Skocz do zawartości

MI 9 pytania ogólne - wątek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

  • ZduneX25 przypiął/eła ten temat

Polecam ten wątek przeczytać. Dokładnie. Dowiesz się, że to już jest naprawione w softach sierpniowych z 2018r. Co więcej, jak wczytasz się w 2 temat dot. utraty gps na mapach googla, to także się dowiesz, że problem był w mapach, a nie telefonie... 2 linka nawet nie komentuje... Poczytaj sobie nt GPS ogólnie i dlaczego GPS w telefonach nie schodzi praktycznie nigdy poniżej 4m dokładności... 

36 minut temu, Skywalker11 napisał:

Wyjaśniła się ostatecznie sprawa agregacji LTE ?

Nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem im humorystycznie by mi zmienili w razie czego xD jak nie to anuluje i zamówię jeszcze raz;p Miły prezent od Xiaomi bo pierwszy raz sobie postanowiłem, że zamówię w Polsce:)

@Orjon przedsprzedaz czyli, że wyślą wcześniej czy ze mozna sie zapisac do kolejki i wysla po 25?

Edytowane przez stereo0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, stereo0 napisał:

przedsprzedaz czyli, że wyślą wcześniej czy ze mozna sie zapisac do kolejki i wysla po 25?

Zakładam że wyślą wcześniej po prostu. Przedstawiciel mówił że ilość sztuk w przedsprzedaży jest ograniczona. Zresztą zapis konferencji tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=SMy_7UTC8-s

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Steller napisał:

No na przykład teraz na MI 8, w ogóle nie oglądałem, bo według mnie wyglądało to zbyt ohydnie

Bez przesady. Na 6" różnica między 720p, a 540p będzie znikoma i bliższa "placebo" niż rzeczywistej poprawie jakości. Tutaj bardziej chodzi o to, że dają w Mi8 AMOLED z HDR, a potem wrzucają Ci L3 i weź teraz korzystaj z tych "nowoczesnych technologii"...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Mi 8 to dopiero przy 1080p widzę faktyczną jakość obrazu. Wszystko poniżej jest rozmyte, mniej lub bardziej. I to też zależy od jakości wzroku człowieka, jeden z odległości czytania widzi 300 ppi, a inny 700 ppi. Tutaj właśnie chodzi o HDR10, niby mamy, ale jednak nie mamy bo poza pięcioma filammi na  YT i tymi wgranymi na telefon to nie działa.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Państwa posiadających Mi9 global jest w stanie stwierdzić czy działają lub nie działają aplikacje takie jak nc+go, netflix, massenger, facebook? jak sprawa z powiadomieniami na obecną chwilę?

Czy ktoś jest w stanie wypowiedzieć się odnośnie chińskiej wersji Mi9. Znalazłem artykuł mówiący o tym, że Mi9 CN podobno ma B20. Czy to prawda?

https://www.chinamobilemag.de/news/xiaomi-mi-9-china-band-20-lte.html?fbclid=IwAR0BVNu_OyNMsNecMI2LRwdQIQlQQmhvKSwwEXOomj09v6M894i07ZW1lHA

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ziomeczek a skąd w ogóle podejrzenia, że  te aplikacje mogłyby nie działać?

Powiadomienia są, tak jak w MI8 według nowej ulepszonej procedury. Zamiast zaśmiecać pasek powiadomień na górze, widoczne są na chwilę i potem spokój. Wg. mnie to idealne rozwiązanie i oby tak zostało. Od MI8 mi się to podoba.

Co do B20 - nie wiem. Może ktoś tam kiedyś to potwierdzi. Ponieważ korzystam z plusa to mi to B20 do szczęścia niepotrzebne :) no i mimo tego je mam w wersji global.

@onken nie 30 dni tylko 15 w tym modelu.

Edytowane przez sp4ubw
Aktualizacja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, sp4ubw napisał:

@ziomeczek a skąd w ogóle podejrzenia, że  te aplikacje mogłyby nie działać?

 

Jestem użytkownikiem Mi5, korzystałem z wielu softów miuipl, oficjalnych, rozwojowych i często był problem z aplikacjami i było to oczywiście kwestią softu, dlatego pytam zanim zakupię Mi9.

Edytowane przez ziomeczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...