ZduneX25

Administratorzy
 • Content count

  5249
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  24

ZduneX25 last won the day on May 7

ZduneX25 had the most liked content!

Community Reputation

631 Excellent

About ZduneX25

 • Rank
  Zaawansowany

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Mazury

Dodatkowe

 • Smartfon
  MI4, MiPad

Recent Profile Visitors

9978 profile views
 1. ZduneX25

  MIUI 8.7.19

  MIUI 10 8.7.19 Poprawki tłumaczenia Zaktualizowane UI w Muzyce Możliwość ustawienia dźwięku otrzymania SMS oddzielnie od powiadomień (Android 7.x) Poprawka licznika powiadomień na ikonach pulpitu Możliwość wł/wył dźwięku podgłaśniania Możliwość ustawienia kolorów LED dla aplikacji (Android 8.x) Dodane „Wyświetlanie nad innymi aplikacjami” w Ust > Dodatkowe… > Prywatność Poprawki odblokowania twarzą (Android 7.x) Dodana funkcja „Podnieś, by wybudzić” w Ustawienia > Wyświetlacz – dla niektórych urządzeń. Jest to port z MI8 dla różnych urządzeń np. MI6 i nie musi działać tak sprawnie (jest większe opóźnienie) ale da się korzystać Testowo odblokowane działanie fizycznych przycisków pod ekranem dla urządzeń z aktywną funkcją Gestów systemowych (jednoczesna nawigacja przez gesty i przyciski) Poprawka kalkulatora Pełna lista zmian Jak zainstalować MIUIPolska/xiaomi.eu po raz pierwszy? Pełna instrukcja oczywiście w dziale Pobierz MIUI tutaj. Wybierz odpowiednie TWRP recovery lub z TWRP.me pod swój model wg tej tabelki Podłącz telefon w trybie fastboot do PC: fastboot flash recovery twrp.img fastboot boot twrp.img W TWRP wybierz wipe > format userdata Pobierz rom xiaomi.eu pod swój model z działu Pobierz MIUI, przenieś do telefonu i zainstaluj z TWRP (menu Install) Dalsze aktualizacje odbywają się przez OTA lub ręcznie z TWRP Czym miuipolska różni się od Global? ROOT Dla Android 7 root z Magisk 16.3 do instalacji z TWRP. Blokada reklam w MIUIPolska Aby zablokować reklamy (lub ich większość) w aplikacjach Google Play i podczas przeglądania internetu sugerujemy instalację poniższej paczki przygotowanej przez @fredek. blokada reklam do instalacji w TWRP Instalacja na MIPAD MIPAD musi mieć połączone partycje systemowe aby zainstalować nasz rom. Poradnik. Polecane aplikacje MIUI MiPilot 5.3.5: POBIERZ MiFit: Google Play Samouczek MIUIPolska (z Google Play) Aktualizacje tygodniowe MIUI są opcjonalne i nie są bezwzględnie wymagane do prawidłowego działania telefonu. System w wersji rozwojowej może zawierać błędy, które mogą lub nie muszą być poprawione. Przed każdą aktualizacją warto wykonać kopię systemu w TWRP recovery (/system i /boot). Terminy pojawienia się aktualizacji dla konkretnych urządzeń nigdy nie będą podawane wg motto Acida: „Będzie kiedy będzie„. Jeśli chcecie pomóc nam w ciągłym rozwoju i utrzymaniu MIUIPolska możecie nas wesprzeć tutaj:
 2. ZduneX25

  Usunięcie powiadomienia - Female for English

  TTS, pobierz raz albo wyłącz całkiem w ustawianiach języka > zmiana tekstu na mowę.
 3. ZduneX25

  Problemy z GPS

  Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
 4. ZduneX25

  Problem z dźwiękiem

  Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
 5. ZduneX25

  Redmi note 4 miui 9.6 jak odczytać blokowane smsy

  Znajdziesz to w Panelu Sterowania.
 6. ZduneX25

  Bluetooth

  Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
 7. Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
 8. ZduneX25

  Synchronizacja plików z telefonu

  Mi długo służy FolderSync.
 9. ZduneX25

  Xiaomi.eu wersje stable

  Nikt nie jest przeciwny temu by założyć wątek o danej wersji w katalogu określonego urządzenia, natomiast prowadzenia tematów w formie jak dla romów dev, osobiście nie widzę tego.
 10. Dzięki Panowie, wiem, że noctua stoi wysoko w rankingach, ale też jest głośna i mało przyjemna dla oka. Znaczy teraz są różne kolory, ale prawdopodobnie zmienię kombinacje 4x4gb na 2x8gb ram wraz z wymianą płyty i procka, wiec nie muszę się już martwić o brak miejsca dla pompki.
 11. No wiatraki mam już swoje, na ten moment ratuje mnie nawet kilka stopni, bo po około 4 godzinach cpu na 65 stopniach komputer się zwyczajnie wyłącza.
 12. Tylko problem w tym, że nie widzę ładnego chłodzenia powietrzem, które albo nie styka się z szybą panelu bocznego, albo nie zakrywa kości ram (w sensie wizualnym zakrywa). Jakbym miał brać mały radiator to mógłbym zostać przy obecnym, ale on nie daje rady chłodzić.
 13. ZduneX25

  Amazfit BIP - dodatkowe aktywność?

  Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
 14. Jestem wzrokowcem, zrobiłem sobie wszystko w RGB w 'szklanym' S340 Elite Jade teraz na radiatorze, ale dobijam do 65 stopni (a wiatrak jak szatan 4 tysiące obrotów) gdzie AMD wszędzie podaje 61 max. Znaczy zmieniłem pastę na thermal grizzly dzisiaj i zaczynam ja wygrzewać, póki co po 20 minutach jest 60 stopni
 15. Chodzi mi konkretnie o szerokość pompki z 'osprzętem' (1 albo 2), chcę uniknąć nachodzenia bloku na slot RAM.