Jump to content

FromWP

Użytkownicy
 • Content Count

  7,473
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  82

FromWP last won the day on February 22

FromWP had the most liked content!

Community Reputation

1,492 Excellent

3 Followers

About FromWP

 • Rank
  Zaawansowany

Kontakt z Tobą

 • Website URL
  www.paluch.waw.pl

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa
 • Zainteresowania
  Fotografia, Nowe technologie

Dodatkowe

 • Smartfon
  RN7, Mi 9 Lite

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mają, podobno nawet ultradźwiękowy a nie optyczny. W założeniu miało to działać lepiej. Jedyne ustawienie zablokowania gestów w kieszeni to Tryb kieszonkowy. Wyszukaj w ustawieniach.
 2. Nie wykrywa, bo to działa tylko z chińskimi. Wyglądają tak samo, ale FW inne.
 3. Nie można aktywować czegoś czego nie ma. Musisz zainstalować jakiś program do tego np Cube ACR.
 4. Zrób według poradnika. Zmiana czasu nie powinna spowodować problemów. A nowe fw po zmianie regionu na Chiny samo powinno się pobrać. U mnie nowe FW znalazło od razu, a z twojego oznaczenia wynika że masz właśnie mgl03.
 5. To by znaczyło że chodzi o coś innego. Z mgl03 lokalne automatyzacje też źle działały, nie tylko cloud, pomimo dobrych stref czasowych CET. Miałem taki problem i zacytowane rozwiązanie pomógło. Dawno zrobiłeś te utomatyzacje? Zdarzało mi sie że czasowo zaczynały prawidłowo działać dopiero po kilkunastu godzinach, nawet lokalne po LAN.
 6. A jaką masz bramkę, jak mgl03 to prawdopodobnie źle się zarejestrowała czasowo i jest przesunięcie 8h.
 7. Zostanie na wersji która teraz masz. Reset do fabrycznych nie cofa aktualizacji romu.
 8. Trzeba instalację uruchomić przez recovery (twrp). Aktualizator tez tak robi, ale z jakiegoś powodu nie potrafi przejść do twrp.
 9. Tak, krajowy zawsze włączony. Pojawia się R bo telefon z tego korzysta i łączy się z innym operatorem. Jak wyłączysz a nie ma zasięgu sieci twojego operatora to masz problem. Normalne i logiczne.
 10. Nie pobierałeś, tylko instalowałeś. Tu też instalujesz przez wskazanie pobranego romu "wybierz paczkę aktualizacji" w aktualizacjach. W trybie recovery nawet nie ma opcji aktualizacji z pliku. Nic w stockowym recovery nie zainstalujesz. Masz pobrać nazwaną recovery! Tą https://bigota.d.miui.com/V12.0.4.0.QGGEUXM/miui_BEGONIAEEAGlobal_V12.0.4.0.QGGEUXM_4f006054f8_10.0.zip
 11. Jak nie robiłeś. Wcześniej pisałeś że coś pobrałeś i zainstalowałeś. Plik romu nazwany OTA to też recovery tylko mniejszy tzwn aktualizacja przyrostowa przeznaczona w tym przypadku dla tych co mają obecnie 12.0.2. Zawsze bezpieczniejsze jest pobranie pełnej wersji recovery i przy pełnej wersji nie ma znaczenia jaką masz obecnie. Pełną recovery można instalować na wszystkie wcześniejsze.
 12. Na chińskim nie wszystkie urządzenia globalne działają, przynajmniej z oficjalnym MiHome. Zmieniasz ustawiając region w MiHome.
 13. To raczej przypadek. Nie ma racjonalnego wytłumaczenia takiego zachowania. Chyba że za wcześnie odłączasz ładowanie i nie dobija do pełna akumulatora.
 14. Ciekawe czy nie ściemniają. Daj znać jak odblokują.
×
×
 • Create New...