Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'bateria' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Dział główny
    • Aktualności
    • HyperOS - korzystanie
    • Tutoriale
    • Bugi w ROMach MIUIPolska/Xiaomi.eu
  • Modyfikacje
    • Dyskusje o aplikacjach
    • Modyfikacje techniczne
    • Modyfikacje wizualne
  • Telefony Xiaomi
    • Serie Xiaomi
    • Serie POCO / Redmi
    • Serie Redmi Note
    • Tablety
  • Urządzenia Xiaomi
    • Smart Home i AGD
    • Opaski
    • Smartwatche
    • Hulajnogi elektryczne
    • Słuchawki bezprzewodowe
    • RedmiBook i Xiaomi
    • Oczyszczacze Mi Air Purifier
    • Mi Router
    • Kamera MiJia 360° Home Security i inne
    • Mi Box / Mi TV Stick
    • Pozostałe urządzenia Xiaomi
    • Akcesoria uniwersalne
  • Zakupy i serwis Xiaomi
  • Systemy mobilne i PC
  • Pozostałe
  • Strona i forum MIUIPolska.pl
  • Archiwum

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Strona WWW


Skype


Lokalizacja


Smartfon

  1. W ostatnim czasie (4 dni) borykam się z problemem baterii w środę wszytko działało prawidłowo do momentu gdzie poziom naładowania telefonu spadł do 17 % wtedy zaczął się zmieniać poziom naładowania baterii najpierw na 18% potem na 40% itd. myślałem że to chwilowy błąd lecz reset nie pomógł na drugi dzień wkurzyłem się i wymieniłem baterię na baterię z drugiego telefonu (który jest na części) problem różnego stopnia naładowania częściowo znikł gdyż mam teraz prawie cały czas 100% momentami spadnie o 1-5% ale potem wraca do 100% (tryb demo w opcjach programistycznych wyłączony) gdy telefon rozładuje się do zera wtedy telefon będąc wyłączonym pod ładowarką ładuje normalnie jak wcześniej i pokazuje autentyczny poziom baterii lecz po uruchomieniu urządzenia nagle potrafi naładować się w 5 minut z czym jest problem? Mam również aplikację która pokazuje napięcie na baterii dzięki niej jestem w stanie określić ile mniej więcej telefon ma % baterii lecz nawet aplikacje pokazują cały czas to samo co telefon.
  2. W MIUI (po lewej) można było blokować push powiadomienia, co wpływa na baterię. Domyślnie Google Play Services utrzymuje stałe połączenie z Firebase Cloud Messaging (FCM). Gdzie w HyperOS (po prawej) zarządzać samym pushowaniem powiadomieniami aplikacji? "Wstrzymaj aktywność" niekoniecznie zarządza push.
  3. Cześć. Xiaomi 13. Bateria w telefonie trzyma bardzo dobrze. Ładując telefon (oryginalna ładowarka oraz inne droższe) jak ładują telefon jest wszystko ok. Powerbank też wszystko ok. Podpięcie pod komputer też wszystko ok. JEDNAK podczas ładowania w samochodzie pojawia się dziwne syczenie. Sprawdzałem pod 5 innymi kablami, tym oryginalnym od Xiaomi też. Na każdym to występuje. Syczenie od razu występuje po podłączeniu telefonu, czasem ustaje ale później znów to samo. Inne telefony jakie mam normalnie ładuje i nigdy nie miałem takiego problemu z tym. Nie jest to ładowarka pod zapalniczke tylko fabryczne wyjście w Daci Duster. Co z tym robić? Oddawać od razu na gwarancje? Zostało jej jeszcze rok i telefon ani razu nie był w naprawie. Został zakupiony z allegro z polskiego sklepu. Jestem obecnie na oryginalnym rom HyperOS. Chciałem odblokować bootloader i wgrać Xiaomi.eu. Czy mogę zrobić tą procedure przed oddaniem go na tą ewentualną gwarancję? Czy w jakiś sposób to koliduje
  4. Cześć mam telefon od dwóch tygodni. czy tylko u mnie bateria jest mega słaba? Przy średnim używaniu, wręcz dość niskim, jak na dzisiejsze standardy, to bardzo szybko spada jej poziom, spadł o ponad 40% w 8h podczas mojej Pracy więc tyle co go używałam to w przerwie i drodze do pracy albo żeby komuś odpisać
  5. Siema, jestem w kropce. Po paru tysiącach km siadła nie bateria - a dokładnie jeden z pakietów nie nadążał, voltaż spadał sporo względem maxymalnej, 0.5-1v różnicy, drainowalo sąsiednie pakiety ostro, aż nie zaczęło się wyłączać. Z początku raz kiedyś pod górkę przy końcu baterii, z czasem coraz częściej, aż się zaczęła na prostej drodze wyłączać nim w ogóle załączylo miganie pierwszej z 5 kresek wskaźnika na kierownicy. Nawet po resecie softa do 25km/h. W tym czasie 2 razy w serwisie, gdzie coś zrobili, ale nic nie dało właściwie, więc w kąt rzuciłem bo nie potrzebowałem na tyle, by się dalej denerwować. (Teraz podejrzewam że może doładowali do końca jakieś ogniwo z tych 3 co akurat miało problem i dogrzali jeśli było trzeba łączenia, bo też podejrzewałem możliwe termiczne naprężenie po tych nadrabiajacych akcjach sąsiadów i odejście zgrzewu, co by wyjaśniało działanie przez te 200m na koniec). Jakby kiedyś ktoś szukał podobnej sprawy, opiszę jeszcze co się działo przy jeździe samej. Objaw był taki, że podczas jazdy hulajka nagle odcinała silnik, 1-2 sekundy i wyłączała ekran. I tu tak 30:70% szanse się rozkładały na to, że dało się ją włączyć i z 90% nagle migała czerwień i w app <5%. Ale zazwyczaj jednak po prostu brick aż nie załaduje jej 42v z ładowarki. 5 minut i znowu widzi 90%, włącza się udając działająca. Co robili też robotę to terenowe odkręcenie (bo jednak 50kg zakupów wygodniej mi parę km przewieźć na plecaku, aniżeli jeszcze prowadzić bricka) podestu, odpięcie głównego zasilania, zaspamienie w manetkę i guzik włączający by się obwód opróżnił ze wszystkiego co mogło jeszcze na kondensatorach pozostać. Wtedy reakcja jak na podłączenie ładowarki była - skok z 5% na te 80-90%, pieprzony bretarianizm albo istnieje, albo jakiś rejestr czy co tam siedzi zapomniał, że jakaś awaria była (tylko że bms nadal w obwodzie z baterią migał, więc on nie zapomniał niczym Łukasz z 18L) i ma nie reagować na włącznik - dzięki czemu mogłem na tych 10km/h się doczołgać do mieszkania. Teraz chcąc naprawić sprzęt stwierdziłem, że już oleje serwisy - już wydałem tyle, że miałbym na baterie nową na początku, więc zamówiłem takową. Przy okazji parę innych rzeczy wymieniłem/naprawiłem, wsadzilem baterie nową (wraz z nowym BMS, z migająca się płytka na szycie zestawu pakietów). I tu czarna magia dla mnie - problem nie ustąpił. Czy prawdopodobieństwo naplulo mi w mordę i jakbym miał taki boost przy puszczaniu totka, to byłbym milionerem, czy nie bardzo rozumiem znaczenie drv i bms tam wsadzonych? Ten sam nr pakietu na m365 dashboard leci, te same po wystartowaniu spadanie i wyłączanie na baterii kupionej 5 lat później, o kilka kkm młodszej. Czy na drv coś wie o pakietach w baterii? Myślałem, że drv dostaje 42v i tyle, więcej go nie obchodzi skąd to się bierze, bo to strefa BMS I nieh sir on martwii. Ale może jest inaczej? A może brickuje przez jakieś spięcie jednak i w jakim rejestrze siedzi info (chociaż w app m365 last error code cały czas return 0, nie zgłasza problemów) że ma się nie włączać, że człowiek może chcieć ją zabić tym spięciem, więc i się spalić może, więc się broni.. Ktoś ma jakiś pomysł albo powie mi, czy wymiana drv pozwoli na jazde znowu bez problemu? Czy może jednak to to prawdopodobieństwo i trzeba iść w trzecią baterię? Już mam powoli tego dość na tyle, by sprawdzić czy z trybem samolotowym w drona się zamieni na balkonie, czy jednak Izaak się nie mylił i naleśnik hulajnogowy będzie. --- Przez te wymiany, naprawy, resety, główny zasilający już lutowany do gniazda male raz więc gwarancja psu w d*pę, połowy gwintów już nie mam w podeście, już to kleje taśma jak testa na zewnątrz idę robić, więc wsm jak ktoś ma jakiś protip na brak gwintów to też chętnie przyjmę. Myślałem o przetopieniu HDPE (ewentualnie aluminium z puszek i innego ścierwa jak na wiosnę ogarnę piecyk wolframowy), zalaniu tych gwintów (z wcześniejszym "uzbrojeniem" plastiku jedną żyłą druta tego wokół i zakotwiczenie w pozostałe gwinty gdzie się da drutem/śruba z główką skleconą z tym drute , by to potem jeszcze mieć za co chwycić i na koniec docisnąć do usztywnienia jakby od naprężenia jednak odpaść chciało z tych gwintów bezgwintowyh/połamanych resztek śrub), zwiększając wysokość tego korytka o to 0.5-1.0cm wrzucając w ten plastik ciekły nakrętki M2, by spód metalowy przykręcić już na poważnie - przy okazji było miejsce na akcje recyklingowa starej baterii, nawet w roli zapasowego offline do przełączenia na potrzebie, ładowane też jakimś innym gniazdem. Przez amortyzator już i tak wyżej siedzi, więc można trochę obniżyć, ale to offtopowo, teraz niech chociaż działa na dacktape uszczelniona.
  6. Cześć, 3 dni po zakupie telefonu mam dość poważny problem z baterią. Przy próbie ładowania (2 ładowanie od zakupu, pierwsze przebiegło ok) pokazuje mi się tylko mrugająca ikona przekreślonej baterii ( foto w załączniku). Telefon ogólnie nie chce się uruchomić. Czy spotkał się ktoś z takim problemem ? Czy dobrze domyślam się, że to jakaś wada fabryczna baterii? Dodam, że pół godziny przed tym failem telefon zaktualizował się do MIUI 11- nie wiem, czy może mieć to jakiś związek? Szukam tutaj pomocy, zanim rozpocznę proces reklamacji, bo zakupiony został przez gearbest i czuje, że łatwo nie będzie. Z góry dzięki za jakieś info.
  7. Cześć, od jakiegoś miesiąca mam problem z ładowaniem POCO X3 Pro. Soft najnowszy - ostatnia aktualizacja chyba jakoś około kwietnia zeszłego roku. Zatem podejrzewam, że to raczej nie wina softu. Z resztą problem się zaczął ot tak nagle a nie po jakichś zmianach. Telefon miałem podłączony do oryginalnej ładowarki przez jakiś dokupiony kabel. Działało to od daaawna (co najmniej rok) bez żadnego problemy. I nagle zonk, telefon mnie poinformował że się "powolnie ładuje". Czyli zero QC czy szybkiego ładowania. Od tego czasu próbowałem kilka ładowarek - prostych (pasywnych) oraz takich ąę PD a nawet zasilacza od laptopa. Różne kable od oryginalnego po jakieś też ąę np: BASEUS KABEL USB-C TYPE-C 100W PD QUICK CHARGE 5A. Efekty są takie, że albo wcale się nie ładuje albo z jakimiś przerwami i czymś co w moim zawodzie nazywa się flapping (ciągłe przełączanie : wyłączanie/włączanie). Np. podłączam oryginalny sprzęt i zero efektu, ale po 5 minutach nagle włącza się ładowanie - przeważnie powolne albo czasem nawet szybkie - oczywiście na jakieś kilkanaście minut. W trakcie zalicza mi flappowanie albo tym się kończy. Ważne być może też jest, że w lipcu zostawiłem telefon na słońcu i mu bateria spuchła. Ale aż do grudnia wszystko działo idealnie. Czy to już koniec tego telefonu? Czy też to jakiś znany problem i da się zrobić jakąś magię?
  8. Cześć. Mam od ponad roku Amazfit GTR 4. Od około półtora miesiąca zaobserwowałem dziwne zachowanie: zegarek rozładowuje się czasem do 28, czasem do 20, czasem do 15% i wyłącza się. W Battery Graph widoczne jest to albo jako niemal momentalny proces rozładowania do 0% albo wykres po prostu się urywa. Niezależnie od tego kupiłem na allegro amperomierz na USB. W ciągu godziny bateria "wciąga" około 420 mAh i pokazuje 100% naładowania. Później "ssanie" spada do 0A, a po chwili ponownie wzrasta w okolice 0,2A i utrzymuje się przez kolejne 4 godziny. Wówczas znów spada do 0A, przy czym przepływ osiąga przez ten czas już ponad 1300 mAh, czyli blisko 3x tyle, ile wynosi pojemność akumulatora. Czas pracy zegarka jest niezmienny - około 4 do 4,5 doby przy włączonych wszystkich możliwych ficzerach (niezależnie od tego czy umiera przy 30% czy przy 10%), tak jakby kalibracja procesu ładowania/rozładowywania zawodziła. Raz podczas ładowania zdarzyło się także, że po godzinie naładował się do 84%, a później potrzebował jeszcze kilku godzin aby dobić do 100%, ciągnąc pomalutku około 0,1-0,2A. Próbowałem przywrócenia ustawień fabrycznych, próbowałem korzystać z preinstalowanej tarczy. Bez zmian. ZEPP 6.4.0.1 Miał ktoś podobny przypadek? Co o tym myślicie?
  9. [Telefon znów się rozładował bez powodu, tym razem przy około 70%, jutro trafia do serwisu] Witajcie. Od prawie 3 lat jestem w posiadaniu Xioami Mi 11 Lite 5G Przez te lata nie było z nim większych problemów, po za tym że przycisk Power przestał działać po pół roku, ale ta usterka została naprawiona dwa tygodnie temu. I dziś gdy klasycznie podładowałam telefon do 95% i poszłam kończyć swoją poranną rutynę, to gdy chciałam zobaczyć która jest godzina, telefon nie chciał się uruchomić, początkowo uznałam że się zaktualizował bez mojej wiedzy, lub przypadkiem w pół śnie włączyłam aktualizację. Ale po ponownym uruchomieniu pokazało mi że telefon ma 1% baterii. Spanikowana podłączyłam go do prądu, i w 20 min naładował się do 100%, po prostu na moich oczach stan baterii zaczął skakać, z 12 na 24, potem na 50 itd. kiedy telefon się ładował sprawdziłam co "zużyło" nagle tyle baterii, niby był to system. Telefon po porannym wybryku, do końca dnia działał normalnie, jak zawsze. Zaznaczę że dwa tygodnie temu telefon był w serwisie aby w końcu naprawić przycisk power oraz przyciski odpowiadające za głośność, przy okazji mieli sprawdzić stan baterii i powiedziano że jest z nią wszystko okej. Zdjęcie wykonane telefonem zapasowym
  10. Piszę do was z pewnym kłopotem podczas użytkowania telefonu redmi 7 od xiaomi , telefon się rozładował podczas normalnej pracy ( korzystanie z youtube ) , telefon posiada najnowszą wersję oprogramowania systemowego , telefon podłączony do oryginalnej ładowarki ładuje się do 1-3% , lecz później poziom baterii ulega zmniejszeniu , nie wiem co może być nie tak ( bateria użytkowana poprawnie , od pełnego naładowania do pełnego rozładowania ) , zaznaczę również iż gniazdo microusb jest czyste i nie zawiera żadnego kurzu lub innych cząstek stałych . telefon był kupiony 3-4 lata temu więc gwarancja już nie obejmuje go , a nikt u mnie w mieście nie chce się podjąć diagnozy/ewentualnej naprawy . Zależałoby mi na szybkim odzewie z waszej storny .
  11. Dzień dobry Mam redmi note 10 juz 2 lata i pewnego dnia zasnąłem przy telefonie budzę się rano próbuje włączyć telefon i nie działa myślałem że się rozładował podłączyłem i nic się nie pokazuje na ekranie myślałem że to może ładowarka wziąłem inną dalej nic podłączyłem do komputera pokazuje nie rozpoznano urządzenia wymieniłem baterie i port dalej nie działa nie wiem co zrobić proszę o pomoc
  12. Cześć, W moimi Mi11 zauważyłem dość szybko spadający poziom baterii. Załączam zarzuty zużycia. Czy to jest normalne i ja przesadzam czy bateria do zmiany. Zainstalowanie MIUI Global 14.0.7
  13. Witam. Jak w tytule. Potrzebuje kupić nowy oryginalny akumulator bn49. Jak poznać oprócz zbyt niskiej ceny oryginalny akumulator do 7a? Pozdrawiam
  14. Cześć, chciałem Was zapytać co myślicie o dodatkowych bateriach, power cube'ach i innego typu wynalazkach. Mój złomek potrzebuje dodatkowego zasilania ale nie chcę inwestować wartości hulajnogi w nową (większą) baterię. Co myślicie o czymś takim: https://scootermode.eu/pl/p/Dodatkowa-bateria-2900-mAh-36V-Xiaomi-Essential/142 Warto jest się tym interesować? Niby to tylko 2.9 Ah ale z drugiej strony to +1/2 oryginalnej pojemności EDIT: znalazłem podobny temat:
  15. Od tygodnia zauważyłem w swoim Mi 9 SE, MIUI 12.0.4.0m że bateria znacznie słabiej utrzymuje poziom naładowania. Dzieje się tak zarówno podczas codziennego użytkowania baterii jak i w nocy kiedy telefon nie jest używany. Przez noc telefon był w gotowości i pobierał dużo baterii przez sygnał sieci, prawie 11% baterii przez noc, wcześniej nic takiego nie miało miejsca maksymalnie 2-3% przez noc, czasami nawet 1%. Po przywróceniu ustawień fabrycznych sytuacja nie zmieniła się. Wszystkie aplikacje ustawione mam z ograniczeniem ich aktywności w tle. Naraz też od tego czasu nie używam wielu aplikacji a mimo to sytuacja jest taka sama.
  16. Witam Ostatnio kupiłem telefon Xiaomi 11t pro. Wskaźnik baterii na początku działał poprawnie, ale pewnego razu kiedy naładowałem telefon do 100% a po czasie baterią spadła do 77% wskaźnik zatrzymał się na tej wartości. Zresetowałem telefon i teraz telefon pokazuje non stop 15%. Nie pomógł też restart do ustawień fabrycznych. Jeżeli ktoś wie czym to jest spowodowane albo jak to naprawić to proszę o info .
  17. Dzień dobry chciałem się zapytać czy też tak macie z telefonami z xiaomi mi 9 t pro że tak szybko zżera wam baterie zacząłem używać tel np dziś od 9 do 10 później do 12 w ogóle nie używałem i z 94% zrobiło się 77% czy to jest normalne bo raczej nie. Tak samo na zdj przedstawia czas ile wytrzyma telefon ale tak naprawdę maks 5 godzin i znów będę musiał naładować. Przypomnę że niedawno była wymieniona bateria. Proszę o informację.
  18. Dzień dobry chciałem się zapytać czy też tak macie z telefonami z xiaomi mi 9 t pro że tak szybko zżera wam baterie zacząłem używać tel np dziś od 9 do 10 później do 12 w ogóle nie używałem i z 94% zrobiło się 77% czy to jest normalne bo raczej nie. Tak samo na zdj przedstawia czas ile wytrzyma telefon ale tak naprawdę maks 5 godzin i znów będę musiał naładować. Przypomnę że niedawno była wymieniona bateria. Proszę o informację.
  19. W mojej hulajnodze padły trzy akumulatory wymieniłem je, zgrzałem je itd. przez dwa dni działała ok. A dzisiaj na ładowarce świeci się zielone światło a na wyświetlaczu pokazuje że rozładowana jest wiec wpadłem na pomysł że wezmę ją na miasto przejechałem na spokojnie 10 km aż po paru kilometrach zaczęła się wyłączać to powoli zacząłem wracać do domu, w domu do ładowarki ją a ta zielona. Hulajnoga wydaje się naładowana a w aplikacji m365 dashboard pokazuje mi że w ciągu tej ostatniej jazdy rozładowała się o 0% i cały czas pokazuje że ma około 2% naładowania baterii. Do tego pod czas tej całej jazdy hulajnoga nie ma pełnej mocy. Proszę o pomoc.
  20. Dzień dobry Państwu. Mój pierwszy temat na forum, jak to bywa na forach sprowadza mnie problem z telefonem. Od razu opiszę problem: Telefon posiadam od października 2021r. Podczas użytkowania starałem się go ładować do okolic 85-95%. Zdążały się ładowania do 100% a nawet kilka razy wpięty w ładowarkę na noc. Ani razu nie ładowałem go dołączana ładowarka tzw trybem turbo. Maxymalnie był ładowany prądem 3A. Od 3 dni zaczęły się problemy z ładowaniem i bateria. Mianowicie bateria rozładowała się do okolic 10% jako że nadeszła pora snu podłączyłem go na noc do ładowania. Rano zobaczyłem że telefon jest wyłączony a bateria pokazuje stan naładowania do 75%. Odłączyłem używałem i w ciągu dnia chciałem go podładować jednak pokazywało że ładuje, ale nie ładowało, a bateria schodziła procentowo w dół aż do poziomu 7%(cały czas pod ładowarka) wtedy postanowiłem go wyłączyć. I nagle zrobiło się 75%. I tak sytuacja się powtarza do tej pory. Sprawdzałem wszystkie ładowarki włącznie z oryginalną i ładowaniem w trybie turbo. Ładuje w trybie turbo przy włączonym idzie zaledwie kilka setnych procenta do góry i staje w miejscu nadal rozładowując się będąc podłączonym do ładowania. Jeśli chodzi o podłączenie do komputera widzi i mogę przesyłać pliki co na szczęście uczyniłem. W pierwszej kolejności pomyślałem że może to być wina softu chociaż był ze mną prawie że od początku, używałem EU MIU 12.5.3 Zrobiłem coś przed czym się wstrzymywałem i zaktualizowałem do MIU 13 i androida 12. Oczywiście wszystko z oficjalnych aktualizacji dostępnych na telefonie. Nie przyniosło to poprawy problem nadal ten sam. Poszło przywrócenie ustawień fabrycznych, nadal to samo. W załączeniu screen jak to wygląda w aplikacji bateria. Dodam że telefon zaliczył upadek na początku roku 2023. Jednak poza pęknięciem pleców nic mu się nie stało. Problem pojawił się 3 dni temu. Zastanawiam się co może być problemem czy jest to uszkodzona bateria? A może port USB czy w najgorszym przypadku coś z płyta główna? Jeśli chodzi o działanie aplikacji, bluetooth,wifi i sieci wszystko działa w jak najlepszym porządku.
  21. Witam. Od jakiegos czasu walczę z wbudowaną aplikacją galerii i zaczynam powoli mieć mniej limitow w glowie zeby wyrzucic ten telefon przez okno. Nie dość że zużywa niebotyczne procenty baterii to dodatkowo nie pokazuje nowych zdjęć/zrzutow ekranu itd. Wczoraj zrobiłem hard reset, nic nie pomogło. Mniejsze zużycie baterii pojawia sie wtedy, kiedy wymuszę zatrzymanie aplikacji galerii, lecz problem z brakiem nowych zdjęć jest cały czas. Dodam jeszcze, że jak na złość w innych pobranych aplikacjach do wyświetlania zdjęć nie ma żadnych problemów i pojawiają się zdjecia, których wbudowana galeria nie widzi. Proszę o pomoc bo ja już nie mam pomysłów. Telefon - Xiaomi mi 10 lite 5g MIUI Global 12.5.2 Android 11 Galeria wersja 3.4.5.24 - global
  22. Zauważyłem że od paru dni telefon pada mi w mniej niż w połowe dnia gdzie wcześniej wytrzymywał do samej nocy i jeszcze zostawało te parę procent. Gdy wszedłem w ustawienia bateri zauważyłem że galeria zużywa ponad połowę mojej baterii i nie wiem jak to naprawić. Aktualnie wyłączyłem ją całkowicie i narazie nie ucieka mi tak szybko
  23. Cześć, mam Mi11 zaktualizowane do 13.0.9 i na początku było super tak po 2% przez noc obecnie zrobiło się ponad 10% i ze statystyk baterii nic nie wskazuje na to co mogłoby być przyczyną takiej zmiany ( sygnał GSM ok ). Wcześniej używałem BetterBatteryStats z opcją nadania uprawnień bez roota z poziomu ADB, natomiast teraz to chyba nie jest już możliwe w Android 12? Pytanko w jaki sposób mogę obecnie namierzyć co jest przyczyną problemu? W ciągu dnia także leci odczuwalnie szybciej. Załączam obrazek, w ogóle dziwne to bo ładowałem telefon ok 23:00 a tu wygląda jakby to było od 05:00 ( ładuję do ok 80% ). Jedyna większa zmianą jaką ostatnio zrobiłem to było przestawienie ikon z "Default" na "Rhodium", ale to przecież nie powinno mieć znaczenia w momencie jak jest wyłączony ekran? Dzięki!
  24. Cześć, Mam problem z Xiaomi Mi 9 MIUI Global 12.5.1 mianowicie mam bardzo duże zużycie baterii przez sygnał sieci. Po nocy około 200 mAh. Telefon restartowałem do ustawień fabrycznych, zmieniałem tryb sieci na 2G, podmieniałem karty SIM jednak nic nie pomogło. Najdziwniejsze jest to, że jak wyjmę SIM to zużycie baterii przez sygnał sieci jest takie samo - problem nie wystękuje tylko w trybie samolotowym. Synchronizacja, lokalizacja wszystko wyłączone, dla porównania na Mi8 lite zużycie sieci to 1,66 mAh przez 2 doby... Prośba o pomoc.
  25. Witam serdecznie, Dzisiaj zakupiłem telefon POCO X3 PRO 8/256Gb. Niestety po wyczerpaniu baterii nadszedł czas na ładowanie. Użyłem do tego dołączonej do zestawu ładowarki 33W. Po podłączeniu przez chwilę pojawiło się okno super szybkiego ładowania i procenty(dziesiąte procenta) śmigały. Odłożyłem telefon. Po paru minutach sprawdzam(nigdy nie miałem super szybkiego ładowania więc byłem ciekawy), a ku mojemu zdziwieniu zamiast 5% wzwyż(przy 5% podłączyłem łado) było... 4%. W zakładce "bateria" pokazywało superszybkie ładowanie (ok 35min do końca), ale bateria i tak spadała. Wziąłem stary telefon Huawei, który obsługuje szybkie ładowanie(nie super szybkie) i podmieniłem ładowarki. I... POCO ładował się w trybie szybkiego ładowania(pokazywało 1h30min) na ładowarce od Huawei, a Huawei ładował się w trybie szybkiego ładowania(bo nie posiada super szybkiego) za pomocą ładowarki od POCO. Czyli teoretycznie ładowarka działa tylko nie wiedzieć czemu zamiast ładować to..."zawiesza" się i du...pupa. Co z tym fantem zrobić? Jakieś pomysły? Oprogramowanie: MIUI Global 12.5.4
×
×
  • Dodaj nową pozycję...