Jump to content

qwerty01

Użytkownicy
 • Content Count

  82
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About qwerty01

 • Rank
  Zaawansowany

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nic nie dziwi. Logiczne działanie. Animacje po przewodzie masz takie, że energia "wypływa" z gniazda USB. Przy bezprzewodowym ładowaniu byłoby to bez sensu.
 2. Aplikacja budzik się zawiesiła się i alarmy były wyszarzone. Nie dało się ich włączyć. Po restarcie włączyły się 2 z 3 i po ponownym resecie wszystkie 3 były aktywne. Bardzo krytyczny błąd, bo prawie zaspałem do pracy (pobudka o 3 w nocy).
 3. Po instalacji i kilku restartach (zawsze tak robię) chciałem włączyć wifi i przycisk zrobił się ciemnoszary. Ani włączyć, ani wyłączyć się nie dało. Musiałem restartować telefon i chodzi dobrze*. * - od kliknięcia wifi do znalezienia sieci telefonowi zajmuje czasami kilkanaście sekund. Edit: Dzisiaj podczas korzystania z wifi przestał widzieć na 20-30 sekund sieci wifi. Coś ten rom ma problem z bezprzewodową komunikacją 2.4/5 GHz.
 4. Po wpisaniu pinu karty sim, ale przed wpisaniem kodu odblokowania ekranu. Telefon to redmi note 5 pro. Po wpisaniu kodu odblokowania ekranu już jest biała czcionka.
 5. Wiadomość o odpowiedzi nie dociera (mimo, że wiadomości o PW) dochodzą bez problemów. Oto jak wygląda po uruchomieniu telefonu Po wpisaniu kodu czcionka ma już biały kolor
 6. Chyba zostałem wezwany do tablicy. Czemu tak napisałem? Bo nie czytacie wiadomości. Jest to łatwe do udowodnienia. Identyczną wiadomość napisałem tydzień temu i jakoś nie było żadnej reakcji. Nie chcę mieć takiej samej sytuacji jak poprzednio, gdy wsparcie z romem na telefon się kończył, zgłaszałem błędy w kalendarzu (chyba przez miesiąc, jak nie 2) i też byłem olewany. Jak wsparcie się skończyło ktoś z was raczył mi napisać (chyba jak już zgłosiłem się na PW) i zawsze u was ta sama śpiewka: działa poprawnie. Jak udostępnie filmik to otrzymałem: wsparcie się skończyło, kup nowy telefon. T
 7. Cały czas odkąd jest motyw Marsa po uruchomieniu telefonu godzina jest wyświetlana kolorem czarnym. Po wpisaniu kodu pin jest już białe. Może pora ruszyć się i to poprawić? Już nie mówiąc o chińskich znaczkach w asystencie miui oraz braku "użycie baterii" mimo go wybrania. Jeszcze takie kwiatki wychodzą:
 8. Cały czas odkąd jest motyw Marsa po uruchomieniu telefonu godzina jest wyświetlana kolorem czarnym. Po wpisaniu kodu pin jest już białe. Może pora ruszyć się i to poprawić. Już nie mówiąc o chińskich znaczkach w asystencie miui (brak użycie baterii mimo go wybrania)
 9. Na mi a2 lite od razu krzyczy przy próbie polaczenia, że lokalizacja jest wyłączona i się nie łączy. Włączysz lokalizację i od razu się połączy ta beznadziejna opaska. Nie pytam się na jakich tel chodzi dobrze. Czytaj ze zrozumieniem.
 10. Czy na tej złomie można jakoś ustawić, aby łączyła się z telefonem bez włączonej usługi lokalizacji? Jak wyłączę to nie łączy się z mi fit.
 11. Odkąd mojawił się miui 12 strasznie długo wykrywa sieci wifi (włączasz i czasami czekać 15 sekund zanim wykryje). W miui 11 miałem natychmiast sieci wifi.
 12. Dzięki. Już działa. Pisałem tutaj na forum przez 3 tygodnie. W końcu ktoś pomógł.
 13. W aplikacje->zarządzanie nie mam "zdrowie"
 14. Nie, nie mam. Która to w google play? Wgranie mi fit nie pomaga. https://streamable.com/eby82edodane video
 15. Jak sprawdzić w asystencie ilość kroków w poprzednich dniach? W asystencie miui klikam na "Dzisiejsza aktywność" i pokazuje "Aplikacja nie jest zainstalowana". Co u was się uruchamia?
×
×
 • Create New...