galakty

Użytkownicy
 • Content Count

  6,121
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  50

Everything posted by galakty

 1. Tak, ja się spotkałem u siebie. Nic nie zrobisz.
 2. Nie wiem jak z Mi10, ale ja zawsze kupowałem tanie szkła i problemów zero... Polski banan bardzo dobre robi. Nigdy nie rozumiałem wydawania niemal stówki na szkło które zaraz strzeli Tak jak mówiłem, nie wiem, nie mam Mi 10 ale ja bym spróbował czegoś takiego - https://allegro.pl/oferta/szklo-hartowane-uv-do-xiaomi-mi-10-pro-9276815073?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesktop%3Aquery&bi_c=NjI0ODdhOWEtMzZhMC00NDg3LWJjMjEtZDg3MTZkNDYyZGI2AA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=caf29a0a-64b4-44c1-9262-379f43318418
 3. Tyle to ja sobie sam ocenię po SoT, też będzie sporo % różnicy
 4. 10% przy baterii Mi9 daje aż 330 mAh różnicy.... jak to jest orientacyjne to ja dziękuję XD
 5. Kup szkło na cały ekran te klejone na UV, ludzie z innych telefonów z zagiętym ekranem sobie chwalą. Dla mnie te folie to o kant tyłka potłuc, dobre to jest jak nałożone oryginalnie do przeczekania na coś porządnego.
 6. Dajcie znać jak działa na Mi9, bo "się trochę cykam"
 7. Mam Mi9 i nigdy nie miałem sytuacji że nie wytrzymał dnia. Mi10 też Ci będzie tyle zżerać, bo problem nie jest w telefonie.
 8. Normalny wynik, ja po WiFi mieszczę się w 6-7h na 100%.
 9. Jaki SoT masz? MIUI12 może swoje robić, ale podaj jaki czas na ekranie bo tak to niewiele mówi.
 10. Ten Tasker więcej prądu zeżre niż włączone WiFi...
 11. Jeśli ktoś kupił Mixa 5G z nadzieją na aktualizacje, to sorry ale jest sam sobie winien. To był test modelu, a nie masówka, wiadomym było że xiaomi tego wspierać nie będzie bo po co, jak to 10 osób na krzyż kupiło.
 12. Jemu chodzi o kody MIUI, a nie Orange
 13. Było nie wgrywać zabugowanej bety, teraz się męcz i czekaj.
 14. Hmmmm, jednak SMSy działają, dziwne. W trybie samolotowym nie mogłem wysłać, tylko dzwonić, ale teraz telefon sam się przełączył na WiFi i wiadomości wysyła.
 15. Mi to wygląda jakby szkło się odklejało. Folia tak się nie odrywa.
 16. U mnie nie da się wysłać SMS przez WiFi, od razu wali błędem.
 17. Wpisujesz kod i potem już w ustawieniach masz opcję. Aktywowałem to dawno temu, włożyłem kartę Flexa i od razu działało.
 18. Polecam Flexa, działa VoLTE i VoWiFi bez kombinacji i sztuczek...
 19. Im później tym lepiej, niech łatają bugi i wypuszczą od razu dobrą wersję, bez cofek i afer (po szpiegowaniu im raczej nie trzeba kolejnych nowości).
 20. Mnie bawi to, że to przecież chińskie telefony wdrożyły Dual Sim. A teraz konkurencja typu Samsung je ma (do tego e-sim) a Chińczyk nie W półce flagowców Xiaomi mnie straciło, nie wydam tylu pieniędzy na kastrata bez IP68, Dual Sim, Dolby, ze starym USB 2.0 i bugami w sofcie. Po prostu nie. Redmi Note, Mi Note itp myślę że cały czas mają sens (chociaż takie Realme za 1000 zł z 90 Hz też robi robotę...).
 21. Faaaajnie, wydać cztery klocki na telefon, który trzeba "Scrackować" żeby mieć pełną funkcjonalność XD Zaczęli współpracę z LG czy o co chodzi?
 22. U mnie był jednorazowy wybryk, może wina terminalu. Odległość też bez zmian.
 23. Nie wiem czy tylko ja tak mam, ale wygląda mega odpustowo...
 24. To że coś pozmieniali i Xiaomi.eu się wysypuje nie oznacza jeszcze, że te zmiany są ważne i widoczne Dla przykładu aparat, wysypywał się z powodu tłumaczenia i przecinka czy coś nie? Właśnie.