galakty

Użytkownicy
 • Content Count

  6,181
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  54

Everything posted by galakty

 1. Jak mogło paść podświetlenie ekranu? Wiesz jak działa OLED?
 2. Bardziej MIUI12 tu gra rolę, po aktualizacji bateria to dno. I to praktycznie każdy znajomy z Mi9 potwierdza.
 3. X3 ma tylko lepszą baterię, pod każdym innym względem to gorszy telefon. Sprawnego Mi9 jeszcze za dobrą kasę sprzedasz
 4. Niedługo zamiast wersji tygodniowych będą nowe MIUI wydawać...
 5. WTF? Chcesz jeden z lepszych telefonów zmieniać na taka padaczkę?
 6. 1% na godzinę i robisz z tego problem? To jest około 8% na noc, jezu...
 7. Co prawda Mi9, ale ściemnia, tylko że od połowy ekranu w prawo. I wtedy np. po lewej stronie mam jakiś pasek od strony WWW powiedzmy, a po prawej tego paska nie ma. Przy jasności 10-30% właśnie, wyglada słabo ale i tak 100x lepiej niż u Was na Mi10
 8. Od dłuższego czasu taka sytuacja jest normalna. Wgrajcie sobie ręcznie i tyle...
 9. To nie widziałeś Mi 10 Przy nim Mi9 odblokowuje w tempie żółwia
 10. Jezu, działa u mnie normalnie i nie ma żadnego błędnego odczytu czy czekania. Zainstalujcie jeszcze raz aktualizację to może się naprawi.
 11. Działa, chyba wiemy lepiej nie?
 12. Mbank działa, Gomobile BNP działa. Także nie wiem, no MIUI i tyle
 13. Mi9 już dawno nie jest produkowany, stąd nie można go kupić w normalnych pieniądzach. To również ostatni dobrze wyceniony Xiaomi, ot cały sekret.
 14. Prędzej bym uwierzył że sprzątaczka przypadkiem wycofała aktualizację, niż w kontrolowane Beta Stable Naprawili auto jasność. Chwalmy pana
 15. Aktualizator wykrył, więc to nie beta. Pobieram.
 16. Nowy w Xiaomi, że porównujesz do OP?
 17. Cache się samo czyści i niczego nie zmienia, bo to cashe w końcu. Raczej Wipe data byś musiał zrobić, ale problem wróci pewnie, bo to MIUI. Ja na Mi9 przestałem zwracać uwagę na wybudzanie, mam mało baterii to ładuję... Szkoda nerwów (tylko dałem 1300 zł, a nie 3000 )
 18. To jest czy nie ma? Mącisz ostro chłopie... 5G na paśmie LTE to 5G, to inna technologia mimo tego samego pasma. Tak, nie ma jeszcze docelowych pasm planowanych dla 5G przez polską biurokrację i patologię narodową, ale to nie żadne testy, możesz kupić telefon i będzie działać (oczywiście wspierany u danego operatora). To że Ty sobie nazywasz to testami i innymi epitetami to Twoja sprawa, mocno naciągasz słownictwo pod swój tok rozumowania. Tylko nie wiem po co.
 19. Weźcie pod uwagę że obecnie mamy falę upałów
 20. Nie wiem, trzeba by spytać czy mają. Patrząc na to, że Mi9 się wyprzedały i używki chodzą w cenie nowych z Chin, to bym się nie zdziwił jak baterii nie ma na odpłatne wymiany (bo muszą być przecież gwarancyjne zapasy).
 21. Na LTE to norma, po MIUI12 jeszcze gorzej niż było. Wymiana wiele nie da, poza tym oryginalnej nie dostaniesz.
 22. Ale oryginalną? Czy jaką? I co ma dać wymiana baterii? Większej nie wsadzisz...
 23. Tak samo jak VoLTE czy VoWIFI, żadna różnica. Nabrałeś się i tyle, trudno.
 24. Fakt, reklamują wszędzie 5G i to dość hucznie, a potem się okazuje że nie działa, bo warunków do spełnienia jest więcej niż przy LTE. Tak naprawdę 5G ruszy dopiero jak skończą przetargi na częstotliwości typowo związane z 5G, bo póki co wykorzystują pasma LTE (mimo wszystko technologia jest inn).