Jump to content

Bar.Tek

Użytkownicy
 • Content Count

  1,058
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

Bar.Tek last won the day on March 9

Bar.Tek had the most liked content!

Community Reputation

157 Excellent

2 Followers

About Bar.Tek

 • Rank
  Zaawansowany
 • Birthday 03/07/1981

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 11 Pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To zależy czy twoje etui zachodzi z każdej strony na ekran. A moje haczy o folię.
 2. Nie wiem co widzicie w oryginalnej folii. Wyjąłem telefon z pudełka założyłem oryginalne etui I już folia zaczęła się odklejać na rogach. Jest fajna w użytkowaniu ale delikatna. Nie jestem pewien, czy 3MK Arc nie jest bardzo podobna do oryginału.
 3. Na przykładzie mi10 w ostatnich miesiącach użytkowania zauważyłem, że w pierwszych softach global czytnik działał beznadziejnie, tak, że trudno było dodać odcisk palca. Potem zainstalowałem stabilną miuipolska i czytnik "ożył" następnie coś po czasie się popsuło i global miał lepszą reakcje na dotyk, a na końcu okazało się że wersje beta mają najbardziej dopracowaną reakcję czujnika na dotyk. Także, xiaomi coś kombinuje i nie zawsze wychodzi im dobrze.
 4. Na początku rofmat data>yes potem wgrywaj. Jakimś cudem masz system CMI i telefon zgłupiał. Program rozruchowy jest zapewne UMI, ale telefon siebie dzidzi jako CMI i taki rom chce, który się nie uruchomi bo jest niezgodność systemu z bootloaderem.
 5. Już napisałem co ja bym zrobił. Jak to nie pomoże, to oddałbym do MiCenter niech naprawią telefon wgrywając właściwy system swoimi programami.
 6. skoro sam piszesz, że masz UMI, to czemu pobierasz CMI
 7. To skąd ten pomysł żeby ładować rom do CMI? Telefon ma chyba problem z identyfikacja samego siebie. Pobierz z forum recovery odpowiednie dla UMI i dla wersji systemu (A10, A11) zbootuj recovery w trybie fastboot. Zrób format data>YES uruchom ponownie telefon w fastboot i ponownie zbootuj recovery skopiuj do pamięci telefonu (jesli nie masz to pobierz) ostatnią stabilna wersję xiaomieu 12.5.4 dla UMI i zainstaluj przez recovery wipe cache i dalvik i uruchom telefon (pierwsze uruchomienie na logu miui może trwać nawet 10min) liczę że to pomoże.
 8. Czytałem wiele razy Zrób zdjęcie tyłu telefonu, okolice aparatu. Będziemy potem dalej myśleć.
 9. 1. nie 2. tylko jak sam wyczyścisz 3. nie Uruchamiasz recovery w trybie fastboot boot ... kopiujesz paczkę z romem do telefonu,, install zip, wskazujesz plik i instalujesz, potem wipe cache i dalvik i reebot.
 10. Mam pytanie. Czy mogę połączyć ładowarkę sieciowa 67W z talerzykiem indukcją Xiaomi 20W i ładować takim zestawem indukcyjnie telefon? Czy to nie wybuchnie? Kij z ładowarką, bardziej martwiłbym się o telefon, gdyż już raz w Mi9 spaliła mi się płytka USB i nie działało ładowanie indukcyjne, wtedy też zepsuła się podstawka ładująca.
 11. Nie jestem w temacie mi 10 lite więc sam musisz poszukać najlepszy. Sam nie wiem czy masz miuipolska czy global.
 12. Rozumiem, że bootloader zablokowany? Uruchom recovery stock i wipe data. Stracisz wszystko, ale może telefon się podniesie. Jakbyś miał odblokowany bootloader to można by się pokusić o wgranie przez miflash romu tgz z zachowaniem danych.
 13. Możesz jeszcze spróbować wejść w właściwości aplikacji, zamknąć ją i wyczyścić dane aplikacji i pamięć podręczną. Potem na nowo ustawić jako domyślną. Może pomoże, innych pomysłów nie mam, poza przywróceniem ustawień fabrycznych w telefonie
 14. W ustawieniach , zakładka aplikacje i sprawdź czy masz ustawioną apkę jako domyślną dla wiadomości.
×
×
 • Create New...