FromWP

Użytkownicy
 • Content Count

  6,363
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  54

FromWP last won the day on June 8

FromWP had the most liked content!

Community Reputation

1,292 Excellent

11 Followers

About FromWP

 • Rank
  Zaawansowany

Kontakt z Tobą

 • Website URL
  www.paluch.waw.pl

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa
 • Zainteresowania
  Fotografia, Nowe technologie

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi3s, RN7

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jaki jest dialer w Mi 9 SE na oficjalnym globalu, od Xiaomi czy Googla?
 2. FromWP

  Brak GPS w endomondo

  Przyczyną może być Samsung. Tu jest forum Xiaomi.
 3. Taki urok Miui 11, wszyscy na starszych telefonach tak mają.
 4. @pkonrad Tak już teraz wiem, że w Mi9 i innych pochodnych to działa. W telefonach ze starszymi androidami niekoniecznie.
 5. Ja go używałem na starszym androidzie i tych ustawień nie było. Nie miał dostępu do powiadomień i nie było opcji żeby je nadać. Stąd moje pytanie czy u was to jest, jak widać tak. Inne zewnętrzne launchery jak Nova czy MS pytały o zezwolenie na dostęp do powiadomień, Poco nie.
 6. Na Poco F1 tak, bo tam on jest systemowy. Instalowany z apk na innych telefonach raczej nie działają.
 7. A cyferki z liczbą powiadomień na ikonach aplikacji działają Ci na Poco? U nie nie, z tego powodu wolę Miui launchera alpha.
 8. Czyli od polskiej premiery ponad rok trwało wprowadzenie polskiego menu i liter, od chińskiej prawie dwa lata, ale to i tak żaden wykładnik co do ewentualnej daty wprowadzenia PL do GTS-a.
 9. Chyba około dwóch lat, a po wprowadzeniu nadal nie działa ID dzwoniącego w MiFit z językiem pl. Pokazuje na GTS kto dzwoni?
 10. Masz w ustawieniach panelu sterowania i jego składników opcje pokazywania propozycji. W launtcherze też powinny być, poszukaj w ustawieniach (chyba ekranu głównego). Przy zmianie regionu język się nie zmienia. W Szwajcarii i Norwegii sporo Polaków. Pasma też zostają takie same.
 11. Rodo, zmień region na jakiś kraj z poza UE np Szwajcaria i będziesz miał motywy. Reklamy chyba wszędzie w ustawieniach aplikacji (w których się pojawiają) można wyłączyć. Poszukaj i wyłącz wszędzie opcję "odbieraj propozycje". Codzienne tapety też gdzieś można wyłączyć, jak nie to odinstalować (podobnie jak wiele innych nieużywanych aplikacji). W jaki sposób masz w dziale Toturiale, np tu: https://miuipolska.pl/forum/topic/46913-usuwanie-aplikacji-systemowych-bez-root-bez-odblokowanego-bootloadera/ (chyba z Mediatekiem też działa) O najważniejsze, czyli aktualizacje pytaj Xiaomi, tylko oni wiedzą (albo i nie) co będą wypuszczać.
 12. A o jaki konkretnie model pytasz? Jaką mocą, w jakim trybie? Jak ta temperatura mierzona? 33 stopnie to może mieć bez ładowania, wyłączony jak go dłużej pszytrzymasz w dłoni.
 13. Bzdury wypisujesz, chyba że z zepsutym portem ładowania.
 14. A to już inny problem, powinno działać. Można jeszcze sprawdzić jakie ustawienia sieci masz w opcjach zaawansowanych (Ustawienia, Informacje o telefonie i 4 razy klikasz w Pamięć wewnętrzną).
 15. Nie "tylko LTE", bo wyraźnie napisane "preferowane LTE", czyli połączy się z każdą inną jak nie będzie LTE.