szuineg

Użytkownicy
 • Content Count

  96
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

19 Good

About szuineg

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 2 Prime

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A tutaj nie byłeś? https://amazfitwatchfaces.com/forum/viewtopic.php?f=29&t=782
 2. Ja na banggood za 20usd kupiłem. Na słabej ładowarce wychodzą errory, ale na oryginalnej z zestawu i na 36w crdc (aukey) chodzi jak złoto.
 3. Czytnik przyspieszył znacząco, od wczoraj nie miałem przycięcia, a wcześniej raz, dwa na 10 razy.
 4. Szybkie pytanko, czy z moim mi9 jest coś nie tak czy w każdym dioda LED jest tak żałosna? Jej jasność jest najgorsza z wszystkich telefonów jakie mam pod ręką: redmi note 2, Lumia 720, Xperia x, lg v20. W tych wszystkich telefonach LED świeci białym mocnym światłem, a w mi9 jest słabe i podchodzi pod żółty kolor. Czy to norma w tym telefonie?
 5. Każdy producent sprzętu z bat li-ion pisze to w instrukcji, więc żadna herezja
 6. Pierwsze co się robi z nowym telefonem to ładowanie do pełna. Nie rozładowuje się go.
 7. Pytanie do posiadaczy, czy nagrywanie rozmów działa na mix3? Teoretycznie to andek 9 i na nim to nie działa, ale w recenzji widziałem w dialerze ikonkę nagraj rozmowę jak w każdym miui. Więc działa czy nie?
 8. @subwoofer @Enzo_84 rozumiem że macie ten telefon, jak go oceniacie? Jak jakość zdjęć? Czy macie na nim miui (https://forum.xda-developers.com/le-max-2/development/lemax2-x820-822-miui8-1-6-12-3december-t3526832), jeżeli tak to jak się spisuje, są jakieś bugi?
 9. załapałem problem i liczę na sugestie rozwiązania go bez formatu telefonu. Jakiś czas temu zauważyłem że dialer zaczął mi zamulać, patrzę a tu zamiast 5000 mam 50 000 kontaktów. Więc wszystko jasne, zaznaczyłem wszystkie kontakty i usunąłem, mój błąd że nie odłączyłem kont na czas. W trakcie usuwania odłączyłem konta, na koncie google i w chmurze xiaomi nie usunęło mi kontaktów. Potem wyskoczyło mi powiadomienie: "Synchronizuj zbyt wiele usuwanych Kontakty", którego nie da się usunąć i wisi mi w powiadomieniach od dwóch tygodni. Jak wszystko było wyczyszczone to włączyłem synchronizację, wgrały się wszystkie kontakty, po czym jak konto xiaomi zaczęło się synchronizować to zaczęły znikać kontakty. Wyłączyłem synchronizację, ale chcąc mieć zachowane smsy i zdjęcia za jakiś czas włączyłem ją i znowu zaczęło mi usuwać kontakty. Nie wiem już co robić, jakieś pomysły? Najbardziej się boję że po formacie będzie to samo.
 10. witam w klubie, od kilku tygodni pojawiło się to samo, rozwiązaniem jest wybudzanie telefonu przyciskiem głośności, zobaczymy po jakim czasie on wysiądzie
 11. mediatek nigdy nie udostępni źródeł więc daremna wasza nadzieja, mediatek to zło.
 12. @kamoO94 A aktualizowałeś na 7 czy 8 na czysto? Wyczyściłem wszystkie dane aplikacji YouTube i nic to nie dało. Teraz zauważyłem że zapisuje w historii filmy przesłane na telewizor
 13. A aktualizowałeś na 7 czy 8 na czysto? Jak aktualizacja to może masz coś w historii sprzed 8ki?
 14. Od czasu przejścia na miui 8 aplikacja youtube nie zapisuje historii obejrzanych filmów. Wiem że to nie powinno mieć nic wspólnego, ale tylko to się zmieniło, od momentu jak zainstalowałem 6.6.30 i teraz na 6.7.14 youtube nie zapisuje historii. Czy ktoś mógłby sprawdzić u siebie. Od razu uprzedzam że sprawdziłem wszystkie opcje w YouTube jak i koncie google i wedle wszystkiego powinno się zapisywać i tak było do czasu zmiany miui na wersję 8.
 15. dokładnie tyle miałem do tej pory 2-3% dlatego jestem trochę w szoku, zasięg jak zawsze na full, dwie karty, obie zalogowane w t-mobile, na razie się nie martwię bo do wieczora starcza, w sobotę przy wolnym pomęczę go zaraz po odpięciu z ładowarki i będę widział jak będzie.