Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 476
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. Wystarczy że na tym włączonym ekranie jest mało jasnych elementów i zużycie baterii przez ekran jest niewielkie. Niestety przeglądanie internetu gdzie większość serwisów (i to forum również) ma jasne tła to masakra dla amoleda. Jeszcze poziom sygnału sieci musi być dobry.
  2. On szuka nie pokazywania kontaktów bez nr telefonu (chyba). Ale ten dialer Googla to nieporozumienie. Dodatkowo niekompatybilny z Miui.
  3. Ale ty jesteś w dialerze (telefonie) nie kontaktach. Musisz uruchomić kontakty. Niestety niewiele to zmieni bo chyba nie ma tam tego czego szukasz.
  4. Jedyne co możesz sam zrobić to spróbować uruchomić w trybie recovery i jakby się udało to tam wipe data, ale to niekoniecznie pomoże. Recovery uruchamia się trzymając vol+ i power. Czyli najpierw bardzo długo power i w momencie zgaszenia ekranu wciskasz jednocześnie vol+ i power.
  5. W zasadzie nic sam nie zrobisz. Włączyłeś tryb fastboot w którym można wgrać rom od nowa, ale tylko jak jest odblokowany bootloader. W tym trybie i sprawnym telefonie po długim przytrzymaniu przycisku zasilania powinien się uruchomić.
  6. Jak w emag to prawdopodobnie nie z oficjalnej polskiej dystrybucji i gwarancja, rękojmia realizowana przez sprzedawcę, czyli emag. Emag jest chyba tylko pośrednikiem i te telefony bierze od Dragonist.
  7. Prawdopodobnie opcja Googla zapamiętywania i uzupełniania formularzy, ale jak nad tym zapanować i w którym miejscu nie wiem.
  8. Zdecydowanie tak. To jest rakieta w porównaniu z J5 2016, zupełnie nie ta liga. Gdzie to kupione? Trzeba reklamować!
  9. To trochę musi poczekać.
  10. Tak, dostałem przez ota w tym tygodniu od razu po odpaleniu nowego telefonu.
  11. Na stable 11.3.4 nie ma tego problemu.
  12. Nie ma, tylko gpay. Chyba że dla wybranych i inni tego nie widzą.
  13. W dialerze od Googla który wstawili w globalu, a to "cudo" nie do końca jest kompatybilne z Miui. U mnie zaczęło to działać w miarę poprawnie po zainstalowaniu dialera Miui (i skonfigurowaniu wszystkiego). Niestety nie da się wybrać na stałe jako domyślnego dialera Miui bo wywala błędy, ale sama instalacja i konfiguracja pomogła w działaniu tego googlowego. Po wszystkim można odinstalować.
  14. Jak odblokowałeś bl to chyba można. Tak czy inaczej w fastboot, więc musi go wykrywać.
  15. Jak od googla to przepraszam. Wydawało mi się że ten telefo ma jeszcze dialera i wiadomości Mi tak jak Mi 9 SE.
  16. U mnie w starym telefonie, Miui 10 i starszym androidzie jest. Klikam w nr i mam do wyboru: call, send message, copy, new contact, add to contacts. Oczywiście całą wiadomość też można skopiować. Wersja Miui Messaging 11.0.0.86.
  17. Pojawi się jak 10 razy klikniesz w logo z wersją Miui w aktualizacjach.
  18. To w czym problem? Pisałeś że nie możesz skopiować.
  19. Możesz dodać nowy do tego samego konta, oczywiście musisz mieć kartę sim którą przypisałeś do tego konta. Stary wywalisz później, albo sam zniknie.
  20. Nie możesz skopiować jak przytrzymasz dłużej palcem na wiadomości?
  21. Jest napisane że mail przypisany do innego konta. Na pewno nie zakładałeś innego konta z tym mailem?
  22. Nie ma. Trzeba podać hasło, jak się nie zna, trzeba odzyskać. Przed resetem do ustawień fabrycznych powinno zapytać o hasło. Strona działa (przynajmniej dla znających swoje dane) https://account.xiaomi.com
  23. Numer powinien być w wiadomości wyróżniony i wystarczy w niego kliknąć. Jak nie to można skopiować całą treść wiadomości, wkleić np do notatek, wywalić wszystko poza numerem i wkleić go tam gdzie chcesz (do nowego kontaktu?)
  24. Tu soft nie ma nic do rzeczy, prawa optyki. Mała głębia ostrości bo duża skala odwzorowania (makro), a przesłona stała. Ostrość masz ustawioną na pierwszy plan, a krawędzie puszki, butelki są dużo dalej, dlatego nieostre, poza głębią ostrości.
  25. Często to za mało, pełne factory reset potrzebne, bo dev to inna linia romów.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...