Jump to content

qwerty01

Użytkownicy
 • Posts

  160
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

qwerty01 last won the day on May 13 2022

qwerty01 had the most liked content!

Dodatkowe

 • Smartfon
  2x Mi 11 Lite 5G

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

qwerty01's Achievements

Enthusiast

Enthusiast (6/14)

 • Conversation Starter
 • First Post
 • Collaborator Rare
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

5

Reputation

 1. Czemu MMS na nowym telefonie nie działa (wersja stable)? Tryb dzień stary tel, tryb nocny stary tel. Na starym działa (redmi Note 5). Konfiguracja brana z: https://a2mobile.pl/konfiguracja#myTabContent Zrobione. Trzeba było w internecie wykasować mms...
 2. Redmi Note 5 kończy się miejsce. Zauważyłem, że wywalając 4 pliki mogę odzyskać prawie 3 GiB pamięci. Znajdują się one w: \MIUI\Gallery\cloud\.cache Jednak po ich wywaleniu nie ma już miniaturek, ale aplikacja Galeria przestaje wczytywać nawet zdjęcia... Da się jakoś te pliki odchudzić?
 3. Wczoraj zauważyłem, że nie mam przypomnień o urodzinach na tel. Lista urodzin jest na stronie... WTF:
 4. Co ma związanego prawosławny kapłan?:
 5. Pojawiło się w 4.25? W 4.10 tego na bank nie było.
 6. Jeszcze 2 sprawy. 1. Jak wyłączyć smart hub. Na liście uruchomionych aplikacji jak przytrzymam to mam od tego ikonę. Próbowałem adb shell pm disable-user --user 0 com.xiaomi.smarthome i adb shell pm disable com.xiaomi.smarthome ale nie widzi paczki... 2. Nie wiem czemu ale jak przeglądam firefox i wejdę w inną aplikację i jak powrócę to wczytuje na nowo stronę (nie trzyma w pamięci) i na nowo muszę klikać akceptację ciasteczek czy akceptację regulaminów... Strasznie wkurzające.
 7. Dzięki. Tak schowane, że nigdy bym nie znalazł.
 8. Jak załączę GPS to czasami wyskakuje mi "Przybliżona lokalizacja włączona". Jak to cholerstwo wyłączyć? Mam wyłączone użyj wspomaganego systemu GPOS, Udostępniaj informację o lokalizacji operatorowi i usługi lokalizacyjne (Wi-Fi, Bluetooth).
 9. Na chwilę obecną do vanced trzeba wgrać microg. Revanced to syf. Buforuje 1 min i to wszystko.
 10. 2 dni minęły i znowu revolut zniknął z google play...
 11. Dzięki. Zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz. Testuję od rana i nie mogę dojść o co chodzi... 1. Wgrywam wasz boot.img. Na tel. loguję się na fake konto. Dodaję drugie konto i usuwam fake. Mam revolut. Robię roota i dalej mam revolut. 2. Wgrywam wasz boot.img. Od razu loguję się na prawdziwe konto. Nie mam revoluta w google play. 3. Wgrywam zrootowany boot.img. Loguję się na fake konto. Nie mam revoluta w google play. 4. Wgrywam zrootowany boot.img. Loguję się na prawdziwe konto. Nie mam revoluta w google play. Testowałem w wersji stabilnej, dev (i z grudnia kiedy wszystko chodziło, i na bieżącej). Wszędzie to samo... Tak, root mi jest niezbędny...
 12. Nie pamiętam jak się usuwa dolny pasek google. Ktoś może pomóc?
 13. Jakie aplikację od roota polecacie? To Magisk był winny, że nie jest dostępny revolut na google play...
 14. Nie wiem czy to winne ten niedziałający pasek z góry, ale gdy mamy włączoną lokalizację i wejdziemy w ustawienia->Lokalizacja to nie wyświetla mi od góry opcji (włączenia dostęp do lokalizacji) tylko wyświetla "Ostatni dostęp" i aby wyłączyć GPS to muszę przewijać do góry. Wkurzające nieziemsko.
×
×
 • Create New...