FromWP

Użytkownicy
 • Content Count

  6219
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  53

FromWP last won the day on September 10 2018

FromWP had the most liked content!

Community Reputation

1264 Excellent

About FromWP

 • Rank
  Zaawansowany

Kontakt z Tobą

 • Website URL
  www.paluch.waw.pl

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa
 • Zainteresowania
  Fotografia, Nowe technologie

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi: 3, 3s, 2(813)

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. FromWP

  Dodatkowa 6 miesięczna ochrona ekranu

  Niekoniiecznie. Uszkodzenie ekranu może być przypadkowe, celowe, albo przez zaniedbanie. Z reguły trzeba ubezpieczycielowi udowodnić, że było rzeczywiście przypadkowe. Najlepiej gdy było skutkiem nieszczęśliwego wypadku, np ktoś wpadł na ciebie na chodniku, wytrącił telefon itp.
 2. FromWP

  Amazfit BIP, oraz MiFit modyfikacje

  Raczej nigdy tego nie zmienią. Były petycje żeby to zmienili, ale olewają, podobno z powodu braku polskich znaków w zegarku, które w miarę łatwo i bezproblemowo można sobie wgrać.
 3. FromWP

  Mi band 3 nie powiadamia połączenia what's app

  Ale Skype to od MS, Duo od Googla, a Whatsupp od FS. Opaska nic do tego nie ma, ewentualnie ustawienia MiFita, systemu i samego Skype, Duo, czy Whatsupp-a. Możliwe że sam rom w twoim telefonie ma z tym problem.
 4. FromWP

  Temat o ładowarkach

  Blaszka nie może zasłaniać cewki w telefonie. Są uchwyty magnetyczne z ładowaniem indukcyjnym np taki https://www.fostertechnologies.pl/pl/p/Nillkin-Ladowarka-samochodowa-indukcyjna-QI-na-kratke/1304 w tym blaszka ma chyba kształt litery U.
 5. FromWP

  Mi band 3 na rower

  Zadanie opaski przy jakiejkolwiek aktywności to jedynie mierzenie pulsu i machania ręką. Śledzenie trasy, GPS to już MiFit, czy inna aplikacja i dane GPS z telefonu.
 6. FromWP

  Amazfit BIP, oraz MiFit modyfikacje

  Tak, po wyłączeniu i ponownym włączeniu bt w telefonie.
 7. FromWP

  Mi band 3 zmiana czasu zima-lato?

  W Bip wystarczyło wyłączenie i ponowne włączenie bt w telefonie.
 8. FromWP

  Xiaomi Dafang problem

  Niestety ta kamera bywa chimeryczna. Akurat na tej wersji softu i FW nie mam z nią takich problemów, ale zdarzały się takie na wcześniejszych wersjach. W mojej mam nieustający problem z odtwarzaniem nagrań zapisanych na SD, czy pamięci USB. Używam równolegle zewnętrznej kamery Yi i z softem Yhome i ta działa zdecydowanie stabilniej. Moim zdaniem to niezbyt udany model. Jakość obrazu ok, ale z resztą funkcji ciągle problemy.
 9. FromWP

  Amazfit bip problem z połączeniem

  Przez Pc nie ma możliwości, ale z Mifitem zalogowanym do tego samego konta którego używałeś powinien się połączyć. Jak nie, to można go jeszcze rozładować do zera, to powinno go zresetować do fabrycznych.
 10. FromWP

  Amazfit BIP, oraz MiFit modyfikacje

  Mody nie mają oryginalnego podpisu bo tego się chyba nie da podrobić. Jakbyś się logował kontem Mi nie było by problemu.
 11. FromWP

  Amazfit BIP, oraz MiFit modyfikacje

  Jedyny to nie rozparowywać, nie resetować tel. i nie czyścić pamięci po wywaleniu oryginałua, a logowanie przynajmniej przez konto Mi powinno działać bez problemu. Czasami bywa problem z serwerami, nie zalogujesz się, a potrafi to trwać kilka dni.
 12. FromWP

  Submarka Redmi - jutro premiera

  Można już kupić https://www.fostertechnologies.pl/pl/p/Xiaomi-Redmi-Note-7-464GB-Blue-Niebieski-EU-LTE/2810 dostępny od ręki.
 13. FromWP

  Mapy google w roamingu.

  To raczej wina aplikacji, albo jej współpracy z romem. Jeżeli nie masz poustawianych żadnych ograniczeń co do dostępu do danych i roamingu powinno działać. A jaką lokalizację masz ustawioną w telefonie, PL? Może zmiana lokalizacji na GB coś zmieni (niby nie ma związku, ale nie zaszkodzi sprawdzić).
 14. FromWP

  Mi 9 nadchodzi...

  Refleksy, rozmycia to też głównie jakość optyki, nie matrycy, czy sposobu stabilizacji. Lustro czy jego brak, nie ma tu żadnego znaczenia.
 15. FromWP

  Mi 9 nadchodzi...

  Ten tryb nocny ze złożenia kilku zdjęć w jedno, to trochę inna bajka niż łączenia danych z 4-rech pikseli i jednej ekspozycji. Przy nieruchomych obiektach i jak się łapy nie trzęsą może mieć sens.