Jump to content

FromWP

Użytkownicy
 • Posts

  7,674
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  90

Everything posted by FromWP

 1. Pod względem wydajności jest praktycznie taki sam. Ale 778G jest bardziej prądożerny bo zrobiony w technologii 6 nm (780G w 5 nm). Podobno z 780G jest problem z dostępnością dlatego zrobili nowy model NE z bardziej dostępnym 778G.
 2. To działa tylko z opaskami i zegarkami Xiaomi i Huami. O Huawei zapomnij. Nie ma takiej opcji.
 3. A jaki telefon i gdzie Ci te kroki wyświetla? Jak w Panelu informacyjnym to można wyłączyć. Albo cały Panel.
 4. Nigdzie. Nie ma czegoś takiego. Może z dodatkową aplikacją. Jest automatyczne przełączanie na głośnowmówiący po odsunięciu od ucha, ale to działa tylko z włączonym Talkback.
 5. Jak odblokujesz bl to możesz wybierać. Obydwa można, no nie równocześnie. Błędy mogły by się skumulować.
 6. Rzeczywiście tak to tam nazywają. Dlaczego? Nie wiem. W innym wiarygodnym źródle napisali jedynie że wydawana partiami i niedostępna w regionach Polska i Francja.
 7. A skąd takie info? Normalna wersja udostępniona dla wszystkich. Możliwe że jeszcze nie w naszym regionie.
 8. Jak z wyłączonym bluetooth (lub na 5GHz nie 2,4) to tylko zmiana telefonu. Albo routera WiFi. Np z routerami Orange sporo tańszych telefonów ma takie problemy.
 9. Pozostaje systemowy widżet blokady ekranu. Jak go umieścisz na dolnym stałym pasku będzie dostępny na wszystkich pulpitach. Nawet szybciej bo klikasz raz. A to blokowanie dwuklikiem jedynie wyłącza ekran blokady.
 10. Masz Bip-a S? U mnie ze zwykłym Bip-em ta nie działa. Ciekawostka, w tej też są wszystkie moje tarcze.
 11. To nic nie doradzę. W sumie nawet jakichś szczególnych uprawnień nie ma przyznanych. Jedynie dostęp do multimediów i zarządzaniem bt. Zadaj pytanie autorowi, może coś doradzi.
 12. U mnie działa z Zepp na Mi9Lite rom global Android 11 Miui 12.5.2
 13. https://play.google.com/store/apps/details?id=paolo4c.amazfit.watchfaces Ale lokalnych z Androidem 11 już nie instaluje. Na szczęście jest tam kilkanaście moich, ale nie wszystkie.
 14. Też tego nie wiem, szczególnie z Androidem 11. Wcześniej można było wgrać lokalną tarczę apką Amazfit Bip Watchfaces. Teraz ta apka w jakiś sposób wgrywa ale tylko własne, czyli jakaś opcja istnieje.
 15. Nic. Albo nie używaj telefonu, to pamięć nie będzie się zapełniała. O tych Innych jest sporo postów. Chyba niefortunnie to nazwali, Inne nie znaczy niepotrzebne.
 16. No nic się nie stanie. Prawie wszystkie kamery są takimi zasilane. Czasami dają ładowarkę (zasilacz) z kamerą. Niczym szczególnym takie dodawane się nie wyróżniają.
 17. Tego się nie dowiesz. Nie wiadomo czego ten systemowy program do pokazywania pamięci nie potrafi sklasyfikować, a tam ląduje wszystko czego nie jest w stanie zaszufladkować. Tam jest sporo tymczasowych plików różnych programów, ale też potrzebne dane. Przykładowo Telegram trzyma obrazki, multimedia, dokumenty w swoim folderze i wszystko to ląduje w Inne (w Androidzie 11 już część tych rzeczy rozpoznaje i nie lądują w Inne). Podobnie pobrana muzyka przez Spotify, Tidala itd.
 18. Np https://mi-home.pl/mi-dual-port-car-charger-37w
 19. Jakakolwiek ładowarka (w tym przypadku zasilacz). Chyba wszystkie telefoniczne mają 5V (nawet te QC jak podłączysz do nich urządzenie które nie obsługuje QC). Byle by mogła dawać natężenie prądu minimum 1A (może 0,5A by wystarczyło), czyli o mocy minimum 5W.
 20. Wiem, tak napisałem. Po prostu najnowszego fastboota nie zrobili, ale recovery tak.
 21. Bip powoli staje się zabytkiem. Kiedyś trochę tego zrobiłem. Np taka,trochę nietypowa bo z godzinami słownymi.tylkoplv3.bin
 22. U mnie dzisiaj na CN jako najnowszą znalazło 1.4.7_0160.
 23. A jakie masz literki w nazwie romu (Miui). Prawdopodobnie pobrałeś złą wersję.
 24. On chyba Tajwan wgrał, nie Indonezję (przynajmniej na zrzucie ma TW).
×
×
 • Create New...