Jump to content

Norbas

Użytkownicy
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Norbas

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Słuchajcie dylemat. Żona posiada Note 7. Chce kupić nowszy a ten dać córce. Głównie chodzi o jakość zdjęć, reszta ma poboczne znaczenie. Czy będzie zadowolona z 8Pro czy może warto dopłacać do 9Pro który wedle recenzji jednak nic nowego nie "daje"? Druga sprawa, jakie polecacie Etui i szkło hartowane do 8/9? Ważne by chroniło ekran więc miało rant wystajacy ponad taflę ekrenu i to samo z aparatami. W 7 używa przezroczystego Nillikin chyba w wersji crystal i spisał się przez kilkanaście miesięcy na medal. A co do 8/9 nie za miliony ale sprawdzonego?
 2. Jaką wersje polecacie pod względem szczegółowości zdjęć? Kilka miesięcy temu zainstalowałem żonie chyba wersję BSG... i była zadowolona. Potem wgrałem jakąś nowszą a starej nie zapisałem i jakość zdjęć według niej się pogorszyła. Do zdjęć portretowych głównie jaką polecicie aktualnie która będzie robiła zdjęcia ostre i wyraźne przy powiększaniu / kadrowaniu?
 3. Dzięki za wyjaśnienie. Zawsze mam problem którą wersję i od kogo wgrać A może się kolego orientujesz jaka jest najnowsza stabilna i polecana do OnePlus 6T?
 4. Nie wiem co się działo, kilka razy przełączałem i było felernie. Za którymś razem wskoczyło jak powinno być i już tak zostało Rozumiem, że to jest najlepsza wersja jaka obecnie jest na rynku? Wcześniejszą żona miała po polsku a instalowana była jakoś w maj/czerwiec tylko to była MGC_6.2.030_RN7_V1a_FINAL więc wnioskuję że to jakiś inny "wydawca"?
 5. Czy jest możliwość przełączenia języka na PL? Instaluję żonie na telefonie i to byłoby wskazane... Druga sprawa... przy rozdziałce video fullhd obraz na ekranie mimo braku zoom jest bardzo przybliżony. Po przestawieniu na 720p wraca do normy. Dlaczego tak się dzieje? Nie można ustawić fullhd by tak nie zbliżało? Bo przez to kręcenie w tym formacie filmów jest bez sensu... Z kolei na kamerze frontowej przy ustawieniu 1080p i 720p jest identycznie ok, bez zoomowania niechcianego.
 6. Ale rozumiem że PMGC_7.0.009_FinalRelesedVersion_V10 jest i działa w RN7 ?
 7. Czy w tej wersji wszystko działa jak należy? Jest w PL?
 8. Jaka jest ostatnia stabilna i w pełni sprawna wersja ?
 9. Żona też zauważyła, że względem stockowej apki zdarzają się delikatne zamułki...
 10. Witajcie. JAkiś czas temu kupiłem taki zestaw: https://allegro.pl/oferta/etui-nillkin-nature-xiaomi-redmi-note-7-szklo-9h-7920559277 Niestety szkło+dziecko = muszę kupić nowe szkło hartowane I teraz zagwózdka. Szkło z tego zestawu nałożyło się bardzo ładnie, tylko etui jest tak spasowane że szkło musiałem 3 razy ustawiać od nowa gdyż po założeniu etui jego rant podnosił szkło w górę i wchodziło powietrze. Za trzecim razem udało mi się spasować tak, że efekt zniknął ale to była walka o dziesiąte milimetra. Czy może ktoś używa tego etui i mógłby polecić jakie szkło
 11. Żona używa i chwali MGC_6.2.030_RN7_V1e Czy ta wskazana w poście wyżej nie jest starszą wersją?
 12. Norbas

  Etui / case

  Niestety teraz nie odpowiem bo nie pamiętam. Telefon jest 1200km ode mnie
 13. Słuchajcie w dialerze jest możliwość nagrywania połączeń. Przynajmniej pamiętam że była ikona. Czy są jakieś ustawienia typu gdzie nagrania mają być przechowywane, jaka jakość itp itd? Czy można włączyć nagrywanie każdego połączenia automatycznie? Czy jest jakiś sposób by np takie nagrania po tygodniu były usuwane z telefonu a lądowały gdzieś w chmurze typu dropbox? Będę wdzięczny za odpowiedzi bo telefon małżonki, 1200km ode mnie a chciałbym jej odpowiedzieć na te pytania :-)
 14. Norbas

  Etui / case

  Ponoć nillikin crystal nie żółknie... ale jaka prawda okaże się po czasie.
 15. Norbas

  Etui / case

  Hmmm... co do czytnika jest według mnie tak samo jak w fabrycznym. Różnicy nie odczułem. Rogi to kwestia gustu. Mnie i żonie się podoba i stawiamy ochronę na pierwszym miejscu bo posiadamy pociechy które ciągnie do elektroniki. Wiadomo. Kwesta gustu. Na mnie zrobiło porządne wrażenie to etui. Solidne i tyle. Ja ze szkła nie zrezygnuje. Po 5 dniach użytkowania bez na ekranie pojawiła się malutka rysa. Na szczęście na tyle niewidoczna ze ciężko było mi ją namierzyć drugi raz. Po założeniu szkła jest juz niewidoczna wiec z tym gorilla i pewnością bym był ostrożny. Wystarczy na YT zoba
×
×
 • Create New...