FromWP

Użytkownicy
 • Content Count

  7,252
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  75

FromWP last won the day on November 18

FromWP had the most liked content!

Community Reputation

1,461 Excellent

11 Followers

About FromWP

 • Rank
  Zaawansowany

Kontakt z Tobą

 • Website URL
  www.paluch.waw.pl

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa
 • Zainteresowania
  Fotografia, Nowe technologie

Dodatkowe

 • Smartfon
  RN7, Mi 9 Lite

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ustawienia, Ekran główny, jeszcze raz Ekran główny, Umieść nowe aplikacje na ekranie głównym
 2. Zupełnie nie nagrywa? Na Mi9Lite global działa dobrze. Trochę tych ustawień jest, samą sekcję nagrywania mam tak 
 3. Trzeba popróbować bo różne wartości mogą być potrzebne w zależności od Androida, telefonu. Oczywiście musi być w autostarcie, oszczędzanie energii bez ograniczeń, kłódka, zezwolenie na wyskakujące okienka.
 4. Bo nie wyłączyłeś propozycji w Panelu sterowania i innych aplikacjach w których się pojawiały.
 5. Cube ACR nieźle nagrywa. Niestety nie na słuchawkach i nie po BT. Odtwarzanie nagrań jest w samej aplikacji, można ustawić uruchamianie pływającym widżetem pojawiającym się w dialerze.
 6. Zainstalować się da, ale działać nie będzie. Jaką masz wersję kontaktów? Mam 3.35.2.... chyba najnowsza beta Googla i w niej można zarządzać jakie mają być pokazywane.
 7. @Mitharion Zwykły hub USB-C hdmi nie zadziała. Niestety Xiaomi nie zaimplememtowało w telefonach możliwości przesyłania obrazu USB-HDMI. Potrzebujesz adaptera (stacji dokującej) Displaylink i dodatkowego programu na telefon (DisplayLink Presenter) ze sklepu. Podobno działa.
 8. Nie zaburzy. Odinstalowałeś to coś co zaburzało.
 9. @Pawlov Odinstaluj aktualizacje Panelu sterowania. Ustawienia, Aplikacje, Zarządzanie aplikacjami, Panel sterowania i na dole Odinstaluj aktualizacje.
 10. Prawdopodobnie nikt z was nie ma romu miuipolska/eu. Macie globale i dostaliście wadliwą aktualizację Panelu sterowania. Trzeba ją odinstalować. Ustawienia, Aplikacje, Zarządzaj aplikacjami, Panel sterowania i tam na dole Odinstaluj aktualizacje.
 11. Trudno powiedzieć. Dlatego bezpieczniejszym sposobem od ręcznego grzebania przez adb jest to narzędzie, bo odwracalne zmiany https://github.com/Szaki/XiaomiADBFastbootTools
 12. @frrancuz stąd możesz pobrać apk, powinno zadziałać. https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc/com-xiaomi-micloud-sdk/com-xiaomi-micloud-sdk-2-0-0-0-release/com-xiaomi-micloud-sdk-2-0-0-0-android-apk-download/
 13. Paczka jest taka sama, niezależnie od regionu. Możesz w momencie zmiany regionu dostać jakieś niepotrzebna aplikacje dostępne dla danego regionu np przy indyjskim. Przy ustawieniu kraju z Europy czy USA nic się nie zmieni.
 14. Chyba nie ma. Ich aplikacja na komputer też nie daje takiej możliwości. Niestety Yi mocno promuje swoją chmurę, która do najtańszych nie należy.
 15. @dzidexx Nie posiada. Dodatkowo chyba ma główny aparat f-my Omnivision, nawet nie Samsunga. Dlatego w testach foto wypada nie najlepiej.