Jump to content

rpone

Użytkownicy
 • Posts

  53
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  pocophone f1

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

rpone's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

4

Reputation

 1. Nie wiem ile to może potrwać... Ja zrobiłem tak.. "Wracam do gry garść informacji. Jak zegarek się zawiesił to miał ok 38% baterii. Nie reagował na nic, telefon też go nie widział. Zawisł na amen. Zacząłem szukać i znalazłem takie opcje: czekać aż się rozładuje ; zdjąć wyświetlacz i baterie odłączyć. Wybrałem opcję pierwszą w wersji hard tj żeby szybciej było to włożyłem go do zamrażarki. 7h i się rozładował. Wyciągam, parę minut poleżał w temperaturze pokojowej a następnie do ładowarki. Pierwsze włączenie, działa. Parowanie z mi fitem i wpadła aktualizacji A-GPS. Wydaje się że jest wszystko już ok. Ładuje się. Zobaczymy czy bateria nie dostała po du..e."
 2. Witam, po aktualizacji do androida 10 widzę w statystykach zużycia baterii że aplikacje "inne" zużywa 21%. (Na androidzie 9 było na poziomie 8-9%). Tak samo macie czy tylko u mnie takie herezje. Druga sprawa, mi fit i zegarek amazfit bio nie pokazuje pogody... Ps już raz baterię po aktualizacji ładowałem.
 3. Innej opcji nie ma. Bateria musi się rozładować. Do lodówki z nim (opisałem na forum).
 4. Każda aktualizacja A-GPS wprowadza u mnie dreszczyk emocji... myślę że rano już będzie rozładowany. Tylko jak już go wyjmiesz niech trochę polezy w temperaturze pokojowej. Mój na chwilę obecną przy samych powiadomieniach po 9 dniach i 14h ma jeszcze 73% bateri.
 5. U mnie jest regulacja głośności muzyki przy zablokowanym ekranie, a używam ogYouTube, AIMP.
 6. @piotrino nie wiem jak to robisz ale wynik imponujący. Mój wynik to 1d 16h i sot 6h 20min (100->20% bateri)
 7. Wracam do gry garść informacji. Jak zegarek się zawiesił to miał ok 38% baterii. Nie reagował na nic, telefon też go nie widział. Zawisł na amen. Zacząłem szukać i znalazłem takie opcje: czekać aż się rozładuje ; zdjąć wyświetlacz i baterie odłączyć. Wybrałem opcję pierwszą w wersji hard tj żeby szybciej było to włożyłem go do zamrażarki. 7h i się rozładował. Wyciągam, parę minut poleżał w temperaturze pokojowej a następnie do ładowarki. Pierwsze włączenie, działa. Parowanie z mi fitem i wpadła aktualizacji A-GPS. Wydaje się że jest wszystko już ok. Ładuje się. Zobaczymy czy bateria nie dostała po du..e.
 8. Tak Edit Nie wiem jakim sposobem ale zegarek zaczął aktualizacje A-GPS... Już myślałem że będzie sukces a tu... Kolejny problem. Mi fit nie widzi zegarka.. a na zegarku informacja aktualizacji A-GPS... Jakby się zawiesił. Nic nie reaguje..jakieś pomysły?
 9. Nie wiem, tak wrzuciło z mi fita. Najnowsze 1.1.6.36, takie miałem. Pomysły się kończą. Widziałem na FB, grupie Xiaomi Polska że ludzie mają problem z mi bandem 4. Wszyscy po aktualizacji na miui 11. Tu może być pogrzebany pies
 10. Właśnie zainstalowałem. Soft w zegarku 1.1.5.24, język angielski. Wciąż to samo. Ten sam komunikat. Kolejne podejście na innym telefonie i mi fit z sklepu Play. Ten sam komunikat..
×
×
 • Create New...