Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 476
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc/mi-browse/mi-browse-11-1-7-g-release/
  2. Nazwy romów dev są datą ich wydania (ostatnia cyfra roku.misiąc.dzień to 9.10.17). Nie ma w nazwie informacji jaka to wersja miui. A romy stable mają w nazwie wersję miui.
  3. @Karls np Ustawienia, Zainstalowane aplikacje, Systemowy menedżer pulpitu. Najnowsze Miui launcher-y stabilne, dev i alpha znajdziesz na apkmirror. Ten kolegi @galakty to najnowszy stable, ale alphy są ciekawsze (o ile zadziałają poprawnie).
  4. Dokładnie działa na tej samej zasadzie, a dużym plusem jest że wszystkie zainstalowane aplikacje mamy na ekranie. Link do strony pobrania Javy https://www.java.com/pl/download/ (środowisko potrzebne do uruchomienia aplikacji rozszerzenie .jar).
  5. Czyli to raczej błąd aplikacji sklepu.
  6. Raczej niczego lepszego nie będzie. Zmniejszyli czcionkę w systemie i większej nie da się wgrać w tej wersji fw.
  7. To spróbuj ponownie, czasami jest problem z połączeniem z serwerem (teraz chyba coś im padło i trzeba poczekać), ale najpierw wyłącz oszczędzanie baterii.
  8. @r0bertt spróbuj zainstalować z apk tą ostatnią wersję, albo nowszą betę, lub alphę. https://www.apkmirror.com/apk/facebook-2/facebook/facebook-242-0-0-43-119-release/
  9. A nie da się dialera i sms od Xiaomi zainstalować z apk? Na apkmirror są do pobrania, ale nie wiem czy i jak to zadziała.
  10. Gorsza ostrość na brzegach to kwestia optyki. Stabilizacja nie pomoże, a rozrzut jakościowy może być zauważalny nawet przy różnych egzemplarzach tego samego modelu.
  11. Bardzo dobry pomysł, można też z poziomu MiFita, czy Amazfita
  12. A tu porównanie wielkości i czytelności na żywo w menu. Czcionka oryginalna i pogrubiona kolegi @Pan Arek.
  13. Pomogło przeniesienie na SD.
  14. Zrobiłem wszystko od początku. Odinstalowałem GB, zrestartowałem telefon (tak profilaktycznie), zainstalowałem ponownie z twojego linku, pobrałem font rozpakowany i niestety to samo. Nie wiem o co chodzi, może wersja androida? Mam 6.01.
  15. Instalowałem tego GB dwa razy, po raz pierwszy z twojego linku, ponownie po odinstalowaniu tą samą wersję ściągniętą z f-droid. Nie miałem zainstalowanej wcześniejszej wersji w telefonie. Wierzę że u ciebie działa, u mnie niestety nie. Co do zip-a miałem na myśli plik z czcionką.
  16. Podawałeś, właśnie na tej wersji GB (0.36.2) mam komunikat o nieprawidłowym pliku. Może to błąd rozpakowania zip-a bo robiłem to w telefonie. Albo FW Bipa, mam 1.1.6.32. Sprawdzę później na komputerze.
  17. Mam to samo, "element cannot be installed" w GB. Może to wina najnowszego FW Bip-a i trzeba poczekać na nowszą wersję GB, albo n&f
  18. Raczej nie, obecnie to praktycznie identyczne aplikacje różniące się głównie wyglądem. Amazfit działa jak MiFit, aktualizuje WF, fonty itd.
  19. @pkonrad w ustawieniach nie ma opcji pokazywania (amazfit 3.4.4), ale działa. Może dlatego że zmieniałem język w tel. na angielski, ustawiłem pokazywanie i wróciłem do pl.
  20. 3.4.4 dzisiaj mi się aktualizowała i pokazuje.
  21. To działa tylko wtedy jak masz dwie karty włożone. Jak masz jedną to ona jest preferowana i nie ma wyboru.
  22. To że modowana pogrubiona była dużo czytelniejsza i taką lub zbliżoną chcemy mieć. Co do okularów, to wiele osób potrzebuje ich np tylko do czytania (i wpatrywania się w Bip-a, kto to dzwoni). O dziwo ID dzwoniącego jest, pomimo tego, że brak opcji pokazywania ID w ustawieniach MiFita. Także najnowsza wersja oryginalnego Amazfita działa prawidłowo i pokazuje ID (jedynie trzeba ręcznie nadać uprawnienia dostępu do kontaktów). Gdyby czcionki w powiadomieniach i systemie były trochę czytelniejsze i tłumaczenie lepsze, było by wszystko ok.
  23. Chyba jedynie modowany Mi home. Gdzieś tu znajdziesz linka. Tylko czy to bezpieczne? Nie wiem.
  24. Słuchawek nie, ale głośnik Bt Xiaomi tak, to i słuchawki powinny działać.
  25. A zegarek stał się człowiekiem, dostał twarz zamiast tarczy. Trochę przespałeś.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...