FromWP

Użytkownicy
 • Content Count

  6,304
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  54

FromWP last won the day on June 8

FromWP had the most liked content!

Community Reputation

1,285 Excellent

11 Followers

About FromWP

 • Rank
  Zaawansowany

Kontakt z Tobą

 • Website URL
  www.paluch.waw.pl

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa
 • Zainteresowania
  Fotografia, Nowe technologie

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi3s, RN7

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Gorsza ostrość na brzegach to kwestia optyki. Stabilizacja nie pomoże, a rozrzut jakościowy może być zauważalny nawet przy różnych egzemplarzach tego samego modelu.
 2. Bardzo dobry pomysł, można też z poziomu MiFita, czy Amazfita
 3. A tu porównanie wielkości i czytelności na żywo w menu. Czcionka oryginalna i pogrubiona kolegi @Pan Arek.
 4. Zrobiłem wszystko od początku. Odinstalowałem GB, zrestartowałem telefon (tak profilaktycznie), zainstalowałem ponownie z twojego linku, pobrałem font rozpakowany i niestety to samo. Nie wiem o co chodzi, może wersja androida? Mam 6.01.
 5. Instalowałem tego GB dwa razy, po raz pierwszy z twojego linku, ponownie po odinstalowaniu tą samą wersję ściągniętą z f-droid. Nie miałem zainstalowanej wcześniejszej wersji w telefonie. Wierzę że u ciebie działa, u mnie niestety nie. Co do zip-a miałem na myśli plik z czcionką.
 6. Podawałeś, właśnie na tej wersji GB (0.36.2) mam komunikat o nieprawidłowym pliku. Może to błąd rozpakowania zip-a bo robiłem to w telefonie. Albo FW Bipa, mam 1.1.6.32. Sprawdzę później na komputerze.
 7. Mam to samo, "element cannot be installed" w GB. Może to wina najnowszego FW Bip-a i trzeba poczekać na nowszą wersję GB, albo n&f
 8. Raczej nie, obecnie to praktycznie identyczne aplikacje różniące się głównie wyglądem. Amazfit działa jak MiFit, aktualizuje WF, fonty itd.
 9. @pkonrad w ustawieniach nie ma opcji pokazywania (amazfit 3.4.4), ale działa. Może dlatego że zmieniałem język w tel. na angielski, ustawiłem pokazywanie i wróciłem do pl.
 10. 3.4.4 dzisiaj mi się aktualizowała i pokazuje.
 11. To działa tylko wtedy jak masz dwie karty włożone. Jak masz jedną to ona jest preferowana i nie ma wyboru.
 12. To że modowana pogrubiona była dużo czytelniejsza i taką lub zbliżoną chcemy mieć. Co do okularów, to wiele osób potrzebuje ich np tylko do czytania (i wpatrywania się w Bip-a, kto to dzwoni). O dziwo ID dzwoniącego jest, pomimo tego, że brak opcji pokazywania ID w ustawieniach MiFita. Także najnowsza wersja oryginalnego Amazfita działa prawidłowo i pokazuje ID (jedynie trzeba ręcznie nadać uprawnienia dostępu do kontaktów). Gdyby czcionki w powiadomieniach i systemie były trochę czytelniejsze i tłumaczenie lepsze, było by wszystko ok.
 13. Chyba jedynie modowany Mi home. Gdzieś tu znajdziesz linka. Tylko czy to bezpieczne? Nie wiem.
 14. Słuchawek nie, ale głośnik Bt Xiaomi tak, to i słuchawki powinny działać.