ZduneX25

MI 9 pytania ogólne - wątek zbiorczy

Recommended Posts

Swojego czasu napisałem do tego poradnik na tym forum, jednak jak wstawiam link to mi wali błędem 403... Poszukaj pod nazwą "Rootowanie oficjalnych romów Global/China + TWRP", w drugiej części masz instrukcję aktualizacji. Powinna być nadal aktualna, przy czym "no-verity-opt-encrypt" nie wiem czy jest nadal potrzebne, możliwe, że Magisk już to ogarnia.

Edited by Karls
  • Like 1

Hej. Mam problem. Jeszcze na MIUI 10 w opcjach oszczędzania baterii była opcja zmiany rozdzielczości z FHD na HD+ tak też zrobiłem. Teraz jednak kiedy chcę wrócić do poprzedniej rozdzielczości nie widzę takiej opcji w opcjach oszczędzania baterii. Z tego co zrozumiałem ta opcja dostępna w opcjach programisty to też nie jest to czego szukam a rozdzielczość wyświetlacza nadal wydaje mi się niską. Wersja oprogramowania MIUI 11Global EEA ze wszystkimi aktualizacjami.Gdzie mogę sprawdzić jaką mam teraz rozdzielczość i jak ją ewentualnie zmienić.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

@Johny3000 jeżeli wszystko wydaje Ci się za duże to wejdź w ustawienia i w lupce wpisz "rozmiar". Potem zmniejsz rozmiar ikon, tekstu, interfejsu dowolnie. 

Dziękuję za odpowiedź. Wydaje mi się jednak że kwestia dotyczy samej rozdzielczości ekranu czyli obraz z wyświetlacza wydaje się mniej wyraźny

Zaktualizowałem dziś apke pogoda z apkmiror i wyskakuje taki komunikat. Teraz nie mogę ani odinstalować ani uruchomić tej apki. Wrzuciłem nawet cały rom i dalej nie działa. Można jakoś odblokować uruchamiania aplikacji z nieoficjalnych źródeł?17477d4f6bdf7d4091544c3e5fee5f90.jpg

Aplikacje, właściwości danej apki, odinstaluj aktualizację 

Edited by Bartos
  • Like 1

Jak wyżej. Chińska apka od pogody nie działa na Globalu.

Pisałem,że nie ma opcji odinstaluj. Chyba, że spróbuje przez kompa.764824397d9768a6a294119b08d0438b.jpg

Niestety przez adb też nie idzie. Nieznany błąd.

Cześć! Jaką aplikację polecacie dla romu Pixel Experience. Jest możliwość przeniesienia oficjalnej aplikacji na rom AOSP? 
Zależy mi, aby była możliwość przechodzenia pomiędzy poszczególnymi obiektywami.