Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 476
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. Prawdopodobnie masz telefon od Ingrama, bo oni się nie chwalą swoimi naklejkami. ABC data kiedyś się chwaliła i dodawała swoje naklejki.
  2. Oficjalnych dystrybutorów telefonów jest co najmniej dwóch (ABC Data i Ingram). Jest jakiś nowy trzeci, ale oni na razie telefonów nie sprowadzają. Co do folii, to chyba wszystkie pudełka są tylko tą termokurczliwą zaspawane. Wątpię żeby Play brał telefony z nieoficjalnego źródła.
  3. Tak już wiem, na wcześniejszych Androidach również.
  4. Jaki jest dialer w Mi 9 SE na oficjalnym globalu, od Xiaomi czy Googla?
  5. Taki urok Miui 11, wszyscy na starszych telefonach tak mają.
  6. @pkonrad Tak już teraz wiem, że w Mi9 i innych pochodnych to działa. W telefonach ze starszymi androidami niekoniecznie.
  7. Ja go używałem na starszym androidzie i tych ustawień nie było. Nie miał dostępu do powiadomień i nie było opcji żeby je nadać. Stąd moje pytanie czy u was to jest, jak widać tak. Inne zewnętrzne launchery jak Nova czy MS pytały o zezwolenie na dostęp do powiadomień, Poco nie.
  8. Na Poco F1 tak, bo tam on jest systemowy. Instalowany z apk na innych telefonach raczej nie działają.
  9. A cyferki z liczbą powiadomień na ikonach aplikacji działają Ci na Poco? U nie nie, z tego powodu wolę Miui launchera alpha.
  10. Czyli od polskiej premiery ponad rok trwało wprowadzenie polskiego menu i liter, od chińskiej prawie dwa lata, ale to i tak żaden wykładnik co do ewentualnej daty wprowadzenia PL do GTS-a.
  11. Chyba około dwóch lat, a po wprowadzeniu nadal nie działa ID dzwoniącego w MiFit z językiem pl. Pokazuje na GTS kto dzwoni?
  12. Masz w ustawieniach panelu sterowania i jego składników opcje pokazywania propozycji. W launtcherze też powinny być, poszukaj w ustawieniach (chyba ekranu głównego). Przy zmianie regionu język się nie zmienia. W Szwajcarii i Norwegii sporo Polaków. Pasma też zostają takie same.
  13. Rodo, zmień region na jakiś kraj z poza UE np Szwajcaria i będziesz miał motywy. Reklamy chyba wszędzie w ustawieniach aplikacji (w których się pojawiają) można wyłączyć. Poszukaj i wyłącz wszędzie opcję "odbieraj propozycje". Codzienne tapety też gdzieś można wyłączyć, jak nie to odinstalować (podobnie jak wiele innych nieużywanych aplikacji). W jaki sposób masz w dziale Toturiale, np tu: https://miuipolska.pl/forum/topic/46913-usuwanie-aplikacji-systemowych-bez-root-bez-odblokowanego-bootloadera/ (chyba z Mediatekiem też działa) O najważniejsze, czyli aktualizacje pytaj Xiaomi, tylko oni wiedzą (albo i nie) co będą wypuszczać.
  14. A o jaki konkretnie model pytasz? Jaką mocą, w jakim trybie? Jak ta temperatura mierzona? 33 stopnie to może mieć bez ładowania, wyłączony jak go dłużej pszytrzymasz w dłoni.
  15. Bzdury wypisujesz, chyba że z zepsutym portem ładowania.
  16. A to już inny problem, powinno działać. Można jeszcze sprawdzić jakie ustawienia sieci masz w opcjach zaawansowanych (Ustawienia, Informacje o telefonie i 4 razy klikasz w Pamięć wewnętrzną).
  17. Nie "tylko LTE", bo wyraźnie napisane "preferowane LTE", czyli połączy się z każdą inną jak nie będzie LTE.
  18. Nie ma, tego chyba nie da się wyłączyć.
  19. To prawdopodobnie wina bt w twoim telefonie, w innych powinno być ok.
  20. Używaj eksploratora plików i twórz katalogi. Będziesz miał tam gdzie chcesz. Album to nie katalog. Galeria tylko przypisuje zdjęcie da danego albumu nie musi zmieniać lokalizacji pliku.
  21. Ukryjesz plik, zdjęcie z poziomu menedżera plików.
  22. Tak, nie jest to oficjalna polska dystrybucja. Podobno biorą z Czech, albo Słowacji, wersje EU. Znajomy reklamował u nich RN5 i jakoś to poszło (wymienili ekran). Moim zdaniem warto kupić nowszy model (ale to tylko moje zdanie).
  23. Na ceneo RN 8T 4/64 jest za 749 z darmową wysyłką. Tylko 50 zł drożej to chyba jednak warto, nowszy, podobno "trochę" uszczelniony (oprócz dialera która ma niestety od Googla, czyli gorszy).
  24. Najtańszy z serii Mi9, niezła bateria i cena niewiele wyższa od RN8pro.
  25. Dla siostry Redmi note 8t, dla ciebie Mi 9 lite. RN 8 pro bym sobie darował, tylko w benchmarkach wypada dobrze. Mediatek to chyba zawsze u Xiaomi więcej problemów.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...