eNse

Użytkownicy
 • Content Count

  130
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

eNse last won the day on August 14

eNse had the most liked content!

Community Reputation

29 Excellent

About eNse

 • Rank
  Zaawansowany
 • Birthday 07/03/1996

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Częstochowa

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Mi9

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Normalnie powiedziałbym że to OIS tak hałasuje, ale Mi9 go ni ma
 2. @Acid @Orjon ten efekt specjalny podświetlenia krawędziowego działa z wyłączonym Always on display? Samsungi tak mają i wygląda to bardzo fajnie.
 3. No przeczytałem i jakoś nie widzę tam nic o szufladzie aplikacji ale może jestem ślepy
 4. @Stachura5 no jak masz betę xiaomi.eu albo sobie sam doinstalowales to masz
 5. @mgcompany niby tak, ale miał być przeprojektowany interfejs z wszystkimi nowymi, spójnymi ikonami, szuflada z aplikacjami i gdzie to jest ja się pytam?
 6. I na co tyle czekania? Zmiany dosłownie kosmetyczne
 7. Jak może nie być różnicy xd W momencie gdy Mi9 wysiada to 9T Pro ma 25% jeszcze
 8. Moje Mi9 miało taki problem przez kilka dni po tym jak wyjąłem je z pudełka. Też kombinowałem z różnymi trybami samolotowymi, wyłączeniem internetu, wybudzaniem bla bla bla aż w końcu samo się unormowało i teraz przez noc z włączonym wszystkim wciąga ~3%.
 9. Aż tak mi na tym nie zależy żeby grzebać w telefonie - wyrosłem z tego. Kiedyś miałem czas i chęci na żonglowanie romami, kernelami i innymi duperelami. Teraz są inne priorytety i ikony powiadomień mnie do tego nie przekonają
 10. Tak, zacina się i nie jest to jednostkowy problem. Najczęściej po czyszczeniu ekranu u siebie go zaobserwowałem A te paskudne ikony powiadomień pasujące jak świni siodło do których używasz zewnętrznej aplikacji - to już wolę ich nie mieć wcale jak tak ma to wyglądać. To że Twoja kobieta nie zauważa pewnych problemów, to nie znaczy że ich nie ma.
 11. @stereo0 jak lubię ten telefon tak niestety muszę się zgodzić.. Problem z czytnikiem palca który się zawiesza, ścinki przy starcie nagrywania, brak ikon na pasku.. To już powoli przestaje być zabawne po tylu miesiącach od premiery.
 12. Mi9 ma Super Amoled a seria S10 ma Dynamic Amoled. Przystaw Mi9 do jakiejkolwiek S10 i sam zobacz różnice, widać gołym okiem
 13. A zasadniczo to co Wam to przeszkadza? Jak nie macie włączonego automatu to mimo to po wyciągnięciu telefonu na słońcu obraz jest czytelny. Ja tam jestem z tego zadowolony.
 14. Kup sobie oryginalny talerzyk Xiaomi z Mixa 2s. Ja taki mam i ładuję nim telefon jak mi się nie spieszy.
 15. eNse

  Szkło hartowane

  Nie ma na nim efektu "tłustego ekranu"? Najlepiej widoczne na białym tle.