Jump to content

zaba44

Użytkownicy
 • Posts

  32
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Mi 11

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

zaba44's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Dedicated Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

4

Reputation

 1. Fajne fotki to robił P30 PRO. Przesiadka na Mi 11 to był dla mnie duży krok w tył. Nie tylko jeżeli chodzi o aparat ale także o soft i baterię. Jak nic się w najbliższym czasie nie poprawi naprawiam stary telefon a Xiaomi na dłuższy czas dziękuję.
 2. Próbowałem tego: twrp-3.5.1-venus.img | by Camerado for Generic Device/Other (androidfilehost.com) i tego: mi-11-twrp3.5.1-recovery-v21.5.10_decrypted.img | by Orjon for Generic Device/Other (androidfilehost.com) Na obu to samo. _____________________________________________________________________________________________________________ Mimo błędu przy deszyfrowaniu doczytałem że dane z pamięci wewnętrznej są tutaj: /data/media Wskazałem plik i zaktualizowałem. Ale coś z tym TWRP jest nie tak
 3. Jak usunę wzór to TWRP nie widzi pamięci wewnętrznej (pokazuje 0MB). Jak dodam z powrotem to to TWRT nie przyjmuje wzoru. Zmieniałem na PIN i to samo. TWRP odrzuca kod. Można wyłączyć szyfrowanie pamięci w tym telefonie?
 4. Potrzebuję pomocy. To moja pierwsza aktualizacja MIUI. Pobrałem plik i wskazuje go przez trzy kropki w menu aktualizacje. Telefon się uruchamia ponownie w TWRP żeby zainstalować update ale nie przyjmuje moje wzoru odblokowania i nic więcej nie zrobię. Pewnie można to jakoś obejść więc będę wdzięczny za pomoc.
 5. Jutro mam dostać nową Mi 11tkę. Muszę czekać na odblokowanie bootloadera czy jest jakieś obejście aby zainstalować ten ROM? Jestem całkiem świeży jeżeli chodzi o Xiaomi więc pomału próbuję wszystko ogarnąć. Jeżeli dobrze rozumiem to jest najnowszy stabilny ROM xiaomi.eu. Jest w nim możliwość nagrywania rozmów i działają płatności zbliżeniowe (bank Santander)?
 6. Przecież jest to wyjaśnione wcześniej: jeżeli opaska jest nowa a wersja MiFIt 4.5 to język z automatu ustawia się na taki język jak w telefonie. Problem jest jeżeli zmienimy języka na angielski. Wtedy żeby wrócić do polskiego na chińskiej wersji opaski musimy kombinować.
 7. @krzyci81 tak ale znacznie rzadziej niż bez blokady. Ja się już przyzwyczaiłem
 8. Dopóki są polskie znaki w powiadomieniach nie ma znaczenia. Jeżeli faktycznie tak będzie z tymi językami to trzeba się będzie wstrzymywać z zakupami do wypuszczenia wersji global. Zobaczymy jak będzie z Amazfit Band 6
 9. Brat dostał aktualizację na iOS. Ma wersję globalną
 10. Nie tylko u ciebie się tak dzieje. Zresztą w MB4 też tak było. Włącz jak kolega wcześniej pisał blokadę ekranu i powinno być ok
 11. @pkonrad mam i MB4 i MB5. Paski niby pasują ale są niedopasowane. Wizualnie mi się to nie podoba. Czy pastylka wypada to nie wiem bo trzeba by było w tym pochodzić. Zdecydowanie polecam zakup dedykowanych pasków.
 12. Ja przeszedłem na AmzFit po ostatnich problemach MiFita. Tylko przy zmianie opaski z MB4 na MB5 AmzFit nie widział nowej opaski więc wróciłem do MiFita (wykrył ją odrazu). Chętnie bym się przesiadł z powrotem na AmzFita tylko nie wiem jak jest w tej apce z aktualizacją firmwaru. Mniej więcej w tym samym czasie wychodzi co MiFit czy może w ogóle nie aktualizuje opasek MiBand i trzeba trzymać obie apki aby zachować aktualizację?
 13. Polski język pojawił się w dniu premiery opaski w Polsce. Z tym że premiera 4 odbyła się później w stosunku do premiery w chinach. Czyli jeżeli trzymamy się premiery w CN to i z miesiąc możemy poczekać.
 14. Do kupienia za 25$: https://buysmarter.pl/?p=932 Wersja CN
 15. W temacie proszę wrzucać linki do aukcji, kupony, promocje dotyczące Mi Band 5 Banggood Global Version Gearbest Aliexpress
×
×
 • Create New...