Trueerwu

Użytkownicy
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Trueerwu

 • Rank
  Nowy
 • Birthday 01/26/1999

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  RN 7, Mi Band 3

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mi Band 3 problem z ładowaniem, Mi band 3 nie ładuje - jeżeli wpisywałeś(aś) kiedyś takie hasła w Google, to teraz może jestem w stanie Ci pomóc! Prawdopodobnie nie musisz kupować nowej ładowarki, bo ta, którą posiadasz może być całkiem dobra Jeżeli majstrowanie kablem nie pomogło i nadal pastylka nie łapie prądu to spróbuj poruszyć nią w tej płaszczyźnie. W zależności od kaprysu ładowarki ruch w jedną lub w drugą stronę spowoduje złączenie się styków i Mi Band 3 zacznie się ładować Pozdrawiam
 2. MIUI Global nie jest na tyle inteligentne
 3. Blokada ekranu ustawiona na PIN i odcisk palca. Lost mode nie blokuje ekranu, przez co rozwinięcie paska powiadomień jest możliwe, kiedy system został włączony w trakcie użytkowania telefonu. Ale powiedzmy sobie szczerze, co w dzisiejszych czasach znaczy PIN... podpatrzysz komuś te 4 cyferki i możesz poruszać się po telefonie, jakby twój był. Taka prawda.
 4. Dzisiaj pierwszy raz przetestowałem tą funkcję znajdywania urządzenia z pomocą konta Xiaomi. Jako potencjalny złodziej oczywiście. To jest jakaś kompletna kpina! Autorzy tej funkcji pozwalają na dostęp do ustawień WiFi ... kompletnie pomijając fakt, że w ten sposób dają dostęp do paska powiadomień w którym można wyłączyć dane, WiFi i lokalizację, co pozwala na BEZPOWROTNĄ UTRATĘ URZĄDZENIA!! Jak zaznaczyłem, działałem jako potencjalny złodziej, a dojście do tej ciekawostki zajęło mi ... no nie wiem ... 10 sekund? Jak na pierwszy raz (w życiu) to chyba krótko. Dziękuję za takie bajery, wyłączam, useless funkcja :) Chyba, że ktoś ma jakieś pomysły na odzyskanie skradzionego urządzenia, kiedy ich producent jest oportunistą konsumenta :)