ZduneX25

Administratorzy
 • Content Count

  5,523
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  31

ZduneX25 last won the day on July 14 2019

ZduneX25 had the most liked content!

Community Reputation

753 Excellent

About ZduneX25

 • Rank
  Zaawansowany

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Mazury

Dodatkowe

 • Smartfon
  MI6, MiPad3

Recent Profile Visitors

13,412 profile views
 1. Już praktycznie nie idzie kupić chińskiej wersji, wszędzie są globalne z naszym językiem od startu
 2. Był moment, że system uprawnień uległ zmianie, ale to na wersji jeszcze z tamtego roku, może fakt pominięcia przez Ciebie tamtego update ma jakieś znaczenie, ale to tylko gdybania.
 3. A nie kasujesz przypadkiem powiadomień z ekranu blokady? Wtedy znikają z belki i ikon. U mnie tej przypadłości nie ma, więc to nie aktualizacja sama w sobie, zrób wipe cache oraz dalvik na początek.
 4. Nie masz przypadkiem tarczy z sekundnikiem ustawionej?
 5. Podziękowania dla @GreatApo za kod, bez którego bym nie ruszył. Jeżeli chcecie gdzieś to wrzucić to proszę użyjcie mojego adresu URL, bo zależy mi na liczniku pobrań, który dodałem na stronę. Dzięki. Pobierz Instalacja: https://forum.xda-developers.com/smartwatch/amazfit/tool-huami-amazfit-tool-unlockadvanced-t3739828
 6. Wątek zbiorczy, dotyczący najnowszego urządzenia Xiaomi. Poruszamy tylko ogólnikowe kwestie, które nie wymagają osobnego tematu.
 7. Widziałem kilka osób z tym problem w grupie Huami na FB, ale konkretnego rozwiązania nikt nie podał.
 8. Istotnie fascynujące, u mnie GPS i A-GPS elegancko, pogoda tak samo, ale reszta du*a.. Testowałem trick z XDA by rozłączyć parę w trybie samolotowym (by uniknąć kolejnego restartu fabrycznego) i dalej to samo, szczerze żeby apka N&F for Amazfit nie czytała wszystkiego czego oficjalna nie potrafi to bym go zwyczajnie zwrócił.
 9. Mi trafiło najgorzej, bo mam same zera, dużo osób ma kłopoty z aktywnościami sportowymi, ale kroki i sen im liczy. Na xda znalazło się kilka osób z identycznym problemem co u mnie, ale nikt nie rozwiązał. Strasznie długo to trwa nawet jak na problemy z serwerami ehh.
 10. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
 11. Wątek zbiorczy, dotyczący najnowszego urządzenia Xiaomi. Poruszamy tylko ogólnikowe kwestie, które nie wymagają osobnego tematu.
 12. Dałeś uprawnienia dostępu do pamięci wewnętrznej? Ewentualnie pomiń apkę, na której zawiesza.
 13. Dokładnie, na ten moment nie ma tylko ikonki, ale śmiga.