Jump to content

FromWP

Użytkownicy
 • Posts

  8,307
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  129

FromWP last won the day on March 14

FromWP had the most liked content!

3 Followers

Kontakt z Tobą

 • Strona WWW
  www.paluch.waw.pl

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa

Dodatkowe

 • Smartfon
  X11LiteNE, RN12Pro5G

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

FromWP's Achievements

Proficient

Proficient (10/14)

 • Great Content Rare
 • Conversation Starter
 • Reacting Well Rare
 • Dedicated Rare
 • Very Popular Rare

Recent Badges

1.6k

Reputation

 1. Zapomnieli o tym dla twojego. Normalka. Powinno być, ja mam.
 2. @slipstream wpisz w polu wyszukiwania ustawień "liczba wyświetlanych ikon". Tam powinien być wybór, 0, 1 lub 3
 3. Trudno żeby sterowała czymś do czego nie ma dostępu. Ma być rozszerzonym centrum kontroli, to musi mieć dostęp praktycznie do wszystkiego.
 4. Nie tracimy, ale samo ustawienie regionu na Taiwan nie wymusi zmiany romu. Trzeba to zrobić ręcznie
 5. @Robinson fakt, pomyliłem się. Żona miała 11pro5g ale odszedł po dwóch latach w niebyt. Niestety tu różnica w działaniu w porównaniu do 12pro5g, czy Xiaomi 11 lite5g ne była zauważalna na niekorzyść. Chyba obecnie zakup 11pro5g nie ma sensu. Chociażby z powodu raczej krótkiego wsparcia.
 6. RN11 pro 5g dziala całkiem nieźle. Żona ma od pewnego czasu. Może minimalnie gorszy od Xiaomi 11 lite 5G ne którego używam., ale różnica niewielka.
 7. Jest, ale działa jak w opisie, czyli tylko przy włączonym Talkback. Wtedy wszystkie teksty na ekranie będzie czytało. Dwa, w telefonach Xiaomi gdzie często czujniki zbliżeniowe działają jak chcą z taką funkcją były by dodatkowe atrakcje dźwiekowe.
 8. Czyli na tej stronie oszukują? Napisane że dla sapphire i w nazwach Redmi note 13 nfc. Chyba najlepiej sprawdzić oznaczenie literowe romu który ma obecnie.
 9. Niewiele nowszy Indonezja 14.0.5 i reszta oficjalnych https://xiaomifirmwareupdater.com/miui/sapphire/
 10. Bo tego nigdzie nie znajdziesz, nawet na liście wszystkich aplikacji. Możliwe że to usługa. Ma być uruchomiona jedynie w ułatwieniach dostępu, pobranych aplikacjach. W autostarcie wystarczy to co masz.
 11. Z powodu jakiegoś błędu? Zdarzało się że automatyczna kopia zapasowa kasowała niektóre dane. Jak używasz to możliwe że to jest winowajca.
 12. Jak są skasowane a były synchronizowane z chmurą to powinny tam być w koszu przez 30 dni. W telefonie chyba skasowanych nie znajdziesz. Musisz wejść do chmury przez www. Ale dlaczego same się kasują nie wiem.
 13. Bez dialera Xiaomi nie zadziała, dialer Xiaomi też nie zadziała, czyli paragraf 22. Uruchomienie dyktafonu w trakcie rozmowy też zablokowane.
 14. nagrywa to tylko w jakimś formacie amr bardzo niskiej jakości. Jak wykupisz płatną to będziesz miał wybór formatu nagrywania. Jakość domyślna jest w zupełności wystarczająca. Co do ustawień to musi być włączony w ustawienia, dodatkowe ustawienia, ułatwienia dostępu, pobrane aplikacje Cube Acr App Connector. Cube Acr Helper służy w sumie tylko do tego żeby ta opcja w ułatwieniach dostępu się pojawiła. Ale dodatkowo żeby sie pojawiła trzeba w opcjach ustawień Helpera zezwolić na Uproszczone ustawienia (w menu po przytrzymaniu ikony Helpera i kliknięciu w informacje). Wszystko to jest opisane na ich stronie z Helperem. Same ustawienia nagrywania przy których u mnie to działa prawidłowo z dobrą jakością mam takie: Dodatkowo autostart, energia bez ograniczeń i kłódki dla Cube Acr i Helpera.
 15. Co jakiś czas się odświeża i zmienia się dokładność. Chyba dawniej też tak bywało. Koloru kółeczka nie pamiętam
×
×
 • Create New...