FromWP

Użytkownicy
 • Content Count

  6,252
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  54

FromWP last won the day on June 8

FromWP had the most liked content!

Community Reputation

1,276 Excellent

11 Followers

About FromWP

 • Rank
  Zaawansowany

Kontakt z Tobą

 • Website URL
  www.paluch.waw.pl

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa
 • Zainteresowania
  Fotografia, Nowe technologie

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi: 3, 3s, 2(813)

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jak ustrojstwa, przecież sam napisałeś, że z MiFit nie ma opóźnień. Niestety z N&F bywają opóźnienia, nawet jak się ustawi bez opóźnień.
 2. Ten z zestawu powinien wystarczyć. Szybkie ładowanie podnosi głównie napięcie, dlatego kabel nie musi mieć jakiegoś wielkiego wydatku prądowego.
 3. Tak, tylko prawdopodobnie FunBoxa, bo miewa problemy z wieloma nowymi urządzeniami.
 4. To zależy od aplikacji, z MiFit nie potrafi. Z N&F tak, z GB teoretycznie też, ale u mnie pokazywało brak danych.
 5. W modowanym MiFit zmiana tych ustawień nie działa, tylko w oryginalnych. Możesz to wyłączyć w ustawieniach telefonu: Ekran blokady i hasła, zaawansowane, odblokuj za pomocą BT i tam wyłącz.
 6. Dostanie, jak ci się śpieszy, to możesz pobrać wersję alpha z apkmirror, powinna działać https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc/miui-launcher/miui-launcher-alpha-4-12-1151-08072050-release/
 7. Chyba nie ma takiej opcji. Jedynie ponowne zalogowanie na konto, po resecie do fabrycznych, bez przywracania danych.
 8. Ale przy "Lost mode" pin jest nieprzydatny, hasło do konta Mi trzeba podać. Nawet jak złodziej wyłączy telefon, wi-fi, czy dane komórkowe, telefonu nie użyje, ani nie dostanie się do twoich danych.
 9. Żeby wyłączyć dane, wi-fi, lokalizację, wystarczy po prostu wyłączyć telefon, nie trzeba wchodzić w ustawienia. Niby w jaki sposób miałbyś odblokować (zweryfikować hasło do konta Mi) zablokowany telefon bez dostępu do internetu? Właśnie dzisiaj odblokowałem tel znajomego skradziony ponad pół roku temu. Złodziej sprzedał w lombardzie, lombard klientowi na allegro. Na ekranie był tel kontaktowy, zdesperowany nabywca zadzwonił i tel. odzyskany. Nawet zresetowali do ustawień fabrycznych, ale bez hasła do konta nic nie mogli zrobić, włączenie wi-fi w niczym nie pomogło. Oczywiście tel miał zablokowany bl.
 10. FromWP

  Zapytanie.

  Niestety, nie.
 11. albo: https://www.apkmirror.com/apk/netflix-inc/netflix/netflix-6-26-1-build-15-31696-release/
 12. Bo to jest jedyna opcja którą warto modyfikować, reszta to sztuka dla sztuki. Najnowsze wersje MiFita potrafią same pobrać fw, jak pojawi się nowsze i zainstalować. Nawet androidowe. I stopniu inwigilacji, w iOs nie zrobisz niczego bez zgody i powiadomienia Apple. A bezpieczeństwo, stabilność itd, to rzeczywiście trudne do oceny bajki.
 13. Na iOS nie da się w prosty sposób zainstalować nieoryginalny. Nawet wymuszenie, żeby z automatu nie instalowało nowszej wersji oryginału jest trudne. Można ale z Jailbreak-iem. iOs to podobno dobry, ale niestety bardzo ograniczony system.
 14. Tego typu launcherów jest od metra, ale rzeczywiści w ostatniej wersji Miui launchera dodali możliwość zwiększenia ilości ikon w rzędzie. Sam używałem innego launchera, ale po dodaniu tej opcji w systemowym wróciłem do korzeni. Jak się nie chce pobrać z automatu, to można z apkmirror pobrać apk i zainstalować. Dzisiaj dodali nową wersję Alpha, ale jeszcze nie testowałem co zmienili i czy da się już tego używać. https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc/miui-launcher/miui-launcher-alpha-4-9-6-878-04242048-release/
 15. Nie porażka tylko tryb BT LE, żeby niewiele energii zużywało i mało promieniowało (to BT jest w końcu ciągle włączone). W linii prostej, bez ścian i innych przeszkód do 10m zasięgu i tyle. Słuchawki, czy inne tego typu sprzęty często walą pełną mocą, dlatego zasięg większy. Mam jakiś zestaw głośnomówiący w samochodzie i też potrafi nawet do 200 m w terenie otwartym działać.