eNse

Użytkownicy
 • Content Count

  182
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

eNse last won the day on April 3

eNse had the most liked content!

Community Reputation

45 Excellent

About eNse

 • Rank
  Zaawansowany
 • Birthday 07/03/1996

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Częstochowa

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Mi9

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @JamCiTo Jak Ty jęczysz że a to za mały telefon a to taki a to siaki to nikt uwagi nie zwraca. Po to jest forum żeby każdy mógł się wypowiedzieć, a Xiaomi odleciało totalnie z cenami za Mi10 i Mi10 Pro. Jeszcze ten bzdetny zakrzywiony ekran jak z S7 Edge. Oj Mi10 odbije im się czkawką, tak myślę. Nawet Apple nie podnosiło cen swoich produktów od razu x2. Mogli chociaż zrobić Mi10 mniejsze i z normalnym ekranem, to by trochę zaoszczędzili i zjechali z ceny Ja - jako fan Xiaomi od wielu lat i użytkownik ich smartfonów również od wielu lat od tej chwili zlewam ich urządzenia. W życiu nie wydam 4 kafli na Xiaomi, które ma pełno niedoróbek - na które to przymykałem oko z racji ceny. Za te 4 tysiące wymagam żeby urządzenie działało jak na flagowca przystało, zeby miało normę IP i parę innych pierdół. Podejrzewam że nie jestem jedyny, wolałbym już iPhona w tych pieniądzach.
 2. Ja musiałem się 4 razy z czatem łączyć, bo każdy z konsultantów odsyłał mnie do wysłania SMS aktywacyjnego, który z kolei odsyła zwrotkę że mój telefon nie obsługuje VoWifi Dopiero za czwartym razem, trafił się jakiś dobry człowiek który aktywował sam.
 3. Potwierdzam, u mnie to samo.
 4. Ja nie kupię i podejrzewam, że wiele osób również nie kupi. Dlaczego? Ano dlatego że Xiaomi właśnie straciło jedyne czym tak na prawdę się broniło - stosunek jakość/cena dzięki któremu można było przymknąć oko na wiele niedoróbek czy błędów w oprogramowaniu. Nigdy w życiu nie wydam 4 tysiące za 6,7 calowego klocka z mocno zagiętym ekranem i niedoróbkami, jeśli w tej samej cenie mogę mieć dopracowane S20. Sądzę, że Xiaomi odbije się czkawką nowa polityka cenowa i rynek szybko zweryfikuje ceny.
 5. Po rozmowie z konsultantem i ponownym uruchomieniu usługi VoWiFi wróciło mi VoLTE w Play na Mi9. VoWifi nie działa
 6. Potwierdzam, cały czas działało od kilku miesięcy bezproblemowo i padło. Play, Mi9
 7. Tak, pojawia się to od czasu do czasu. A raczej znika
 8. Huawei wypadł póki co z rynku to i ceny podskoczyły
 9. Miałem to samo w sylwestra. Łokieć nie pomógł, usuwanie odcisków i dodawanie też nie. Pomogło wyłączenie i włączenie telefonu, od tamtej pory działa idealnie
 10. Nie wiem z czym macie problem w tym Playu, ja po prostu ściągnąłem aplikację i postąpiłem wg instrukcji kilka stron wcześniej i jak raz włączyłem volte i vowifi tak działa po dziś dzień bez żadnej kombinacji z kodami i innymi telefonami.
 11. Dokładnie o tym mówię, tyle że na Mi9 mam to przy każdym odblokowaniu. Dość irytujące, no ale jeśli nic się nie da zrobić to trudno..
 12. Pokazuje się za każdym razem
 13. A zaktualizował Wam się launcher Xiaomi? Ten w aplikacjach systemowych. Po prostu jak pokazuje Wam się pulpit po odblokowaniu telefonu, to jest dodana taka jakby "animacja" która imituje pojawianie się ikon na pulpicie. Tak jakby wyjeżdżały z dołu czy coś, wygląda to do d*py - tak jakby się launcher przeładowywał.
 14. Czy da się wyłączyć tą okropną animacje po odblokowaniu telefonu. Launcher po jego aktualizacji wygląda jakby za każdym odblokowaniem się przeładowywał...