Jump to content

FromWP

Użytkownicy
 • Posts

  8,351
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  131

FromWP last won the day on May 31

FromWP had the most liked content!

3 Followers

Kontakt z Tobą

 • Strona WWW
  www.paluch.waw.pl

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa

Dodatkowe

 • Smartfon
  X11LiteNE, RN12Pro5G

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

FromWP's Achievements

Proficient

Proficient (10/14)

 • Great Content Rare
 • Conversation Starter
 • Reacting Well Rare
 • Dedicated Rare
 • Very Popular Rare

Recent Badges

1.6k

Reputation

 1. Są tylko skutecznie ukryli, musisz poszukać. Widżety androida.
 2. Wejdź w ustawienia, ekran główny, nawigacja systemowa (przyciski), skróty klawiszowe i tam można sobie poustawiać jak mają działać. Może to być w różnych telefonach w innym miejscu.
 3. Moim zdaniem bez sensu są umowy, bo te szybkości są płynne i za chwilę może być zupełnie inaczej. Prepaidy są najpewniejsze. Mam internet domowy po lte z konieczności i w ciągu ostatnich dwóch lat zmieniłem trzech operatorów. Teraz mam szybciej i równie stabilnie jak podstawowy światłowód. Ale mapka speedtest może być pomocna.
 4. U mnie 11lite5Gne HyperOs EEA nie odtwarza się. Nieznany błąd, wideo nie może być odtworzone (MiWideo).
 5. Chyba działa skoro nawet w oficjalnym mi-store ten model sprzedają. A nie dali Ci z telefonem? Z 11Lte5Gne dostałem w komplecie. Mam też cos takiego Ugreen-a z dodatkowym portem usb-c do ładowania. Działa z Xiaomi (z Samsungami tylko oryginalne samsunga).
 6. Byłeś i ustawiłeś hasło ochrony prywatności? Jak tak to przy otwartej notatce (w notatniku) trzy kropki na górze po prawej, w rozwiniętym menu "zwiń" i notatka ukryta. Żeby otworzyć ukryte, na głównej stronie notatek przeciągasz palcem od góry do dołu, wpisujesz hasło (wzór czy co tam ustawiłeś) i otwierają się ukryte notatki. Nie wiem czy w romach eu jest to tak samo przetłumaczone "zwiń".
 7. Wersję fastboot (rozszerzenie .tzg) i rozpakowałeś? Zawsze można zablokować komendą w fastboot bez miflasha. fastboot oem lock. Oczywiście jak masz rom eu to blokować bl nie można.
 8. Hasło ochrony prywatności nadal jest i dotyczy również notatek. Jak wpiszesz w wyszukiwarce ustawień to znajdziesz.
 9. T-Mobile na kartę oferta Go za 45 zł miesięcznie, 4G i 5G. T-Mobile ma już prawdziwe 5G. 60Gb po każdym doładowaniu, jak w aplikacji to dodatkowy bonus chyba 30Gb. 200Gb na start + 4800 Gb przez rok. Niewykorzystane dane przechodzą na następny okres.
 10. SOT-u już nie ma. Stwarzał problemy, bo ludzie porównywali i narzekali, dlatego wywalili. Podobnie z wybudzeniem telefonu. Nie ma danych, problem narzekania rozwiązany.
 11. Jedyne rozwiazanie to zmiana operatora.
 12. Pobierasz raczej dobry (jeżeli global a nie EEA), ale Xiaomi ostatnio często blokuje aktualizacje z pobranego romu. Dlaczego, nie wiadomo. Możesz spróbować pobrać nie najnowszy, tylko następny wydany po twoim. Jak przejdzie to może kolejne już będzie znajdował. Jak nie da rady i na żadnym regionie nie znajdzie aktualizacji to pozostaje tylko odblokowanie bl i wgranie romu fastboot miflashem. Tu masz linki to kolejnych wydań https://mirom.ezbox.idv.tw/en/phone/mondrian/roms-global-stable/
 13. Wszystkie systemowe. Tak jest od dawna i raczej pozostanie
 14. Musisz unieważnić autoryzację Panelowi sterowania i dodatkowo aplikacji msa. U mnie pomogło. O dziwo Panel sterowania odzyskał autoryzację tylko po nadaniu uprawnień do danych mobilnych. Wszystko to jest nie dorobione, ale teraz tych przypomnień odkurzacza nie mam.
×
×
 • Create New...