Jump to content

tomurbanowicz

Użytkownicy
 • Posts

  1,411
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  42

tomurbanowicz last won the day on May 19 2019

tomurbanowicz had the most liked content!

2 Followers

Kontakt z Tobą

 • Strona WWW
  http://www.urbanowicz.net.pl

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Samsung Galaxy S7

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

tomurbanowicz's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

 • Very Popular Rare
 • Reacting Well Rare
 • First Post
 • Collaborator Rare
 • Posting Machine Rare

Recent Badges

472

Reputation

 1. Nie wiecie jaki parametr w JSON ustawia priorytet obrazków "zawsze na górze"? Mam kilka nałożonych na siebie w tym miejscu, a chciałem mieć jeden zawsze na wierzchu - to temperatura bieżąca. Druga spraw, jak ustawić mały obszar sekund do odświeżania sekundowego? Jest jakaś możliwość w JSON? Kombinuję z tarczą z sekundnikiem i zależy mi żeby tylko sekundnik był odświeżany co sekundę.
 2. Nie wiecie jaki parametr w JSON ustawia priorytet obrazków "zawsze na górze"? Mam kilka nałożonych na siebie w tym miejscu, a chciałem mieć jeden zawsze na wierzchu - to temperatura bieżąca. Druga spraw, jak ustawić mały obszar sekund do odświeżania sekundowego? Jest jakaś możliwość w JSON? Kombinuję z tarczą z sekundnikiem i zależy mi żeby tylko sekundnik był odświeżany co sekundę.
 3. Jak wygląda sprawa AOD w T-Rex 2? Jakie są dostępne tarcze non-stop wyświetlane? Jak wypada bateria przy standardowym użytkowaniu z powiadomieniami, bez GPS, ale z włączonym AOD?
 4. Jak wygląda sprawa AOD w GTR 4? Jakie są dostępne tarcze non-stop wyświetlane? Jak wypada bateria przy standardowym użytkowaniu z powiadomieniami, bez GPS, ale z włączonym AOD?
 5. Nie wiem, czy nie prościej będzie spolszczyć ostatnią wersję rosyjską
 6. Bez rozpakowania, po prostu edycja HEX binarki https://mh-nexus.de/en/hxd/ Wyszukaj wszystkie ciągi z numerem i wprowadź dokładnie w tych miejscach nowe - nie może być ani mnie, ani więcej hex - zastąp po prostu to co było nowymi 1:1.
 7. Nie można po prostu w FW zmienić numer wersji na 1.1.7.02? Tak robiłem z poprzednimi pierwotnymi wersjami. BTW: czy ta wersja PL ma wyłączone podświetlanie i wybudzanie ekranu przy powiadomieniach?
 8. Jesteś w stanie przerobić FW, aby podświetlenie koronką (przyciskiem), było np. 4 razy krótsze? IMO nie potrzeba tak długiego podświetlenia.
 9. Jest w nim latarka? I czy możesz sprawdzić, czy masz powiadomienia z GMAIL? Coś u mnie na tym rosyjskim FW nie miałem.
 10. Zupełnie wypadłem z tego - nie odnajduję się po nowemu w tych nowych FW. Osobiście wystarcza mi mój FW z modem OFF.
 11. Jakby ktoś był zainteresowany, to przesyłam moda starego poczciwego FW 1.1.5.24 z wyłączonym podświetlaniem i wybudzaniem - czcionka w powiadomieniach jest IMO bardziej czytelna niż w tych nowych modach rosyjskich. Font PL (by Januz) wersja big MOD MiFit i reszta do pobrania tutaj: FW-1.1.5.24_PL-off.zip
 12. Ale bez płatnej Likeapp++ się to raczej nie uda - po nieudanych próbach zrobiłem zwrot. BTW: Chyba udało mi się wyłączyć podświetlanie i wybudzanie powiadomień w moim poczciwym FW 1.1.5.24 jakby ktoś był zainteresowany. BTW2: Nie przychodzą mi powiadomienia z GMAIL na tym rosyjskim modzie - reszta powiadomień jest OK.
 13. Tylko nie mogę go wgrać - po wrzuceniu kompletu, czegoś brakuje jeszcze, cały czas czeka zegarek na dogranie czegoś. Opłaciłem Likeapp+, próbowałem przez tą aplikacje - bezskutecznie.
 14. Znalazłem - spolszczyłem 2 tarcze. Jak wyjdę z wersji beta to zamieszczę gotowca.
 15. Bo Ty masz na myśli 11 tarczę - czyli tą dodatkową, którą w ten sposób się robi. FW i RES to zawsze był komplet - w RES były natywne tarcze i w nim dokonywałem głównych spolszczeń. Możesz podesłać link do tego narzędzia?
×
×
 • Create New...