Jump to content

Bar.Tek

Użytkownicy
 • Posts

  1,090
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

Everything posted by Bar.Tek

 1. W niedzielę instalowałem na czysto wersję stabilną i od razu sklep Play był certyfikowany. Doinstalowałem Magisk i bez problemu przeszedł test. Ciekawe czemu u innych są problemy.
 2. oryginalny soft wgrywasz przez Miflash. Musisz pobrać plik tgz. Wszystko jest opisane na forum.
 3. ... Bo jak masz coś zrobić dobrze to lepiej to zrobić od nowa i od podstaw
 4. Jak Ci nie potrzebne to nie. Ja mam wyłączone i nawet nie wiem czy coś to zmienia.
 5. Przeinstalowanie systemu niewiele zmienia jeśli jest jakiś błąd systemowy. Dopiero na czysto po format data i/lub wipe system są efekty.
 6. Jaki tam problem, poda Ci hasło i ty usuniesz konto, lub on zdalnie. Przywrócisz telefon do ustawie fabrycznych i jeśli nie będzie wołał o hasło to tylko się cieszyć z nowego urządzenia. Trading testuje telefony przed wysyłką, i ktoś zapewne założył konto na próbę, ew pomylił telefon bo miał odblokować BL.
 7. na forum jest przewodnik jak dodać konto i odblokować BL. Zrób to krok po kroku.
 8. Żeby sprawdzić ile czasu pozostało musisz odpalić miunlock i próbować odblokować. Wtedy pokaże ile czasu pozostało. Co do obrazka, źle dodałeś konto.
 9. mi11pro to świetny telefon, ale trzeba mieć świadomość że są pewne ograniczenia. Nie zablokujesz na Global BL itp. SOT różnie, zależy jak kto używa, ja raczej nie sprawdzam. Parę razy przy 50%baterii miałem ok 4h. Grzać się nie grzeje w normalnym użytkowaniu, chyba że kręcimy filmy lub podczas instalacji nowego romu, osiąga tam lekko 40stC. Normalnie w dzień ma tak jak dzisiaj 28stC. Jeszcze nigdy podczas normalnego użytkowania nie zagrzał mi się, oglądając filmy na YT również. W gry nie gram. Aparat jest świetny, dla mnie Mega. Zoom 50 robi różnicę. Kupiłem go z pełną świadomością po mi10 i to była dobra zmiana. Zostanie ze mną na dłużej niż rok. W porównaniu z mi10 jest przepaść. Co do wad , to można się uczepić, że agreguje tylko dwa pasma danej sieci (chińska specyfikacja) ale za to prędkość zwykłego LTE jest taka sama jak w mi10 na LTE+ gdzie agregował 4 pasma. Także dla mnie różnicy żadnej. Namówiłem parę osób na kupno, oni namówili inne osoby, na razie nikt nie żałuje. Chyba wszyscy przesiadka po mi10, jedna osoba miała chwilę mi11 i też zadowolona. ogólnie jeśli chodzi o wygląd, wyspa jest większa niż w mi11, a jeśli chodzi o krój, to trzyma się w dłoni o wiele pewniej niż mi10, i jak inni twierdzą - niż mi11 też.
 10. Co robiłeś że się zablokował? może klej do szkła? Może spróbuj popsikać alkoholem w przycisk, rogiem kartki papieru wciśnij w szczelinę między przyciskiem, a obudową i przeczyść
 11. Trzeba się przerzucić na stabilne wersje miuipolska i po problemie
 12. Ja bym polecił zrobić dobie kopię danych, format data i na czysto wgrać najnowszą stabilną.
 13. Stabilne różnie, raczej nie rzadziej niż co miesiąc, przynajmniej teraz jak świeży model telefonu. Później raczej co kwartał. popatrz w tym dziale z jaką częstotliwością wydawane były wersje dla danego modelu.
 14. najprostszą metodą aktualizacji jest uruchomienie telefonu w trybie recovery (pow i vol +) install zip > i wskazanie pliku z romem. Ostatnio wiele osób coraz więcej ma wątpliwości i problemów z aktualizatorem. Recovery nie jest straszne.
 15. poszukaj na allegro po symbolu ładowarki
 16. kurde nie pamiętam, jak wyszedł. Córka używa, i do czasu miała czarną tapetę i było OK, a teraz chgce kolorową Zaraz pobiorę. Pobrany jeszcze raz, tapeta działa. Dzięki.
 17. Na tej wersji nie mam możliwości ustawienia tapety pulpitu. Po prostu czarny ekran. Tapeta blokady ekranu działa. Da się coś z tym zrobić?
 18. Proszę w następnej wersji naprawić przewijanie na koniec listy po usunięciu smsa. @Kacper Skrzypek pisał, że zna problem i w tygodniowej go naprawi, więc może w stabilnej też.
 19. Większość modeli ma fabrycznie nałożoną folię. Możesz ją ściągnąć delikatnie, umyć mydłem z woda i nałożyć z powrotem, tylko tak by nie rozciągnąć.
 20. Używałem szkło Bizon w mi10 i byłem mega zadowolony. Za pierwszym razem tragicznie przykleiłem, ale za drugim już poprawnie i było mega. Świetny dotyk, zero rys. Nic nie odłaziło. Ja to szło kleiłem tak jak folię, Zacząłem od góry i ciągnąłem raklą w dół. Wtedy się przykleja idealnie. Zamiast kleju jest na nim coś w formie hydrożelu, dlatego nie klei się przez przyciśnięcie. Przynajmniej wg. mnie.
 21. A próbowałeś wgrać oficjalny rom?
 22. Też mam Vikingów, na Mi10 nie miałem Volte i Vowifi dopóki nie zmieniłem modemu na EEA. Oczywiście jak w romie nie było przełączników to włączyłem je kodem. Po przestawieniu modemu wszystko samo zaczęło działać mimo, że telefon nie był wspierany. Na mi 11 pro mam volte i vowifi od samego początku.
×
×
 • Create New...