FromWP

Użytkownicy
 • Content Count

  6,869
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  64

FromWP last won the day on April 5

FromWP had the most liked content!

Community Reputation

1,386 Excellent

11 Followers

About FromWP

 • Rank
  Zaawansowany

Kontakt z Tobą

 • Website URL
  www.paluch.waw.pl

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa
 • Zainteresowania
  Fotografia, Nowe technologie

Dodatkowe

 • Smartfon
  RN7, Mi 9 Lite

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @TediPower Musi być wylogowany z konta Xiaomi i Googla. Można to zrobić z poziomu telefonu. Jak tego nie zrobi to będzie musiał podać Ci hasła do tych kont.
 2. W Mi 9 powinno zadziałać bez grzebania w tych przełącznikach. Tu przykład, przełączniki wyłączone, a VoLTE działa, jest ikona i usługa ims też pokazuje że działa.
 3. Tak, podłączyłem u siebie i widzę, że jest kalendarz. Możliwe że sypie sie z innego powodu. Fabryczne pomogą, tylko to zawsze trochę roboty.
 4. Autor tego programu dodał tylko to co można bezpiecznie odinstalować, widać kalendarz się nie załapał. Tam niby jest opcja instalacji z apk, ale czy to działa nie sprawdzałem.
 5. W Mi9? Jesteś pewien że masz w Play włączone? Kilka dni temu wyłączyli całej masie ludzi z różnymi telefonami.
 6. Spróbuj tym programem. Nie wiem jak jest w przypadku ręcznego odinstalowania komendami, ale przy odinstalowaniu za jego pomocą jest opcja przywracania. Bo samo apk zostaje w systemie, tylko niewidoczne dla danego użytkownika. https://miuipolska.pl/forum/topic/46913-usuwanie-aplikacji-systemowych-bez-root-bez-odblokowanego-bootloadera/
 7. Pojawiło się nowe FW 1.1.6.48 z zasobami dla Bip-a. Oficjalny Amazfit mi wgrał. Gps zdecydowanie szybciej fixa łapie i język po zmianie na angielski w telefonie jest angielski. Z poprzednim FW na hiszpański u mnie się zmieniał. Bip w ustawieniach nadal ma twarz, zamiast tarczy.
 8. Wyłączyli. Nie wiem czy wszystkim, ale nie tylko Xiaomi. Bez problemu włączają ponownie. Np przez czat w aplikacji Play24
 9. Masz obowiązek i nawet powinieneś to zrobić o ile chcesz takie nagranie w jakikolwiek urzędowy sposób wykorzystać. Nie wiem jak ty ale spora część ludzi nagrywa (niekoniecznie po kryjomu) po to żeby nie musieć zapisywać ważnych informacji typu nr telefonu, imię, nazwisko adres itp. Po prostu pamieć bywa ulotna i często takie informacje wylatują z głowy zaraz po zakończeniu rozmowy. Nie ja tworzyłem takie prawa, obowiązki informacyjne i nie muszę się z nimi zgadzać. W pewnym "wolnym" kraju możesz legalnie posiadać broń, użyć jej w obronie własnej, nawet zabić, a nagranie rozmowy jest zabronione. To jest jakaś paranoja. A Ciebie o ocenę moich postaw moralnych raczej bym nie prosił, za mało się znamy.
 10. Jak masz rom miuipolska/eu to możliwość aktualizacji aplikacji systemowych jest zablokowana.
 11. Podobno, ale nawet jak trafi to będzie pikało przy nagrywaniu, żeby uprzedzić rozmówcę. To już nie to samo.
 12. Czyli MiFit widzi opaskę ale nie potrafi sparować? Jeżeli tak, to wejdź w MiFita , profil i jak tam jest opaska, to ją rozłącz. Zresetuj telefon i spróbuj ponownie dodać jako nowe urządzenie.
 13. Paradoksalnie jakbyś nie rozłączył to z tym samym kontem na innym telefonie znalazlo by ją bez problemu. Spróbuj wyrzucić opaskę z ustawień bt w telefonie, wyłączyć bt i rozpocząć odnajdywanie z poziomu MiFita. Niech MiFit sam włączy bt. Ewentualnie jeszcze przed tą operacją zrestartuj telefon.