szuineg

Użytkownicy
 • Content Count

  92
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

18 Good

About szuineg

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 2 Prime

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. szuineg

  Czas czuwania, SOT na baterii.

  Każdy producent sprzętu z bat li-ion pisze to w instrukcji, więc żadna herezja
 2. szuineg

  Czas czuwania, SOT na baterii.

  Pierwsze co się robi z nowym telefonem to ładowanie do pełna. Nie rozładowuje się go.
 3. szuineg

  MIX3 - pytania ogólne - watek zbiorczy

  Pytanie do posiadaczy, czy nagrywanie rozmów działa na mix3? Teoretycznie to andek 9 i na nim to nie działa, ale w recenzji widziałem w dialerze ikonkę nagraj rozmowę jak w każdym miui. Więc działa czy nie?
 4. szuineg

  MIUI V8 LeEco Le Max 2

  @subwoofer @Enzo_84 rozumiem że macie ten telefon, jak go oceniacie? Jak jakość zdjęć? Czy macie na nim miui (https://forum.xda-developers.com/le-max-2/development/lemax2-x820-822-miui8-1-6-12-3december-t3526832), jeżeli tak to jak się spisuje, są jakieś bugi?
 5. szuineg

  znikające kontakty

  załapałem problem i liczę na sugestie rozwiązania go bez formatu telefonu. Jakiś czas temu zauważyłem że dialer zaczął mi zamulać, patrzę a tu zamiast 5000 mam 50 000 kontaktów. Więc wszystko jasne, zaznaczyłem wszystkie kontakty i usunąłem, mój błąd że nie odłączyłem kont na czas. W trakcie usuwania odłączyłem konta, na koncie google i w chmurze xiaomi nie usunęło mi kontaktów. Potem wyskoczyło mi powiadomienie: "Synchronizuj zbyt wiele usuwanych Kontakty", którego nie da się usunąć i wisi mi w powiadomieniach od dwóch tygodni. Jak wszystko było wyczyszczone to włączyłem synchronizację, wgrały się wszystkie kontakty, po czym jak konto xiaomi zaczęło się synchronizować to zaczęły znikać kontakty. Wyłączyłem synchronizację, ale chcąc mieć zachowane smsy i zdjęcia za jakiś czas włączyłem ją i znowu zaczęło mi usuwać kontakty. Nie wiem już co robić, jakieś pomysły? Najbardziej się boję że po formacie będzie to samo.
 6. szuineg

  Przycisk blokowania

  witam w klubie, od kilku tygodni pojawiło się to samo, rozwiązaniem jest wybudzanie telefonu przyciskiem głośności, zobaczymy po jakim czasie on wysiądzie
 7. szuineg

  CyanogenMod dla Redmi Note 2

  mediatek nigdy nie udostępni źródeł więc daremna wasza nadzieja, mediatek to zło.
 8. szuineg

  Cotygodniowe aktualizacje dla RMN2

  @kamoO94 A aktualizowałeś na 7 czy 8 na czysto? Wyczyściłem wszystkie dane aplikacji YouTube i nic to nie dało. Teraz zauważyłem że zapisuje w historii filmy przesłane na telewizor
 9. szuineg

  Cotygodniowe aktualizacje dla RMN2

  A aktualizowałeś na 7 czy 8 na czysto? Jak aktualizacja to może masz coś w historii sprzed 8ki?
 10. szuineg

  Cotygodniowe aktualizacje dla RMN2

  Od czasu przejścia na miui 8 aplikacja youtube nie zapisuje historii obejrzanych filmów. Wiem że to nie powinno mieć nic wspólnego, ale tylko to się zmieniło, od momentu jak zainstalowałem 6.6.30 i teraz na 6.7.14 youtube nie zapisuje historii. Czy ktoś mógłby sprawdzić u siebie. Od razu uprzedzam że sprawdziłem wszystkie opcje w YouTube jak i koncie google i wedle wszystkiego powinno się zapisywać i tak było do czasu zmiany miui na wersję 8.
 11. szuineg

  Cotygodniowe aktualizacje dla RMN2

  dokładnie tyle miałem do tej pory 2-3% dlatego jestem trochę w szoku, zasięg jak zawsze na full, dwie karty, obie zalogowane w t-mobile, na razie się nie martwię bo do wieczora starcza, w sobotę przy wolnym pomęczę go zaraz po odpięciu z ładowarki i będę widział jak będzie.
 12. szuineg

  Cotygodniowe aktualizacje dla RMN2

  Zgadzam się z przedmówcami, 3 godziny sot to jest max, na 6.6.17 było o wiele lepiej, ale tam nie było osobnych dzwonków dla kart sim, no i d*pa, jak wracać to raczej do miui7. Dziwne jest też to że przy 3 godzinach wyświetlacza włączonego to nie on jest głównym bateriożercą, tylko sygnał sieci. w tym momencie mam 40% baterii, ekran włączony przez 1:53 co jest 13%, a sygnał sieci zjadł 42,3%! nigdy tak nie miałem. dane włączone może przez 1-3 godzin w ciągu dnia. wifi ciągle on.
 13. szuineg

  Współczynnik SAR (promieniowanie)

  no i może w tym jest problem, spróbuj może zjeść raz za czas coś niezdrowego: takiego tłustego boczku, zapij wódką, a potem zapal szluga i powinno ci się poprawić, najważniejsze to stosować regularnie przynajmniej raz w tygodniu.
 14. szuineg

  Cotygodniowe aktualizacje dla RMN2

  Fakt, masz rację, czasem nawet więcej, pamiętam że ostatnia moja aktualizacja ustabilizowała się po tygodniu. Odwołuję swoje słowa odnośnie baterii, szczególnie że zauważyłem że trochę inaczej uciekają procenty, na 7 długo trzymało pierwsze 20% a potem był zjazd w dół, a tutaj w miarę proporcjonalnie to idzie i stąd wrażenie że jest lipa, a potem wcale tak szybko nie leci. Szukam też minusów na siłę bo przez to że nie można ustawić osobnych dzwonków dla kart sim ta aktualizacja jest dla mnie nie do przyjęcia. Bateria w panelu sterowania na pewno pokazuje błąd u mnie - wysoki poziom zużycia baterii przez sieć komórkową, Gsmbat pokazuje całkiem coś innego i raczej prawdę. Na plus jest zarządzanie wielowątkowością, bo nie ubija tak szybko ostatnich aplikacji.
 15. szuineg

  Cotygodniowe aktualizacje dla RMN2

  W piątek wgrałem miui8, pomęczyłem trochę, noc na ładowarce, od 8-12 katowanie, sot 3,5h. Do 16 na ładowarce, znowu katowanie i po 2 godzinach mam poniżej 50%, więc piszę posta że bateria gorzej bo na 7ce mam sot 5 godzin. Dziś jakby lepiej, ale też bez szału, co dziwne po ponad dwóch godzinach wg info baterii więcej baterii zjadł sygnał sieci, co chyba jest błędem.