Jump to content

Trueerwu

Użytkownicy
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

About Trueerwu

 • Birthday 01/26/1999

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  RN 7, Mi Band 3

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Trueerwu's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Korzystam z kalendarza Google i chciałbym widzieć na ekranie informacyjnym wydarzenia, które są dodane na tych kalendarzach ... aplikacja systemowa widzi te wydarzenia (czyli jak widać ma dostęp do wszystkich możliwych kalendarzy), ale nie "przesyła" ich do App vault'a Jest na to jakiś sposób? Czy MIUI11 rozwiąże ten problem?
 2. Mi Band 3 problem z ładowaniem, Mi band 3 nie ładuje - jeżeli wpisywałeś(aś) kiedyś takie hasła w Google, to teraz może jestem w stanie Ci pomóc! Prawdopodobnie nie musisz kupować nowej ładowarki, bo ta, którą posiadasz może być całkiem dobra Jeżeli majstrowanie kablem nie pomogło i nadal pastylka nie łapie prądu to spróbuj poruszyć nią w tej płaszczyźnie. W zależności od kaprysu ładowarki ruch w jedną lub w drugą stronę spowoduje złączenie się styków i Mi Band 3 zacznie się ładować Pozdrawiam
 3. MIUI Global nie jest na tyle inteligentne Powiedz mi jakim sposobem przywrócili ustawienia fabryczne i nadal konto było przypisane do telefonu?
 4. Blokada ekranu ustawiona na PIN i odcisk palca. Lost mode nie blokuje ekranu, przez co rozwinięcie paska powiadomień jest możliwe, kiedy system został włączony w trakcie użytkowania telefonu. Ale powiedzmy sobie szczerze, co w dzisiejszych czasach znaczy PIN... podpatrzysz komuś te 4 cyferki i możesz poruszać się po telefonie, jakby twój był. Taka prawda.
 5. Dzisiaj pierwszy raz przetestowałem tą funkcję znajdywania urządzenia z pomocą konta Xiaomi. Jako potencjalny złodziej oczywiście. To jest jakaś kompletna kpina! Autorzy tej funkcji pozwalają na dostęp do ustawień WiFi ... kompletnie pomijając fakt, że w ten sposób dają dostęp do paska powiadomień w którym można wyłączyć dane, WiFi i lokalizację, co pozwala na BEZPOWROTNĄ UTRATĘ URZĄDZENIA!! Jak zaznaczyłem, działałem jako potencjalny złodziej, a dojście do tej ciekawostki zajęło mi ... no nie wiem ... 10 sekund? Jak na pierwszy raz (w życiu) to chyba krótko. Dziękuję za takie bajery, wyłączam, useless funkcja :) Chyba, że ktoś ma jakieś pomysły na odzyskanie skradzionego urządzenia, kiedy ich producent jest oportunistą konsumenta :)
×
×
 • Create New...