Jump to content

szuineg

Użytkownicy
 • Posts

  106
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 2 Prime

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

szuineg's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

20

Reputation

 1. Ja właśnie wybierałem między oryginałem z dragon TT i tym nohonem i wybrałem niestety dragona. Nie polecam. Wzięli kasę za baterie + VAT, a jej nie oclili i musiałem zapłacić jeszcze 12,5 zł na poczcie. Sama bateria była z sierpnia 2020r. I niestety po 4 miesiącach użytkowania jest już niewiele lepsza od zdemontowanej. Oczywiście support dragona obiecał oddać kasę za VAT i już się nie odezwali.
 2. @frrancuz dokładnie. Czyżby wyłączenia miało być rozwiązaniem? Lepiej nie bo jak raz za czasu wyłącze i widzę internet z reklamami to mnie boli wszystko od razu.
 3. U mnie to samo. Jak zauważyłem wynika to z tego że telefon uważa że na danym wifi nie ma internetu i rozłącza się. To samo od zawsze miałem podłączając się do kamery przez wifi, ale tam rzeczywiście nie ma internetu. Jak ręcznie się połącze, wyjdzie komunikat o braku internetu i dam kontynuuj mimo to to wifi działa. Ale po jakimś czasie zrywa połączenie. Testowane na 3 routerach, wszędzie to samo. Reszta sprzętów działa z wifi bez problemu.
 4. Szybkie pytanie, mam aktualnie V10.2.30.0.PFAEUXM, czyli EEA. W poniedziałek dostałem powiadomienie o aktualizacji do miui 11. Po kilku godzinach je kliknąłem i wyskoczyło okno aktualizacji z informacją że brak dostępnych aktualizacji. Czyżby wycofano aktualizację że względu na kilka problemów o których pisaliście?
 5. @Nowyluke musiałem go rozłączyć i połączyć na nowo (bluetooth)
 6. A dzisiaj po zmianie czasu na zegarku wciąż +1 godzina. Najtańszy chiński smartwatch się przestawił, a tutaj lipa.
 7. @mszczepa co to za tarcza z takim fajnym AOD?
 8. Już naprawili, można zamknąć temat.
 9. Dostałem odpowiedź z suportu, wiedzą i pracują już nad naprawą problemu Amazfit and Zepp Support (Amazfit) Sep 19, 23:14 PDT Hi there, Thank you for contacting Amazfit Customer Support. We apologize for all the inconvenience caused! We have already known this issue and are upgrading our server. For now, please kindly install the apk from the link below: https://drive.google.com/open?id=1RVGrQwrqEtXvUaMdTIoxoyoGmai99yAN Any updates, we will let you know. We appreciate your patience! Have a great day! Regards, Christine Amazfit Support
 10. Możecie sprawdzić jak u was, bo u mnie nagle mi9 jest niekompatybilne z amazfitem
 11. A tutaj nie byłeś? https://amazfitwatchfaces.com/forum/viewtopic.php?f=29&t=782
 12. Ja na banggood za 20usd kupiłem. Na słabej ładowarce wychodzą errory, ale na oryginalnej z zestawu i na 36w crdc (aukey) chodzi jak złoto.
 13. Czytnik przyspieszył znacząco, od wczoraj nie miałem przycięcia, a wcześniej raz, dwa na 10 razy.
 14. Szybkie pytanko, czy z moim mi9 jest coś nie tak czy w każdym dioda LED jest tak żałosna? Jej jasność jest najgorsza z wszystkich telefonów jakie mam pod ręką: redmi note 2, Lumia 720, Xperia x, lg v20. W tych wszystkich telefonach LED świeci białym mocnym światłem, a w mi9 jest słabe i podchodzi pod żółty kolor. Czy to norma w tym telefonie?
 15. Każdy producent sprzętu z bat li-ion pisze to w instrukcji, więc żadna herezja
×
×
 • Create New...