Jump to content

Bar.Tek

Użytkownicy
 • Posts

  1,339
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  15

Everything posted by Bar.Tek

 1. Mi 11 Ultra EEA MIUI V14.0.3.0.TKAEUXM fastboot i recovery link https://xiaomifirmwareupdater.com/miui/star/stable/V14.0.3.0.TKAEUXM/ MIUI V14.0.1.0.TKAMIXM Stable https://xiaomifirmwareupdater.com/miui/star/stable/V14.0.1.0.TKAMIXM/
 2. W każdym romie tak jest, tylko w miuipolska przenosie do twrp, a w globalu do stock recovery.
 3. Najpierw usuń konto xiaomi jak masz założone w telefonie. Potem, ale z ustawień telefonu przywróć ustawienia fabryczne, albo w recovery zrób factory reset lub jak wczesniej format data >yes. Czasami format data trzeba powtórzyć parę razy, aż błędy nie będą wyskakiwać.
 4. Wyłącz wifi. Masz po prostu sparowany w tej samej sieci i możesz sterować boxem z telefonu.
 5. To kup mi11ulra z europejskiej dystrybucji, jest parę na aukcji, lub inny z częstotliwością 2600. W przypadku mi11ultra na tylnej klapce oprócz napisu xiaomi, europejska dystrybucja ma znaczek CE
 6. Ogólnie jak znajdziesz rozwiązanie to się pochwal. To samo jest też np. z YT. Jak do tej pory szukamy rozwiązania.
 7. Który brać to ci nie powiem. Poczytaj za i przeciw i wybierz. Chińskie wersje telefonu może nie mieć częstotliwości 800MHz dla LTE i 2600MHz dla 5G np w Plusie, ale to zależy jakie telefon. np Chiński mi11 ultra nie ma 2600MHz dla 5g Plus 12S Ultra nie ma 800MHz dla LTE i 2600MHz dla 5G w Plusie
 8. MIUI V14.0.2.0.TKBEUXM Stable Beta Official Update for Mi 11 EEA (venus) https://bigota.d.miui.com/V14.0.2.0.TKBEUXM/miui_VENUSEEAGlobal_V14.0.2.0.TKBEUXM_82a529d800_13.0.zip Changelog: [Highlights] MIUI uses less memory now and keeps being swift and responsive over much more extended periods. Improved system architecture comprehensively boosts the performance of both pre-installed and third-party apps while saving power. More than 30 scenes now support end-to-end privacy with no data stored in the cloud and all actions performed locally on the device. Family services allow sharing all the essential things with the people you care about most. [System] Stable MIUI based on Android 13 Updated Android Security Patch to January 2023. Increased system security. [Mi AI voice assistant] Mi AI allows you to perform complicated daily tasks by using simple voice commands. Communicating with your device could never be easier. With Mi AI, you can scan and recognize anything - be it an unfamiliar plant or an important document. Mi AI is ready to help whenever you bump into a language barrier. Smart translation tools support multiple languages. Dealing with calls is so convenient with Mi AI: it can filter spam calls or easily take care of the calls for you. Mi AI is no longer just a voice assistant. You can use it as a scanner, translator, call assistant, and more. [More features and improvements] Search in Settings is now more advanced. With search history and categories in results, everything looks much crisper now.
 9. Stary problem i chyba nie ma na razie rozwiązania
 10. W obu przypadkach aktualizacja będzie działać, nie wiem jak w miuipolska czy przejdzie samo czy w recovery będziesz musiał sam wskazać plik. Ale to żaden problem. Parę lat temu Xiaomi zablokował możliwość blokowania BL na chińskiej wersji telefonów z romem global. Ma to związek z samym bootloaderem, jest po prostu inny niż w wersjach global. Chyba chodziło o zwalczanie nielegalnego handlu chińskimi wersjami telefonów poza chinami.
 11. Była wersja Global ale szybko się wyprzedała. Aktualnie na aukcji są 2 używki Global. Jak chcesz używać płatności google itp to polecam Miuipolska. Na chińskiej wersji telefonu i z wgranym romem Global Netflix działa i działają płatności np przez aplikacje bankowe, jk np. IKO. Nie działa tylko portfel google z racji odblokowanego bootloadera. Ogólnie wszystkie problemy z płatnościami na chińskim telefonie i global romie eliminuje miuipolska.
 12. Google pay jest usługą systemową zaszytą w ROMie. Mają ją wszyscy. Musiałbyś tą usługę usunąć za pomogą adb, jakiś program do odinstalowywania aplikacji systemowych. Może po prostu olej ją. jak zainstalujesz system na czysto, to ona nadal będzie.
 13. Spróbuj inny kabel, fabryczny nie zawsze połączy z AA. Niektórym działa kabel z Huawei. Po prostu na wszelki wypadek sprawdź inne kable.
 14. Oficjalna wersja, czy jesteś w programie Mi Pilot?
 15. Postawić procesor na nowo musisz w serwisie elektroniki który się na tym zna. To są mikrometry i trzeba mieć matryce do tego. Szukaj w Google rebaling. Może w okolicy coś znajdziesz.
 16. Spróbowałbym przywrócić rom do ustawień fabrycznych i dodatkowo przeinstalować. A jak nie to wgrać global przez miflash i potestować. Potem wrócić do 13.0.12 Problemy z niedziałającym wifi powstają głównie z powodu przegrzania procesora, wtedy powstają słabe połączenia na nóżkach procesora i znika wifi. Rozwiązaniem takiego problemu jest wylutowanie procesorów i postawienie ich na nowo, rebaling się to nazywa.
 17. Miałeś włączoną synchronizację sms z chmurą Mi Cloud? Jak tak to będą w chmurze .
 18. Nie wiem o którym problemie piszesz. Ale ja nie używam odblokowania twarzą. Od jakiegoś czasu jeszcze na miui13 instalując Whatsapp i messenger one automatycznie dodają się do autostartu, to samo facebook (dawniej tego nie było). Tutaj powiadomienia działają. Gmaila trzeba dodać ręcznie do autostartu i powiadomienia tez działają (jako tako), bo mam dużo etykiet pod które przypisują się emaile pomijając folder odebrane. I z tych etykiet nie zawsze dostaje powiadomienie o emailu. Tutaj chyba winnym jest gmail. PS Xiaomi ma ciekawą politykę odnośnie nadawania priorytetów stabilności dla swoich modeli. Mi11Lite5G dostał już 4 aktualizacje miui14, zapewne poprawiały jakieś błędy, których raczej nie doświadczyłem w tym modelu.
 19. A nie masz jakiejś włączonej synchronizacji zdjęć z chmurą?
 20. A ja ci powiem, mi 11 pro. Aparaty prawie takie same jak w Mi11 ultra, kupując nowy kupisz taniej niż mi11 ultra. Mam mi11 pro i spisuje się bardzo dobrze. Potem szukałem długo alternatywy dla niego i kupiłem Mi11 ultra. Nie pchałem się w serię 12 bo nic mnie w niej nie przekonało. Ze SD888 coś pomyliłeś, nie jest to żaden grzejnik od samsunga. Przy normlanym użytkowaniu telefon się nie grzeje. A procesor jest na tyle wydajny, że nie wykorzystasz jego potencjału jeśli nie grasz w gry. Jeśli chciałbyś nagrywać długie filmy FHD czy 4K to każdy procesor się zagrzeje. Ja tak przy temp bliskiej zeru zagrzałem Mi10. Co do wsparcia, teoretycznie jeszcze rok seria 11 powinna mieć. Szukając telefonu z nowszym procesorem pamiętaj, że producenci zaczęli przyoszczędzać na układzie chłodzenia. Co do serii 11 wszystkie za i przeciw są na forum. Nowsze serie mnie nie interesowały więc się nie wypowiadam. Sam z Mi11pro przesiadłem się na Mi11Ultra (Mi11 pro nadal mam)
 21. Wydaje mi się że system skonfigurowany dla Chin nie zawsze jest kompatybilny z usługami Google dodawanymi przez xiaomieu. Dodatkowo w ustawieniach baterii masz włączoną plany, które mogą wpłynąć na powiadomienia.
 22. Ogólnie to u mnie tylko Gmail losowo wysyła powiadomienia. Inne apki na razie OK. Nie wiem od czego to zależy, na beta powiadomienia działały super oprócz ostatniej wersji.
 23. Bez format data chyba nie pójdzie, we będą same błędy. Ja bym jednak na czysto zainstalował i poświęcił trochę czasu na nową konfigurację.
×
×
 • Create New...