szuineg

Użytkownicy
 • Content Count

  103
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

19 Good

About szuineg

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 2 Prime

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Szybkie pytanie, mam aktualnie V10.2.30.0.PFAEUXM, czyli EEA. W poniedziałek dostałem powiadomienie o aktualizacji do miui 11. Po kilku godzinach je kliknąłem i wyskoczyło okno aktualizacji z informacją że brak dostępnych aktualizacji. Czyżby wycofano aktualizację że względu na kilka problemów o których pisaliście?
 2. @Nowyluke musiałem go rozłączyć i połączyć na nowo (bluetooth)
 3. A dzisiaj po zmianie czasu na zegarku wciąż +1 godzina. Najtańszy chiński smartwatch się przestawił, a tutaj lipa.
 4. @mszczepa co to za tarcza z takim fajnym AOD?
 5. Już naprawili, można zamknąć temat.
 6. Dostałem odpowiedź z suportu, wiedzą i pracują już nad naprawą problemu Amazfit and Zepp Support (Amazfit) Sep 19, 23:14 PDT Hi there, Thank you for contacting Amazfit Customer Support. We apologize for all the inconvenience caused! We have already known this issue and are upgrading our server. For now, please kindly install the apk from the link below: https://drive.google.com/open?id=1RVGrQwrqEtXvUaMdTIoxoyoGmai99yAN Any updates, we will let you know. We appreciate your patience! Have a great day! Regards, Christine Amazfit Support
 7. Możecie sprawdzić jak u was, bo u mnie nagle mi9 jest niekompatybilne z amazfitem
 8. A tutaj nie byłeś? https://amazfitwatchfaces.com/forum/viewtopic.php?f=29&t=782
 9. Ja na banggood za 20usd kupiłem. Na słabej ładowarce wychodzą errory, ale na oryginalnej z zestawu i na 36w crdc (aukey) chodzi jak złoto.
 10. Czytnik przyspieszył znacząco, od wczoraj nie miałem przycięcia, a wcześniej raz, dwa na 10 razy.
 11. Szybkie pytanko, czy z moim mi9 jest coś nie tak czy w każdym dioda LED jest tak żałosna? Jej jasność jest najgorsza z wszystkich telefonów jakie mam pod ręką: redmi note 2, Lumia 720, Xperia x, lg v20. W tych wszystkich telefonach LED świeci białym mocnym światłem, a w mi9 jest słabe i podchodzi pod żółty kolor. Czy to norma w tym telefonie?
 12. Każdy producent sprzętu z bat li-ion pisze to w instrukcji, więc żadna herezja
 13. Pierwsze co się robi z nowym telefonem to ładowanie do pełna. Nie rozładowuje się go.
 14. Pytanie do posiadaczy, czy nagrywanie rozmów działa na mix3? Teoretycznie to andek 9 i na nim to nie działa, ale w recenzji widziałem w dialerze ikonkę nagraj rozmowę jak w każdym miui. Więc działa czy nie?
 15. @subwoofer @Enzo_84 rozumiem że macie ten telefon, jak go oceniacie? Jak jakość zdjęć? Czy macie na nim miui (https://forum.xda-developers.com/le-max-2/development/lemax2-x820-822-miui8-1-6-12-3december-t3526832), jeżeli tak to jak się spisuje, są jakieś bugi?