Jump to content

FromWP

Użytkownicy
 • Posts

  8,210
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  123

Everything posted by FromWP

 1. Jakby była włączona synchronizacja kontaktów i sms-ów z chmurą Xiaomi to by się przywróciły. Szczęście w nieszczęściu że te apki googla potrafią współpracować z chmurą Mi. Z chmurą googla oczywiście też.
 2. Wpisz w pasku wyszukiwania w Ustawieniach "autostart" i znajdziesz Autostart w tle.
 3. Niestety w tym telefonie ( i wszystkich obecnie sprzedawanych) z oficjalnym romem (a taki masz) nie można używać aplikacji telefonu i wiadomości od Xiaomi. Nawet jak masz je zainstalowane. Xiaomi to zablokowało. Teraz te aplikacje googla są fabryczne.
 4. Tu masz linki do wszystkich romów. Pobierasz wersję fastboot, rozpakowujesz (dwukrotnie) i instalujesz MiFlashem. W poradnikach jest instrukcja formatowania telefonu MiFlashem. https://mirom.ezbox.idv.tw/en/phone/zeus/
 5. Jest wersja na Tajwan i Indonezję z nagrywaniem i wszystkimi językami. To też romy globalne i jak telefon globalny to można zablokować bootloader. Wgrywa się MiFlashem rom fastboot.
 6. Nie wgrasz innego systemu na czysto bo masz zablokowany bootloader. Jedyne co możesz zrobić to reset do ustawień fabrycznych. Może pomoże, ale małe szanse.
 7. Temu że kolega prawdopodobnie chce przejść na globala z natywnym nagrywaniem rozmów, bo ma xiaomi.eu. EEA go nie uszczęśliwi, ale oczywiście jakby go wgrał to zablokować bl może.
 8. @ZForum na Indonezja, Tajwan i zablokować można. Na India NFC może nie działać.
 9. Możesz wgrać od razu najnowszą. Jak to ta sama wersja Androida to twrp powinno działać.
 10. Jak nie masz twrp to przez update sam się nie zainstaluje. Musisz to zrobic w trybie fastboot jak poprzednio. Jedynie uzyć innego skryptu, update nie install first.
 11. To powinno być w ustawieniach Cube app helper i (lub) Cube Acr. U mnie na Xiaomi 11Lite5Gne działa.
 12. Prawdopodobnie czegoś nie ustawiłeś. Najważniejsze jest włączenie Cube acr app connector. To powinno być w Ustawienia, Dodatkowe ustawienia, Ułatwienia dostępu, Pobrane aplikacje.
 13. @akej na tej stronie masz link i instrukcję https://cubeacr.app/helper.html
 14. Nie uwaliłeś, ale prawdopodobnie żeby go ożywić trzeba zainstalować jakiś oficjalny rom fastboot w trybie fastboot Miflashem.
 15. Tam powinny być prawidłowe. Może to jeszcze być problem portu usb w komputerze. Próbowałeś z innym gniazdem?
 16. Ale jak to zrobiłeś katalog? To ma być katalog programu minimal adb. Chyba ten programik zainstalowałeś. W wersji portable jest plik "uruchom cmd tutaj" czyli w katalogu progranu.
 17. Zgodę na udostępnianie kontaktów urządzeniu bluetooth też masz zaznaczoną? To jest w Ustawieniach, Bluetooth po kliknięciu strzałki po prawej twojego urządzenia bt.
 18. A odpalasz cmd i wypisujesz komendę będąc w katalogu "minimal adb and fastboot"? Bo wygląda na to że nie.
 19. A jak przesuwasz niżej? Tam powinna być szczegółowa lista powiadomień i tam mozna niektóre wyłączyć. W twoim romie nie da się całkiem wyłączyć powiadomień. W romach xiaomi.eu prawdopodobnie tak.
 20. Masz to włączone i nie możesz wyłączyć. Przynajmniej tak wynika z twojego zrzutu ekranu
 21. Ten program sam nic nie robi. Dalej trzeba według poradników np tu https://www.google.com/amp/s/www.techmesto.com/uninstall-pre-installed-apps-from-android-phone/amp/ Prościej było by tym adb appcontrol
 22. Chyba wszystko jedno. Jak rozpakujesz to z zip to będziesz miał folder w którym będzie program i plik uruchamiający cmd w tym katalogu.
 23. Minimal adb? Tak, to podstawa do dalszych działań przez adb czy fastboot. Ja odinstalowywałem ręcznie komendami.
×
×
 • Create New...