eNse

Użytkownicy
 • Content Count

  206
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

eNse last won the day on April 3

eNse had the most liked content!

Community Reputation

50 Excellent

About eNse

 • Rank
  Zaawansowany
 • Birthday 07/03/1996

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Częstochowa

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Mi9

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ale bateria nie jest zajechana, trzyma bez problemu ponad dobę jednak czuję ze to nie jest już to co było na starcie To chyba logiczne skoro telefon ma 1,5 roku.
 2. Przecież ktoś stronę czy dwie do tyłu wypowiadał się że wymienił w CCS baterię, albo na jakiejś grupie to czytałem i jakoś serwis nie robił problemu po ponad roku użytkowania Nie spróbujesz to się nie dowiesz, ja zamierzam się zgłosić, jak się nie uda to sprzedaje i tyle.
 3. U mnie to samo, jakoś po nowym roku jedynie zamierzam odesłać go do CCS na wymianę baterii i przynajmniej kolejny rok wtedy jeszcze będzie użytkowany
 4. W końcu naprawili automatyczna jasność, już nie wariuje w pomieszczeniu. A przynajmniej póki co
 5. Dobrze wiedzieć że nie jestem jedyny z problemem czujnika oświetlenia.. Jeśli ktoś z Was się upora z tym problemem, to mam nadzieję że się podzieli co i jak bo nie da się uzywać automatu na chwilę obecną, te same objawy - jedna wielka dyskoteka w pomieszczeniu.
 6. U mnie auto-jasność działa, ale w ciemniejszym pomieszczeniu wariuje do tego stopnia że samo ściemnia-rozjaśnia cały czas ekran mimo braku różnicy w oświetleniu.
 7. Dokładnie jest tak jak mówi @galakty. Mi też obcięło przynajmniej 1h sotu na każdym ładowaniu, a używam telefonu dokładnie tak samo jak wcześniej.
 8. Zauważyłem kolejny problem, mianowicie jasność wyświetlacza po wybudzeniu na ekranie blokady. Wygląda to tak, że po podświetleniu jest jakby skręcony na niską wartość, dopiero po odblokowaniu telefonu rozjaśnia się do docelowej zadanej wartości. Ktoś jeszcze tak ma?
 9. Wygląda to jeszcze gorzej niż u mnie @TED
 10. Możesz mi przytoczyć ten post? Bo nie wiem gdzie szukać @galakty
 11. Myślałem o tym, ale w obecnych czasach jak nie masz roota to nic nie zobaczysz @galakty
 12. No dobra, to może ma ktoś pomysł jak wytłumaczyć takie zużycie prądu jak u mnie? Dzieje się tak przy każdym cyklu, bateria nie była doładowywana.
 13. No nie, to u mnie na pewno nie jest kwestia tapety bo nie toleruję właśnie takich wynalazków więc od razu ją zmieniłem.
 14. Mam podobne problemy.. Na 11'tce miałem Sot na poziomie 5-5,5h. Teraz na 12 przy tym samym użytkowaniu i tych samych apkach 4 do 4,5h.