Jump to content

zaba44

Użytkownicy
 • Posts

  27
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

zaba44's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

4

Reputation

 1. Przecież jest to wyjaśnione wcześniej: jeżeli opaska jest nowa a wersja MiFIt 4.5 to język z automatu ustawia się na taki język jak w telefonie. Problem jest jeżeli zmienimy języka na angielski. Wtedy żeby wrócić do polskiego na chińskiej wersji opaski musimy kombinować.
 2. @krzyci81 tak ale znacznie rzadziej niż bez blokady. Ja się już przyzwyczaiłem
 3. Dopóki są polskie znaki w powiadomieniach nie ma znaczenia. Jeżeli faktycznie tak będzie z tymi językami to trzeba się będzie wstrzymywać z zakupami do wypuszczenia wersji global. Zobaczymy jak będzie z Amazfit Band 6
 4. Brat dostał aktualizację na iOS. Ma wersję globalną
 5. Nie tylko u ciebie się tak dzieje. Zresztą w MB4 też tak było. Włącz jak kolega wcześniej pisał blokadę ekranu i powinno być ok
 6. @pkonrad mam i MB4 i MB5. Paski niby pasują ale są niedopasowane. Wizualnie mi się to nie podoba. Czy pastylka wypada to nie wiem bo trzeba by było w tym pochodzić. Zdecydowanie polecam zakup dedykowanych pasków.
 7. Ja przeszedłem na AmzFit po ostatnich problemach MiFita. Tylko przy zmianie opaski z MB4 na MB5 AmzFit nie widział nowej opaski więc wróciłem do MiFita (wykrył ją odrazu). Chętnie bym się przesiadł z powrotem na AmzFita tylko nie wiem jak jest w tej apce z aktualizacją firmwaru. Mniej więcej w tym samym czasie wychodzi co MiFit czy może w ogóle nie aktualizuje opasek MiBand i trzeba trzymać obie apki aby zachować aktualizację?
 8. Polski język pojawił się w dniu premiery opaski w Polsce. Z tym że premiera 4 odbyła się później w stosunku do premiery w chinach. Czyli jeżeli trzymamy się premiery w CN to i z miesiąc możemy poczekać.
 9. Do kupienia za 25$: https://buysmarter.pl/?p=932 Wersja CN
 10. W temacie proszę wrzucać linki do aukcji, kupony, promocje dotyczące Mi Band 5 Banggood Global Version Gearbest Aliexpress
 11. Mam pytanko: w związku z problemami z ostatnią wersją MiFit przeszedłem na AmzFit. Po dniu użytkowania stwierdziłem że mógłbym zostać przy tej drugiej aplikacji. Nie wiem tylko czy tracę coś z funkcjonalności w stosunku do MiFita? Głównie chodzi o przyszłe aktualizację firmwaru bo z tego co widzę wszystkie funkcje których używałem są w obu aplikacjach.
 12. Potwierdzam. Wersja Global z kontem Mi. Wystarczyło trochę cierpliwości
 13. Ja zaktualizowałem za pierwszym razem bez żadnego błędu. Wersja global. Dziwne było tylko to że najpierw aktualizowało parametry a potem firmware. W MB3 chyba było na odwrót.
 14. Dzisiaj przyszła mi fola z tej aukcji: https://allegro.pl/oferta/2-x-folia-ochronna-na-wyswietlacz-xiaomi-mi-band-4-8253938789 Nie polecam ale narazie nie ma za bardzo wyboru. Czekam aż 3MK wyda dedykowaną folię.
 15. Polecam odrazu kupić folię ochronną. Rysuje się tak samo jak MB3. Ja zrobiłem rysę w nocy podczas snu (chyba o zamek poszewki ale cholera to wie). MB3 też porysowałem w ciągu pierwszych kilku dni używania. Za to widoczność w słońcu wyświetlacze znacznie poprawiona w porównaniu do poprzedniej wersji.
×
×
 • Create New...