Skocz do zawartości

MI 9 pytania ogólne - wątek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Karls napisał:

Ustawienia -> Ekran główny -> Ekran główny -> Z szufladą aplikacji

 

10 godzin temu, FromWP napisał:

No właśnie nie ma. Pytanie dlaczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, simcold napisał:

Sai albo podmień

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 

Trochę się boje :) Na początku jak podmieniłem to mi się ekran główny wywalał :) 

EDIT: Zaryzykowałem i się udało :) Wcześniej instalowałem wersje Alpha i dlatego padało. 

To mam kolejne pytanie: W trybie ciemnym podoba mi się wszystko oprócz menu powiadomień. Da się żeby tak jak w trybie jasnym, tło było rozmazane? A nie tak jak jest, lity czarny?

Edytowane przez krzychol38
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie oficjalne wydanie Xposed to jest  2018/01/29. To co teraz jest, to jeszcze leci siłą rozpędu, jakieś porty na wyższe wersje androida. Nawet sam twórca o ile wiem dał sobie spokój z projektem. Także jak dla mnie to jest pewna pamiątka po dawniejszych czasach, bardziej ciekawostka niż coś do używania na co dzień. Zwłaszcza, że coraz więcej aplikacji sprawdza SafetyNet a Xposed nie ukryjesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dawna już nie siedzę na romach beta, szkoda zachodu. Co jedno naprawią to drugie zepsują, taka cotygodniowa loteria była. Jasne, na stable też się bugi zdarzają, tylko w znaczącej większości przypadków to są jakieś zupełne drobiazgi w rodzaju tego aparatu co ma problemy pro na polskim języku. Za to na betach to już potrafiły być zupełnie różnej rangi.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dawna już nie siedzę na romach beta, szkoda zachodu. Co jedno naprawią to drugie zepsują, taka cotygodniowa loteria była. Jasne, na stable też się bugi zdarzają, tylko w znaczącej większości przypadków to są jakieś zupełne drobiazgi w rodzaju tego aparatu co ma problemy pro na polskim języku. Za to na betach to już potrafiły być zupełnie różnej rangi.
Beta to beta

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Jeszcze jedno drobne, estetyczne pytanie. Po pierwszym uruchomieniu Mi 9, jeszcze przed aktualizacjami, ekran blokady był przepiękny. Taki jak na obrazku. Teraz nie mogę nigdzie tego znaleźć.

A pamiętasz jaka to wersja miui była? Może dało by się z paczki z romem wyciągnąć. Skoro zniknęła po aktualizacji to wygląda na systemową.


Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, mam pytanie: mam obecnie jakies stare TWRP i jade na romach tygodniowych. Chciałbym zaaktualizować twrp i wgrać roma stable. Aktualizacje twrp robie tak samo jak podczas wgrywania go pierwszy raz przez fastboot? W jaki sposób wyczyścić pamięć aby romy sie nie pogryzły?

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Szkodzik napisał:

Siemka, mam pytanie: mam obecnie jakies stare TWRP i jade na romach tygodniowych. Chciałbym zaaktualizować twrp i wgrać roma stable. Aktualizacje twrp robie tak samo jak podczas wgrywania go pierwszy raz przez fastboot? W jaki sposób wyczyścić pamięć aby romy sie nie pogryzły?

Dzięki!

Przy instalacji każdego systemu masz instrukcję, według której należy postępować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.02.2020 o 11:25, krzychol38 napisał:

Na pewno 10. Ale co dalej... nie powiem. 

 

EDIT: to był motyw "Przestrzeń kosmiczna" i nie tylko ja zauważyłem jego zniknięcie. Szkoda. Ciekawe, że jest gdzieś jeszcze dostępny. 

A nie masz tego w ustawieniach ekranu blokady? Klikasz na Zawsze włączony i wybierasz styl? Chyba, że stamtąd też zniknęło (ja akurat mam Xiaomi.eu stable i tam mam to ustawienie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.03.2020 o 13:14, don_kamillo napisał:

A nie masz tego w ustawieniach ekranu blokady? Klikasz na Zawsze włączony i wybierasz styl? Chyba, że stamtąd też zniknęło (ja akurat mam Xiaomi.eu stable i tam mam to ustawienie).

To jest allways on. A ja mówię o samym oknie blokady. W 10 tak można było zrobić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, FromWP napisał:

Coś takiego powinieneś mieć, ale recovery, czy fastboot to tu nie było. Kombinacją klawiszy w te tryby się wchodzi.

No tak mam ale klikając w uruchom ponownie pojawiały się trzy opcje: normalnie, do recovery i do fastboot.. bardzo wygodne to bylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...