozumiem, że to jest najlepsza wersja jaka obecnie jest na rynku? Wcześniejszą żona miała po polsku a instalowana była jakoś w maj/czerwiec tylko to była MGC_6.2.030_RN7_V1a_FINAL więc wnioskuję że to jakiś inny "wydawca"?
 11. Czy jest możliwość przełączenia języka na PL? Instaluję żonie na telefonie i to byłoby wskazane... Druga sprawa... przy rozdziałce video fullhd obraz na ekranie mimo braku zoom jest bardzo przybliżony. Po przestawieniu na 720p wraca do normy. Dlaczego tak się dzieje? Nie można ustawić fullhd by tak nie zbliżało? Bo przez to kręcenie w tym formacie filmów jest bez sensu... Z kolei na kamerze frontowej przy ustawieniu 1080p i 720p jest identycznie ok, bez zoomowania niechcianego.
 12. Ale rozumiem że PMGC_7.0.009_FinalRelesedVersion_V10 jest i działa w RN7 ?
 13. Czy w tej wersji wszystko działa jak należy? Jest w PL?
 14. Jaka jest ostatnia stabilna i w pełni sprawna wersja ?
×
×
 • Create New...