-
Postów
8 476 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
137
Treść opublikowana przez FromWP
-
Nie porażka tylko tryb BT LE, żeby niewiele energii zużywało i mało promieniowało (to BT jest w końcu ciągle włączone). W linii prostej, bez ścian i innych przeszkód do 10m zasięgu i tyle. Słuchawki, czy inne tego typu sprzęty często walą pełną mocą, dlatego zasięg większy. Mam jakiś zestaw głośnomówiący w samochodzie i też potrafi nawet do 200 m w terenie otwartym działać.
-
Synchronizuje się jak odpalisz MiFita
-
Po rejestracji zmienisz region na pl i powinno normalnie działać.
-
Różnie bywało, od kilku godzin do kilku dni. W wolne dni zazwyczaj tego typu błędów nie naprawiają. Jak rejestracja działa na innym vpn, to się po prostu zarejestruj.
-
Nie, nie trzeba. Zalogowane (zarejestrowane) działają normalnie.
-
Nie powinno być żadnych problemów. A dzisiaj nie można się zalogować w MiFit nawet na istniejące konto. Znajomemu uruchamiałem nowy tel. i to samo, błąd logowania.
-
To prawdopodobnie chwilowy błąd serwerów, bo były już takie sytuacje wcześniej, z czasem naprawią. Użycie innego vpn, nie powinno mieć znaczenia, to tylko obejście błędu połączenia. Nie trzeba przy każdym użyciu MiFita zmieniać vpn, błąd dotyczy tylko pierwszego logowania i rejestracji konta.
-
Można spróbować zainstalować inny eksplorator plików, bo to on steruje tym czym dany plik jest otwierany. Nie wiem czy ten twój proponował wybór typu pliku, z reguły przy wyborze, że to dokument, Gb jest na liście. Dodatkowo powinna być najnowsza wersja GB do pobrania tu https://f-droid.org/en/packages/nodomain.freeyourgadget.gadgetbridge/
-
Otwórz MiFita, kliknij w profil, potem Amazfit Bip, Ustawienia wyświetlacza zegarka i przesuń to AliPay do ukrytych elementów. To samo zrób w Ustawieniach skrótów i zapomnisz o niepotrzebnym AliPay.
-
Po prostu wyloguj się z konta Mi w telefonie, to wystarczy. Co do zablokowania bootloadera, to najczęściej działa zablokowanie komendą "fastbood oem lock". Jak nie to MiFlash i flash romu fastboot z opcją "cleen all and lock".
-
@BenLomax @Gerwazy Zmieńcie w ustawieniach MiFit Bipa "Znajdź dzwonek telefonu" z "Domyślny dzwonek" na "Dzwonek" (albo odwrotnie) i powinno działać.
-
Jak wgrasz do Bip-a zmodyfikowane polskie czcionki, to chyba tak. Czy da się to zrobić pod iOS-em, nie wiem.
-
Witam w klubie zakręconych, tylko ten telefon Ja mam jeszcze kilka nietypowych rzeczy od 90 points (ekosystem Xiaomi), zimową puchową kurtkę (moim zdaniem super), buty (obok dwóch par Freetie), portfel z zabezpieczeniem skanowania kart, okulary Turok itd. Też chyba jestem świrem, ale na razie dobrze mi z tym.
-
Wiemy, że przy wszystkich modowanych wersjach trzeba logować się bezpośrednio poprzez konto Mi, a nie Googla czy inne pochodne, bo z tym są problemy.
-
https://www.apkmirror.com/apk/anhui-huami-information-technology-co-ltd/mi-fit/mi-fit-4-0-0-release/
-
GPS - problemy i pytanie, fix/ustawienia ?
FromWP odpowiedział(a) na dreq02 temat w Problemy techniczne
Ustawienia, ustawienia dodatkowe, prywatność, lokalizacja. -
Mi 9 SE - pytania ogólne - wątek zbiorczy
FromWP odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Dyskusja ogólna
To raczej standardowy komunikat, że przesyłka przeszła kolejny etap podróży i nie musi oznaczać że dowalono cło. Generalnie cła na telefony chyba nie ma, co najwyżej Vat 23%. -
Niekoniiecznie. Uszkodzenie ekranu może być przypadkowe, celowe, albo przez zaniedbanie. Z reguły trzeba ubezpieczycielowi udowodnić, że było rzeczywiście przypadkowe. Najlepiej gdy było skutkiem nieszczęśliwego wypadku, np ktoś wpadł na ciebie na chodniku, wytrącił telefon itp.
-
Raczej nigdy tego nie zmienią. Były petycje żeby to zmienili, ale olewają, podobno z powodu braku polskich znaków w zegarku, które w miarę łatwo i bezproblemowo można sobie wgrać.
-
Ale Skype to od MS, Duo od Googla, a Whatsupp od FS. Opaska nic do tego nie ma, ewentualnie ustawienia MiFita, systemu i samego Skype, Duo, czy Whatsupp-a. Możliwe że sam rom w twoim telefonie ma z tym problem.
-
Blaszka nie może zasłaniać cewki w telefonie. Są uchwyty magnetyczne z ładowaniem indukcyjnym np taki https://www.fostertechnologies.pl/pl/p/Nillkin-Ladowarka-samochodowa-indukcyjna-QI-na-kratke/1304 w tym blaszka ma chyba kształt litery U.
-
Zadanie opaski przy jakiejkolwiek aktywności to jedynie mierzenie pulsu i machania ręką. Śledzenie trasy, GPS to już MiFit, czy inna aplikacja i dane GPS z telefonu.
-
Tak, po wyłączeniu i ponownym włączeniu bt w telefonie.
