Jump to content

tomurbanowicz

Użytkownicy
 • Content Count

  1,385
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  42

tomurbanowicz last won the day on May 19 2019

tomurbanowicz had the most liked content!

Community Reputation

469 Excellent

2 Followers

About tomurbanowicz

 • Rank
  Zaawansowany

Kontakt z Tobą

 • Website URL
  http://www.urbanowicz.net.pl

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Samsung Galaxy S7

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Uwaga! Antoni Czaplicki podjął się prowadzić dalej wątek. Niebawem będzie przeniesiony/uporządkowany.
 2. Witajcie po długiej przerwie. Czy ktoś z Was podjąłby się prowadzić dalej ten wątek? Widzę, że dużo się dzieje, a ja niestety nie będę mógł go dalej prowadzić z braku czasu - szkoda, żeby się nie rozwijał (chodzi o aktualizowanie pierwszego, drugiego postu itp.).
 3. Moja ostatnio ulubiona tarcza - prosta, ale czytelna mr_tomi-digit4-bez-sek.bin
 4. U mnie wszystko śmiga jak należy. Wrzuciłem z 5 tarcz przez GB (najnowsza wersja). Coś musisz źle robić. Używam moda FW .24.
 5. Problem pewnie jest z plikiem RES (i pewnie w FW też jest coś przestawione) - po rozpakowaniu oprócz pliku log, header, są jeszcze dwa plik 0993.dat i 1021.dat. Nie udało mi się wrzucić ręcznie RES (nawet oryginalnego) z FW .24. Ten w najnowszym modzie jest RES z .16. Co ciekawe, MiFit oryginalny wszystko ładnie wrzuca, a ręcznie przez GB jeszcze czegoś brakuje.
 6. Na pierwszej stronie stronie jest napisane, aby przed wrzucanie FW zainstalować oryginalna apke MiFit i poczekać aż wszystko poukłada w zegarku.
 7. Ja się trzymam MiFit, bo u mnie pogoda się sprawdza jak w żadnej innej apce.
 8. Jest jedna rzecz, która mi się nie podoba - powiadomienia SMS. Nadawca jest w wiadomości, a nie nagłówku jak wcześniej. Jako, że średnio korzystam z MiFit - praktycznie tam nie zaglądam - to pewnie wrzucę poprzednią wersję.
 9. W wersji 4.0.0 jakoś namieszali, że nie wrzuca softu zaszytego, tylko ciągnie z serwera, mimo, że w MrTomi-4.0.0 zaszyłem już przerobiony najnowszy soft. A propos GPS - ja sobie wrzuciłem tak, jak wrzuca się FW, czy RES.
 10. Pewnie masz chińską wersję, albo wrzuć jeszcze raz FW przez najnowszy GB.
 11. Zaktualizowany pierwszy post: MrTomi-4.0.0-PL FW-1.1.5.24-PL.fw FW-1.1.5.24-PL.res FW-1.1.5.24.gps
 12. Przestało działać narzędzie do rozpakowania RES od wersji .24 w górę - bez tego ani rusz. Jak ktoś chętny to mógłby skompilować program: https://bitbucket.org/valeronm/amazfitbiptools/commits/all Ostatni skompilowany z 2018 nie działa z najnowszymi RESami.
×
×
 • Create New...