Jump to content

eNse

Użytkownicy
 • Posts

  211
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

eNse last won the day on April 3 2020

eNse had the most liked content!

About eNse

 • Birthday 03/07/1996

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Częstochowa

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Mi9

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

eNse's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

50

Reputation

 1. Cześć, od jakiś 2-3 miesięcy mam częste problemy z połączeniami telefonicznymi. Mianowicie niekiedy gdy ktoś do mnie dzwoni, na ekranie połączenia pod danymi rozmówcy pojawia się "Przekazywanie połączenia" i w momencie gdy odbiorę w słuchawce jest głucha cisza i nie reaguje czujnik zbliżeniowy i nie blokuje ekranu. Połączenie niby jest odebrane, czas nabija jednak żadna ze stron się nie słyszy. Podobnie jest gdy ja próbuję zadzwonić - numer się wybiera, ponownie jest napisane przekazywanie połączenia i w słuchawce głucha cisza - również ekran się nie wygasza. Rozwiązaniem na to jest restart urządzenia, lub próbowanie do skutku (czasami po kilku próbach połączenie odbywa się prawidłowo). Problemy z zasięgiem nie są możliwe, wiecznie pełny zasięg LTE, w dodatku VoLTE i VoWiFi odpalone. Telefon był w związku z tym na wymianie płyty głównej - nie pomogło. Problem z kartą sim odrzucam, w innym urządzeniu działa bez problemu, tak samo zmiana slotu karty sim nie pomaga. Spotkał się ktoś z czymś takim?
 2. @witek_77 Skąd wziąłeś oryginalną baterię? Bo mi serwis odmówił wymiany przy okazji wymiany płyty głównej twierdząc że może ona była winowajcą drenażu i nie chce mi się z nimi bić
 3. Czy ja wiem? Miałem w Mi5 i po pół roku już też łapała szybko zadyszkę
 4. A podłącz indukcję do innej ładowarki albo zmień kabel w ładowarce
 5. A co jest nie tak z ładowaniem bezprzewodowym? U mnie działa jak działało po wyciągnięciu z pudełka.
 6. Ale bateria nie jest zajechana, trzyma bez problemu ponad dobę jednak czuję ze to nie jest już to co było na starcie To chyba logiczne skoro telefon ma 1,5 roku.
 7. Przecież ktoś stronę czy dwie do tyłu wypowiadał się że wymienił w CCS baterię, albo na jakiejś grupie to czytałem i jakoś serwis nie robił problemu po ponad roku użytkowania Nie spróbujesz to się nie dowiesz, ja zamierzam się zgłosić, jak się nie uda to sprzedaje i tyle.
 8. U mnie to samo, jakoś po nowym roku jedynie zamierzam odesłać go do CCS na wymianę baterii i przynajmniej kolejny rok wtedy jeszcze będzie użytkowany
 9. W końcu naprawili automatyczna jasność, już nie wariuje w pomieszczeniu. A przynajmniej póki co
 10. Dobrze wiedzieć że nie jestem jedyny z problemem czujnika oświetlenia.. Jeśli ktoś z Was się upora z tym problemem, to mam nadzieję że się podzieli co i jak bo nie da się uzywać automatu na chwilę obecną, te same objawy - jedna wielka dyskoteka w pomieszczeniu.
 11. U mnie auto-jasność działa, ale w ciemniejszym pomieszczeniu wariuje do tego stopnia że samo ściemnia-rozjaśnia cały czas ekran mimo braku różnicy w oświetleniu.
 12. Dokładnie jest tak jak mówi @galakty. Mi też obcięło przynajmniej 1h sotu na każdym ładowaniu, a używam telefonu dokładnie tak samo jak wcześniej.
 13. Zauważyłem kolejny problem, mianowicie jasność wyświetlacza po wybudzeniu na ekranie blokady. Wygląda to tak, że po podświetleniu jest jakby skręcony na niską wartość, dopiero po odblokowaniu telefonu rozjaśnia się do docelowej zadanej wartości. Ktoś jeszcze tak ma?
 14. Wygląda to jeszcze gorzej niż u mnie @TED
×
×
 • Create New...