galakty

Użytkownicy
 • Content Count

  5,953
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  46

Everything posted by galakty

 1. Ja natomiast zauważyłem znaczną poprawę działania i to bez aktualizacji (w końcu na Globalu to rarytas), jakby ten czytnik powoli się uczył odcisku. Albo to ja się nauczyłem przykładać palec.
 2. W życiu, xiaomi.eu jest ble Zwykły Global.
 3. Na Globalu od miecha co najmniej to jest. Przypadkiem odkryłem. Ale i tak funkcjonalność zerowa dla mnie
 4. To już jest od jakiegoś czasu.
 5. galakty

  MIUI 11

  Ale systemy i tak różnią się w zależności od modelu, podzepsołów, a nawet czasem wersji. Poza tym aktualizacje globala wychodzą co miesiąc-dwa, więc jak dziś RN7 dostanie powiedzmy MIUI11, to Mi9 który otrzyma w połowie listopada nie będzie miał poprawionych błędów z RN7, bo nie zdążą tego wypuścić
 6. A jest panel OLED 120 Hz? Raczej LCD to będzie, więc nie flagowiec. Chyba że już takie panele są produkowane.
 7. Nie, po prostu Mi9 mają głęboko w tyłkach. Mi8 cały czas otrzymuje nowsze łatki bezpieczeństwa i nowsze feature'y, jak np. DC Dimming. Miałem Mi8, miał DC od dłuższego czasu, kupiłem Mi9 i musiałem czekać kilka miesięcy żeby być na poziomie starego telefonu Łatki bezpieczeństwa to samo, Mi8 do przodu, z MIUI11 to samo widzę... Trochę śmieszne.
 8. Nie zdziwię się jak będą blokować możliwość podkręcenia, a za jakiś czas wydadzą flagowca z ekranem 90 Hz
 9. Na Globalu raz mi się to zrobiło po ostatniej aktualizacji.
 10. Wciągnięty z pudełka - masz odpowiedź.
 11. No, od dawna, stable niedawno było aktualizowane i jakoś nie ma. MIUI11 ma to zmienić? Jak tak to otworzę szampana w imieniu programistów xiaomi.
 12. Żadnych ikonek na globalu nie będzie. Zaraz flagowce bez notcha będą wcale (kamerka wysuwana/pod ekranem) więc po cholerę pisać kod na powiadomienia. Już pomijam że od premiery Mi8 to nie nastąpiło, Mi9 nic nie zmieni.
 13. Gdzie tam jest wzmianka o powiadomieniach?
 14. No właśnie, w Mi9 nie, a w K20 już są zgłoszenia. Ogólnie więcej zgłoszeń w kwestii jakości jest w Redmi. W sumie zrozumiałe, poza tym że jest droższy od Mi, gdyby nie to to można wybaczyć.
 15. W takim razie K20 to kupson, bo na Mi9 nic takiego się nie dzieje. W końcu Redmi
 16. Nie. Wycięcie widać gdy ekran NIE JEST włączony, np. pod słońcem. Jak jest włączony to tego być nie powinno.
 17. Zastanawia mnie czemu ludzie narzekają na powiadomienia. Gapicie się non stop w górną belkę, czy jak? Przecież jak coś przyjdzie, to widać. Potem można rozwinąć belkę i jest spoko. Albo opaska/zegarek i nawet telefonu nie musisz dotykać...
 18. Testów nie ma i nie będzie. Czy się zepsuje? To wie tylko Samsung, który zaprojektował ekran, on wie jaki ma zapas. Wiele monitorów 60 Hz może pracować z 75 Hz, natomiast inne szlag trafi. To zwykłe OC, jak procesora, grafiki czy RAMu. Zawsze skraca żywotność i zawsze zwiększa zużycie energii.
 19. W tej marce to norma, przyzwyczaj się