ZduneX25

Administratorzy
 • Content count

  5309
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  25

ZduneX25 last won the day on August 24

ZduneX25 had the most liked content!

Community Reputation

661 Excellent

About ZduneX25

 • Rank
  Zaawansowany

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Mazury

Dodatkowe

 • Smartfon
  MI4, MiPad

Recent Profile Visitors

10477 profile views
 1. ZduneX25

  MIUI 8.9.13

  To bugi chińczyków, na ten moment lepiej zostawić to dla nich do rozgryzienia.
 2. ZduneX25

  MIUI 8.9.20

  MIUI 10 8.9.20 Poprawki tłumaczenia Dodany Test sprzętu (Panel Sterowania > Test sprzętu) Poprawka wolnego odblokowania przez BT Od tej wersji do 12.10.2018 następuje przerwa w aktualizacjach z powodu święta w Chinach Jak się okazało w weekend rom 8.9.13 był ostatnim dla mi4/mi3, wyjdzie jeszcze jedno stable, ale oficjalne wsparcie zostało zakończone Ważne: każde uruchomienie MI8 z Androidem P (także zwykłe restarty) trwa dosyć długo (90-140 s). Jest to póki co normalne i nic złego się nie dzieje. Gesty ekranu dla telefonów z przyciskami (nasz dodatek) będą bez gestu home póki co Pełna lista zmian Jak zainstalować MIUIPolska/xiaomi.eu po raz pierwszy? Pełna instrukcja oczywiście w dziale Pobierz MIUI tutaj. Wybierz odpowiednie TWRP recovery lub z TWRP.me pod swój model wg tej tabelki Podłącz telefon w trybie fastboot do PC: fastboot flash recovery twrp.img fastboot boot twrp.img W TWRP wybierz wipe > format userdata Pobierz rom xiaomi.eu pod swój model z działu Pobierz MIUI, przenieś do telefonu i zainstaluj z TWRP (menu Install). Uwaga na modele z obecnym w firmware Antiroll back (ARB) np. Redmi Note 5 Pro czy MI6X – TWRP należy wgrać najpierw komendą boot twrp.img, a potem zainstalować je w TWRP z menu Install > Install image, uruchomić ponownie recovery i wykonać wipe data z TWRP. Dalsze aktualizacje odbywają się przez OTA lub ręcznie z TWRP Jak wykonać reset do ustawień fabrycznych (wipe)? W przypadku niepowodzenia w aktualizacji warto wykonać reset do ustawień fabrycznych (wipe) z recovery, aby telefon mógł się uruchomić. W tym celu należy powrócić do TWRP (volume+ i power) i w sekcji Wipe przesunąć suwak factory reset (tylko i WYŁĄCZNIE to). Czyszczenie innych partycji systemowych w (Advanced wipe) jest niepolecane i niepotrzebne. Jak zgłosić błąd systemu? Prosimy o zgłaszanie błędów systemowych wg. tego poradnika Czym miuipolska różni się od Global? ROOT ROOT dla MIUI z Magisk 17.1 do instalacji z TWRP. Po instalacji należy wykonać dodatkowy restart telefonu. Blokada reklam w MIUIPolska Aby zablokować reklamy (lub ich większość) w aplikacjach Google Play i podczas przeglądania internetu sugerujemy instalację poniższej paczki przygotowanej przez @fredek. blokada reklam do instalacji w TWRP Instalacja na MIPAD MIPAD musi mieć połączone partycje systemowe aby zainstalować nasz rom. Poradnik. Polecane aplikacje MIUI MiPilot 5.3.5: POBIERZ MiFit: Google Play Samouczek MIUIPolska (z Google Play) Aktualizacje tygodniowe MIUI są opcjonalne i nie są bezwzględnie wymagane do prawidłowego działania telefonu. System w wersji rozwojowej może zawierać błędy, które mogą lub nie muszą być poprawione. Przed każdą aktualizacją warto wykonać kopię systemu w TWRP recovery (/system i /boot). Terminy pojawienia się aktualizacji dla konkretnych urządzeń nigdy nie będą podawane wg motto Acida: „Będzie kiedy będzie„. Jeśli chcecie pomóc nam w ciągłym rozwoju i utrzymaniu MIUIPolska możecie nas wesprzeć tutaj:
 3. ZduneX25

  MIUI 8.9.13

  Zmień język na angielski i daj znać czy nadal tak będzie? (konieczne może okazać się ponowne uruchomienie)
 4. ZduneX25

  MIUI 8.9.13

  @Ola100 @dzidexx @Orjon zostałem przegłosowany bateria zostaje po lewej (ja sobie oczywiście przeniosłem :P), ale odstęp się poprawi
 5. ZduneX25

  MIUI 8.9.13

  @dzidexx 8 mirrorów przestało działać, teraz zostały usunięte, więc pobieranie powinno być stabliniejsze, bo jak wylosował zły mirror to nie mógł iść dalej, co do motywów zainstaluj to i daj znać czy odpala: ThemeLauncher.apk
 6. ZduneX25

  MIUI 8.9.13

  @Orjon to zobaczę u siebie potem, jak coś to się przywróci na prawą w następnej wersji
 7. ZduneX25

  MIUI 8.9.13

  @Ola100 to nie jakiś mo belki, procenty powinny być po prawej stronie? @Spili @dzidexx ogólnie to updater nie miał się znaleźć w mipadach, widać trafił przez pomyłkę, ale nie jest dostosowany do nich dlatego nie działa, Motywów też oficjalnie nie ma w mipadzie, jak mi kiedyś trafi w ręce to wykombinuję obejście, mam tylko mipada1 i w nim sobie to wszystko porobiłem, ale to za stary android by pasowało do czwórki
 8. ZduneX25

  MIUI 8.9.13

  MIUI 10 8.9.13 MI8, MIX2S na androidzie 9 będą w niedzielę MI8EE przerwa na czas wdrażania androida 9 HM6, HM6Pro, HM6A, HMNote5Pro w tym tygodniu zawieszone z powodu błędów Poprawki tłumaczenia Pełna lista zmian Jak zainstalować MIUIPolska/xiaomi.eu po raz pierwszy? Pełna instrukcja oczywiście w dziale Pobierz MIUI tutaj. Wybierz odpowiednie TWRP recovery lub z TWRP.me pod swój model wg tej tabelki Podłącz telefon w trybie fastboot do PC: fastboot flash recovery twrp.img fastboot boot twrp.img W TWRP wybierz wipe > format userdata Pobierz rom xiaomi.eu pod swój model z działu Pobierz MIUI, przenieś do telefonu i zainstaluj z TWRP (menu Install). Uwaga na modele z obecnym w firmware Antiroll back (ARB) np. Redmi Note 5 Pro czy MI6X – TWRP należy wgrać najpierw komendą boot twrp.img, a potem zainstalować je w TWRP z menu Install > Install image, uruchomić ponownie recovery i wykonać wipe data z TWRP. Dalsze aktualizacje odbywają się przez OTA lub ręcznie z TWRP Jak zgłosić błąd systemu? Prosimy o zgłaszanie błędów systemowych wg. tego poradnika Czym miuipolska różni się od Global? ROOT ROOT dla MIUI z Magisk 17.1 do instalacji z TWRP. Po instalacji należy wykonać dodatkowy restart telefonu. Blokada reklam w MIUIPolska Aby zablokować reklamy (lub ich większość) w aplikacjach Google Play i podczas przeglądania internetu sugerujemy instalację poniższej paczki przygotowanej przez @fredek. blokada reklam do instalacji w TWRP Instalacja na MIPAD MIPAD musi mieć połączone partycje systemowe aby zainstalować nasz rom. Poradnik. Polecane aplikacje MIUI MiPilot 5.3.5: POBIERZ MiFit: Google Play Samouczek MIUIPolska (z Google Play) Aktualizacje tygodniowe MIUI są opcjonalne i nie są bezwzględnie wymagane do prawidłowego działania telefonu. System w wersji rozwojowej może zawierać błędy, które mogą lub nie muszą być poprawione. Przed każdą aktualizacją warto wykonać kopię systemu w TWRP recovery (/system i /boot). Terminy pojawienia się aktualizacji dla konkretnych urządzeń nigdy nie będą podawane wg motto Acida: „Będzie kiedy będzie„. Jeśli chcecie pomóc nam w ciągłym rozwoju i utrzymaniu MIUIPolska możecie nas wesprzeć tutaj:
 9. ZduneX25

  MIUI 8.8.23

  @tomi26 https://miuipolska.pl/forum/topic/36488-miui-8830/?page=2&tab=comments#comment-463739
 10. ZduneX25

  [APP] Samouczek MIUIPolska w Play Store

  Chyba czas odświeżyć Samouczek może nie tyle o design co o informacje w związku z powstaniem MIUI10 (nie spieszyłem się, bo za wiele się nie zmieniło), ale może ktoś z forumowiczów ma pomysły: czego brakuje, co mógłbym dodać, z czym macie problemy ?
 11. ZduneX25

  MIUI 8.8.30

  Systemowe ikony, a ikony powiadomień to zupełnie co innego, na ten moment kod odpowiedzialny za ikony został usunięty z romów dla urządzeń z notchem, przywrócenie tego teraz jest poza naszymi możliwościami. Może się znajdzie jakiś magik, który ogranie to jako skrypt do magiska.
 12. ZduneX25

  MIUI 8.9.6

  MIUI 10 8.9.6 Poprawka trybu Panoramy w Aparacie dla niektórych urządzeń Poprawka braku niektórych ikon od aplikacji na pasku powiadomień Poprawka czyszczenia powiadomień z ekranu blokady Aktualizacje dla MI8, MIX2S wstrzymane w związku z testowaniem Android P Dodane MIUI Stable 10 xiaomi.eu: https://miuipolska.pl/wersje-stabilne-miui-v7/ Pełna lista zmian Jak zainstalować MIUIPolska/xiaomi.eu po raz pierwszy? Pełna instrukcja oczywiście w dziale Pobierz MIUI tutaj. Wybierz odpowiednie TWRP recovery lub z TWRP.me pod swój model wg tej tabelki Podłącz telefon w trybie fastboot do PC: fastboot flash recovery twrp.img fastboot boot twrp.img W TWRP wybierz wipe > format userdata Pobierz rom xiaomi.eu pod swój model z działu Pobierz MIUI, przenieś do telefonu i zainstaluj z TWRP (menu Install) Dalsze aktualizacje odbywają się przez OTA lub ręcznie z TWRP Czym miuipolska różni się od Global? ROOT Dla Android 7 root z Magisk 16.3 do instalacji z TWRP. Blokada reklam w MIUIPolska Aby zablokować reklamy (lub ich większość) w aplikacjach Google Play i podczas przeglądania internetu sugerujemy instalację poniższej paczki przygotowanej przez @fredek. blokada reklam do instalacji w TWRP Instalacja na MIPAD MIPAD musi mieć połączone partycje systemowe aby zainstalować nasz rom. Poradnik. Polecane aplikacje MIUI MiPilot 5.3.5: POBIERZ MiFit: Google Play Samouczek MIUIPolska (z Google Play) Aktualizacje tygodniowe MIUI są opcjonalne i nie są bezwzględnie wymagane do prawidłowego działania telefonu. System w wersji rozwojowej może zawierać błędy, które mogą lub nie muszą być poprawione. Przed każdą aktualizacją warto wykonać kopię systemu w TWRP recovery (/system i /boot). Terminy pojawienia się aktualizacji dla konkretnych urządzeń nigdy nie będą podawane wg motto Acida: „Będzie kiedy będzie„. Jeśli chcecie pomóc nam w ciągłym rozwoju i utrzymaniu MIUIPolska możecie nas wesprzeć tutaj:
 13. ZduneX25

  MIUI 8.8.30

  @Meir @Avenis i @Marrik Panel Sterowania > Aplikacje > Uprawnienia > Menadżer uprawnień > Pamięć > Tu włączacie to uprawnienie dla apki Aktualizacje.
 14. ZduneX25

  MIUI 8.8.30

  Pokaż jaki błąd?
 15. ZduneX25

  MIUI 8.8.30

  To wina chińskich powiadomień, nas to nie dotyczy.