Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 476
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. Nie, bo taki nie istnieje (jeden taki był)
  2. Ten rom i inne globale bez modyfikacji gryzą się z twrp w Redmi3. Po wgraniu twrp trzeba od razu (bez uruchamiania systemu) wgrywać jakiś rom eu, albo zrezygnować z twrp, lub zmodyfikować paczkę romu przed wgraniem.
  3. Działa podobnie, jak we wszystkich tego typu urządzeniach mierzących puls czujnikiem optycznym na skórze, a aktywność na podstawie ruchu ręki. Nie oczekuj tutaj cudów, bo porównywalne produkty innych producentów, nawet kilka razy droższe nie robią tego lepiej. Różnice mogą być jedynie w sposobie analizy danych, ale to zależy już od aplikacji, a wybór jest spory.
  4. Moim zdaniem tak. Jeśli podpisujesz kto jest autorem projektu.
  5. Tłumacz Googla to tragedia. Teraz ja nie rozumiem. Możesz używać wszystkich polskich projektów z tego forum. Zawsze dodajesz autora w swojej aplikacji, to powinno wystarczyć.
  6. Tak, możesz, a nawet powinieneś! Moją zgodę już dawno temu dostałeś (na forum amazfitwatchfaces.com). (Yes you can. My permission to place my projects you already have, from the forum amazfitwatchfaces.com)
  7. Nie chcę Cię martwić, ale prostego rozwiązania twojego problemu na razie chyba nie ma (tylko "test point" czyli rozebranie telefonu i MiFlash). Jakby był odblokowany (oem unlock) to można by było użyć MiFlasha. Następna wtopa Xiaomi, albo Googla, wydali wadliwą automatyczną aktualizację, która psuje niektóre egzemplarze (nie wszystkie). Tylko jak telefon na gwarancji i nic nie było grzebane, to trzeba poprosić o rozwiązanie problemu (naprawę) gwaranta.
  8. Chyba tak. Musisz w ustawieniach edytora wpisać poprawną ścieżkę do programu watchface.exe bo to on pakuje.
  9. FromWP

    Mi Band 3 PL/mody

    Odparować w MiFit sparowaną opaskę i sparować ponownie jako nową. Po resecie do fabrycznych dla MiFit to inna opaska, a z dwoma różnymi nie połączy się.
  10. Już się pojawiła z podpisem, że wkrótce będzie działać. W tym AmazfitTool też nad pl pracują, ale w androidowej wersji jeszcze brak.
  11. Możliwe. Teraz znalazłem kilka moich, ale przerobionych na hiszpańskie, niestety niezbyt dobrze, bo inne czcionki i niedopasowane rozmiarem, ale podpisane moim nickuem. Chyba autor aplikacji zagląda na nasze forum. Najnowsza wersja (z dzisiaj) potrafi dodawać ściągnięte tarcze do lokalnych w MiFit. Szkoda że mam swoje, ale po hiszpańsku, albo okrojone, bez języka.
  12. Z ciekawości zainstalowałem tego Amazfit toola i widzę kilka swoich tarcz, ale wykastrowanych. W miejscach polskich nazw dni tygodnia jest czarno, a tarcze są jako międzynarodowe. Trochę to dziwnie wygląda. Naszej flagi w ustawieniach programu brak.
  13. Ikona kroków jest na obrazku tła. Po prostu zamalowujesz na czarno i ponownie pakujesz bez innych zmian.
  14. Tak udziwnionej trudno znaleźć, ale prawie normalnych (darmowych) w stylu Disney-a i mickey trochę jest https://www.fontspace.com/category/mickey Tylko jaki sens ma taka przeróbka?
  15. Tak to paleta indeksowana, ale oczywiście z RGB. @StaryKoniu Poprawiłem i wgrałem ponownie przeróbkę tarczy @melloon.bin, bo wskaźnik baterii był okrojony (6, zamiast 11 poziomów)
  16. To ja jeszcze wrzucę moją przeróbkę tarczy kolegi @melloon z pulsem i aktualną temp. @melloon.bin i jedną moją. Taka "trochę inna" bo kolorowa (cyferki minut zapożyczone z jakiejś tarczy z "neon" w nazwie) i słownymi godzinami. @numer.bin W tarczy @mellon.bin był błąd we wskaźniku baterii (6 poziomów zamiast 11) Poprawiłem i wgrałem ponownie.
  17. W tym poście, są nazwy (kody kolorów) i link do pobrania gotowej palety dla PS-a. https://forum.xda-developers.com/smartwatch/amazfit/how-to-make-watch-amazfit-t3571751
  18. W zegarku pokazuje Ci jedynie prognozę, bieżącej nie pokazuje. Na niektórych tarczach występuje temperatura obecna z pokazywaniem której MiFit miewa problemy. A w zasadzie z serwerami i synchronizacją bieżącej temperatury. Jak w danym momencie synchronizacja się nie uda to niczego nie pokazuje. Prognoza jest aktualizowana rzadziej i pamięta tą synchronizację chyba ze 3 dni.
  19. To niedobrze, ustawień w zasadzie nie można ukryć, przynajmniej MiFit na to nie pozwala.
  20. W tym miejscu na pewno nie ma, bo to menu ustawień treningów. Reset do fabrycznych jest w menu ustawień ogólnych.
  21. A spróbujcie zmienić język telefonu na eng. Powinny się pojawić. W najnowszej stabilnej wersji po raz pierwszy pojawiły mi się fizycznie lokalne tarcze (nie tylko zakładka).
  22. Najprościej zainstalować nowszą wersję oryginalnego MiFit-a, który ma w sobie nowsze FW. Tylko fonty zostaną. Jak nie ma takiej wersji, to trzeba więcej pokombinować, użyć Gadgetbridge i WF, Res wyciągniętego z oryginału MiFit.
  23. "Tyko zmienić język na polski" to zmiana wszystkiego, czyli fw i res i to najbardziej ingerująca w oprogramowanie opcja. Polskie fonty, też trzeba dograć. Wrzucenie samych fontów daje jedynie wyświetlanie polskich znaków w powiadomieniach (pogodzie, jak użyjesz zmodyfikowanego MiFita). Nie zmienia języka menu, ale to najprostsza, najbezpieczniejsza opcja, bo nie zmienia oprogramowania fw i res. Tak, do wyświetlania ID dzwoniącego trzeba użyć zmodyfikowanego MiFita, albo zmienić język w telefonie na angielski (z oryginalnym MiFit).
  24. W lokalnych nic nie ma, bo to chyba na razie śpiew przyszłości. Jak klikniesz online, powinny się pojawić domyślne do pobrania. Te domyślne najlepiej podmieniać darmowym (reklamy zamyka się bez problemu) programem My WatchFace ze sklepu Play. Wybierasz swoją wgraną lokalną (plik .bin) i zamieniasz dowolną z MiFita na tą swoją wybraną.
  25. Wystarczy że wgrasz same czcionki. Nie musisz wgrywać żadnych modyfikacji FW. FW zostaje oryginalne i nikt nie powinien się do tego przyczepić. Link do sprawdzonej pogrubionej polskiej czcionki w tym poście: https://miuipolska.pl/forum/topic/29051-amazfit-bip-oraz-mifit-modyfikacje/?page=102&tab=comments#comment-438104
×
×
  • Dodaj nową pozycję...