rpone

Użytkownicy
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About rpone

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  pocophone f1

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jak już kupujesz na allegro to sprawdź żeby był tylko z polskiej dystrybucji bo reszta to pic na wodę. Autoryzowany serwis w Polsce obsługuje tylko kilka sklepów. Co do telefonu,super sprawa. Sprawdź mój wpis
 2. Nic. Sytuacja wygląda następująco: - brak kontaktu telefonicznego, mailowego - allegro zablokowało sprzedawcy konto; poleciło kontakt z rzecznikiem praw konsumenta a następnie wejść na ścieżkę cywilno-prawną - rzecznik praw konsumenta, odesłał mnie z kwitkiem, ponieważ telefon zakupiony na firmę. Nie zmienia to faktu, że sprzedający powinien udzielić mi gwarancji. Polecił mi wysłanie listu poleconego z prośbą o kontakt i udzielenie informacji na temat gwarancji. Na chwilę obecną brak zwrotu listu ani zwrotki odebraniu listu. Pewnie na dniach będzie. Kolejne kroki które zostają to zgłosić na policję i założenie sprawy sądowej - nie ustaliłem z jakiej dystrybucji pochodzi telefon. Może ktoś pomoże? - Xiaomi Polska, nawet nie odpisała. - pisałem do głównej siedziby jakby to nie nazwać, gdzie odpisali w ciągu 24h że nie mogą pomóc. Problem zgłaszać w miejscu gdzie kupiłem. Podsumowując, sprawa w toku. Dam znać.
 3. Cały czas próbuję się do niego dodzwonić i nic. Sprawę próbowałem załatwić przez allegro. Wysłali mu dwa upomnienia , no i wczoraj zablokowali mu konto do czasu wyjaśnienia sprawy. Odczekam parę dni i idę do rzecznika.
 4. kupiłem tu https://allegro.pl/uzytkownik/47800328/oceny znalazłem drugie konto https://allegro.pl/uzytkownik/50562952/oceny W jednym i drugim NIP się zgadza. Próbowałem przez jedno i drugie konto się skonstatować. Cisza.
 5. w temacie telefonów jestem laikiem. " Congratulations! You can be assured the phone you have purchased is the official international version. " Widzę że jest wersja międzynarodowa, a dystrybucja? mogę podać tu link? czy lepiej na pw?
 6. ok dzięki a teraz jak szybko i sensownie sprawdzić dystrybucje? Na opakowaniu nic nie znalazłem. A co do zakupu na allegro... firma, NIP się zgadzał, blisko 2400 pozytywnych komentarzy, 3 negatywy. Wysyłka do Chin? na chwilę obecną nie widzę tego.
 7. Witam wszystkich, Mam problem z moim pocophonem. Chcę oddać go na naprawę gwarancyjną do producenta. Dlaczego do producenta? Telefon kupiłem w Polsce, na fakturę VAT 23%. Sprzedający rozpłynął się w powietrzu i nie ma z nim kontaktu. Zero odzewu. Oficjalny serwis gwarancyjny odmówił przyjęcia telefonu- nie jest z polskiej dystrybucji. Stąd moje pytanie czy ktoś korzystał z gwarancji producenta? Jakieś rady, wskazówki czy nawet adres do wysyłki?
 8. Co do kamery, u mnie łapał zawieche. Gdzie zapisujesz zdjęcia/ wideo? Jeżeli na karcie pamięci, to sprawdź ile masz plików w tym folderze gdzie zapisuje bodajże / kartasd/dcim/camera. W moim przypadku pomogło przeniesienie wszystkiego z tego folderu camera do innego. Po tym zabiegu działa.
 9. aktualizacja na duży plus, mimo moich przejściowych problemów z aparatem. Telefon żywszy się zrobił.
 10. elegancko w takim razie muszę poszukać dlaczego u mnie nie jest tak jak u Was
 11. co do uprawnień to nic nie zmieniałem i wg mnie wszystkie ma przyznane. zdjęcia normalnie robi zrobiłem aktualizacje i ciach nie działa..
 12. mało tego... to że łapie zawiechę to pół biedy. nie da się nic nagrać! dotyczy także krótkiego wideo. Po paru dłuższych sekundach wyskakuje komunikat "Aparat nie odpowiada. i na dole czekaj / ok" Przywracałem ustawienia domyślne aparatu, restart telefonu i dalej to samo. Jakieś propozycje? Reset telefonu?
 13. Imponujący wynik! Mój blado wypada w porównaniu do Twojego f1
 14. Zaktualizowane i nie potrzebnie. Przełączenie aparatu z trybu zdjęcie->wideo powoduje zawieche na ok 15 sekund. U was tak samo się dzieje?
 15. https://www.tabletowo.pl/aktualizacja-pocophone-f1-wniesie-wideo-w-4k-60-fps-i-netflixa-w-hd/amp/