FromWP

Użytkownicy
 • Content Count

  6163
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  53

FromWP last won the day on September 10

FromWP had the most liked content!

Community Reputation

1250 Excellent

About FromWP

 • Rank
  Zaawansowany

Kontakt z Tobą

 • Website URL
  www.paluch.waw.pl

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa
 • Zainteresowania
  Fotografia, Nowe technologie

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi: 3, 3s, 2(813)

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 3x wyszedł razem z 3s (czyli nowszy od 3), mają ten sam rom. Niczego nowszego z Androida też nie dostały, miały 6 chyba od urodzenia. Dostały tylko Miui 10.
 2. A ten po prawej nad niebieskim zmienia język na angielski, będzie łatwiej. Musisz wymienić przyciski, koszt niewielki.
 3. Albo to nie jest oficjalny rom, co jest bardziej prawdopodobne.
 4. FromWP

  Mi band 2 problem z logowaniem

  Był taki błąd, ale po komunikacie że konto nie istnieje, wystarczyło kliknąć utwórz i po kliknięciu akceptacji warunków umowy już konto istniało, nie trzeba było tworzyć nowego. Chyba niepotrzebnie tworzyłeś nowe, a opaska raz sparowana z danym kontem, bez odparowania z innym się nie połączy. Spróbuj się jeszcze raz zalogować w aplikacji do tego pierwszego konta.
 5. FromWP

  Amazfit BIP - tarcze "bin"

  Warstwa z sekundami zachowuje się dziwnie, potrafi zasłaniać inne elementy zajmując całą linię (nawet jak jest przezroczysta), ale nie zasłania godzin i minut. Dlaczego tak jest trudno powiedzieć, ale niewiele, a właściwie nic nie można z tym zrobić. W edytorze można zmieniać kolejność warstw tylko dla godzin i minut, reszta żyje swoim własnym życiem.
 6. Nie będzie ok, to inny telefon i rom. Ostatni rom dla Redmi 3 (pro) to stable 9.6.2, ale trudno znaleźć wersję fastboot, a taka potrzebna do MiFlasha. Tu są linki, ale ten do romu fastboot nie działa http://en.miui.com/thread-3661984-1-1.html
 7. FromWP

  Amazfit BIP, oraz MiFit modyfikacje

  Czekanie na nowszy fw w nowym MiFit najrozsądniejsze, ale nie wiadomo czy i kiedy to wydadzą. Jest nowa beta 3.5.5.1, ale fw bez zmian.
 8. Też, bo nie ma i nie będzie nowszych oficjalnych romów china. To już staruszek.
 9. Najnowszy i zarazem ostatni, recovery dla Redmi3 (link do fastboot z tego wątku nie działa) http://en.miui.com/thread-3661984-1-1.html Redmi 3s/3x to inny telefon i rom.
 10. FromWP

  Amazfit BIP, oraz MiFit modyfikacje

  Jest nowa beta MiFita 3.5.3.1, z nowym FW i GPS. Pojawiła się zakładka "Lokalne tarcze', ale na razie nie wiem jak to ma działać.
 11. FromWP

  problem z aplikacja sms, mms

  Kupiłeś (chyba nieświadomie) telefon przeznaczony wyłącznie na rynek chiński, którego polscy dystrybutorzy (jest dwóch oficjalnych) nie sprzedają i nigdy nie sprzedawali. Dodatkowo masz wgrany jakiś stary nieoficjalny rom niewiadomego pochodzenia i mogą być problemy z wieloma rzeczami. Nigdy nie było romu global dla tego modelu. Musisz zacząć od wgrania normalnego romu, Miuipolska który nie udaje globala. Poradniki masz na tym forum, ale jak nie masz doświadczenia w tym temacie to łatwo nie będzie.
 12. FromWP

  MIUI 8.10.25

  Nie dziwne. To funkcjonalność nowej wersji Mi Browsera, która Ci się z aktualizowała. Na globalu 8.10.25 jest to samo. Tu wystarczyło odinstalować aktualizację przeglądarki i została wersja 10.1.2 bez chińszczyzny (była wersja 10.2.4).
 13. Raczej tak. Znaczek można wymusić, agregacji chyba nie.
 14. FromWP

  MIUI 8.10.25

  Trzeba pobrać ręcznie i aktualizować najlepiej z poziomu twrp. OTA jest tutaj bonusem, może działać, ale nie musi.
 15. FromWP

  Zakup Xiaomi Mi8

  Jakbyś chciał np używać płatności zbliżeniowych. Na romie global z odblokowanym bl nie zadziałają, a zablokować nie możesz. Jak chcesz wgrać rom eu to tu nie ma problemu, działają z odblokowanym bl. Jedyny problem z chińską wersją to to że jesteś skazany na custom romy (romy Miui eu/pl to też customy) jak chcesz używać płatności zbliżeniowych.