Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 476
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. Nie porażka tylko tryb BT LE, żeby niewiele energii zużywało i mało promieniowało (to BT jest w końcu ciągle włączone). W linii prostej, bez ścian i innych przeszkód do 10m zasięgu i tyle. Słuchawki, czy inne tego typu sprzęty często walą pełną mocą, dlatego zasięg większy. Mam jakiś zestaw głośnomówiący w samochodzie i też potrafi nawet do 200 m w terenie otwartym działać.
  2. Synchronizuje się jak odpalisz MiFita
  3. Po rejestracji zmienisz region na pl i powinno normalnie działać.
  4. Różnie bywało, od kilku godzin do kilku dni. W wolne dni zazwyczaj tego typu błędów nie naprawiają. Jak rejestracja działa na innym vpn, to się po prostu zarejestruj.
  5. Nie, nie trzeba. Zalogowane (zarejestrowane) działają normalnie.
  6. Nie powinno być żadnych problemów. A dzisiaj nie można się zalogować w MiFit nawet na istniejące konto. Znajomemu uruchamiałem nowy tel. i to samo, błąd logowania.
  7. To prawdopodobnie chwilowy błąd serwerów, bo były już takie sytuacje wcześniej, z czasem naprawią. Użycie innego vpn, nie powinno mieć znaczenia, to tylko obejście błędu połączenia. Nie trzeba przy każdym użyciu MiFita zmieniać vpn, błąd dotyczy tylko pierwszego logowania i rejestracji konta.
  8. FromWP

    Mi Band 3 PL/mody

    @Zenderable a nie wystarcza wyłączenie uprawnień zarządzania bt (włączanie i wyłączanie) dla MiFita, czy czego tam używasz?
  9. Można spróbować zainstalować inny eksplorator plików, bo to on steruje tym czym dany plik jest otwierany. Nie wiem czy ten twój proponował wybór typu pliku, z reguły przy wyborze, że to dokument, Gb jest na liście. Dodatkowo powinna być najnowsza wersja GB do pobrania tu https://f-droid.org/en/packages/nodomain.freeyourgadget.gadgetbridge/
  10. Otwórz MiFita, kliknij w profil, potem Amazfit Bip, Ustawienia wyświetlacza zegarka i przesuń to AliPay do ukrytych elementów. To samo zrób w Ustawieniach skrótów i zapomnisz o niepotrzebnym AliPay.
  11. Po prostu wyloguj się z konta Mi w telefonie, to wystarczy. Co do zablokowania bootloadera, to najczęściej działa zablokowanie komendą "fastbood oem lock". Jak nie to MiFlash i flash romu fastboot z opcją "cleen all and lock".
  12. @BenLomax @Gerwazy Zmieńcie w ustawieniach MiFit Bipa "Znajdź dzwonek telefonu" z "Domyślny dzwonek" na "Dzwonek" (albo odwrotnie) i powinno działać.
  13. FromWP

    Amazfit BIP i iOS?

    Jak wgrasz do Bip-a zmodyfikowane polskie czcionki, to chyba tak. Czy da się to zrobić pod iOS-em, nie wiem.
  14. FromWP

    Mi Band 3 PL/mody

    https://f-droid.org/repo/nodomain.freeyourgadget.gadgetbridge_148.apk
  15. Witam w klubie zakręconych, tylko ten telefon Ja mam jeszcze kilka nietypowych rzeczy od 90 points (ekosystem Xiaomi), zimową puchową kurtkę (moim zdaniem super), buty (obok dwóch par Freetie), portfel z zabezpieczeniem skanowania kart, okulary Turok itd. Też chyba jestem świrem, ale na razie dobrze mi z tym.
  16. Wiemy, że przy wszystkich modowanych wersjach trzeba logować się bezpośrednio poprzez konto Mi, a nie Googla czy inne pochodne, bo z tym są problemy.
  17. FromWP

    Skąd pobrać MiFit?

    https://www.apkmirror.com/apk/anhui-huami-information-technology-co-ltd/mi-fit/mi-fit-4-0-0-release/
  18. Ustawienia, ustawienia dodatkowe, prywatność, lokalizacja.
  19. To raczej standardowy komunikat, że przesyłka przeszła kolejny etap podróży i nie musi oznaczać że dowalono cło. Generalnie cła na telefony chyba nie ma, co najwyżej Vat 23%.
  20. Niekoniiecznie. Uszkodzenie ekranu może być przypadkowe, celowe, albo przez zaniedbanie. Z reguły trzeba ubezpieczycielowi udowodnić, że było rzeczywiście przypadkowe. Najlepiej gdy było skutkiem nieszczęśliwego wypadku, np ktoś wpadł na ciebie na chodniku, wytrącił telefon itp.
  21. Raczej nigdy tego nie zmienią. Były petycje żeby to zmienili, ale olewają, podobno z powodu braku polskich znaków w zegarku, które w miarę łatwo i bezproblemowo można sobie wgrać.
  22. Ale Skype to od MS, Duo od Googla, a Whatsupp od FS. Opaska nic do tego nie ma, ewentualnie ustawienia MiFita, systemu i samego Skype, Duo, czy Whatsupp-a. Możliwe że sam rom w twoim telefonie ma z tym problem.
  23. FromWP

    Temat o ładowarkach

    Blaszka nie może zasłaniać cewki w telefonie. Są uchwyty magnetyczne z ładowaniem indukcyjnym np taki https://www.fostertechnologies.pl/pl/p/Nillkin-Ladowarka-samochodowa-indukcyjna-QI-na-kratke/1304 w tym blaszka ma chyba kształt litery U.
  24. FromWP

    Mi band 3 na rower

    Zadanie opaski przy jakiejkolwiek aktywności to jedynie mierzenie pulsu i machania ręką. Śledzenie trasy, GPS to już MiFit, czy inna aplikacja i dane GPS z telefonu.
  25. Tak, po wyłączeniu i ponownym włączeniu bt w telefonie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...