FromWP

Użytkownicy
 • Content Count

  6195
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  53

FromWP last won the day on September 10 2018

FromWP had the most liked content!

Community Reputation

1255 Excellent

About FromWP

 • Rank
  Zaawansowany

Kontakt z Tobą

 • Website URL
  www.paluch.waw.pl

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa
 • Zainteresowania
  Fotografia, Nowe technologie

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi: 3, 3s, 2(813)

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. FromWP

  Amazfit BIP, oraz MiFit modyfikacje

  Jak nie wiesz po co wgrywają, to może po raz kolejny napiszę. Głównie dla wyświetlania ID dzwoniącego i nadawcy sms-ów z polskim menu w telefonie (czego androidowy oryginał MiFita nie potrafi). Po co kombinują z polskim FW to już inny temat. Dla tych kilku angielskich sformułowań w menu nie ma to rzeczywiście sensu. Czcionki z ogonkami (w szczególności pogrubioną wersję) po to żeby powiadomienia były czytelniejsze i po polsku. Różnica w czytelności jest zauważalna, a wgranie pogrubionej czcionki z naszymi znakami to operacja jednorazowa i trwała. Nie znika po wgraniu innego FW, czy nawet resecie zegarka do ustawień fabrycznych. Autor wie co jego mod zmienia na lepsze (inne), a w opisie zmian w wersji MiFita przytoczył to co zmienili Chińczycy. Te zmiany są również w modowanej wersji bo tego nie rusza. Dodatkowe zmiany to polski komendy głosowe podczas treningów, pogoda po polsku i wyświetlanie ID z polskim menu w telefonie.
 2. Zasilacz (nie ładowarka) powinien być w zestawie. Chyba 1A, ale 0,5A też powinno wystarczyć.
 3. FromWP

  Amazfit BIP - tarcze "bin"

  Już się wyświetla. Naprawili błąd łączenia z serwerami. Przez tydzień nie można było zmienić tarczy przez MiFit-a.
 4. FromWP

  Redmi 3 Bootloop

  @damian_miro I co nie wstał? Możesz jeszcze spróbować wgrać inną wersję globala, np tą starszą betę: http://bigota.d.miui.com/8.4.19/ido_xhdpi_global_images_8.4.19_20180419.0000.00_5.1_global_090bd77a32.tgz może pomoże.
 5. FromWP

  Redmi 3 Bootloop

  To teraz nawet booloader-a sobie zablokowałeś. Ale bootloopa nie powinno być.
 6. FromWP

  Redmi 3 Bootloop

  To prawdopodobnie coś sprzętowego się uszkodziło, powinien działać (jak wgrałeś MiFlashem). Chyba nic więcej nie można z tym zrobić.
 7. FromWP

  Redmi 3 Bootloop

  Recovery powinno się uruchomić jak przytrzymasz trzy przyciski przy uruchamianiu tel. Ale przy bootloopie nie da się w nie wejść. Jeszcze raz MiFlashem tego globala i powinno działać.
 8. FromWP

  Redmi 3 Bootloop

  Nie, bo taki nie istnieje (jeden taki był)
 9. FromWP

  Redmi 3 Bootloop

  Ten rom i inne globale bez modyfikacji gryzą się z twrp w Redmi3. Po wgraniu twrp trzeba od razu (bez uruchamiania systemu) wgrywać jakiś rom eu, albo zrezygnować z twrp, lub zmodyfikować paczkę romu przed wgraniem.
 10. Działa podobnie, jak we wszystkich tego typu urządzeniach mierzących puls czujnikiem optycznym na skórze, a aktywność na podstawie ruchu ręki. Nie oczekuj tutaj cudów, bo porównywalne produkty innych producentów, nawet kilka razy droższe nie robią tego lepiej. Różnice mogą być jedynie w sposobie analizy danych, ale to zależy już od aplikacji, a wybór jest spory.
 11. FromWP

  Amazfit BIP - tarcze "bin"

  Moim zdaniem tak. Jeśli podpisujesz kto jest autorem projektu.
 12. FromWP

  Amazfit BIP - tarcze "bin"

  Tłumacz Googla to tragedia. Teraz ja nie rozumiem. Możesz używać wszystkich polskich projektów z tego forum. Zawsze dodajesz autora w swojej aplikacji, to powinno wystarczyć.
 13. FromWP

  Amazfit BIP - tarcze "bin"

  Tak, możesz, a nawet powinieneś! Moją zgodę już dawno temu dostałeś (na forum amazfitwatchfaces.com). (Yes you can. My permission to place my projects you already have, from the forum amazfitwatchfaces.com)
 14. FromWP

  Xiaomi A2 ubity po ostatnim udate POMOCY

  Nie chcę Cię martwić, ale prostego rozwiązania twojego problemu na razie chyba nie ma (tylko "test point" czyli rozebranie telefonu i MiFlash). Jakby był odblokowany (oem unlock) to można by było użyć MiFlasha. Następna wtopa Xiaomi, albo Googla, wydali wadliwą automatyczną aktualizację, która psuje niektóre egzemplarze (nie wszystkie). Tylko jak telefon na gwarancji i nic nie było grzebane, to trzeba poprosić o rozwiązanie problemu (naprawę) gwaranta.
 15. FromWP

  Amazfit BIP - tarcze "bin"

  Chyba tak. Musisz w ustawieniach edytora wpisać poprawną ścieżkę do programu watchface.exe bo to on pakuje.