FromWP

Użytkownicy
 • Content Count

  6,501
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  54

FromWP last won the day on June 8 2019

FromWP had the most liked content!

Community Reputation

1,306 Excellent

11 Followers

About FromWP

Kontakt z Tobą

 • Website URL
  www.paluch.waw.pl

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa
 • Zainteresowania
  Fotografia, Nowe technologie

Dodatkowe

 • Smartfon
  RN7, Mi 9 Lite

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Skutecznie skleiłem już dwa. Takim wynalazkiem: "Klej syntetyczny do ramek/dotyków ZHANLIDA T-7000 (czarny)"
 2. Nie instaluj apk przy włączonej przeglądarce z jej poziomu, bo to ona proponuje ponowne pobranie zupełnie bez sensu. Instaluj z poziomu Menedżera plików, tam się pojawi w sekcji apk pobrany plik. Jaką wersję AOD masz obecnie sprawdzisz w Ustawieniach, Aplikacje, Zarządzaj aplikacjami i tam na górze po prawej kliknij w trzy kropeczki i kliknij w Pokaż wszystkie aplikacje (jak masz wybrane Ukryj usługi systemowe), tam powinieneś mieć Ekran zawsze włączony.
 3. Żona ma RN7 i może minimalnie mniej zużywa baterii (nie ma amoleda?), ale też trudno porównywać bo zupełnie inaczej tego telefonu używa. Ja mam normalnego globalnego globala 11.3.4 (nie EEA), bez żadnych kombinacji, z zablokowanym BL. Osobiście uważam (to moje przekonanie) że tak pod względem bezpieczeństwa jest najlepiej. Jedynie odinstalowane to co mi niepotrzebne przez ADB shell. Dla mnie największy problem globala, to te pokopane źle zaimplementowane do Miu aplikacje: dialera, kontaktów i wiadomości od Googla (w konsekwencji brak możliwości nagrywania rozmów), reszta mi nie przeszkadza i chyba potrafię ją ogarnąć.
 4. Niestety wygląda na to że teraz już niczym nie można naładować do 100% trochę starszych egzemplarzy. Sprawdziłem na dwóch Bip-ach (2, 1,5 roczne), różnych ładowarkach, przez USB z kompa, powerbankiem. Sam Bip przerywa ładowanie, niby ikona pokazuje, ale prąd 0mA.
 5. Już wiesz, bo nieprecyzyjnie napisałem, że w aktualizacjach.
 6. Samo nie. Musisz 10 razy kliknąć w logo wersji miui w ustawieniach, informacje o telefonie, pojawi się w menu możliwość instalacji z pliku i trzeba to uruchomić.
 7. Podobny dźwięk działający również przy wyciszonym jest jak szukasz telefonu opaską, czy zegarkiem. Nie masz niczego takiego i aplikacji MiFit?
 8. U Ciebie tak i widać jedynie niewielki spadek ostrości w samych rogach kadru.
 9. Może wam rozmycie tła działa cały czas, to chyba jedyne wytłumaczenie, bo kartka z przykładów na żadnym zdjęciu nie leży płasko.
 10. Zdecydowanie nie jest to normalne. U siebie mam 44% pod koniec dnia (18h od ładowania) z włączonym WiFi (30% czasu) i wszystkim innym co potrzebne i około 5h włączonego ekranu.
 11. Oczywiście że nie usterka, ale też nie cecha tego obiektywu, tylko ogólnie reguła optyki. Głębia ostrości zależy tylko i wyłącznie od wartości przysłony i skali odwzorowania.
 12. Dokładnie, to skanowanie WiFi i Bt nieźle ukryli w Miui 11, po wyłączeniu WiFi jest wyłączone w statystykach.
 13. Brak odpowiedzi, bo chyba nikt inny nie ma takiego problemu. Czyszczenie pamięci nie wyłącza regulacji głośności i nie ma opcji żeby to dodać do wyjątków. Coś Ci się z tym porobiło, ale z softem, nie sprzętowo. Może jakaś doinstalowana aplikacja związana z regulacją dźwięku coś popsuła. Dwa wyjścia, reset do ustawień fabrycznych, albo może lepiej na początek wgranie nowszego romu bo jest 11.3.4 dla twojego telefonu.
 14. Takie wartości to prawdopodobnie granice błędu tego co pokazuje stan baterii. Chyba niepotrzebnie "dzieli włos na czworo", tak zwany drenaż to inna bajka.
 15. A niby jak taka wbudowana antena w słuchawki bezprzewodowe miała by działać? Bezprzewodowo zastąpić przewód?