FromWP

Użytkownicy
 • Content Count

  7,040
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  66

FromWP last won the day on June 7

FromWP had the most liked content!

Community Reputation

1,411 Excellent

11 Followers

About FromWP

 • Rank
  Zaawansowany

Kontakt z Tobą

 • Website URL
  www.paluch.waw.pl

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa
 • Zainteresowania
  Fotografia, Nowe technologie

Dodatkowe

 • Smartfon
  RN7, Mi 9 Lite

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Uruchom tel w trybie recovery (przytrzymując vol+ i power przy uruchamianiu) i tam wipe data.
 2. Powiadomienia, czy id dzwoniącego? Powiadomienia tak, ale id z językiem pl niestety nie. Ani w MiFit, ani w Amazfit. Problem zgłaszany wielokrotnie, ale to olewają. W Bip Lite i Bip S to działa.
 3. Nie wiem. Czasami robię zahasłowanego pdf-a z ważnymi danymi (typu hasła) i dodatkowo jak mam go w telefonie to dodaję do ukrytych plików. To się już z chmurą nie synchronizuje, a taki ukryty plik jest niewidoczny i dodatkowo szyfrowany w samej pamięci telefonu. W telefonie możesz mieć trzy różne hasła. Inne do odblokowanie, inne do ochrony przywatności i jeszcze inne do ukrywania aplikacji.
 4. A co słyszałeś o jakimś przypadku włamania, bo ja jeszce nie. Chyba zdecydowanie łatwiejsze było włąmanie na konto Googla, teraz trochę to poprawili. Używam tej chmury od lat i akurat do tego się nadaje. Niektóre ukryte notatki mam tam od lat i przechodzą ze starego telefonu na nowy automatycznie.Telefon masz Xiaomi to i tak co chcą to o tobire wiedzą. Mało prawdopodobne żeby tą wiedzę wykorzystali przeciwko tobie. Na razie nie jesteśmy w ich strefie wpływów.
 5. Chmura jest chroniona hasłem, jak już wejdziesz to dodatkowego hasła do ukrytych nie ma.
 6. Systemowy. Ustawiasz hasło ochrony prywatności i ukrywasz dowolną notatkę. Do ukrytych notatek wchodzi się przeciągając palcem od góry do dołu na ekranie startowym notatek, podajesz hasło i widzisz ukryte notatki. Dodajesz do ukrytych przytrzymując daną motatkę i klikasz w "zwiń". Dodatkowo to się synchronizuje z chmurą Mi, czyli masz kopię.
 7. Ty masz jeszcze inny problem i ewidentnie po stronie routera, modemu dostawcy.
 8. Różnica polega na tym, że oprócz problemów z protokołami ipv które były (i są) w Orange dochodzi blokowanie regionalne Xiaomi.
 9. W Amazfit logujesz się kontem Mi (tym samym co w MiFit) i waga będzie już podpięta.
 10. Widać nie wszystko, a po faktory reset dostajesz starą wersję która była w romie.
 11. Ta opcja jest dostępna w Panelu sterowania. Video toolbox. Możliwe że po resecie przywróciło starszą wersję i może tego nie być. Można ręcznie aktualizować Mi security do bety, albo najnowszego stable https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc/miui-security/miui-security-3-9-8-release/
 12. Tu jest lcd i przy maksymalnej jasności niezależnie od wyświetlanego obrazu (jasne, czy ciemne elementy) będzie pobierał taką samą maksymalną ilość prądu. S20 z amoledem i maksymalną jasnością, ale ciemniejszym filmem będzie pobierał mniej, a wyświetlając bardzo jasne elementy więcej. Tu trzeba brać pod uwagę jaki obraz jest wyświetlany podczas testu, w lcd nie ma to znaczenia. A czy S20 działał Ci w testach dłużej? Bateria niby taka sama.
 13. Chyba żartujesz. Wytrzymuje Ci 7 h przy maksymalnej jasności i to jest problem z baterią? Takie czasy i temperatury są jak najbardziej w normie.
 14. Wczoraj pomagałem znajomemu w uruchomeniu Mi9T z Plusa i żadnych śladów brandowania nie miał. Bardzo dobrą cenę mu dali, 1290 zł w nieoprocentowanych ratach za 6/128Gb.
 15. Najciemniej jest pod latarnią. Tu jest prościej. Na głównym ekranie Amazfita przesuń do góry dolny biały pasek. Rozwiniesz menu z treningami i innymi skrótami.