Jump to content

FromWP

Użytkownicy
 • Posts

  7,922
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  106

FromWP last won the day on May 10

FromWP had the most liked content!

3 Followers

Kontakt z Tobą

 • Website URL
  www.paluch.waw.pl

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa
 • Zainteresowania
  Fotografia, Nowe technologie

Dodatkowe

 • Smartfon
  RN7, Mi 9 Lite

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

FromWP's Achievements

Community Regular

Community Regular (8/14)

 • Conversation Starter Rare
 • Reacting Well Rare
 • Dedicated Rare
 • Very Popular Rare
 • Posting Machine Rare

Recent Badges

1.6k

Reputation

 1. To (YellowPage) chyba w romach globalnych i naszym regionie nie działa. Można wyłączyć (wymusić zatrzymanie, lub odinstalować) bez żadnych konsekwencji. Do czego chciałeś tego używać?
 2. Raczej nie. Może przez komputer ze strony sklepu dało by się, bo miałbyś powiadomienie, ale nie uruchomisz i nie skonfigurujesz. Na przyszłość, ustawienie natychmiastowej synchronizacji z chmurą zapobiega tego typu problemom.
 3. Wiadomości możesz zgrać. Np apka ze sklepu sms backup and restore
 4. Nawet jak tą nową przesuwasz z pulpitu? Często nie można dodać z szuflady aplikacji, ale z pulpitu powinno działać. Jak nie, to aktualizacja do nowszej wersji menedżera pulpitu (miui launcher np z apkmirror)
 5. Mi band 6 korzysta chyba z GPS w telefonie. Jak telefon potrafi znaleźć lokalizację w pomieszczeniu to powinno działać.
 6. Żeby usunąć trzeba kliknąć w Więcej informacji i potem ok. To po aktualizacji aplikacji wiadomości Googla tak się porobiło. Przy każdej próbie odczytania wiadomości oznaczonych jako tylko do odczytu (bez opcji odpowiedzi) pojawia się taki komunikat.
 7. @zipp z romem xiaomieu płatności powinny działać pomimo odblokowanego bootloadera. Do wgrania tajwańskiego musiałbys mieć paczkę romu brandowanego przez Orange, żeby podmienić nazwę. Czyli musiała by być to paczka romu Orange tego co masz lub nowszej wersji. Nie bardzo wiem gdzie taką można znaleźć.
 8. @zippżeby wgrać jakikolwiek rom w trybie fastboot musisz odblokować bootloader. Xiaomieu bez tego nie zainstalujesz. Po wgraniu oficjalnego np. tajwańskiej wersji możesz zablokować. Oficjalny można próbować wgrać bez odblokowania bootloadera przez systemowy aktualizator, podmieniając nazwę romu po weryfikacji. Tylko do tego trzeba znaleźć rom brandowany przez Orange i zmienić nazwę tajwańskiegoi na ten Orange.
 9. Tylko ten komunikat nie świadczy o żadnym uszkodzeniu karty, czy telefonu. To tylko informacja że system po uruchomieniu wykrył kartę SD i proponuje Ci przeglądanie zawartości, albo odłączenie karty. Wystarczy zamknąć to powiadomienie i niczym się nie przejmować.
 10. Miałem okazję sprawdzić w innym egzemplarzu. To samo, czyli wszyscy z tym romem tak mają. Akurat Xiaomi z Visa i Gpay robią promocję na płacenie przez Gpay, co ma zachęcić do zakupu między innymi tego modelu. Mistrzostwo świata!
 11. Wyłączone. W sklepie jest jako urządzenie certyfikowane.
 12. Pytanie do użytkowników Redmi Note 11 Pro 5G z oficjalnym romem global EEA Miui 13.06. Czy też macie problemy z Google Pay? Informacja że telefon nie spełnia wymogów (zmodyfikowane oprogramowanie, lub root) i nie można płacić zbliżeniowo? Płatności działały (z dodaną kartą mBanku) i przestały. Bootloader zablokowany, oficjalny rom, a telefon nie przechodzi testu Safety Net, CTS profile match.
 13. @juniorek98jak z trzema różnymi modelami nie działa mikrofon to szukaj problemu w telefonie, a nie w słuchawkach.
 14. Tylko że na wszystkich trzech ma niebrandowane EEA.
 15. @Obi-WanNiestety dla Mi9Lite nie ma romów na Tajwan i Indonezję. Z oficjalnych tylko global zamiast EEA.
×
×
 • Create New...