zaba44

Użytkownicy
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About zaba44

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Potwierdzam. Wersja Global z kontem Mi. Wystarczyło trochę cierpliwości
 2. Ja zaktualizowałem za pierwszym razem bez żadnego błędu. Wersja global. Dziwne było tylko to że najpierw aktualizowało parametry a potem firmware. W MB3 chyba było na odwrót.
 3. Dzisiaj przyszła mi fola z tej aukcji: https://allegro.pl/oferta/2-x-folia-ochronna-na-wyswietlacz-xiaomi-mi-band-4-8253938789 Nie polecam ale narazie nie ma za bardzo wyboru. Czekam aż 3MK wyda dedykowaną folię.
 4. Polecam odrazu kupić folię ochronną. Rysuje się tak samo jak MB3. Ja zrobiłem rysę w nocy podczas snu (chyba o zamek poszewki ale cholera to wie). MB3 też porysowałem w ciągu pierwszych kilku dni używania. Za to widoczność w słońcu wyświetlacze znacznie poprawiona w porównaniu do poprzedniej wersji.
 5. Ja zamówiłem 15tego i śledząc paczkę dzisiaj spodziewam się listonosza. Wersja global (link z 4. posta)
 6. Moja też już jest w PL. Chociaż niektóre odprawy niesamowicie długo trwają. Zwłaszcza te na które czeka się najbardziej Jeżeli chodzi o obsługę opaski przez N&F to jest już wersja beta aplikacji ale pisze że wsparcie póki co na wersję global. Nie doczytałem. N&F 8.9.1 obsługuje MB4 wszytkie wersje ale upgrade oprogramowania tylko w wersji global
 7. Mi Band 3 przyszedł mi właśnie bardzo szybko (niecałe dwa tygodnie). Jakaś promocje wtedy była. Szkoda że nie ma żadnych informacji odnośnie primery w Polsce.
 8. Witam, jako że w Chinach pojawiła się już nowa wersja opaski mam do was pytanie. Czy ktoś już zamawiał, jak tak to gdzie? Ceny na aliexpress między 30-50$. Może ktoś polecić jakiegoś sprawdzonego sprzedawcę z jakąś rozsądną wysyłką?
 9. Ja swojego MB2 tak się pozbyłem. Wróciłem ze spaceru a tu na ręce sama opaska. MB3 pod tym względem dużo lepiej.
 10. zaba44

  Mi Band 3 PL/mody

  Wchodzisz w zakładkę sen, dajesz więcej opcji i tam masz do zaznaczenia "Analiza całego dnia"
 11. zaba44

  Mi Band 3 PL/mody

  W aplikacji Notify & Fitness for Mi Band jest opcja analiza całego dnia
 12. A może ktoś napisać jak jest z oryginalną aplikacją MiFIt?
 13. A też tak macie że wibruje nawet podczas ładowania? Korzystam tylko z aplikacji N&F i może to jest przyczyną ale jest to trochę wkurzające że opaska się ładuje a tu nagle na biurku coś wibruje.
 14. Albo dozbieram kasy albo kupie coś innego co mnie zadowoli. Nie szykuje się w najbliższym czasie jakiś nowy model?
 15. Ciekawa oferta ale zastanawiam się czy nie ma czegoś mniejszego?